Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Maroxmarox said:

      Coq πόσο έπαιρνες; Τα άλλα τα παίρνω 

      Το coq10 πόσο καιρό τα έπαιρνες ;είδες διάφορα ότι σου έκαναν δουλειά πχ στις γονιμοποιήσεις; Παίρνω fertilfix ναι είναι ακριβές αλλά λόγο χασιμοτο δε κάνει να παίρνω ιώδιο μου είπε η ενδοκρινολογος...αλλά διαβάζω ότι το coq10 βοηθάει στα ωάρια και θέλω σα συμπληρωματικό για τα ωάρια .gluco παίρνω έχω αντίσταση στην ινσουλιινη

      Το coq10 πόσο καιρό τα έπαιρνες ;είδες διάφορα ότι σου έκαναν δουλειά πχ στις γονιμοποιήσεις; Παίρνω fertilfix ναι είναι ακριβές αλλά λόγο χασιμοτο δε κάνει να παίρνω ιώδιο μου είπε η ενδοκρινολογος...αλλά διαβάζω ότι το coq10 βοηθάει στα ωάρια και θέλω σα συμπληρωματικό για τα ωάρια .gluco παίρνω έχω αντίσταση στην ινσουλιινη

      Εγώ έπαιρνα τρία χάπια coq10 των 200 άρα 600 ημερησίως … μου τα εοχε συστήσει η εξωσωματικός .. τα έπαιρνα πολύ καιρό ακόμα κ την περίοδο των ενέσεων μέχρι την ωοληψια .. μετά την ωοληψια τα σταμάτησα .

      8 hours ago, Nima21 said:

      Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και την ευχή!!!

      Να φανταστείς στον πρωτο υπερηχο έβλεπε μονο 6-7.. και είχα στεναχωρηθεί.. μόλις μου ειπε 10 και οτι θα αυξήσουμε τις μονάδες για να ωριμάσουν ενώ χάρηκα, αγχωθηκα κιόλας! Ενω δεν εχω σημάδια, ουτε ιστορικό.. απλώς ψαχνω να βρω τη στραβή.. είναι και η πρωτη μου διέγερση και καταλαβαίνεις! Θα χαλαρώσω! 

      Εσύ σε τι στάδιο βρίσκεσαι τώρα;;;  Εκανες εμβρυομεταφορά;;

      Εμένα έβλεπε 8 καταφέραμε να φτάσουμε στα 13 και πήραμε τελικά 14 αλλά τα 10 προχώρησαν τώρα ποσά θα μείνουν δεν ξέρω θα μάθω  σύντομα ..σου εύχομαι πολύ καλή  επιτυχία ! 

      18 minutes ago, Nima21 said:

      Πήρα και τον γιατρό και του ειπα πως νιωθω και μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικά όλα, φουσκωμα,βαρος κλπ και να τρωω πολυ πρωτεΐνη.. μου απέκλεισε κ εκεινος την υπερδιεγερση. Ευτυχώς αύριο θα μάθω τη μέρα της ωοληψίας!

      Εύχομαι και σε σένα να επανέλθει ο οργανισμός σου στα φυσιολογικά του πολυ πολυ συντομα και με το καλο να κανεις την εμβρυομεταφορα σου!! Στελνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς για την καταπολέμηση του άγχους!!! Αχχ🙆😝

      Μην σκέφτεσαι την υπερδιέγερση … εγώ να δεις πως ήμουν … μια κοιλιά τριών μηνών … άστο … στο κέντρο στην αναμονή της ωοληψιας όλες ήταν οκ εγώ σαν μπόγος … μετά συνήλθα λίγο αλλά κ πάλι έχω πρήξιμο …. Όλα καλα Θα πάνε . Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός αλλά παρτο χαλαρά …0

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, TATAKI είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. @Makelen μου καλωσόρισες στην παρεούλα μας. Αν έχεις καλές ορμόνες όλα γίνονται πάντως. Έχεις κάνει σαλπιγγογραφία ; εγώ έτοιμη είμαι να την κορνιζάρω παντως. @Bellas μου σε ευχαριστώ πολύ και να σου πω στην τελευταία επαφή που εγώ θεωρώ πως πέτυχε το γλυκό με την μέθοδο σφίξε ξεσφίξε ήμουν. @Chrussa1982 έρχεται μάνα μου, έρχεται αργεί γιατί τα ωραία πάντα μας παιδεύουν. @Mommy39 μια χαρά είναι η ηλικία σου, μην ακούμε στις στατιστικές. Εγώ είχα πει στην γιατρό μου ξέρω πως πάω κόντρα αλλά θα πάω και θα το παλέψω. @7077maria σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές. Όλες σας ευχαριστώ και ξέρω πως θα τις ανταποδώσω σύντομα σε όλες σας. Εγώ ξεκίνησα ουλτατζεσταν, έφυγαν τα πονάκια και τα καφέ. Η πίεση που ένιωθα υπάρχει μεν αλλά οχι τόσο έντονα. Φυσικά τώρα αρχισαν του ζουρλού οι σκέψεις...οταν ποναω λεω γιατί πονάω; δεν είναι καλό, δεν πονάω λέω γιατί δεν πονάω; δεν είναι καλό. Αρχισα να κοιμάμαι απο τις 9 ξερή αλλά το πρωί με το χάραμα το μάτι γαρίδα. Την Παρασκευή η 2η χοριακή και εκεί θα δούμε τι γίνεται.

Όλα καλά θα είναι και στη δεύτερη χοριακή Τατη μου! Είπαμε, μία νίκη την φορά! Εδώ είμαστε, δίπλα σου όλες! Ένα τσουβάλι θετική ενέργεια έχουμε στείλει!Λιγοστευουμε και είναι υπέροχο! #

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Agatte said:

Όλα καλά θα είναι και στη δεύτερη χοριακή Τατη μου! Είπαμε, μία νίκη την φορά! Εδώ είμαστε, δίπλα σου όλες! Ένα τσουβάλι θετική ενέργεια έχουμε στείλει!Λιγοστευουμε και είναι υπέροχο! #

Ευχαριστώ πολύ Agatte μου, έχω πάρει τόσο αγάπη και συμπαράσταση που πραγματικά δεν έχω λόγια, δεν περιγράφεται. Δεν κρατιέμαι να σας την ανταποδώσω. Ο στόχος τώρα είναι η Παρασκευή παρακάτω ουτε καν παει ο νους μου. Έχει ο Θεός.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Agatte είπε:

Θα εμφανιστεί μωρέ, σταμάτα! Τόσο ψάξιμο κάνατε! Είναι η ώρα του πια! Έρχεται λέμε! 

Αχαχαχα! Σφιγγω-ξεσφιγγω λέει, έκλαψα! Αντε να είναι ο τυχερός μήνας κι άστο να πάει το σιρόπι! Δεν είναι το μυστικό της επιτυχίας αυτό! Τι, λες να είναι; 

Που είστε κόρες 

Μου ήρθαν τα τεστ προγεστερόνης 

Έκανα ένα σήμερα πρώτη με δεύτερη μέρα μετά την ωορρηξία και βγήκε θετικότατο 

Οποία έχει άποψη ας την παραθέσει πλιιιζ

 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Που είστε κόρες 

Μου ήρθαν τα τεστ προγεστερόνης 

Έκανα ένα σήμερα πρώτη με δεύτερη μέρα μετά την ωορρηξία και βγήκε θετικότατο 

Οποία έχει άποψη ας την παραθέσει πλιιιζ

 

 

Πως λειτουργεί το τεστ? Με μία γραμμή ειναι θετικό τελικά? Κατι τετοιο ειχα διαβάσει. 


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Που είστε κόρες 

Μου ήρθαν τα τεστ προγεστερόνης 

Έκανα ένα σήμερα πρώτη με δεύτερη μέρα μετά την ωορρηξία και βγήκε θετικότατο 

Οποία έχει άποψη ας την παραθέσει πλιιιζ

 

 

Καλημέρα!!! Καλορίζικα τα τεστακια!!! Δεν έχω ιδέα πως λειτουργούν και που χρησιμεύουν. Θέλεις να μας πεις?? Πόσο κόστισαν και τι μάρκα είναι?

Μαντά πάρω κ εγώ βρε παιδί μου μήπως δω προκοπη

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα!!! Καλορίζικα τα τεστακια!!! Δεν έχω ιδέα πως λειτουργούν και που χρησιμεύουν. Θέλεις να μας πεις?? Πόσο κόστισαν και τι μάρκα είναι?

Μαντά πάρω κ εγώ βρε παιδί μου μήπως δω προκοπη

Αχ κορίτσι μου μη νομίζεις κ εγώ πειράματα κάνω 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αχ κορίτσι μου μη νομίζεις κ εγώ πειράματα κάνω 

Τι κάνει το τεστ Προγεστερόνης PdG;

 

Το τεστ Προγεστερόνης (PdG) το χρησιμοποιείς για να:

- επιβεβαιώσεις ότι η ωορρηξία έγινε επιτυχώς

- επιβεβαιώσεις ότι η μήτρα σου είναι σε θέση να υποδεχτεί το γονιμοποιημένο ωάριο.

 

Πότε κάνω το τεστ Προγεστερόνης PdG;

 

Θα χρειαστείς 5 τεστ Προγεστερόνης (PdG) για κάθε κύκλο.

Θα κάνεις ένα τεστ μετά την περίοδό σου, ώστε να επιβεβαιώσεις ότι η προγεστερόνη σου είναι χαμηλά, όπως πρέπει να είναι.

Έπειτα θα βρεις τη μέρα της ωορρηξίας σου.

Τα υπόλοιπα 4 τεστ πρέπει να τα κάνεις τις μέρες 6, 7, 8 και 9 μετά τη μέρα της ωορρηξίας σου. Αυτά τα τεστ θα πρέπει να επιβεβαιώσουν ότι η προγεστερόνη σου είναι υψηλά, όπως πρέπει να είναι.

Τα 5 , 15 ευρώ 

Με μια γραμμή είναι θετικό 

Με δυο αρνητικό 

Πάει ανάποδα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Που είστε κόρες 

Μου ήρθαν τα τεστ προγεστερόνης 

Έκανα ένα σήμερα πρώτη με δεύτερη μέρα μετά την ωορρηξία και βγήκε θετικότατο 

Οποία έχει άποψη ας την παραθέσει πλιιιζ

 

 

Αν θυμάμαι καλά, έλεγε 7η,8η και 9η μέρα μετά την ωορρηξία να κάνεις και ένα ακόμα στο τέλος της περιόδου. Δες λίγο τις οδηγίες, μπορεί να θυμάμαι λάθος. 

Sorry τώρα είδα πως γράφεις παρακάτω... 

Just now, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα!!! Καλορίζικα τα τεστακια!!! Δεν έχω ιδέα πως λειτουργούν και που χρησιμεύουν. Θέλεις να μας πεις?? Πόσο κόστισαν και τι μάρκα είναι?

Μαντά πάρω κ εγώ βρε παιδί μου μήπως δω προκοπη

Στην ουσία επιβεβαιωνουν την ωορρηξία νομίζω. Είπα κι εγώ τώρα μόλις μου έρθει, θα τα πάρω. Εχει6ενα πακέτο στο hometest με 5 προγεστερονης, 10 ωορρηξιας και 2 εγκυμοσυνης. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Αν θυμάμαι καλά, έλεγε 7η,8η και 9η μέρα μετά την ωορρηξία να κάνεις και ένα ακόμα στο τέλος της περιόδου. Δες λίγο τις οδηγίες, μπορεί να θυμάμαι λάθος. 

Sorry τώρα είδα πως γράφεις παρακάτω... 

Στην ουσία επιβεβαιωνουν την ωορρηξία νομίζω. Είπα κι εγώ τώρα μόλις μου έρθει, θα τα πάρω. Εχει6ενα πακέτο στο hometest με 5 προγεστερονης, 10 ωορρηξιας και 2 εγκυμοσυνης. 

Το ξέρω 

Αλλά έκανα ένα τώρα 2 μέρα μετά την ωορρηξία για να δω 

Τα υπόλοιπα την άλλη βδομάδα

Πάντως ότι δείχνει θετικό και τώρα καλό δεν είναι;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Το ξέρω 

Αλλά έκανα ένα τώρα 2 μέρα μετά την ωορρηξία για να δω 

Τα υπόλοιπα την άλλη βδομάδα

Πάντως ότι δείχνει θετικό και τώρα καλό δεν είναι;;

Ε, λογικά καλό είναι που βγήκε ήδη θετικό! Τώρα λογικά πρέπει να κάνεις το Σάββατο; την ωορρηξία την έπιασες με τεστ; 

Ποια πήρες τελικά; αυτά από hometest; 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μετά από οκτώ μήνες αποχής από την τελευταία εξωσωματική τελικά κατάφερα να κάνω μια προσπάθεια ακόμη αυτό τον μήνα. 6/3 μεταφορά δύο εμβρύων τριών ημερών. Φυσικά δεν μπορούσα να κρατηθώ και έκανα τεστ μετά από εφτά ημέρες. Θετικό. Αναπτερωθηκε το ηθικό!!! Από την Δευτέρα καφέ και ροζ υγρά.... Απελπισία μιας και η  προηγούμενη προσπάθεια αποδείχθηκε βιομηχημικη με παρόμοια συμπτώματα. Τελικά σήμερα έκανα χοριακη ( 11 μέρα) και βγήκε 189. Επανάληψη Παρασκευή. Έχω τρομοκρατηθεί μιας και τα περιθώρια στενεύουν λόγω ηλικίας! Προσπαθώ να έχω θετική σκέψη αλλά δεν το πολυκαταφερνω...

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Ε, λογικά καλό είναι που βγήκε ήδη θετικό! Τώρα λογικά πρέπει να κάνεις το Σάββατο; την ωορρηξία την έπιασες με τεστ; 

Ποια πήρες τελικά; αυτά από hometest; 

Ναι της hometest 

Όχι αυτό το μήνα πήγα βάση τους πόνους και την θερμοκρασία για την ωορρηξία

Just now, popi40 είπε:

Καλησπέρα! Μετά από οκτώ μήνες αποχής από την τελευταία εξωσωματική τελικά κατάφερα να κάνω μια προσπάθεια ακόμη αυτό τον μήνα. 6/3 μεταφορά δύο εμβρύων τριών ημερών. Φυσικά δεν μπορούσα να κρατηθώ και έκανα τεστ μετά από εφτά ημέρες. Θετικό. Αναπτερωθηκε το ηθικό!!! Από την Δευτέρα καφέ και ροζ υγρά.... Απελπισία μιας και η  προηγούμενη προσπάθεια αποδείχθηκε βιομηχημικη με παρόμοια συμπτώματα. Τελικά σήμερα έκανα χοριακη ( 11 μέρα) και βγήκε 189. Επανάληψη Παρασκευή. Έχω τρομοκρατηθεί μιας και τα περιθώρια στενεύουν λόγω ηλικίας! Προσπαθώ να έχω θετική σκέψη αλλά δεν το πολυκαταφερνω...

Ήρθες στη σωστή ομάδα 

Χαχαχαχα

Μόνο θετική σκέψη 

Θα πάνε όλα καλά ,φυσικά ενημερώνεις το γιατρό σου για τα καφέ ροζ ,αν και νομίζω ότι το γνωρίζεις ,η χοριακη σου είναι μια χαρά 

Περιμένουμε και τον διπλασιασμό της 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου και εσύ με το καλό να φέρεις στον κόσμο το αντράκι σου. Την Παρασκευή ξανά και μετά την επόμενη εβδομάδα μου είπε. Έτσι θα το πάμε μέχρι ανέβει, πρώτα ο Θεός πάντα, επειδή είναι νωρίς για να παω για υπέρηχο. 

Εγώ συμμαθήτριά πήγα για πρώτο υπέρηχο 6,3 εβδομάδων κ μετά 10,3...στην αρχή δηλαδή χαλαρά κ τώρα ξεκ,,,,λωθηκα....πάλι σήμερα πήγα γιατί είχα τρεις μέρες πετρώματα κ βλακείες κ νόμιζα θα το γεννήσω...δράμα...όλα καλά είναι ευτυχώς....είναι περιπέτεια αυτό το μαγικό ταξίδι.....εμένα με έχει ξετιναξει χαχαχαχα...σας τα λέω ελαφριά να μην σας δώσω πλήρη εικόνα της κατάθλιψης που βιώνω......ζοριζομαι πολύ..τα πονακια να μην σε πανικοβάλλουν να τα περιμένεις ...εγώ νόμιζα θα πάθω κακό αυτές τις μέρες κ πήγα τώρα κ ο τράχηλος ήταν θεοκλειστος κ 4,5 εκατοστά δηλαδή σούπερ...

πρίν από 12 λεπτά , popi40 είπε:

Καλησπέρα! Μετά από οκτώ μήνες αποχής από την τελευταία εξωσωματική τελικά κατάφερα να κάνω μια προσπάθεια ακόμη αυτό τον μήνα. 6/3 μεταφορά δύο εμβρύων τριών ημερών. Φυσικά δεν μπορούσα να κρατηθώ και έκανα τεστ μετά από εφτά ημέρες. Θετικό. Αναπτερωθηκε το ηθικό!!! Από την Δευτέρα καφέ και ροζ υγρά.... Απελπισία μιας και η  προηγούμενη προσπάθεια αποδείχθηκε βιομηχημικη με παρόμοια συμπτώματα. Τελικά σήμερα έκανα χοριακη ( 11 μέρα) και βγήκε 189. Επανάληψη Παρασκευή. Έχω τρομοκρατηθεί μιας και τα περιθώρια στενεύουν λόγω ηλικίας! Προσπαθώ να έχω θετική σκέψη αλλά δεν το πολυκαταφερνω...

Συγχαρητήρια κορίτσι μου υπέροχη χοριακη για 11 μέρα...τέλεια...να σου πω για τα καφέ ροζ η αδερφή μου τρία παιδιά έκανε κ τα έπιανε κ πολύ εύκολα κ ως τον τρίτο μήνα καφέ ροζ είχε...δεν μου λένε τίποτα...όλα καλά θα πάνε μην σκέφτεσαι την βιοχημική έχω τρεις χαμένες εγκυμοσυνες στην καμπούρα μου είμαι 41 κ μόλις μπήκα στον πεμπτο μήνα εγκυμοσύνης...εντάξει το άγχος περισσεύει...αλλά πρέπει να το ζήσουμε κ να μας αξιώσει ο Θεός να πάρουμε στο τέλος την ανταμοιβή μας...κ εγώ περιμένω τρία χρόνια στην ουρά για να κρατήσω αυτό το μωράκι..όλο με την χαρά εμενα..έχω κ ένα αγοράκι δέκα χρονών αλλά όταν χάνεις μωρουλια σου μένει η μωρουδιλα που δεν ξεπερνιέται ...θέλεις οπωσδήποτε να την αναπληρώσεις...όλα καλά θα πάνε για όλες.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , popi40 είπε:

Καλησπέρα! Μετά από οκτώ μήνες αποχής από την τελευταία εξωσωματική τελικά κατάφερα να κάνω μια προσπάθεια ακόμη αυτό τον μήνα. 6/3 μεταφορά δύο εμβρύων τριών ημερών. Φυσικά δεν μπορούσα να κρατηθώ και έκανα τεστ μετά από εφτά ημέρες. Θετικό. Αναπτερωθηκε το ηθικό!!! Από την Δευτέρα καφέ και ροζ υγρά.... Απελπισία μιας και η  προηγούμενη προσπάθεια αποδείχθηκε βιομηχημικη με παρόμοια συμπτώματα. Τελικά σήμερα έκανα χοριακη ( 11 μέρα) και βγήκε 189. Επανάληψη Παρασκευή. Έχω τρομοκρατηθεί μιας και τα περιθώρια στενεύουν λόγω ηλικίας! Προσπαθώ να έχω θετική σκέψη αλλά δεν το πολυκαταφερνω...

Κοριτσάρα μου καλώς μας ήρθες!!!εδω χαρίζουμε απλόχερα θετική ενέργεια και αισιοδοξία!!! Δεν έχουμε ξαναμιλησει αλλά χάρηκα πολύ με την εγκυμοσύνη σου!!!ένα βήμα τη φορά και όλα θα πάνε καλα. Τον άλλο μήνα θα κάνω την πρώτη μου προσπάθεια και έχω μια γλυκιά προσμονή και ανυπομονώ κιόλας παρότι είναι δύσκολος ο δρόμος που βαδίζουμε για να γίνουμε μανουλες. Είδες τα εμβρυακια σου πόσο δυνατά είναι και έπιασαν!!!

Just now, Emilly800 είπε:

Εγώ συμμαθήτριά πήγα για πρώτο υπέρηχο 6,3 εβδομάδων κ μετά 10,3...στην αρχή δηλαδή χαλαρά κ τώρα ξεκ,,,,λωθηκα....πάλι σήμερα πήγα γιατί είχα τρεις μέρες πετρώματα κ βλακείες κ νόμιζα θα το γεννήσω...δράμα...όλα καλά είναι ευτυχώς....είναι περιπέτεια αυτό το μαγικό ταξίδι.....εμένα με έχει ξετιναξει χαχαχαχα...σας τα λέω ελαφριά να μην σας δώσω πλήρη εικόνα της κατάθλιψης που βιώνω......ζοριζομαι πολύ..τα πονακια να μην σε πανικοβάλλουν να τα περιμένεις ...εγώ νόμιζα θα πάθω κακό αυτές τις μέρες κ πήγα τώρα κ ο τράχηλος ήταν θεοκλειστος κ 4,5 εκατοστά δηλαδή σούπερ...

Συγχαρητήρια κορίτσι μου υπέροχη χοριακη για 11 μέρα...τέλεια...να σου πω για τα καφέ ροζ η αδερφή μου τρία παιδιά έκανε κ τα έπιανε κ πολύ εύκολα κ ως τον τρίτο μήνα καφέ ροζ είχε...δεν μου λένε τίποτα...όλα καλά θα πάνε μην σκέφτεσαι την βιοχημική έχω τρεις χαμένες εγκυμοσυνες στην καμπούρα μου είμαι 41 κ μόλις μπήκα στον πεμπτο μήνα εγκυμοσύνης...εντάξει το άγχος περισσεύει...αλλά πρέπει να το ζήσουμε κ να μας αξιώσει ο Θεός να πάρουμε στο τέλος την ανταμοιβή μας...κ εγώ περιμένω τρία χρόνια στην ουρά για να κρατήσω αυτό το μωράκι..όλο με την χαρά εμενα..έχω κ ένα αγοράκι δέκα χρονών αλλά όταν χάνεις μωρουλια σου μένει η μωρουδιλα που δεν ξεπερνιέται ...θέλεις οπωσδήποτε να την αναπληρώσεις...όλα καλά θα πάνε για όλες.

Κορίτσι μου να μπαίνεις και να μας μιλάς και να ξεσπάς και ότι σε απασχολεί να το παίρναμε μαζί!!! Έτσι θα νιώθεις καλύτερα και εσύ αφού εδώ έχουμε αγάπη και κατανόηση για όλες. Να μας μιλάς ακούς??? Μην αφήνεις άσχημα πράγματα οι σκέψεις να σου χαλάνε την πιο όμορφη περίοδο της ζωής σου που με τόσο κόπο και πόνο απέκτησες. Έλα χαμόγελα μας λίγο!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...