Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, despina. είπε:

το βρηκα!Αρα πρεπει πρωτα να μαζεψεις τα εντυπα και μετα να κλεισεις ραντεβου?Ή αργουν τοσο το ραντεβου που καλυτερα να το χεις κλεισει απο πριν?
Τα λεφτα μετα απο ποσο καιρο τα παιρνεις?

Δεν παίρνεις λεφτά, αλλά σου χορηγούν δωρεάν τις ενέσεις. 

Just now, despina. είπε:

το βρηκα!Αρα πρεπει πρωτα να μαζεψεις τα εντυπα και μετα να κλεισεις ραντεβου?Ή αργουν τοσο το ραντεβου που καλυτερα να το χεις κλεισει απο πριν?
Τα λεφτα μετα απο ποσο καιρο τα παιρνεις?

κλείσε το ραντεβού γιατί αργούν γενικά κ εν τω μεταξύ μαζεύεις τα χαρτιά!Καλή επιτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

Δεν παίρνεις λεφτά, αλλά σου χορηγούν δωρεάν τις ενέσεις. 

κλείσε το ραντεβού γιατί αργούν γενικά κ εν τω μεταξύ μαζεύεις τα χαρτιά!Καλή επιτυχία!!!

Νομιζα οτι πληρωνεις τα φαρμακα απο την τσεπη σου και μετα παιρνεις τα χρηματα.Αρα πρεπει να συντονιστει αυτο καπως συντομα για να προχωρησει κι η εξωσωματικη.Ποσο καιρο παιρνει δηλ η ολη διαδικασια?

 

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

κλείσε το ραντεβού γιατί αργούν γενικά κ εν τω μεταξύ μαζεύεις τα χαρτιά!Καλή επιτυχία!!!

Σε ευχαριστω πολυ!Και σε σενα ευχομαι!Εγω λεω σε κανα 4μηνο να ξεκινησω εξωσωματικη.Λες να ξεκινησω διαδικασια απο τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Ναι κλείσε ραντεβού γιατί αργούν, αλλα το χαρτι στο συμπληρώνει ο γιατρός θα πρέπει να έχεις βρει κ το κέντρο, όταν με το καλο πάρεις την έγκριση ο γιατρός σ γράφει τη συνταγή κ μ αυτα τα χαρτιά πας στο φαρμακείο του εοππυ στο Μαρούσι, σου δίνουν τα φάρμακα τα βάζεις στο ψυγείο σου και λήγουν μετά από 1 χρόνο, αν η υπογονιμοτητα οφείλετε στον άντρα θες βεβαίωση απο ανδρολογο 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, despina. είπε:

Εχω βρει γιατρο,δεν ειναι καποιο οργανωμενο κεντρο,απ'οτι καταλαβα τη διαδικασια θα την κανω εγω.

Εσυ γιατι θα τα πληρωσεις απο την τσεπη σου?Το χω ακουσει απο πολλους αυτο.Ειναι τοσο δυσκολη διαδικασια?

Καλημέρα κορίτσι μου. Εμείς θα τα πληρώσουμε διότι τα ραντεβού αργούν μπορεί πχ να σου κλείσουν μετά από 3 μήνες και προσωπικά δεν είμαι να χάνω χρόνο. Αν είσαι από Αθήνα θέλεις να μου πεις σε πιο κέντρο είσαι? Και εμείς πάντως σε μικρό κέντρο θα ξεκινήσουμε τα 2 3 ξακουστά εδώ έχουν κοσμοπλημμύρα κάτι που εμένα με ζοριζει. 

Καλή αρχή κορίτσι μου!!! Με το καλό να ξεκινήσετε και γρήγορα με ένα μωράκι στην αγκαλιά σου!!!

6 ώρες πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!εύχομαι τα καλύτερα σε όλες!!!!Εγώ πέρασα το καλοκαίρι από επιτροπή..αν ήξερα ότι ήθελε τοοοοοοσο τρέξιμο κ χαρτουρα, θα προτιμούσα να τα πληρώσω από την τσέπη μου!πιο πολύ μας εφθειρε όλο αυτό το τρέξιμο, παρά η εξωσωματική σαν διαδικασία!

Καλημέρα!!! Εμένα με έχει κουράσει το πέρα δώθε με τους γιατρούς και τις εξετάσεις αν είχα και τα  τρεξίματα της επιτροπής θα είχα διαλυθεί πριν καν αρχίσω χαχαχαχα.

Καλημέρα σε όλες τις μαχητριες και τις εγκυουλες της παρέας!!! Είμαι χαρούμενη σήμερα επιτέλους αδιαθετησα. Μάλλον ζοριστηκε το σύστημα μου με το τρέξιμο του προηγούμενου μήνα. Τέτοια χαρά πρωί πρωί λες και μου έκατσε το λαχείο!!! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Εμείς θα τα πληρώσουμε διότι τα ραντεβού αργούν μπορεί πχ να σου κλείσουν μετά από 3 μήνες και προσωπικά δεν είμαι να χάνω χρόνο. Αν είσαι από Αθήνα θέλεις να μου πεις σε πιο κέντρο είσαι? Και εμείς πάντως σε μικρό κέντρο θα ξεκινήσουμε τα 2 3 ξακουστά εδώ έχουν κοσμοπλημμύρα κάτι που εμένα με ζοριζει. 

Καλή αρχή κορίτσι μου!!! Με το καλό να ξεκινήσετε και γρήγορα με ένα μωράκι στην αγκαλιά σου!!!

Καλημέρα!!! Εμένα με έχει κουράσει το πέρα δώθε με τους γιατρούς και τις εξετάσεις αν είχα και τα  τρεξίματα της επιτροπής θα είχα διαλυθεί πριν καν αρχίσω χαχαχαχα.

Καλημέρα σε όλες τις μαχητριες και τις εγκυουλες της παρέας!!! Είμαι χαρούμενη σήμερα επιτέλους αδιαθετησα. Μάλλον ζοριστηκε το σύστημα μου με το τρέξιμο του προηγούμενου μήνα. Τέτοια χαρά πρωί πρωί λες και μου έκατσε το λαχείο!!! 

Καλημερα κοριτσι μου από τις λίγες φορές που θα πω ότι χάρηκα που ήρθε η ακατανομαστη χαχαχα.αντε να τελειώνεις με αυτήν και να πας στο γιατρο να ξεκινησεις

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, despina. είπε:

Νομιζα οτι πληρωνεις τα φαρμακα απο την τσεπη σου και μετα παιρνεις τα χρηματα.Αρα πρεπει να συντονιστει αυτο καπως συντομα για να προχωρησει κι η εξωσωματικη.Ποσο καιρο παιρνει δηλ η ολη διαδικασια?

 

Σε ευχαριστω πολυ!Και σε σενα ευχομαι!Εγω λεω σε κανα 4μηνο να ξεκινησω εξωσωματικη.Λες να ξεκινησω διαδικασια απο τωρα?

Καλημέρα!!Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!ανεξάρτητα από το πότε θα κάνεις την εξωσωματική, ξεκινα τη διαδικασία...είναι χρονοβόρα και ψυχοφθόρα στο πάνω κάτω.. Δεν ξέρω σε ποια περιοχή είσαι, οπότε πάρε ένα τηλ καλού κακού μήπως θέλουν κ κάτι άλλο...Εγώ είμαι Ηράκλειο και την τελευταία στιγμή μου είπαν ότι ήθελαν και 2 εξετάσεις έξτρα που τις ζητά μόνο η Επιτροπή Ηρακλείου...τρέλα σου λέω!!!

Just now, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Εμείς θα τα πληρώσουμε διότι τα ραντεβού αργούν μπορεί πχ να σου κλείσουν μετά από 3 μήνες και προσωπικά δεν είμαι να χάνω χρόνο. Αν είσαι από Αθήνα θέλεις να μου πεις σε πιο κέντρο είσαι? Και εμείς πάντως σε μικρό κέντρο θα ξεκινήσουμε τα 2 3 ξακουστά εδώ έχουν κοσμοπλημμύρα κάτι που εμένα με ζοριζει. 

Καλή αρχή κορίτσι μου!!! Με το καλό να ξεκινήσετε και γρήγορα με ένα μωράκι στην αγκαλιά σου!!!

Καλημέρα!!! Εμένα με έχει κουράσει το πέρα δώθε με τους γιατρούς και τις εξετάσεις αν είχα και τα  τρεξίματα της επιτροπής θα είχα διαλυθεί πριν καν αρχίσω χαχαχαχα.

Καλημέρα σε όλες τις μαχητριες και τις εγκυουλες της παρέας!!! Είμαι χαρούμενη σήμερα επιτέλους αδιαθετησα. Μάλλον ζοριστηκε το σύστημα μου με το τρέξιμο του προηγούμενου μήνα. Τέτοια χαρά πρωί πρωί λες και μου έκατσε το λαχείο!!! 

Καλή μέρα!!!Καλή αρχή κούκλα  μου!!να σου πάνε όλα τέλεια!!κ γω περιμένω να αδιαθετησω για να κάνουμε την εμβρυομεταφορα...αλλά η "κουκλιτσα" δεν θέλει να ερθει τώρα που τη θέλω εγώ χαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Εμείς θα τα πληρώσουμε διότι τα ραντεβού αργούν μπορεί πχ να σου κλείσουν μετά από 3 μήνες και προσωπικά δεν είμαι να χάνω χρόνο. Αν είσαι από Αθήνα θέλεις να μου πεις σε πιο κέντρο είσαι? Και εμείς πάντως σε μικρό κέντρο θα ξεκινήσουμε τα 2 3 ξακουστά εδώ έχουν κοσμοπλημμύρα κάτι που εμένα με ζοριζει. 

Καλή αρχή κορίτσι μου!!! Με το καλό να ξεκινήσετε και γρήγορα με ένα μωράκι στην αγκαλιά σου!!!

Καλημέρα!!! Εμένα με έχει κουράσει το πέρα δώθε με τους γιατρούς και τις εξετάσεις αν είχα και τα  τρεξίματα της επιτροπής θα είχα διαλυθεί πριν καν αρχίσω χαχαχαχα.

Καλημέρα σε όλες τις μαχητριες και τις εγκυουλες της παρέας!!! Είμαι χαρούμενη σήμερα επιτέλους αδιαθετησα. Μάλλον ζοριστηκε το σύστημα μου με το τρέξιμο του προηγούμενου μήνα. Τέτοια χαρά πρωί πρωί λες και μου έκατσε το λαχείο!!! 

Αντε επιτέλους!! Δε ξερω για σένα αλλα για μένα θα είναι σίγουρα λαχείο. Χαχαχα!! Καλημερούδια!!


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

@Chrussa1982 χρυσακι μην στεναχωριέσαι παρέα αυτο τον μήνα οι προσπάθειες! Και εμένα έχει τρελαθεί ο κύκλος μου, την μια 28 μερες την άλλη 24 μερες. Βέβαια ήρθα σε επαφή 23 μερα μπορεί γι'αυτό να ήρθε πιο νωρίς!

Τι είναι κατακερματισμός βρε κορίτσια?εμένα ο άντρας μου το κανονικό σπερματιδιαγραμμα είχε κάνει και είχε βγει οκ ,μήπως δεν κάναμε όλες τις εξετάσεις για το σπερμα ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

Καλημέρα!!Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!ανεξάρτητα από το πότε θα κάνεις την εξωσωματική, ξεκινα τη διαδικασία...είναι χρονοβόρα και ψυχοφθόρα στο πάνω κάτω.. Δεν ξέρω σε ποια περιοχή είσαι, οπότε πάρε ένα τηλ καλού κακού μήπως θέλουν κ κάτι άλλο...Εγώ είμαι Ηράκλειο και την τελευταία στιγμή μου είπαν ότι ήθελαν και 2 εξετάσεις έξτρα που τις ζητά μόνο η Επιτροπή Ηρακλείου...τρέλα σου λέω!!!

Καλή μέρα!!!Καλή αρχή κούκλα  μου!!να σου πάνε όλα τέλεια!!κ γω περιμένω να αδιαθετησω για να κάνουμε την εμβρυομεταφορα...αλλά η "κουκλιτσα" δεν θέλει να ερθει τώρα που τη θέλω εγώ χαχαχαχα 

Με το καλό κορίτσι μου!!! Βλαστοκυστες θα βάλεις; Είδες ρε η ρουφιάνα όταν την θέλεις ποτέ στην ώρα της!!! Εμένα όσο πλησιάζει ο καιρός τόσο με πιάνει μια ανυπομονησία. Θέλω να ξεκινήσω επιτέλους βέβαια αφού καθυστέρησε η περίοδος μου όταν θα πάμε στο γιατρό θα είμαι στη μέση του κύκλου ελπίζω να μου γράψει τα φάρμακα να τα βάλω ψυγείο και να κάνω κανένα τάμα να έρθει στην ώρα της για να ξεκινήσω τα θαυματουργά ενεσακια χαχαχα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχχα σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!Όλα θα πάνε καλά!!!να είσαι ήρεμη και να έχεις θετική διάθεση!!!!Ναι,βλαστοκυστες!!τον προηγούμενο μήνα μαζέψαμε 10 και έχουν γίνει παγωτινια!!με περιμένουν αν έρθει η κοντεσσα :lol:

Just now, Chrussa1982 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!!! Βλαστοκυστες θα βάλεις; Είδες ρε η ρουφιάνα όταν την θέλεις ποτέ στην ώρα της!!! Εμένα όσο πλησιάζει ο καιρός τόσο με πιάνει μια ανυπομονησία. Θέλω να ξεκινήσω επιτέλους βέβαια αφού καθυστέρησε η περίοδος μου όταν θα πάμε στο γιατρό θα είμαι στη μέση του κύκλου ελπίζω να μου γράψει τα φάρμακα να τα βάλω ψυγείο και να κάνω κανένα τάμα να έρθει στην ώρα της για να ξεκινήσω τα θαυματουργά ενεσακια χαχαχα.

Δεν έχετε μιλήσει για πρωτόκολλο ακόμη ε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ευαγγελιαα είπε:

χαχαχαχχα σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!Όλα θα πάνε καλά!!!να είσαι ήρεμη και να έχεις θετική διάθεση!!!!Ναι,βλαστοκυστες!!τον προηγούμενο μήνα μαζέψαμε 10 και έχουν γίνει παγωτινια!!με περιμένουν αν έρθει η κοντεσσα :lol:

Δεν έχετε μιλήσει για πρωτόκολλο ακόμη ε;

Όχι ακόμα. Έκανα έρευνα αγοράς πρώτα πήγα σε κάποιους για να δω ποιος μου κάνει κλικ και επέλεξα. Όταν του είπα ότι θέλω ραντεβού μου λέει 19 Απριλίου!!! Κ ήταν Μάρτιος χαχαχαχα. Βέβαια είδε τις εξετάσεις και μου είπε ότι θα πάμε για τροποποιημένο φυσικό.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Όλες έχουμε κλάψει το ξέρω κορίτσι μου..ξέρεις τι συμβαίνει; Νιώθω να χάνω το κουράγιο και την υπομονή μου και να θέλω να τα παρατήσω όλα. Αύριο θα ξυπνήσω και θα νιώθω δυνατή και έτοιμη για το επόμενο βήμα. Θα το αφήσω στα χέρια της επιστήμης γιατί ο Θεός κωφευει δυστυχώς..

Σιχαίνομαι τον εαυτό μου όταν με πιάνει μιρλα.

Κοριτσάκι μου να σου πω για το θέμα Θεός ,,,αχ πόσες φορές έχω θυμώσει μαζί του κ πόσες φορές εννιωθα να χάνω την πίστη μου αλλά άλλες τόσες ένιωθα ότι εκείνος δοκιμαζει κ μελετάει επιλεκτικά ανθρώπους κ ίσως κάτι θέλει από μας..στο τέλος όμως να είσαι σίγουρη ότι θα το πάρεις το δωράκι σου όπως κ οι περισσότερες γυναίκες σήμερα...καμία δεν μένει με άδεια αγκαλιά..εγώ είχα την εξής εικόνα...πως περιμένουν στην σειρά άνθρωποι να πάρουν σισιτιο να φάνε έτσι περίμενα κ εγώ χρόνια για πολλά πράγματα να έρθει η σειρά μου να μου χαμογελάσει κ εμένα...με υπομονή πολυυυυυ υπομονή..έτσι το ένιωθα..περίμενε λοιπόν λίγο ακόμα κ σημαντικό είναι το πώς θα είσαι στο τέλος που θα ανταμοιφθεις..

8 ώρες πρίν, despina. είπε:

Νομιζα οτι πληρωνεις τα φαρμακα απο την τσεπη σου και μετα παιρνεις τα χρηματα.Αρα πρεπει να συντονιστει αυτο καπως συντομα για να προχωρησει κι η εξωσωματικη.Ποσο καιρο παιρνει δηλ η ολη διαδικασια?

 

Σε ευχαριστω πολυ!Και σε σενα ευχομΨαι!Εγω λεω σε κανα 4μηνο να ξεκινησω εξωσωματικη.Λες να ξεκινησω διαδικασια απο τωρα?

Despina εξετάσεις για θρομβοφιλια επειδή η αυτοάνοση μορφή πιο πολύ αφορά στην εγκυμοσύνη αυτή μόνο επί εγκυμοσύνης διαγνωσκεται..αυτό που θα κάνεις είναι ένα ραντεβού με αιματολογο που θα σου γράψει κ άλλες εξετάσεις όπως καρυότυπο βιταμίνες αυτοάνοσα γενικότερα κ όταν μείνεις έγκυος όγδοη εβδομάδα θα σε εκτιμήσει ξανά ο αιματολογος..σε εμένα ακόμα κ είκοσι μέρες μετά την αποβολή είχε σβήσει το κάθε ίχνος του συνδρόμου( μαιευτική φωσφολιπιδικο- θρομβοφιλια).γι'αυτό οι περισσότερες γυναίκες που κάνουν εκτός εγκυμοσύνης έλεγχο θρομβοφιλιας δεν βρίσκουν τίποτα..γιατί η κληρονομική δεν είναι συχνή κ η αυτοάνοση βγαίνει αφού μείνεις έγκυος..θα σου βγάλει πακέτο ο αιματολογος ανάλογα με τις ανάγκες σου σε πρώτη φάση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

Καλημέρα!!Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!ανεξάρτητα από το πότε θα κάνεις την εξωσωματική, ξεκινα τη διαδικασία...είναι χρονοβόρα και ψυχοφθόρα στο πάνω κάτω.. Δεν ξέρω σε ποια περιοχή είσαι, οπότε πάρε ένα τηλ καλού κακού μήπως θέλουν κ κάτι άλλο...Εγώ είμαι Ηράκλειο και την τελευταία στιγμή μου είπαν ότι ήθελαν και 2 εξετάσεις έξτρα που τις ζητά μόνο η Επιτροπή Ηρακλείου...τρέλα σου λέω!!!

Καλή μέρα!!!Καλή αρχή κούκλα  μου!!να σου πάνε όλα τέλεια!!κ γω περιμένω να αδιαθετησω για να κάνουμε την εμβρυομεταφορα...αλλά η "κουκλιτσα" δεν θέλει να ερθει τώρα που τη θέλω εγώ χαχαχαχα 

Ποιες ζήτησαν έξτρα;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

Αντε επιτέλους!! Δε ξερω για σένα αλλα για μένα θα είναι σίγουρα λαχείο. Χαχαχα!! Καλημερούδια!!

Όταν αδιαθετησεις εσύ κορίτσι μου θα στησουμε διαδικτυακό πάρτυ!!!

Just now, Bellas είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

@Chrussa1982 χρυσακι μην στεναχωριέσαι παρέα αυτο τον μήνα οι προσπάθειες! Και εμένα έχει τρελαθεί ο κύκλος μου, την μια 28 μερες την άλλη 24 μερες. Βέβαια ήρθα σε επαφή 23 μερα μπορεί γι'αυτό να ήρθε πιο νωρίς!

Τι είναι κατακερματισμός βρε κορίτσια?εμένα ο άντρας μου το κανονικό σπερματιδιαγραμμα είχε κάνει και είχε βγει οκ ,μήπως δεν κάναμε όλες τις εξετάσεις για το σπερμα ?

Καλημέρα κοριτσάρα μου!!! Μαζί στον αγώνα για το μπεμπακι!!! Άντε ανοίγουν και να μαγαζιά να πάρουμε κανένα σέξυ βρακί να αλλάξει η τύχη μας!!! Μάλλον το μπλοκάρουμε μόνες μας το σύστημα δεν εξηγείται αλλιώς!!!

Just now, Ευαγγελιαα είπε:

χαχαχαχχα σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!Όλα θα πάνε καλά!!!να είσαι ήρεμη και να έχεις θετική διάθεση!!!!Ναι,βλαστοκυστες!!τον προηγούμενο μήνα μαζέψαμε 10 και έχουν γίνει παγωτινια!!με περιμένουν αν έρθει η κοντεσσα :lol:

Δεν έχετε μιλήσει για πρωτόκολλο ακόμη ε;

Θετική διάθεση έχω υπομονή και ηρεμία δεν έχω χαχαχαχα!!!! Μπράβο για τα παγωτινια!!! Με το καλό να φωλιάσουν και να μεγαλώσουν στην κοιλίτσα. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Emilly800 αν έχεις πίστη τα υπομένεις όλα και πάντα έρχεται η ψυχική ανταμοιβή. Απλά κουράστηκα. Προσευχήθηκα έταξα άναψα κεριά και λαμπάδες έκλαψα μέσα σε εκκλησίες μέχρι που το πήρα απόφαση ότι εμένα δεν θα μου το δώσει η πίστη μου αλλά η επιστήμη. Δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση με κανένα κορίτσι με τον τρόπο που εκφράζομαι κ γι'αυτό δεν αγγίζω συχνά το θέμα πίστη. Εσύ έχεις περάσει πάρα μα πάρα πολλά που τα δικά μου είναι ασήμαντα και μικρά μπροστά στις πίκρες σου!!! Αλλά όταν μπαίνεις και γράφεις γεμίζουμε όλες ελπίδα και αισιοδοξία η στήριξη σου είναι πολύτιμη έχεις τόση εμπειρία και σοφία που σου βγάζω το καπέλο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...