Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , Flolipop είπε:

Μπράβο @Chrussa1982 μου για την αποφασιστικότητα, το δυναμισμό και την θετική διάθεση! Τα μωρά σου είναι πολύ πολύ κοντα!

Ε πως θα έρθουνε αν δεν τα οραματιστουμε και δεν το πιστέψουμε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 hours ago, Emilly800 said:

Από την εγκυμοσύνη είναι οι αναγουλες άσε την καούρα...εμένα τώρα που σταμάτησαν οι αναγουλες οσο μαγνήσιο κ αν πάρω σαν γουρούνι τρώω..οι καούρες είναι από την κουμουτσα..άσε αυτό με την κατάποση..μια φορά θα εμένα στον τόπο..πίνω κ δεν κατέβαινε από τον οισοφάγο ήταν πιο χοντρό από τον λαιμό μου..ερε κ να πίνω κιλά νερό από πίσω κ μετά μπανάνα κ ψωμί κατέβηκε με το νερό αλλά χέστηκα πάνω μου χαχαχαχα..λέω πρέπει να το σπάω το ρημαδι.

Μια φορα το εκανα... το εσπασα σε 3 μερη κιολας! Αλλα ηταν χειροτερα γιατι απο τις μεριες που ηταν κομμενο ειχαν γινει αιχμηρα τα κομματακια και με γδερνανε! Θα γλιτωσω λεω το πνιψιμο και θα κανω πληγες! Χαχαχα! Ε δεν το ξαναεπιχειρησα...! Το επινα ολοκληρο και ειχα στο νου μου το σημειο που χτυπανε με δυναμη μπροστα καπου στο στερνο σε περιπτωση που σου κατσει καποια μπουκια, ωστε αν μου κατσει πολυ να αρχισω να κοπανιεμαι! Χαχαχχα! Μια παρανοια σκετη!!! 

1 hour ago, Chrussa1982 said:

Ε πως θα έρθουνε αν δεν τα οραματιστουμε και δεν το πιστέψουμε!!!

Μπραβο κοριτσι, πολυ καλα αποτελεσματα! Αντε με το καλο ενα ενα βημα τη φορα και θα τα καταφερεις! Τα χαπια του θυρωειδη συνηθως δειχνουν την αποτελεσματικοτητα τους μετα απο 20 μερες τουλαχιστον, αλλα αφου καταφερες και σου κατεβηκε στο 2 σε 15 μερες μια χαρα το πας! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Ε πως θα έρθουνε αν δεν τα οραματιστουμε και δεν το πιστέψουμε!!!

Μπράβο κορίτσι μου χαιρομαι πολύ για σένα. Ολα θα συμβουν με σταθερά βηματα.

Κοριτσια μου καλημέρα. Εχθές πηγα στον γιατρό για υπέρηχο στις 21.30 τελικα. Λοιπόν τα πράγματα ειναι ακριβως οπως τα περιμενα. Νομιζω και ο γιατρός. Δεν με βοηθησανε τα χάπια θα έλεγα. Η αριστερή οωθήκη κενη και η δεξιά εχει 2 το ένα πιο μεγάλο απο το αλλο αλλα οχι φυσιολογικά μεγαλομένο βάση της ημέρας κυκλου. Το ενδομητριο στο  5 και κάτι. Θα πάω βεβαια και την τριτη δεν ακυρωσα το ραντεβού μηπως και αλλάξει κάτι αλλα δεν το βλέπω. Εχθες το βράδυ μολις έφυγα απο τον γιατρό δεν σας κρυβω οτι στεναχωρέθηκα λιγο γιατι βλέπω πως ο τι και να κάνω δουλειά δεν γίνεται. Πρέπει να συμβιβαστώ με την ιδέα πως βιολογικά έχω γεράσει... Μετα ομως αργά το βραδυ σεξουαλίστηκα με τον αντρουλη μου που ηρθε και μου περασε χαχαχα!! Αυτά απο μένα καλό σουκου κοριτσάρες!!

  • Μου αρέσει 4

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου χαιρομαι πολύ για σένα. Ολα θα συμβουν με σταθερά βηματα.

Κοριτσια μου καλημέρα. Εχθές πηγα στον γιατρό για υπέρηχο στις 21.30 τελικα. Λοιπόν τα πράγματα ειναι ακριβως οπως τα περιμενα. Νομιζω και ο γιατρός. Δεν με βοηθησανε τα χάπια θα έλεγα. Η αριστερή οωθήκη κενη και η δεξιά εχει 2 το ένα πιο μεγάλο απο το αλλο αλλα οχι φυσιολογικά μεγαλομένο βάση της ημέρας κυκλου. Το ενδομητριο στο  5 και κάτι. Θα πάω βεβαια και την τριτη δεν ακυρωσα το ραντεβού μηπως και αλλάξει κάτι αλλα δεν το βλέπω. Εχθες το βράδυ μολις έφυγα απο τον γιατρό δεν σας κρυβω οτι στεναχωρέθηκα λιγο γιατι βλέπω πως ο τι και να κάνω δουλειά δεν γίνεται. Πρέπει να συμβιβαστώ με την ιδέα πως βιολογικά έχω γεράσει... Μετα ομως αργά το βραδυ σεξουαλίστηκα με τον αντρουλη μου που ηρθε και μου περασε χαχαχα!! Αυτά απο μένα καλό σουκου κοριτσάρες!!

Καλημερα κοριτσι μου! Δεν τελειωσε ακομα τιποτα! Περιμενε κ θα δουμε.. μην απελπιζεσαι. (Καλα εκανες κ πηγες εχθες!). Ποσα χιλ ειναι το καθε ωοθυλακιο;? σου ειπε;? σου εδωσε τον υπερηχο μηπως το γραφει;?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Klelia81 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου χαιρομαι πολύ για σένα. Ολα θα συμβουν με σταθερά βηματα.

Κοριτσια μου καλημέρα. Εχθές πηγα στον γιατρό για υπέρηχο στις 21.30 τελικα. Λοιπόν τα πράγματα ειναι ακριβως οπως τα περιμενα. Νομιζω και ο γιατρός. Δεν με βοηθησανε τα χάπια θα έλεγα. Η αριστερή οωθήκη κενη και η δεξιά εχει 2 το ένα πιο μεγάλο απο το αλλο αλλα οχι φυσιολογικά μεγαλομένο βάση της ημέρας κυκλου. Το ενδομητριο στο  5 και κάτι. Θα πάω βεβαια και την τριτη δεν ακυρωσα το ραντεβού μηπως και αλλάξει κάτι αλλα δεν το βλέπω. Εχθες το βράδυ μολις έφυγα απο τον γιατρό δεν σας κρυβω οτι στεναχωρέθηκα λιγο γιατι βλέπω πως ο τι και να κάνω δουλειά δεν γίνεται. Πρέπει να συμβιβαστώ με την ιδέα πως βιολογικά έχω γεράσει... Μετα ομως αργά το βραδυ σεξουαλίστηκα με τον αντρουλη μου που ηρθε και μου περασε χαχαχα!! Αυτά απο μένα καλό σουκου κοριτσάρες!!

Καλημερα φιλενάδα!!! Μπορούμε να πάρουμε σαν θετικό το γεγονός ότι έκανες 2 ωοθηλακια η με τα χάπια θα έπρεπε να κάνεις περισσότερα; Μήπως αν τα πάρεις και δεύτερο μήνα σερί βγουν περισσότερα; Σε ρωτάω γιατί δεν έχω ιδέα πως λειτουργούν.  Για να δούμε τι θα δείξει και ο υπέρηχος. 

Κάνε και σήμερα και αύριο επαφές αν έχεις τον σύζυγο ευκαιρο να το ευχαριστηθειτε ρε παιδί μου!!!

 

Just now, Makelen είπε:

Καλημερα σε ολες και καλο Σαββατοκυριακο! 6 μερες μου εμειναν ακομα...

Καλημέρα!!! 6 και σήμερα και σιγά σιγά θα φτάσουμε στην πολυπόθητη μέρα!!! Από ενοχλήσεις και συμπτώματα πως νιώθεις?

Σήμερα ξύπνησα με αγωνία για την Δευτέρα. Λέω σιγά σιγά με βήματα χελώνας ολοκλήρωσα τα πάντα θα ξεκινήσουμε άραγε άμεσα η θα θέλει και τίποτα άλλο?? Θα κρατήσω θετική χοριακη όσο είμαι 39 η θα δείξει 4 μπροστά η ηλικία και ακόμα θα αγκομαχαω!!! Όλα αυτά τα όμορφα σκέφτομαι ευτυχώς έχω εσάς εδώ και τσουκου τσουκου θα περάσει ο καιρός.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Καλημερα φιλενάδα!!! Μπορούμε να πάρουμε σαν θετικό το γεγονός ότι έκανες 2 ωοθηλακια η με τα χάπια θα έπρεπε να κάνεις περισσότερα; Μήπως αν τα πάρεις και δεύτερο μήνα σερί βγουν περισσότερα; Σε ρωτάω γιατί δεν έχω ιδέα πως λειτουργούν.  Για να δούμε τι θα δείξει και ο υπέρηχος. 

Κάνε και σήμερα και αύριο επαφές αν έχεις τον σύζυγο ευκαιρο να το ευχαριστηθειτε ρε παιδί μου!!!

 

Καλημέρα!!! 6 και σήμερα και σιγά σιγά θα φτάσουμε στην πολυπόθητη μέρα!!! Από ενοχλήσεις και συμπτώματα πως νιώθεις?

Σήμερα ξύπνησα με αγωνία για την Δευτέρα. Λέω σιγά σιγά με βήματα χελώνας ολοκλήρωσα τα πάντα θα ξεκινήσουμε άραγε άμεσα η θα θέλει και τίποτα άλλο?? Θα κρατήσω θετική χοριακη όσο είμαι 39 η θα δείξει 4 μπροστά η ηλικία και ακόμα θα αγκομαχαω!!! Όλα αυτά τα όμορφα σκέφτομαι ευτυχώς έχω εσάς εδώ και τσουκου τσουκου θα περάσει ο καιρός.

Περασαν οι μερες και για σενα.. και τωρα ξεκινανε τα καλα! Υπομονη 2 μερουλες! Τωρα οσο για τα συμπτωματα που με ρωτας.. Εχθες ειχα πονακια χαμηλα στην κοιλια.. Με δυσκολεψαν στο περπατημα κ ξαπλωσα για λιγο. Μετα πιο αργα με ξαναεπιασε αλλα για λιγο. Απλως δεν μπορουσα ορθια. (Δεν ξερω αν ειναι συμπτωμα.. αλλα τα πονακια αυτα ηταν υπαρκτα). Αργοτερα.. αφου διαβασα οτι μια εβδομαδα μετα την ωορηξια (αν εισαι εγκυος) συνηθως ξεκινας να εχεις 37 θερμοκρασια.. ή δεκατα.. εβαλα κι ενα θερμομετρο και ειχα οριακα 37 με 37.1. Το στηθος δεν ποναει.. με πολυ δυσκολια νιωθω κατι ελαχιστο εως μηδαμηνο αν το πιεσω μονο. Σημερα ξαναεβαλα θερμομετρο και εχω 37.2. Αυτα προς το παρον..! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Makelen είπε:

Καλημερα κοριτσι μου! Δεν τελειωσε ακομα τιποτα! Περιμενε κ θα δουμε.. μην απελπιζεσαι. (Καλα εκανες κ πηγες εχθες!). Ποσα χιλ ειναι το καθε ωοθυλακιο;? σου ειπε;? σου εδωσε τον υπερηχο μηπως το γραφει;?

Το μεγαλυτερο ειναι 8 και το αλλο 6 νομιζω. Θα επρεπε να ηταν περισσοτερο. 

Just now, Chrussa1982 είπε:

Καλημερα φιλενάδα!!! Μπορούμε να πάρουμε σαν θετικό το γεγονός ότι έκανες 2 ωοθηλακια η με τα χάπια θα έπρεπε να κάνεις περισσότερα; Μήπως αν τα πάρεις και δεύτερο μήνα σερί βγουν περισσότερα; Σε ρωτάω γιατί δεν έχω ιδέα πως λειτουργούν.  Για να δούμε τι θα δείξει και ο υπέρηχος. 

Κάνε και σήμερα και αύριο επαφές αν έχεις τον σύζυγο ευκαιρο να το ευχαριστηθειτε ρε παιδί μου!!!

 

Καλημέρα!!! 6 και σήμερα και σιγά σιγά θα φτάσουμε στην πολυπόθητη μέρα!!! Από ενοχλήσεις και συμπτώματα πως νιώθεις?

Σήμερα ξύπνησα με αγωνία για την Δευτέρα. Λέω σιγά σιγά με βήματα χελώνας ολοκλήρωσα τα πάντα θα ξεκινήσουμε άραγε άμεσα η θα θέλει και τίποτα άλλο?? Θα κρατήσω θετική χοριακη όσο είμαι 39 η θα δείξει 4 μπροστά η ηλικία και ακόμα θα αγκομαχαω!!! Όλα αυτά τα όμορφα σκέφτομαι ευτυχώς έχω εσάς εδώ και τσουκου τσουκου θα περάσει ο καιρός.

Εγω να τα παρω και δευτερο μηνα αλλα αν δεν εχω περιοδο πως θα τα παρω? Δεν εχω και πολλα οωθηλακια πια οποτε και τα 2 καλα ειναι αλλα...

Just now, Makelen είπε:

Περασαν οι μερες και για σενα.. και τωρα ξεκινανε τα καλα! Υπομονη 2 μερουλες! Τωρα οσο για τα συμπτωματα που με ρωτας.. Εχθες ειχα πονακια χαμηλα στην κοιλια.. Με δυσκολεψαν στο περπατημα κ ξαπλωσα για λιγο. Μετα πιο αργα με ξαναεπιασε αλλα για λιγο. Απλως δεν μπορουσα ορθια. (Δεν ξερω αν ειναι συμπτωμα.. αλλα τα πονακια αυτα ηταν υπαρκτα). Αργοτερα.. αφου διαβασα οτι μια εβδομαδα μετα την ωορηξια (αν εισαι εγκυος) συνηθως ξεκινας να εχεις 37 θερμοκρασια.. ή δεκατα.. εβαλα κι ενα θερμομετρο και ειχα οριακα 37 με 37.1. Το στηθος δεν ποναει.. με πολυ δυσκολια νιωθω κατι ελαχιστο εως μηδαμηνο αν το πιεσω μονο. Σημερα ξαναεβαλα θερμομετρο και εχω 37.2. Αυτα προς το παρον..! 

Σε 2 με 3 μερουρες θα μπορεις να κανεις και τεστακι σπιτι αν εχεις!!!:x

  • Μου αρέσει 1

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

Το μεγαλυτερο ειναι 8 και το αλλο 6 νομιζω. Θα επρεπε να ηταν περισσοτερο. 

Εγω να τα παρω και δευτερο μηνα αλλα αν δεν εχω περιοδο πως θα τα παρω? Δεν εχω και πολλα οωθηλακια πια οποτε και τα 2 καλα ειναι αλλα...

Δεν ειναι ασχημα! Εμενα μεγαλωνουν με ρυθμο 2 χιλ την μερα. Αν γινει και με σενα το ιδιο.. και μεγαλωσουν.. σε 5-6 μερες θα ειναι οκ κ θα κανεις τοτε ωορηξια! Αν δεν κανεις αλλον εναν υπερηχο.. δεν μπορεις να εισαι σιγουρη..! Οσο για την αδεια ωοθηκη.. κι εμενα ετσι ηταν την 11η μερα.. και την 14η εβγαλα 4! 

Just now, Makelen είπε:

Δεν ειναι ασχημα! Εμενα μεγαλωνουν με ρυθμο 2 χιλ την μερα. Αν γινει και με σενα το ιδιο.. και μεγαλωσουν.. σε 5-6 μερες θα ειναι οκ κ θα κανεις τοτε ωορηξια! Αν δεν κανεις αλλον εναν υπερηχο.. δεν μπορεις να εισαι σιγουρη..! Οσο για την αδεια ωοθηκη.. κι εμενα ετσι ηταν την 11η μερα.. και την 14η εβγαλα 4! 

Ααα και κατι αλλο.. Δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει.. αλλα.. θελω πολυ να δειρω τον γιατρο σου! Δεν ειμαι ιδιαιτερα βιαιη.. αλλα μια μπουνια.. του την εχωνα ανεταα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Makelen είπε:

Δεν ειναι ασχημα! Εμενα μεγαλωνουν με ρυθμο 2 χιλ την μερα. Αν γινει και με σενα το ιδιο.. και μεγαλωσουν.. σε 5-6 μερες θα ειναι οκ κ θα κανεις τοτε ωορηξια! Αν δεν κανεις αλλον εναν υπερηχο.. δεν μπορεις να εισαι σιγουρη..! Οσο για την αδεια ωοθηκη.. κι εμενα ετσι ηταν την 11η μερα.. και την 14η εβγαλα 4! 

Ααα και κατι αλλο.. Δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει.. αλλα.. θελω πολυ να δειρω τον γιατρο σου! Δεν ειμαι ιδιαιτερα βιαιη.. αλλα μια μπουνια.. του την εχωνα ανεταα!

Ποιον να πιάσεις και ποιον να αφησεις. Τελος πάντων ο τι είναι να γίνει θα γίνει. Την τριτη θα δειξει αν θα κανω οωρρηξία ή οχι. 


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Klelia81 είπε:

Ποιον να πιάσεις και ποιον να αφησεις. Τελος πάντων ο τι είναι να γίνει θα γίνει. Την τριτη θα δειξει αν θα κανω οωρρηξία ή οχι. 

Μακαρι κοριτσακι μου.. παντως αισιοδοξω για σενα.. αληθεια σου λεω! Και σου στελνω θετικη ενεργεια...!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Klelia81 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου χαιρομαι πολύ για σένα. Ολα θα συμβουν με σταθερά βηματα.

Κοριτσια μου καλημέρα. Εχθές πηγα στον γιατρό για υπέρηχο στις 21.30 τελικα. Λοιπόν τα πράγματα ειναι ακριβως οπως τα περιμενα. Νομιζω και ο γιατρός. Δεν με βοηθησανε τα χάπια θα έλεγα. Η αριστερή οωθήκη κενη και η δεξιά εχει 2 το ένα πιο μεγάλο απο το αλλο αλλα οχι φυσιολογικά μεγαλομένο βάση της ημέρας κυκλου. Το ενδομητριο στο  5 και κάτι. Θα πάω βεβαια και την τριτη δεν ακυρωσα το ραντεβού μηπως και αλλάξει κάτι αλλα δεν το βλέπω. Εχθες το βράδυ μολις έφυγα απο τον γιατρό δεν σας κρυβω οτι στεναχωρέθηκα λιγο γιατι βλέπω πως ο τι και να κάνω δουλειά δεν γίνεται. Πρέπει να συμβιβαστώ με την ιδέα πως βιολογικά έχω γεράσει... Μετα ομως αργά το βραδυ σεξουαλίστηκα με τον αντρουλη μου που ηρθε και μου περασε χαχαχα!! Αυτά απο μένα καλό σουκου κοριτσάρες!!

Καλημερα:x δεν θα συμβιβαστεί με την ιδέα πως έχεις γεράσει τελικα.ολα καλα θα πανε.αισιοδοξη να είσαι και να κάνεις σεξ με τον αντρουλη σου και θα έρθει κ η δικιά σου ώρα με το σπορακο θα δεις

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 said:

Ποιον να πιάσεις και ποιον να αφησεις. Τελος πάντων ο τι είναι να γίνει θα γίνει. Την τριτη θα δειξει αν θα κανω οωρρηξία ή οχι. 

Μακαρι κοριτσι να γινει το θαυμα! Απολαυσε το σαββατοκυριακο με τον αντρουλη σου και ποτε δεν ξερεις! Ισως να μην πετυχει με τη πρωτη αλλα με την βοηθεια των χαπιων και με τη περιοδο που ηρθε επιτελους ισως να πηρε μπρος το συστημα παλι και να θελει λιγο ακομα χρονο! Ισως να μεγαλωσε και ο κυκλος σου και να κανεις πιο μετα ωορηξια και γι αυτο να ειναι ακομα 8 και 6. Οπως και να χει, σιγουρα τη Τριτη θα εχεις μια πιο ξεκαθαρη εικονα και ελπιζω να ειναι θετικη και αισιοδοξη! Και επιτελους να αλλαξεις γιατρο πχια, εχει γινει πολυ εκνευριστικος με την αδιαφορια του!! Χαχχαχαχαχα!  

19 hours ago, despina. said:

Καλημερα κοριτσια γιατι δε ρωτατε το γυναικολογο αν γινεται να παρετε μαγνησιο σε αμπουλα που ειναι πιο ευπεπτο?
Πχ solumag forte

Αυτη την εναλλακτικη δεν την γνωριζω, αλλα υποθετω οτι επειδη το μαγνησιο σαν ουσια ειναι μυοχαλαρωτικο παλι τον ιδιο αποτελεσμα δεν θα χει; εννοω οτι το προβλημα δεν ειναι τοσο οτι δεν μπορει να "χωνευτει" αλλα οτι χαλαρωνει ακομα περισσοτερο το ανοιγμα του οισοφαγου προς το στομαχι με αποτελεσμα η παλινδρομηση και η αναγουλα να χειροτερευει. Παρολαυτα θα τον ρωτησω! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Klelia81 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου χαιρομαι πολύ για σένα. Ολα θα συμβουν με σταθερά βηματα.

Κοριτσια μου καλημέρα. Εχθές πηγα στον γιατρό για υπέρηχο στις 21.30 τελικα. Λοιπόν τα πράγματα ειναι ακριβως οπως τα περιμενα. Νομιζω και ο γιατρός. Δεν με βοηθησανε τα χάπια θα έλεγα. Η αριστερή οωθήκη κενη και η δεξιά εχει 2 το ένα πιο μεγάλο απο το αλλο αλλα οχι φυσιολογικά μεγαλομένο βάση της ημέρας κυκλου. Το ενδομητριο στο  5 και κάτι. Θα πάω βεβαια και την τριτη δεν ακυρωσα το ραντεβού μηπως και αλλάξει κάτι αλλα δεν το βλέπω. Εχθες το βράδυ μολις έφυγα απο τον γιατρό δεν σας κρυβω οτι στεναχωρέθηκα λιγο γιατι βλέπω πως ο τι και να κάνω δουλειά δεν γίνεται. Πρέπει να συμβιβαστώ με την ιδέα πως βιολογικά έχω γεράσει... Μετα ομως αργά το βραδυ σεξουαλίστηκα με τον αντρουλη μου που ηρθε και μου περασε χαχαχα!! Αυτά απο μένα καλό σουκου κοριτσάρες!!

Κλέλια πόσα χιλιοστά ήταν τα ωοθυλάκια και ποια μέρα του κύκλου;;αφού έβγαλες δύο ωοθυλάκια κάτι γίνεται μην είσαι απογοητευμένη κ αυτό είναι μια αρχή...αυτο το φάρμακο έχω ξαναπεί ότι δεν μου άρεσε εμένα καθόλου αλλά ξέρω ότι στον δεύτερο ηηη τρίτο κύκλο κάνει καλύτερη δουλειά..δρα αρθροιστικα με τους μήνες οπότε μην απογοητευεσαι κάτι έγινε..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Makelen είπε:

Περασαν οι μερες και για σενα.. και τωρα ξεκινανε τα καλα! Υπομονη 2 μερουλες! Τωρα οσο για τα συμπτωματα που με ρωτας.. Εχθες ειχα πονακια χαμηλα στην κοιλια.. Με δυσκολεψαν στο περπατημα κ ξαπλωσα για λιγο. Μετα πιο αργα με ξαναεπιασε αλλα για λιγο. Απλως δεν μπορουσα ορθια. (Δεν ξερω αν ειναι συμπτωμα.. αλλα τα πονακια αυτα ηταν υπαρκτα). Αργοτερα.. αφου διαβασα οτι μια εβδομαδα μετα την ωορηξια (αν εισαι εγκυος) συνηθως ξεκινας να εχεις 37 θερμοκρασια.. ή δεκατα.. εβαλα κι ενα θερμομετρο και ειχα οριακα 37 με 37.1. Το στηθος δεν ποναει.. με πολυ δυσκολια νιωθω κατι ελαχιστο εως μηδαμηνο αν το πιεσω μονο. Σημερα ξαναεβαλα θερμομετρο και εχω 37.2. Αυτα προς το παρον..! 

Εντάξει τέτοια να μου λες να παίρνουν τα μυαλά μου αέρα!!! Η θερμοκρασία σου μου φαίνεται μια χαρά εκεί που τη θέλουμε δηλαδή!! Άντε να περάσουν οι μέρες θα μας σκάσεις εσύ τέτοια αγωνία έχω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...