Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, Chrussa1982 είπε:

Εντάξει τέτοια να μου λες να παίρνουν τα μυαλά μου αέρα!!! Η θερμοκρασία σου μου φαίνεται μια χαρά εκεί που τη θέλουμε δηλαδή!! Άντε να περάσουν οι μέρες θα μας σκάσεις εσύ τέτοια αγωνία έχω.

Ασε να δεις εγω πως ειμαι.. δεν παλευεται! Και εκτος αυτου.. εχω ξενερωσει με "φιλες" και ξαδερφες.. που εστω κ λιγοστες που το γνωριζουν.. αδιαφορουν. Οταν μιλαμε στο τηλεφωνο.. χεστηκαν να ρωτησουν πως ειμαι. Μου λενε μονο για τα δικα τους.. και πριν το κλεισουν ρωτανε: Πότε ειπαμε θα κανεις το τεστ;? (Μπας κ θυμηθουν να ρωτησουν αν εμεινα εγκυος ή  οχι). Πληρης απογοητευση..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, depifish είπε:

Μακαρι κοριτσι να γινει το θαυμα! Απολαυσε το σαββατοκυριακο με τον αντρουλη σου και ποτε δεν ξερεις! Ισως να μην πετυχει με τη πρωτη αλλα με την βοηθεια των χαπιων και με τη περιοδο που ηρθε επιτελους ισως να πηρε μπρος το συστημα παλι και να θελει λιγο ακομα χρονο! Ισως να μεγαλωσε και ο κυκλος σου και να κανεις πιο μετα ωορηξια και γι αυτο να ειναι ακομα 8 και 6. Οπως και να χει, σιγουρα τη Τριτη θα εχεις μια πιο ξεκαθαρη εικονα και ελπιζω να ειναι θετικη και αισιοδοξη! Και επιτελους να αλλαξεις γιατρο πχια, εχει γινει πολυ εκνευριστικος με την αδιαφορια του!! Χαχχαχαχαχα!  

Αυτη την εναλλακτικη δεν την γνωριζω, αλλα υποθετω οτι επειδη το μαγνησιο σαν ουσια ειναι μυοχαλαρωτικο παλι τον ιδιο αποτελεσμα δεν θα χει; εννοω οτι το προβλημα δεν ειναι τοσο οτι δεν μπορει να "χωνευτει" αλλα οτι χαλαρωνει ακομα περισσοτερο το ανοιγμα του οισοφαγου προς το στομαχι με αποτελεσμα η παλινδρομηση και η αναγουλα να χειροτερευει. Παρολαυτα θα τον ρωτησω! 

Την τρίτη θα ξερω σιγουρα τι γινεται. Οσο για τον γιατρό οντως πρεπει να αλλαξω!!

πρίν από 51 λεπτά , Emilly800 είπε:

Κλέλια πόσα χιλιοστά ήταν τα ωοθυλάκια και ποια μέρα του κύκλου;;αφού έβγαλες δύο ωοθυλάκια κάτι γίνεται μην είσαι απογοητευμένη κ αυτό είναι μια αρχή...αυτο το φάρμακο έχω ξαναπεί ότι δεν μου άρεσε εμένα καθόλου αλλά ξέρω ότι στον δεύτερο ηηη τρίτο κύκλο κάνει καλύτερη δουλειά..δρα αρθροιστικα με τους μήνες οπότε μην απογοητευεσαι κάτι έγινε..

6 και 8 ηταν τα οωθηλακια στη 10η μερα κυκλου. Γι αυτο μου φαι εται δυσκολο. Και ο γιατρος δεν ηταν ενθουσιασμένος. Τι να πω θα δειξει.


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

Την τρίτη θα ξερω σιγουρα τι γινεται. Οσο για τον γιατρό οντως πρεπει να αλλαξω!!

6 και 8 ηταν τα οωθηλακια στη 10η μερα κυκλου. Γι αυτο μου φαι εται δυσκολο. Και ο γιατρος δεν ηταν ενθουσιασμένος. Τι να πω θα δειξει.

Εντάξει είναι λίγο..απλά εσύ δεν μπορείς να υπολογίσεις ακριβώς γιατί υπάρχει θέμα περιόδου..ίσως θέλεις τον χρόνο σου..την τρίτη θα έχεις μια εικόνα..ίσως τον επόμενο μήνα όπως σου έγραψα γίνει καμία ορμονική εκκρηξη κ ρυθμιστεί η κατάσταση..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Εντάξει είναι λίγο..απλά εσύ δεν μπορείς να υπολογίσεις ακριβώς γιατί υπάρχει θέμα περιόδου..ίσως θέλεις τον χρόνο σου..την τρίτη θα έχεις μια εικόνα..ίσως τον επόμενο μήνα όπως σου έγραψα γίνει καμία ορμονική εκκρηξη κ ρυθμιστεί η κατάσταση..

Και εγώ πιστεύω ότι αν τα πάρει και τον άλλο μήνα θα έχει καλύτερα αποτελεσματα και ίσως βγουν και περισσότερα.

πρίν από 37 λεπτά , Makelen είπε:

Ασε να δεις εγω πως ειμαι.. δεν παλευεται! Και εκτος αυτου.. εχω ξενερωσει με "φιλες" και ξαδερφες.. που εστω κ λιγοστες που το γνωριζουν.. αδιαφορουν. Οταν μιλαμε στο τηλεφωνο.. χεστηκαν να ρωτησουν πως ειμαι. Μου λενε μονο για τα δικα τους.. και πριν το κλεισουν ρωτανε: Πότε ειπαμε θα κανεις το τεστ;? (Μπας κ θυμηθουν να ρωτησουν αν εμεινα εγκυος ή  οχι). Πληρης απογοητευση..

Μην περιμένεις σοβαρή και ανθρώπινη αντιμετωπιση από άτομα που δεν παίρνανε το δικό μας λούκι. Μήπως εμένα με ρωτάνε πως είμαι ψυχολογικά; Αν φοβάμαι; Άστο δε θα βγάλεις άκρη. Για αυτό κ εγώ τα λέω σε εσάς και αισθάνομαι όμορφα που μοιραζομαι σκέψεις με άτομα που ενώ δεν ξέρω πως είναι φυσιογνωμικά τα νιώθω τόσο κοντά μου. 

Και να σου πω να γελάσεις...μίλαγα το πρωί στο τηλ με την ξαδέρφη και μου άρχισε κουβέντα να πάμε λέει να πάρουμε κουρτίνες και ρούχα τώρα που άνοιξαν τα μαγαζιά.λες και δεν ξέρει ότι κάνοντας την προσπάθεια μου δεν μένει σάλιο για ψώνια. Σα να το κάνει επίτηδες να νιωσω πως να το πω τώρα...φτωχή;; Μίζερη;; Δε μου έρχεται η κατάλληλη λέξη από τη σύγχυση χαχαχαχαχα. 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Και εγώ πιστεύω ότι αν τα πάρει και τον άλλο μήνα θα έχει καλύτερα αποτελεσματα και ίσως βγουν και περισσότερα.

Μην περιμένεις σοβαρή και ανθρώπινη αντιμετωπιση από άτομα που δεν παίρνανε το δικό μας λούκι. Μήπως εμένα με ρωτάνε πως είμαι ψυχολογικά; Αν φοβάμαι; Άστο δε θα βγάλεις άκρη. Για αυτό κ εγώ τα λέω σε εσάς και αισθάνομαι όμορφα που μοιραζομαι σκέψεις με άτομα που ενώ δεν ξέρω πως είναι φυσιογνωμικά τα νιώθω τόσο κοντά μου. 

Και να σου πω να γελάσεις...μίλαγα το πρωί στο τηλ με την ξαδέρφη και μου άρχισε κουβέντα να πάμε λέει να πάρουμε κουρτίνες και ρούχα τώρα που άνοιξαν τα μαγαζιά.λες και δεν ξέρει ότι κάνοντας την προσπάθεια μου δεν μένει σάλιο για ψώνια. Σα να το κάνει επίτηδες να νιωσω πως να το πω τώρα...φτωχή;; Μίζερη;; Δε μου έρχεται η κατάλληλη λέξη από τη σύγχυση χαχαχαχαχα. 

Τραγικοοο! Πραγματικα κατι τετοια με φρικαρουν. Καποτε ελεγα.. ελα μωρε δεν της κοβει.. δεν το ειπε επιτηδες.. σιγα. Τωρα δεν λεω τιποτα.. απλως ξερω οτι ολα εχουν ειπωθει σε συγκεκριμενη ωρα κ στιγμη.. σκοπιμα. Δεν μπορει να ειναι ολες αφελειιις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Makelen είπε:

Τραγικοοο! Πραγματικα κατι τετοια με φρικαρουν. Καποτε ελεγα.. ελα μωρε δεν της κοβει.. δεν το ειπε επιτηδες.. σιγα. Τωρα δεν λεω τιποτα.. απλως ξερω οτι ολα εχουν ειπωθει σε συγκεκριμενη ωρα κ στιγμη.. σκοπιμα. Δεν μπορει να ειναι ολες αφελειιις!

Σίγουρα δεν είναι όλες αφελείς το θέμα είναι κατά πόσο σαν άνθρωπος είσαι διακριτικός και νοιάζεσαι πραγματικά για τον άλλον. Ωραίες και η χαζοκουβεντες χρειάζονται για να ξεφεύγει το μυαλό αλλά και εκεί πρέπει να υπάρχει ένα όριο. Όπως σέβομαι τις γυναίκες που είναι μανουλες έτσι απαιτώ τον αντίστοιχο σεβασμό προς το άτομο μου και τις καταστάσεις που περνάω. Αχ τα είπα και ησύχασα!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Makelen είπε:

Τραγικοοο! Πραγματικα κατι τετοια με φρικαρουν. Καποτε ελεγα.. ελα μωρε δεν της κοβει.. δεν το ειπε επιτηδες.. σιγα. Τωρα δεν λεω τιποτα.. απλως ξερω οτι ολα εχουν ειπωθει σε συγκεκριμενη ωρα κ στιγμη.. σκοπιμα. Δεν μπορει να ειναι ολες αφελειιις!

Θέλει εκπαίδευση για να μην δίνεις σημασία στον κόσμο..εγώ ξέρω ότι στα δύσκολα είμαστε μόνοι μας κ στις χαρές μας οι άλλοι χέστηκαν...τα έχω ζήσει κ τα δυο..κ φανταστείτε ότι ενώ έχω υπέροχη σχέση με την αδερφή μου...ούτε καν αυτή μπόρεσε ποτέ να νιώσει τις δυσκολίες μου κ να μου πει μια σωστή κουβέντα...δεν μπαίνω καν στον κόπο να εκθέσω την ανησυχία μου..θα πάρω χαζή απάντηση..σαν να μην με ακούει...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου.. Ακομα 5 μερες απομενουν για το τεστ.. και τιποτα νομιζω δεν μοιαζει με εγκυμοσυνη.. αλλα ουτε και με περιοδο. Ειμαι στην 9η μερα απο την ωορηξια αλλα δεν νιωθω τιποτα. Θα δειξει λοιπον.. σε λιγες  μερες....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Makelen είπε:

Καλημερα κοριτσια μου.. Ακομα 5 μερες απομενουν για το τεστ.. και τιποτα νομιζω δεν μοιαζει με εγκυμοσυνη.. αλλα ουτε και με περιοδο. Ειμαι στην 9η μερα απο την ωορηξια αλλα δεν νιωθω τιποτα. Θα δειξει λοιπον.. σε λιγες  μερες....

Καλημέρα!! Μην αγχονεσαι κορίτσι μου!! Πολλές εγκυμοσυνες ξεκινούν χωρίς συμπτώματα. Πόσο μάλλον να προσπαθείς να βρεις κάτι πριν την καθυστέρηση. Εγώ  δεν ειχα τιποτα απολυτως σε όλη την εγκυμοσύνη μου. Χαλάρωσε και πλησιάζουν οι μερουλες και θα ξέρουμε:x. Δεν σκέφτεσαι να κάνεις κανενα τεστάκι πιο νωρις?


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

Καλημέρα!! Μην αγχονεσαι κορίτσι μου!! Πολλές εγκυμοσυνες ξεκινούν χωρίς συμπτώματα. Πόσο μάλλον να προσπαθείς να βρεις κάτι πριν την καθυστέρηση. Εγώ  δεν ειχα τιποτα απολυτως σε όλη την εγκυμοσύνη μου. Χαλάρωσε και πλησιάζουν οι μερουλες και θα ξέρουμε:x. Δεν σκέφτεσαι να κάνεις κανενα τεστάκι πιο νωρις?

Δεν θελω καθολου να κανω τεστ.. γτ κ εγκυος να ειμαι.. μπορει να μην δειξει τη στιγμη που θα το κανω.. οποτε θα στεναχωρηθω χωρις λογο. Και τη χοριακη επισης δεν θελω να την κανω πριν την 14η μερα.. γτ παλι θα αμφιβαλλω σε περιπτωση αρνητικου. Αν ομως δεν ειμαι εγκυος κ τελικα αδιαθετησω σαν τους προηγουμενους κυκλους μου.. αυτο θα γινει πριν την Παρασκευη.. μαλλον Πεμπτη. Οποτε αν ειναι αρνητικο ενδεχεται να το ξερω νωριτερα. Η μονη περιπτωση που θα κανω χοριακη πιο νωρις ειναι αν δω πχ καφε υγρα.. ή αν κανω εμετο. Με καποιο τρανταχτο συμπτωμα δηλαδη..

Just now, Klelia81 είπε:

Καλημέρα!! Μην αγχονεσαι κορίτσι μου!! Πολλές εγκυμοσυνες ξεκινούν χωρίς συμπτώματα. Πόσο μάλλον να προσπαθείς να βρεις κάτι πριν την καθυστέρηση. Εγώ  δεν ειχα τιποτα απολυτως σε όλη την εγκυμοσύνη μου. Χαλάρωσε και πλησιάζουν οι μερουλες και θα ξέρουμε:x. Δεν σκέφτεσαι να κάνεις κανενα τεστάκι πιο νωρις?

Εσενα ουτε το στηθος σου πονουσε ουτε υγρα διαφανα απο κατω; συμπτωματα περιοδου ειχες;? (Το μονο που εχω τωρα τελευταια ειναι ενοχλητικα πονακια-τραβηγματα χαμηλα στην κοιλια.. τπτ αλλο)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Makelen είπε:

Καλημερα κοριτσια μου.. Ακομα 5 μερες απομενουν για το τεστ.. και τιποτα νομιζω δεν μοιαζει με εγκυμοσυνη.. αλλα ουτε και με περιοδο. Ειμαι στην 9η μερα απο την ωορηξια αλλα δεν νιωθω τιποτα. Θα δειξει λοιπον.. σε λιγες  μερες....

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Αχ αυτή η αναμονή μπορεί να μας τρελάνει..προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι και να μην αγχώνεσαι. Τα πονάκια που λες ότι έχεις εμένα μου αρέσουν πάντως. Σε λίγες μέρες θα ξέρουμε!!!

 

Κορίτσια μου να σας πω τι έπαθα!!! Χτες σήκωσα χάλια έκανα γενική σε όλο το μικροσκοπικό σπιτάκι μου και όπως καταλαβαίνετε δεν είχα κουράγιο να σεξουαλιστω. Κοιτάζω τώρα το πρωί το ημερολόγιο περιόδου και βλέπω ότι με βάση την εφαρμογή έχω ωορρηξία σήμερα. Δεν την καταλαβαίνω την ωορρηξία μου ούτε υγρά ούτε πονάκια έχω όπως οι περισσότερες κοπέλες. Και σας ρωτάω..να κάνω επαφή νωρίς σήμερα ( το αγόρι κοιμάται ακόμα) η το βραδάκι; Σήμερα είναι 16η μέρα του κύκλου μου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Makelen said:

Δεν θελω καθολου να κανω τεστ.. γτ κ εγκυος να ειμαι.. μπορει να μην δειξει τη στιγμη που θα το κανω.. οποτε θα στεναχωρηθω χωρις λογο. Και τη χοριακη επισης δεν θελω να την κανω πριν την 14η μερα.. γτ παλι θα αμφιβαλλω σε περιπτωση αρνητικου. Αν ομως δεν ειμαι εγκυος κ τελικα αδιαθετησω σαν τους προηγουμενους κυκλους μου.. αυτο θα γινει πριν την Παρασκευη.. μαλλον Πεμπτη. Οποτε αν ειναι αρνητικο ενδεχεται να το ξερω νωριτερα. Η μονη περιπτωση που θα κανω χοριακη πιο νωρις ειναι αν δω πχ καφε υγρα.. ή αν κανω εμετο. Με καποιο τρανταχτο συμπτωμα δηλαδη..

Εσενα ουτε το στηθος σου πονουσε ουτε υγρα διαφανα απο κατω; συμπτωματα περιοδου ειχες;? (Το μονο που εχω τωρα τελευταια ειναι ενοχλητικα πονακια-τραβηγματα χαμηλα στην κοιλια.. τπτ αλλο)

Αυτα τα διαφανα υγρα που λες τα εχουμε μονο στην ωορηξια αν θυμαμαι καλα... Λεω για αυτα που ειναι σαν ασπραδι αυγου. Οσο για τον εμετο, δεν νομιζω οτι ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης απο τοσο νωρις, θα πρεπει να ανεβει νομιζω παααααρα πολυ αποτομα η χοριακη για να εχεις απο πριν την καθυστερηση εμετους. Αυτοι ξεκινανε συνηθως μετα την 6η βδαδα που η χοριακη εχει ανεβαινει σε 5ψηφιο αριθμο. Επισης και συμπτωματα περιοδου να εχεις, οπως π.χ. πονους περιοδου παλι δεν σημαινει οτι σου ρχεται περιοδος, αλλα ειναι πολυ πιθανον να εχεις εγκυμοσυνη. Αρα προσπαθησε να μην ψαχνεις συμπτωματα γιατι σε λιγο θα θες ζουρλομανδυα! Χαχαχχα! Μιλαω εκ πειρας! Χαχαχαχα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Αχ αυτή η αναμονή μπορεί να μας τρελάνει..προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι και να μην αγχώνεσαι. Τα πονάκια που λες ότι έχεις εμένα μου αρέσουν πάντως. Σε λίγες μέρες θα ξέρουμε!!!

 

Κορίτσια μου να σας πω τι έπαθα!!! Χτες σήκωσα χάλια έκανα γενική σε όλο το μικροσκοπικό σπιτάκι μου και όπως καταλαβαίνετε δεν είχα κουράγιο να σεξουαλιστω. Κοιτάζω τώρα το πρωί το ημερολόγιο περιόδου και βλέπω ότι με βάση την εφαρμογή έχω ωορρηξία σήμερα. Δεν την καταλαβαίνω την ωορρηξία μου ούτε υγρά ούτε πονάκια έχω όπως οι περισσότερες κοπέλες. Και σας ρωτάω..να κάνω επαφή νωρίς σήμερα ( το αγόρι κοιμάται ακόμα) η το βραδάκι; Σήμερα είναι 16η μέρα του κύκλου μου.

Αυτες τις μερες θελει καθε μερα ή   καθε 2 το πολυ ουτως ή    αλλως! Και μην κοιτας ατζεντα.. να προμηθευτεις τεστ ωορηξιας!! Hometest εννοειται! Πολλα και φθηνα! (Χαιρομαι που σου αρεσουν τα πονακια μου! Χαχ)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 said:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Αχ αυτή η αναμονή μπορεί να μας τρελάνει..προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι και να μην αγχώνεσαι. Τα πονάκια που λες ότι έχεις εμένα μου αρέσουν πάντως. Σε λίγες μέρες θα ξέρουμε!!!

 

Κορίτσια μου να σας πω τι έπαθα!!! Χτες σήκωσα χάλια έκανα γενική σε όλο το μικροσκοπικό σπιτάκι μου και όπως καταλαβαίνετε δεν είχα κουράγιο να σεξουαλιστω. Κοιτάζω τώρα το πρωί το ημερολόγιο περιόδου και βλέπω ότι με βάση την εφαρμογή έχω ωορρηξία σήμερα. Δεν την καταλαβαίνω την ωορρηξία μου ούτε υγρά ούτε πονάκια έχω όπως οι περισσότερες κοπέλες. Και σας ρωτάω..να κάνω επαφή νωρίς σήμερα ( το αγόρι κοιμάται ακόμα) η το βραδάκι; Σήμερα είναι 16η μέρα του κύκλου μου.

Ξυπνα τον γλυκα γλυκα και τρυφερα, ξερεις εσυ! Χαχαχαχα! Κοιτα αν εχεις σημερα οπως λες, και το βραδυ να κανεις μεσα θα σαι! Μην αγχωνεσαι! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, depifish είπε:

Αυτα τα διαφανα υγρα που λες τα εχουμε μονο στην ωορηξια αν θυμαμαι καλα... Λεω για αυτα που ειναι σαν ασπραδι αυγου. Οσο για τον εμετο, δεν νομιζω οτι ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης απο τοσο νωρις, θα πρεπει να ανεβει νομιζω παααααρα πολυ αποτομα η χοριακη για να εχεις απο πριν την καθυστερηση εμετους. Αυτοι ξεκινανε συνηθως μετα την 6η βδαδα που η χοριακη εχει ανεβαινει σε 5ψηφιο αριθμο. Επισης και συμπτωματα περιοδου να εχεις, οπως π.χ. πονους περιοδου παλι δεν σημαινει οτι σου ρχεται περιοδος, αλλα ειναι πολυ πιθανον να εχεις εγκυμοσυνη. Αρα προσπαθησε να μην ψαχνεις συμπτωματα γιατι σε λιγο θα θες ζουρλομανδυα! Χαχαχχα! Μιλαω εκ πειρας! Χαχαχαχα! 

Οχι παιδι μου δεν ψαχνω.. (μονο τα καφε υγρα ψαχνω.. χαχ) αλλιως θα ειχα και κατα φαντασιαν συμπτωματα! Ενω εγω δε νιωθω τιποτα. Απλως λεω οτι ο μονος λογος που θα κανω νωριτερα το τεστ.. ειναι κατι τρανταχτο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...