Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 hours ago, Maroxmarox said:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα η γιατρός μου έδωσε τρία χάπια ημερησίως δηλαδή 600mg σύνολο φολικο οξυ και βιταμίνη d στην οποια παρουσίασα ανεπάρκεια μ έδωσε 4000 αρχικά κ μετά 2.000… βοήθησε η όχι δεν το γνωρίζω ακόμα κοπελα Μου … πάντως  η coq10 με πάχυνε ρε γαμωτο …

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, Agatte είπε:

Καλώς το αγγούρι! Χαχαχα! Καλώς την Ηλέκτρα εννοώ! Είναι απόλυτα φυσιολογικό να αισθάνεσαι έτσι. Οι πλειοψηφία των γυναικών που βιωσαμε μια απώλεια, τρεμουμε την επαναληψη. Πάρε τον χρόνο σου και σιγά σιγα, θα δεις που η επιθυμία θα νικήσει τον φόβο! Εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε! 

Σε ότι αφορά τους καλοθελητες, to the point η κάθε σου κουβέντα! Έτσι ειλικρινής έχω γίνει κι εγώ σε ερωτήσεις τύπου, πότε θα κανεις ένα ακόμα, αντράκι έγινε ο γιος σου, τι περιμένεις;;; παίρνω ύφος και λέω "ναι, έμεινα έγκυος και το έχασα" και δεν αφήνω περιθώριο για απάντηση. Το κόβω εκεί. Και δεν ξέρω γιατί αλλά παίρνω μια ικανοποίηση. Αυτό φυσικά σε κάτι άσχετα άτομα που κοιτάνε απλά; πιάσουν ψάρια για να έχουν να κουτσομπολευουν μετά. 

Άψογα! Καλά για τα κιλά δεν το συζητώ, είσαι ήρωας! Σου έκανες το καλύτερο δώρο, μπράβο κορίτσι! Με το καλό τώρα να έρθει και το μπεμπέ! 

@Chrussa1982 έχω κλάψει με τη μοσχαροποίηση! Αχαχαχαχα! Respect, μ' έκανες και γέλασα! Αντε κοπελαρες, καλό σκ να έχουμε! Πάω για σκούπα-μάπα! Φιλώ σας!! 

Να εισαι καλα κορίτσι.. καλη σου μερα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα αγωνιστριες! 

Πρώτη μέρα καθυστέρησης. 

155 η χοριακη σήμερα 

61 ήταν πριν 2 μέρες. 

Έχω μια συγκρατημένη χαρά η αλήθεια είναι. 

*σχετικά με τα τεστακια ωορρηξιας θα πω ότι εμένα με βοήθησαν πολύ. 

Ένιωθα πολύ λιγότερο άγχος έχοντας στοχευμενες επαφές. Ήξερα ότι έπεσα μέσα στις σωστές μέρες, οπότε ένιωθα ότι έχω κάνει την προσπάθεια μου σωστά. 

Επίσης με βοήθησαν πολύ να γνωρίζω πότε να περιμένω περίοδο. Λόγω αστατου κύκλου δεν ήξερα ποτέ περιμένω. 

Και μπορώ να πω με σιγουριά ότι με βοήθησαν να συλλάβω. Αφού αυτό το μήνα είχαμε 4 επαφές όλες κι όλες, και οι δύο ήταν όταν είχα θετικό τεστ ωορρηξιας. 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamanino είπε:

Καλημέρα αγωνιστριες! 

Πρώτη μέρα καθυστέρησης. 

155 η χοριακη σήμερα 

61 ήταν πριν 2 μέρες. 

Έχω μια συγκρατημένη χαρά η αλήθεια είναι. 

*σχετικά με τα τεστακια ωορρηξιας θα πω ότι εμένα με βοήθησαν πολύ. 

Ένιωθα πολύ λιγότερο άγχος έχοντας στοχευμενες επαφές. Ήξερα ότι έπεσα μέσα στις σωστές μέρες, οπότε ένιωθα ότι έχω κάνει την προσπάθεια μου σωστά. 

Επίσης με βοήθησαν πολύ να γνωρίζω πότε να περιμένω περίοδο. Λόγω αστατου κύκλου δεν ήξερα ποτέ περιμένω. 

Και μπορώ να πω με σιγουριά ότι με βοήθησαν να συλλάβω. Αφού αυτό το μήνα είχαμε 4 επαφές όλες κι όλες, και οι δύο ήταν όταν είχα θετικό τεστ ωορρηξιας. 

Συγχαρητήρια και πάλι κορίτσι μου!!! Πολύ καλή για πρώτη μέρα καθυστέρησης η χοριακη σου. Θα κάνεις και την Δευτέρα πάλι λες; Τα τεστ όσο δεν σε αγχωνιυν και τα χρησιμοποιείς σωστά είναι το κατάλληλο εργαλεία για στοχευμένες επαφές!!! 

Αλήθεια πως νιώθεις που είσαι εγκυουλα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Συγχαρητήρια και πάλι κορίτσι μου!!! Πολύ καλή για πρώτη μέρα καθυστέρησης η χοριακη σου. Θα κάνεις και την Δευτέρα πάλι λες; Τα τεστ όσο δεν σε αγχωνιυν και τα χρησιμοποιείς σωστά είναι το κατάλληλο εργαλεία για στοχευμένες επαφές!!! 

Αλήθεια πως νιώθεις που είσαι εγκυουλα;

Ευχαριστώ! Γρήγορα να έρθει και η δική σου στιγμή! 

Δεν ξέρω αν θα ξανακάνω. Το σκέφτομαι η αλήθεια είναι. 

Όσο για το πως νιώθω θα πω ότι δεν νιώθω έγκυος καθόλου. Στις 4 προηγούμενες εγκυμοσύνες είχα φουλ συμπτώματα, τόσο που ενώ τα τεστ έβγαιναν αρνητικά εγώ ήμουν σίγουρη πριν την καθυστέρηση. Αυτή την φορά τίποτα. Σήμερα κάτι ψιλοπονακια περιόδου, αλλά όχι κάτι σπουδαίο. 

Από ψυχολογία κάνω σαν να μην υπάρχει. Έχω τέτοια αγωνία και απογοήτευση από τις προηγούμενες φορές που μέχρι να ακούσουμε καρδιά και να δούμε ότι προχωράει δεν θέλω να κάνω όνειρα και να το σκέφτομαι. Αφού ξεχνάω να κάνω τις ενέσεις και να πάρω τα φάρμακα και το θυμάμαι το βράδυ.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamanino said:

Καλημέρα αγωνιστριες! 

Πρώτη μέρα καθυστέρησης. 

155 η χοριακη σήμερα 

61 ήταν πριν 2 μέρες. 

Έχω μια συγκρατημένη χαρά η αλήθεια είναι. 

*σχετικά με τα τεστακια ωορρηξιας θα πω ότι εμένα με βοήθησαν πολύ. 

Ένιωθα πολύ λιγότερο άγχος έχοντας στοχευμενες επαφές. Ήξερα ότι έπεσα μέσα στις σωστές μέρες, οπότε ένιωθα ότι έχω κάνει την προσπάθεια μου σωστά. 

Επίσης με βοήθησαν πολύ να γνωρίζω πότε να περιμένω περίοδο. Λόγω αστατου κύκλου δεν ήξερα ποτέ περιμένω. 

Και μπορώ να πω με σιγουριά ότι με βοήθησαν να συλλάβω. Αφού αυτό το μήνα είχαμε 4 επαφές όλες κι όλες, και οι δύο ήταν όταν είχα θετικό τεστ ωορρηξιας. 

Μια χαρα η χοριακη! Ειδες που αγχωνοσουν; Καμια φορα οταν κανουμε εξεταση χοριακης πριν την καθυστερηση περισσοτερο μας αγχωνει παρα μας χαροποιει γιατι ειναι συνηθως πολυ χαμηλη! 

@ΤΑΤΑΚΙ τι φοβερη τιμη! Μπραβο! Πας περιφημα! Με το καλο ο πρωτος υπερηχος!!!

@Αννούλαααα καλως ηρθες στη παρεα μας κοριτσι! Εισαι πολυ πιπινακι ακομα και εχεις πολυ χρονο μπροστα σου και ολα θα τα καταφερεις! Εγω ειμαι πλεον 40, προσπαθουσαμε πανω απο 2 χρονια για το πρωτο, αρχικα με τεστ ωορηξιας αλλα χωρις αποτελεσμα. Το τελευταιο 8 μηνο αποφασισα να πηγαινω να παρακολουθω την οωρηξια υπερηχογραφικα. Αυτο με βοηθησε πολυ οπως και το γεγονος οτι συνηθως καταλαβαινα την ωορηξια μου (δηλαδη οταν εσπαγε το αυγο). Ξερω οτι συνηθως δεν ειναι πολυ εφικτο αυτο και λογω οικονομικου αλλα και για πρακτικους λογους, αλλα σε αυτο ημουν πολυ τυχερη γιατι ο συγκεκριμενος ειναι πολυ κοντα στο σπιτι μου και μου επαιρνε με το ζορι 20 ευρω καθε μηνα για 2-3 υπερηχους. Οποτε ειπα οτι θα συνεχισω ετσι μεχρι να πιασω ή μεχρι να κουραστω μια και η προοπτικη για εξωσωματικη δεν επαιζε. Τελικα στο 6μηνο τα καταφερα, ασχετως οτι παλινδρομησε, αλλα τουλαχιστον πιστεψα οτι ναι, μπορω να πιασω μια και ειχαμε κανει ολες τις εξετασεις και δεν βρισκανε τιποτα. 2 μηνες μετα την παλινδρομη ξαναμεινα και τωρα ειμαι πλεον στον 3ο μηνα με πολυ συγκρατημενη αισιοδοξια και λογω ηλικιας. Αρα ολα ειναι πιθανα και εσυ εισαι μικρουλα ακομα και εχεις καιρο για αρκετες προσπαθειες! 

 

Κοριτσια ψιλοχαθηκα παλι, αυτες οι αναγουλες ειναι πολυ κουραστικες. Τις προαλλες ειχα και μια διαρροια που με ταλαιπωρησε και με εκανε ανω κατω, αλλα σημερα ειμαι πολυ καλυτερα και διαβασα μονορουφι οσες σελιδες ειχα μεινει πισω! Στελνω αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολες και αν μπορουσα θα σας εβαζα την αγαπημενη μου εικονιτσα με τον Μπομπ Σφουγγαρακη που σχηματιζει με τα χερια του ουρανιο τοξο! Μπαινει για τα καλα η Ανοιξη σιγα σιγα και ο πελαργος ετοιμαζει ανοιξιατικα ζουμπουρλουδικα μωρακια για ολες!  

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mamanino είπε:

Καλημέρα αγωνιστριες! 

Πρώτη μέρα καθυστέρησης. 

155 η χοριακη σήμερα 

61 ήταν πριν 2 μέρες. 

Έχω μια συγκρατημένη χαρά η αλήθεια είναι. 

*σχετικά με τα τεστακια ωορρηξιας θα πω ότι εμένα με βοήθησαν πολύ. 

Ένιωθα πολύ λιγότερο άγχος έχοντας στοχευμενες επαφές. Ήξερα ότι έπεσα μέσα στις σωστές μέρες, οπότε ένιωθα ότι έχω κάνει την προσπάθεια μου σωστά. 

Επίσης με βοήθησαν πολύ να γνωρίζω πότε να περιμένω περίοδο. Λόγω αστατου κύκλου δεν ήξερα ποτέ περιμένω. 

Και μπορώ να πω με σιγουριά ότι με βοήθησαν να συλλάβω. Αφού αυτό το μήνα είχαμε 4 επαφές όλες κι όλες, και οι δύο ήταν όταν είχα θετικό τεστ ωορρηξιας. 

Συγχαρητήρια κοριτσι μου να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη:x

3 ώρες πρίν, Makelen είπε:

Κοριτσια καλημερα! Μιλησα με τη διαβητολογο-ενδοκρινολογο και μου ειπε επιβεβαιωσε οτι οι εξετασεις μου ηταν ολες πολυ καλες! Μονο να κανω τη διατροφη με φυτικες ινες λογω υπογλυκαιμικων επεισοδιων που κανω. Κι οτι η χαμηλη τιμη της ινσουλινης (3.56 με οριο 3-25) ειναι λογω της απωλειας κιλων που ειχα και οτι ειναι φυσιολογικη. (Εχω χασει 37 κιλα με διαιτα μονη μου) Οποτε το μονο που μενει ειναι να αδιαθετησω τελος του μηνα κ να ξεκινησω τα serpafar  για την πρωτη προσπαθεια. Θυροειδης 0.99. Οποτε αισιοδοξωω..

Συγχαρητήρια για τα κιλα που έχασες και μπραβο σου.σου ευχομαι συντομα να μείνεις εγκυουλα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Mamanino είπε:

Καλημέρα αγωνιστριες! 

Πρώτη μέρα καθυστέρησης. 

155 η χοριακη σήμερα 

61 ήταν πριν 2 μέρες. 

Έχω μια συγκρατημένη χαρά η αλήθεια είναι. 

*σχετικά με τα τεστακια ωορρηξιας θα πω ότι εμένα με βοήθησαν πολύ. 

Ένιωθα πολύ λιγότερο άγχος έχοντας στοχευμενες επαφές. Ήξερα ότι έπεσα μέσα στις σωστές μέρες, οπότε ένιωθα ότι έχω κάνει την προσπάθεια μου σωστά. 

Επίσης με βοήθησαν πολύ να γνωρίζω πότε να περιμένω περίοδο. Λόγω αστατου κύκλου δεν ήξερα ποτέ περιμένω. 

Και μπορώ να πω με σιγουριά ότι με βοήθησαν να συλλάβω. Αφού αυτό το μήνα είχαμε 4 επαφές όλες κι όλες, και οι δύο ήταν όταν είχα θετικό τεστ ωορρηξιας. 

Μπράβο κορίτσι μου. Όλα μια χαρά θα πάνε. 

Just now, depifish είπε:

Μια χαρα η χοριακη! Ειδες που αγχωνοσουν; Καμια φορα οταν κανουμε εξεταση χοριακης πριν την καθυστερηση περισσοτερο μας αγχωνει παρα μας χαροποιει γιατι ειναι συνηθως πολυ χαμηλη! 

@ΤΑΤΑΚΙ τι φοβερη τιμη! Μπραβο! Πας περιφημα! Με το καλο ο πρωτος υπερηχος!!!

@Αννούλαααα καλως ηρθες στη παρεα μας κοριτσι! Εισαι πολυ πιπινακι ακομα και εχεις πολυ χρονο μπροστα σου και ολα θα τα καταφερεις! Εγω ειμαι πλεον 40, προσπαθουσαμε πανω απο 2 χρονια για το πρωτο, αρχικα με τεστ ωορηξιας αλλα χωρις αποτελεσμα. Το τελευταιο 8 μηνο αποφασισα να πηγαινω να παρακολουθω την οωρηξια υπερηχογραφικα. Αυτο με βοηθησε πολυ οπως και το γεγονος οτι συνηθως καταλαβαινα την ωορηξια μου (δηλαδη οταν εσπαγε το αυγο). Ξερω οτι συνηθως δεν ειναι πολυ εφικτο αυτο και λογω οικονομικου αλλα και για πρακτικους λογους, αλλα σε αυτο ημουν πολυ τυχερη γιατι ο συγκεκριμενος ειναι πολυ κοντα στο σπιτι μου και μου επαιρνε με το ζορι 20 ευρω καθε μηνα για 2-3 υπερηχους. Οποτε ειπα οτι θα συνεχισω ετσι μεχρι να πιασω ή μεχρι να κουραστω μια και η προοπτικη για εξωσωματικη δεν επαιζε. Τελικα στο 6μηνο τα καταφερα, ασχετως οτι παλινδρομησε, αλλα τουλαχιστον πιστεψα οτι ναι, μπορω να πιασω μια και ειχαμε κανει ολες τις εξετασεις και δεν βρισκανε τιποτα. 2 μηνες μετα την παλινδρομη ξαναμεινα και τωρα ειμαι πλεον στον 3ο μηνα με πολυ συγκρατημενη αισιοδοξια και λογω ηλικιας. Αρα ολα ειναι πιθανα και εσυ εισαι μικρουλα ακομα και εχεις καιρο για αρκετες προσπαθειες! 

 

Κοριτσια ψιλοχαθηκα παλι, αυτες οι αναγουλες ειναι πολυ κουραστικες. Τις προαλλες ειχα και μια διαρροια που με ταλαιπωρησε και με εκανε ανω κατω, αλλα σημερα ειμαι πολυ καλυτερα και διαβασα μονορουφι οσες σελιδες ειχα μεινει πισω! Στελνω αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολες και αν μπορουσα θα σας εβαζα την αγαπημενη μου εικονιτσα με τον Μπομπ Σφουγγαρακη που σχηματιζει με τα χερια του ουρανιο τοξο! Μπαινει για τα καλα η Ανοιξη σιγα σιγα και ο πελαργος ετοιμαζει ανοιξιατικα ζουμπουρλουδικα μωρακια για ολες!  

Ποσο σε νιώθω με τις αναγούλες... είμαι μονίμως με αυτή την άσχημη αίσθηση και ενίοτε κάνω κι εμετό... δεν παλεύεται ... ελπίζω να ανταμειφθουν οι ταλαιπωρίες μας...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mamanino είπε:

Καλημέρα αγωνιστριες! 

Πρώτη μέρα καθυστέρησης. 

155 η χοριακη σήμερα 

61 ήταν πριν 2 μέρες. 

Έχω μια συγκρατημένη χαρά η αλήθεια είναι. 

*σχετικά με τα τεστακια ωορρηξιας θα πω ότι εμένα με βοήθησαν πολύ. 

Ένιωθα πολύ λιγότερο άγχος έχοντας στοχευμενες επαφές. Ήξερα ότι έπεσα μέσα στις σωστές μέρες, οπότε ένιωθα ότι έχω κάνει την προσπάθεια μου σωστά. 

Επίσης με βοήθησαν πολύ να γνωρίζω πότε να περιμένω περίοδο. Λόγω αστατου κύκλου δεν ήξερα ποτέ περιμένω. 

Και μπορώ να πω με σιγουριά ότι με βοήθησαν να συλλάβω. Αφού αυτό το μήνα είχαμε 4 επαφές όλες κι όλες, και οι δύο ήταν όταν είχα θετικό τεστ ωορρηξιας. 

Τέλεια! Πάρα πολύ καλή η τιμή σου, με το καλό κι ο υπέρηχος και φυσικά μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! 

Just now, depifish είπε:

Μια χαρα η χοριακη! Ειδες που αγχωνοσουν; Καμια φορα οταν κανουμε εξεταση χοριακης πριν την καθυστερηση περισσοτερο μας αγχωνει παρα μας χαροποιει γιατι ειναι συνηθως πολυ χαμηλη! 

@ΤΑΤΑΚΙ τι φοβερη τιμη! Μπραβο! Πας περιφημα! Με το καλο ο πρωτος υπερηχος!!!

@Αννούλαααα καλως ηρθες στη παρεα μας κοριτσι! Εισαι πολυ πιπινακι ακομα και εχεις πολυ χρονο μπροστα σου και ολα θα τα καταφερεις! Εγω ειμαι πλεον 40, προσπαθουσαμε πανω απο 2 χρονια για το πρωτο, αρχικα με τεστ ωορηξιας αλλα χωρις αποτελεσμα. Το τελευταιο 8 μηνο αποφασισα να πηγαινω να παρακολουθω την οωρηξια υπερηχογραφικα. Αυτο με βοηθησε πολυ οπως και το γεγονος οτι συνηθως καταλαβαινα την ωορηξια μου (δηλαδη οταν εσπαγε το αυγο). Ξερω οτι συνηθως δεν ειναι πολυ εφικτο αυτο και λογω οικονομικου αλλα και για πρακτικους λογους, αλλα σε αυτο ημουν πολυ τυχερη γιατι ο συγκεκριμενος ειναι πολυ κοντα στο σπιτι μου και μου επαιρνε με το ζορι 20 ευρω καθε μηνα για 2-3 υπερηχους. Οποτε ειπα οτι θα συνεχισω ετσι μεχρι να πιασω ή μεχρι να κουραστω μια και η προοπτικη για εξωσωματικη δεν επαιζε. Τελικα στο 6μηνο τα καταφερα, ασχετως οτι παλινδρομησε, αλλα τουλαχιστον πιστεψα οτι ναι, μπορω να πιασω μια και ειχαμε κανει ολες τις εξετασεις και δεν βρισκανε τιποτα. 2 μηνες μετα την παλινδρομη ξαναμεινα και τωρα ειμαι πλεον στον 3ο μηνα με πολυ συγκρατημενη αισιοδοξια και λογω ηλικιας. Αρα ολα ειναι πιθανα και εσυ εισαι μικρουλα ακομα και εχεις καιρο για αρκετες προσπαθειες! 

 

Κοριτσια ψιλοχαθηκα παλι, αυτες οι αναγουλες ειναι πολυ κουραστικες. Τις προαλλες ειχα και μια διαρροια που με ταλαιπωρησε και με εκανε ανω κατω, αλλα σημερα ειμαι πολυ καλυτερα και διαβασα μονορουφι οσες σελιδες ειχα μεινει πισω! Στελνω αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολες και αν μπορουσα θα σας εβαζα την αγαπημενη μου εικονιτσα με τον Μπομπ Σφουγγαρακη που σχηματιζει με τα χερια του ουρανιο τοξο! Μπαινει για τα καλα η Ανοιξη σιγα σιγα και ο πελαργος ετοιμαζει ανοιξιατικα ζουμπουρλουδικα μωρακια για ολες!  

Κουράγιο κοριτσάκι, είναι ζόρι οι αναγουλες, εύχομαι όμως σύντομα να σταματήσουν! 

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κοπέλα μου, έτσι μπράβο κάθε βήμα και μια νίκη. Όλα να πάνε τέλεια...

Just now, TATAKI said:

 

 

5 hours ago, Mamanino said:

Καλημέρα αγωνιστριες! 

Πρώτη μέρα καθυστέρησης. 

155 η χοριακη σήμερα 

61 ήταν πριν 2 μέρες. 

Έχω μια συγκρατημένη χαρά η αλήθεια είναι. 

*σχετικά με τα τεστακια ωορρηξιας θα πω ότι εμένα με βοήθησαν πολύ. 

Ένιωθα πολύ λιγότερο άγχος έχοντας στοχευμενες επαφές. Ήξερα ότι έπεσα μέσα στις σωστές μέρες, οπότε ένιωθα ότι έχω κάνει την προσπάθεια μου σωστά. 

Επίσης με βοήθησαν πολύ να γνωρίζω πότε να περιμένω περίοδο. Λόγω αστατου κύκλου δεν ήξερα ποτέ περιμένω. 

Και μπορώ να πω με σιγουριά ότι με βοήθησαν να συλλάβω. Αφού αυτό το μήνα είχαμε 4 επαφές όλες κι όλες, και οι δύο ήταν όταν είχα θετικό τεστ ωορρηξιας. 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Chrussa1982 @Agatte ευχαριστώ πολύ κορίτσια, είμαι σίγουρη ότι καταλαβαίνετε. Γι αυτό είμαστε όλες εδώ! Άλλωστε βλέπω πόσες από μας ζουν με τον ίδιο φόβο, αλλά το τόλμησαν και τώρα περιμένουν τα μωράκια τους :)

Σε κάθε περίπτωση, η μοσχαροποιηση βοηθάει πολύ :D

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, vasiliki2020 είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσι μου να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη:x

Συγχαρητήρια για τα κιλα που έχασες και μπραβο σου.σου ευχομαι συντομα να μείνεις εγκυουλα

Να είσαι καλα κορίτσι.. εύχομαι σύντομα μια ομορφη εγκυμοσυνη! Εστ με ποιον τρόπο προσπαθεις;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Makelen είπε:

Να είσαι καλα κορίτσι.. εύχομαι σύντομα μια ομορφη εγκυμοσυνη! Εστ με ποιον τρόπο προσπαθεις;;

Με φυσικό τρόπο για την ωρα αλλα μαλλον κ εμείς θα το κοιτα ξουμε αλλιως 2 χρονια σχεδον προσπαθούμε εχω κ 3 βιοχημικές που εχω περασει

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια μου επιβεβαιώθηκα που δεν ένιωσα χαρά μεγάλη με την καρδούλα. Ξύπνησα σήμερα και είδα αίμα στο εσώρουχο και έτρεξε και λίγο στην λεκάνη... είμαι πολύ απαισιόδοξη πια... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Αχ κορίτσια μου επιβεβαιώθηκα που δεν ένιωσα χαρά μεγάλη με την καρδούλα. Ξύπνησα σήμερα και είδα αίμα στο εσώρουχο και έτρεξε και λίγο στην λεκάνη... είμαι πολύ απαισιόδοξη πια... 

Περιμενε βρε κοριτσακι μπορει να μην είναι κάτι σοβαρό πήρες το γιατρό τι σου ειπε;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Αχ κορίτσια μου επιβεβαιώθηκα που δεν ένιωσα χαρά μεγάλη με την καρδούλα. Ξύπνησα σήμερα και είδα αίμα στο εσώρουχο και έτρεξε και λίγο στην λεκάνη... είμαι πολύ απαισιόδοξη πια... 

Αχ κορίτσι μου δεν ξέρω ειλικρινά τι να σου πω...κουράγιο...υπομονή...έχεις πολύ αιμορραγία η σταγόνες;; Μήπως να πάρεις τηλ τον γιατρό σου για οδηγίες;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...