Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, Makelen είπε:

Ελπιζω το cyclacur να βοηθησει κ να μην το αφησει να μικρυνει. Μου ειπε να παρω απο 2η - 9η μερα serpafar, 1 πρωι 1 βραδυ, και απο 10η cyclacur παλι πρωι βραδυ. 10η θα ξεκινησει κ την παρακολουθηση. Δεν εχω ρωτησει ακομα ποτε πρεπει να εχω επαφες!! (Αν φυσικα κανω ωοθυλακια)

Λοιπόν 

Εγώ θα σου πω 

Τα σικλακουρ βοηθάνε το ενδομήτριο να παχύνει όχι να λεπτυνει 

Τα σεπραφαρ κάνουν πιο πολλά ωοθυλάκια αλλά δεν βοηθούν το ενδομήτριο το λεπταίνουν δυστυχώς 

Οπότε γ αυτό σου έδωσε και σικλακουρ

Λογικά θα κάνεις υπέρηχο και θα σου πει ποτε θα ξεκινήσεις επαφές  με τη μέθοδο θα πας;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν 

Εγώ θα σου πω 

Τα σικλακουρ βοηθάνε το ενδομήτριο να παχύνει όχι να λεπτυνει 

Τα σεπραφαρ κάνουν πιο πολλά ωοθυλάκια αλλά δεν βοηθούν το ενδομήτριο το λεπταίνουν δυστυχώς 

Οπότε γ αυτό σου έδωσε και σικλακουρ

Λογικά θα κάνεις υπέρηχο και θα σου πει ποτε θα ξεκινήσεις επαφές  με τη μέθοδο θα πας;

Δεν καταλαβα τι με ρωτησες..!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Makelen είπε:

Δεν καταλαβα τι με ρωτησες..!

Θα πας κανονικά με επαφές;

Όχι σπερματεγχυση πχ

Just now, Ellidr είπε:

Θα πας κανονικά με επαφές;

Όχι σπερματεγχυση πχ

Επίσης έχετε κάποιο θέμα υπογονιμότητας δε θυμάμαι αν έχεις πει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Θα πας κανονικά με επαφές;

Όχι σπερματεγχυση πχ

Επίσης έχετε κάποιο θέμα υπογονιμότητας δε θυμάμαι αν έχεις πει

Με επαφες θα παμε μονο. Οχι σπερματεγχυση. Θεμα υπογονιμοτητας δεν βρισκουμε. Σπερμοδιαγραμμα 102 εκατ., με κινητικοτητα μορφολογια κτλ πολυ καλα, σάλπιγγες ορθανοιχτες, ορμονολογικος πολυ καλος-νομιζω κοντα στο 4 lh κ fsh- , κολπικος υπερηχος ολα πεντακαθαρα, θυροειδης 0.99. Εγω κοντευω τα 38 και ο αντρας μου εχει κλεισει τα 39. Αλλα μου ειπε οτι δεν ειναι προβλημα η ηλικια με τοσο καλες εξετασεις. Τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια μου!!! Να χαιρόμαστε τις οικογένειές μας υγεία και ευτυχία για όλες μας!!!

@Makelen το συκλακουρ βοηθάει στη πάχυνση του ενδομητρίου απο όσο ξέρω. Έλπιζω να μη χρειαστεί να χαπακωθεις για πολύ καιρό και τον επόμενο μήνα να γιορτάζουμε την εγκυμοσύνη σου. Όλες οι εξετάσεις σου είναι σούπερ!!! Δεν θα δυσκολευτείς τώρα με τα φάρμακα πιστεύω. 

Τελικά όλα είναι στο μυαλό μας τελικά. Έχεις πολύ καλές εξετάσεις και πάλι δεν έχετε φυσιολογικά. Τι να πω...ελπίζω τα καλύτερα για όλες μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Makelen είπε:

Με επαφες θα παμε μονο. Οχι σπερματεγχυση. Θεμα υπογονιμοτητας δεν βρισκουμε. Σπερμοδιαγραμμα 102 εκατ., με κινητικοτητα μορφολογια κτλ πολυ καλα, σάλπιγγες ορθανοιχτες, ορμονολογικος πολυ καλος-νομιζω κοντα στο 4 lh κ fsh- , κολπικος υπερηχος ολα πεντακαθαρα, θυροειδης 0.99. Εγω κοντευω τα 38 και ο αντρας μου εχει κλεισει τα 39. Αλλα μου ειπε οτι δεν ειναι προβλημα η ηλικια με τοσο καλες εξετασεις. Τι να πω...

Πόσο καιρό προσπαθείτε ;

 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια και χρόνια πολλά. @Ellidr και  @Chrussa1982 εύχομαι να μην έρθει η ακατανομαστη.και εγω σήμερα αύριο περιμένω αντε να ερθει να ξεκινήσω τον αγώνα που εχασα αυτό τον μήνα χαχαχ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Γειά σας κορίτσια και χρόνια πολλά. @Ellidr και  @Chrussa1982 εύχομαι να μην έρθει η ακατανομαστη.και εγω σήμερα αύριο περιμένω αντε να ερθει να ξεκινήσω τον αγώνα που εχασα αυτό τον μήνα χαχαχ

Έλα ρε βασιλικουλα 

Ας μην έρθει βρε πουλάκι μου .....

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Έλα ρε βασιλικουλα 

Ας μην έρθει βρε πουλάκι μου .....

 

Ρε κοριτσακι το μόνο σίγουρο είναι ότι θα έρθει με μια επαφή και αυτό στις αρχές..  ε που πας ρε καραμητρο χαχα.τουλαχιστον δεν έχω αγχος

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια μου!!! Να χαιρόμαστε τις οικογένειές μας υγεία και ευτυχία για όλες μας!!!

@Makelen το συκλακουρ βοηθάει στη πάχυνση του ενδομητρίου απο όσο ξέρω. Έλπιζω να μη χρειαστεί να χαπακωθεις για πολύ καιρό και τον επόμενο μήνα να γιορτάζουμε την εγκυμοσύνη σου. Όλες οι εξετάσεις σου είναι σούπερ!!! Δεν θα δυσκολευτείς τώρα με τα φάρμακα πιστεύω. 

Τελικά όλα είναι στο μυαλό μας τελικά. Έχεις πολύ καλές εξετάσεις και πάλι δεν έχετε φυσιολογικά. Τι να πω...ελπίζω τα καλύτερα για όλες μας.

Μακαρι να τα καταφερουμε ολες κοριτσι μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vasiliki2020 είπε:

Ρε κοριτσακι το μόνο σίγουρο είναι ότι θα έρθει με μια επαφή και αυτό στις αρχές..  ε που πας ρε καραμητρο χαχα.τουλαχιστον δεν έχω αγχος

Βρε από κει που δε το περιμένεις σου έρχεται 

Μας το έχει δείξει η ιστορία

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ρε κοριτσακι το μόνο σίγουρο είναι ότι θα έρθει με μια επαφή και αυτό στις αρχές..  ε που πας ρε καραμητρο χαχα.τουλαχιστον δεν έχω αγχος

Μωρά μια και καλή αρκεί!!! Έχουμε παραδείγματα που ενώ δεν είχαν πολλές επαφές ήρθε το μωράκι!! Ελπίζω πάντως να μη σου έρθει...και τη Δευτέρα να μοστραρουμε τα θετικά τεστακια μας.

Just now, Ellidr είπε:

Είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρετε αφού δεν υπάρχει πρόβλημα 

Μπορεί και αυτό το μήνα με τα χάπια 

 

Ετσι πιστεύω και εγώ ότι δεν θα ταλαιπωρηθεί ιδιαίτερα το κορίτσι μας.

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...