Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, TATAKI είπε:

Κορίτσια απο 83.58 πήγε 356!! Μια μικρή αλλά σπουδαία νίκη. Πάμε για την επόμενη.

Μπραβο σου κοριτσι μου! Προσπαθησε να το χαρεις.. οσο κι αν σε καταβαλλει το αγχος  ! Αισιοδοξια..! Ευχομαι να πανε ολα τελεια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!πολύ καλή η χοριακη σου!!!! Ανάσα βαθιά τώρα και όλα θα πάνε σούπερ!!! Θα κάνεις και άλλη η θα μιλήσεις με τον γιατρό τώρα να δούμε ποτε θα πας να σε δει??

Πολύ χαίρομαι φίλη μου άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 said:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!πολύ καλή η χοριακη σου!!!! Ανάσα βαθιά τώρα και όλα θα πάνε σούπερ!!! Θα κάνεις και άλλη η θα μιλήσεις με τον γιατρό τώρα να δούμε ποτε θα πας να σε δει??

Πολύ χαίρομαι φίλη μου άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες!!!

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου όμορφα. Θα μιλήσω σήμερα μαζί της. Μου είχε πει πως θα κάνω άλλη μια την άλλη εβδομάδα. Θα μου πει σημερα το πότε. Σύντομα όλες εύχομαι μέσα από την καρδιά μου. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Κορίτσια απο 83.58 πήγε 356!! Μια μικρή αλλά σπουδαία νίκη. Πάμε για την επόμενη.

Η χοριακη σου είναι σούπερ.συγχαρητηρια κοριτσι μου να χαρείς αυτο το όμορφο ταξίδι οσο δεν πάει. Στείλε και σε εμάς τη θετική σου ενεργεια:x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vasiliki2020 said:

Η χοριακη σου είναι σούπερ.συγχαρητηρια κοριτσι μου να χαρείς αυτο το όμορφο ταξίδι οσο δεν πάει. Στείλε και σε εμάς τη θετική σου ενεργεια:x

Βασιλικούλα μου τόνους θετικής ενέργειας σας στέλνω μέσα από την ψυχούλα μου. Πιστέψτε το όνειρο όλες σας και μην το βάζετε κάτω. Θα έρθει είναι σίγουρο. Αν δεν είχα εσάς μπορεί και να τα είχα παρατήσει. Με κάνατε να πιστέψω πως όλα γίνονται και σας ευχαριστώ μια προς μια.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου όμορφα. Θα μιλήσω σήμερα μαζί της. Μου είχε πει πως θα κάνω άλλη μια την άλλη εβδομάδα. Θα μου πει σημερα το πότε. Σύντομα όλες εύχομαι μέσα από την καρδιά μου. 

Μπραβο κοριτσι !!! Ολα εχουν παρει το σωστο δρομο !!! Υπομονη ειναι ακομα λιγες εβδομαδες αγωνιας !! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα... Από ποια ηλικία μπορεί να μπει καποια στην παρεα σας;;;; εγώ είμαι 36 κ τον άλλο μήνα λέμε να ξεκινήσουμε προσπάθειες για 2ο παιδάκι...εχω ενα αγοράκι 16 μηνών... θα ήθελα να μου πείτε κ για εσάς αν έχετε Αλλά παιδάκια κ τι ηλικία εχετε (να γνωριστούμε)... λέτε να δυσκολευτουμε;;; εγώ το πρώτο έκανα να το πιάσω 10 μήνες... το κάναμε διακοπή κύησης λόγω σύνδρομο νταουν...Κ το παιδάκι που έχω τώρα το πιάσαμε στους 6 μήνες...Αφού όμως έβλεπα κ ψυχολόγο λόγω της πρώτης εγκυμοσύνης δεν ήμουν κ στα καλύτερα μου... Δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμα κ ήδη έχω αγχωθεί... είδα τα τελευταία μηνύματα σας κ διάβασα ότι μια κοπέλα έμεινε... κορίτσι μου να σου πάνε όλα καλά,να ζήσεις την κάθε στιγμή... αν είναι κ καμμία άλλη κοπέλα επίσης να έχει μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη... οσο για τις υπολοιπες με το καλο να μεινετε κ το ονειρο σας να παρει σαρκα και οστά... γιατι οπως λεω τα ονειρα γίνονται πραγματικότητα, αρκεί να τα πιστευουμε....

  • Μου αρέσει 2

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννούλαααα είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα... Από ποια ηλικία μπορεί να μπει καποια στην παρεα σας;;;; εγώ είμαι 36 κ τον άλλο μήνα λέμε να ξεκινήσουμε προσπάθειες για 2ο παιδάκι...εχω ενα αγοράκι 16 μηνών... θα ήθελα να μου πείτε κ για εσάς αν έχετε Αλλά παιδάκια κ τι ηλικία εχετε (να γνωριστούμε)... λέτε να δυσκολευτουμε;;; εγώ το πρώτο έκανα να το πιάσω 10 μήνες... το κάναμε διακοπή κύησης λόγω σύνδρομο νταουν...Κ το παιδάκι που έχω τώρα το πιάσαμε στους 6 μήνες...Αφού όμως έβλεπα κ ψυχολόγο λόγω της πρώτης εγκυμοσύνης δεν ήμουν κ στα καλύτερα μου... Δεν έχουμε ξεκινήσει ακόμα κ ήδη έχω αγχωθεί... είδα τα τελευταία μηνύματα σας κ διάβασα ότι μια κοπέλα έμεινε... κορίτσι μου να σου πάνε όλα καλά,να ζήσεις την κάθε στιγμή... αν είναι κ καμμία άλλη κοπέλα επίσης να έχει μια καλή κ τελειο μεινει εγκυμοσύνη... οσο για τις υπολοιπες με το καλο να μεινετε κ το ονειρο σας να παρει σαρκα και οστά... γιατι οπως λεω τα ονειρα γίνονται πραγματικότητα, αρκεί να τα πιστευουμε....

Καλώς ήρθες! Κι εγω λιγες μερες εχω στην παρεα αλλα τα κοριτσια με καλοδεχτηκαν! Ειμαι σχεδον 38 χρονων κ προσπαθω εδω κ 9 μηνες για παιδακι με ελευθερες επαφες. Δεν εχω μεινει ποτε εγκυος. Στον καινουριο μου κυκλο θα ξεκινησω τα χαπια serpafar για να εχω περισσοτερα ωοθυλακια κ κατα συνεπεια μεγαλυτερα ποσοστα επιτυχιας. Ολες αισιοδοξουμε για το καλυτερο. Ευχομαι και σε σενα συντομα να καταφερεις αυτο που επιθυμεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Makelen είπε:

Καλώς ήρθες! Κι εγω λιγες μερες εχω στην παρεα αλλα τα κοριτσια με καλοδεχτηκαν! Ειμαι σχεδον 38 χρονων κ προσπαθω εδω κ 9 μηνες για παιδακι με ελευθερες επαφες. Δεν εχω μεινει ποτε εγκυος. Στον καινουριο μου κυκλο θα ξεκινησω τα χαπια serpafar για να εχω περισσοτερα ωοθυλακια κ κατα συνεπεια μεγαλυτερα ποσοστα επιτυχιας. Ολες αισιοδοξουμε για το καλυτερο. Ευχομαι και σε σενα συντομα να καταφερεις αυτο που επιθυμεις!

Σε ευχαριστώ πολύ.κοριτσι μου... Σου ευχομαι κ εσένα σύντομα... Τον άλλο μήνα δηλαδή με ένα θετικό τεστ... Αλήθεια υπάρχουν τέτοια χάπια που βοηθανε;;; γυναικολόγος στα εδωσε;;; λες να τον ρωτήσω κ εγώ Μήπως πιάσω αμέσως...;;;


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννούλαααα είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ.κοριτσι μου... Σου ευχομαι κ εσένα σύντομα... Τον άλλο μήνα δηλαδή με ένα θετικό τεστ... Αλήθεια υπάρχουν τέτοια χάπια που βοηθανε;;; γυναικολόγος στα εδωσε;;; λες να τον ρωτήσω κ εγώ Μήπως πιάσω αμέσως...;;;

Σ ευχαριστω! Ναι εννοειται να τον ρωτησεις! Κερδιζεις χρονο ετσι! Αλλωστε δεν τα παιρνεις μονο οταν εχεις   προβλημα..! Εμας   οι εξετασεις   μας ειναι αψογες   .. και γι αυτο μας   εδωσε τα χαπια αυτα.. για να μην κανουμε τυχαιες   προσπαθειες   αφου δεν εχουμε οι γυναικες   καθε μηνα ωριμα κ δυνατα ωαρια.. αλλα ουτε κ πολλα! Μετα τα 35 χανεις   πολυτιμο χρονο αν προσπαθεις   τυχαια. Εμενα ο δικος    μου ειπε να τα παρω 3 φορες.. μηνα παρα μηνα.. κι οτι το αργοτερο σε 6 μηνες   συνολο.. θα εχω εγκυμοσυνη, εφοσον ειμαστε και οι δυο υγιείς  . Ελπιζω να γινει ετσι.. Εδω θα ειμαστε ολες μαζι  κ θα το μαθουμε! Ρωτησε τον κι εσυ..! Δεν νομιζω να σου πει οχι..!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Makelen είπε:

Σ ευχαριστω! Ναι εννοειται να τον ρωτησεις! Κερδιζεις χρονο ετσι! Αλλωστε δεν τα παιρνεις μονο οταν εχεις   προβλημα..! Εμας   οι εξετασεις   μας ειναι αψογες   .. και γι αυτο μας   εδωσε τα χαπια αυτα.. για να μην κανουμε τυχαιες   προσπαθειες   αφου δεν εχουμε οι γυναικες   καθε μηνα ωριμα κ δυνατα ωαρια.. αλλα ουτε κ πολλα! Μετα τα 35 χανεις   πολυτιμο χρονο αν προσπαθεις   τυχαια. Εμενα ο δικος    μου ειπε να τα παρω 3 φορες.. μηνα παρα μηνα.. κι οτι το αργοτερο σε 6 μηνες   συνολο.. θα εχω εγκυμοσυνη, εφοσον ειμαστε και οι δυο υγιείς  . Ελπιζω να γινει ετσι.. Εδω θα ειμαστε ολες μαζι  κ θα το μαθουμε! Ρωτησε τον κι εσυ..! Δεν νομιζω να σου πει οχι..!

Θα τον ρωτήσω... αν κ ο δικός μου ειναι της άποψης να προσπαθούμε 12 μήνες.... βέβαια πριν ήμουν κ κάτω από τα 35...Τώρα δεν ξέρω τι θα μου πει... 

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννούλαααα είπε:

Θα τον ρωτήσω... αν κ ο δικός μου ειναι της άποψης να προσπαθούμε 12 μήνες.... βέβαια πριν ήμουν κ κάτω από τα 35...Τώρα δεν ξέρω τι θα μου πει... 

Καλώς το κορίτσι μας!!!! Όλα τα πιπινια χωράνε εδώ στην παρέα μας!!!να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό να έρθει και το 2ο!!! Ετών 39+  προσπαθώ 2 χρόνια για το πρώτο και δεν το βάζω κάτω χαχαχαχα. Εμείς ξεκινάμε εξωσωματική λόγω κακού ορμονικού προφίλ αλλά όμως συνεχίζουμε και τους μαραθώνιους σεξ κανονικά χαχαχαχα. Έχουμε και εγκυουλες που μας έχουν πάρει τα μυαλά και μας δίνουν ελπίδα ότι θα τα καταφέρουμε κι εμείς!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω κοριτσι μου για το καλωσόρισμα... Κ για τις ευχές σου... με το καλό...εννοείται ότι θα τα καταφέρεις (καταφέρουμε)...παντα θετική σκέψη κ όλα θα γίνουν... Στο λέω να το ακούω κ εγώ...

  • Μου αρέσει 2

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...