Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, Makelen είπε:

Δεν θελω καθολου να κανω τεστ.. γτ κ εγκυος να ειμαι.. μπορει να μην δειξει τη στιγμη που θα το κανω.. οποτε θα στεναχωρηθω χωρις λογο. Και τη χοριακη επισης δεν θελω να την κανω πριν την 14η μερα.. γτ παλι θα αμφιβαλλω σε περιπτωση αρνητικου. Αν ομως δεν ειμαι εγκυος κ τελικα αδιαθετησω σαν τους προηγουμενους κυκλους μου.. αυτο θα γινει πριν την Παρασκευη.. μαλλον Πεμπτη. Οποτε αν ειναι αρνητικο ενδεχεται να το ξερω νωριτερα. Η μονη περιπτωση που θα κανω χοριακη πιο νωρις ειναι αν δω πχ καφε υγρα.. ή αν κανω εμετο. Με καποιο τρανταχτο συμπτωμα δηλαδη..

Εσενα ουτε το στηθος σου πονουσε ουτε υγρα διαφανα απο κατω; συμπτωματα περιοδου ειχες;? (Το μονο που εχω τωρα τελευταια ειναι ενοχλητικα πονακια-τραβηγματα χαμηλα στην κοιλια.. τπτ αλλο)

Τιποτα. Αν δεν ειχε πεσει στα χέρια μου ενα βιβλιο να μου κινήσει λιγο την περιέργεια θα το μαθαινα πολυ αργα. Γι αυτο οπως λεει και η @depifish μη ψαχνεσαι καθημερινα. Εχεις αγωνία το καταλαβαινω αλλα μη ξεχνάς πως ολες οι εγκυμοσυνες δεν ειναι ιδιες. 

Just now, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Αχ αυτή η αναμονή μπορεί να μας τρελάνει..προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι και να μην αγχώνεσαι. Τα πονάκια που λες ότι έχεις εμένα μου αρέσουν πάντως. Σε λίγες μέρες θα ξέρουμε!!!

 

Κορίτσια μου να σας πω τι έπαθα!!! Χτες σήκωσα χάλια έκανα γενική σε όλο το μικροσκοπικό σπιτάκι μου και όπως καταλαβαίνετε δεν είχα κουράγιο να σεξουαλιστω. Κοιτάζω τώρα το πρωί το ημερολόγιο περιόδου και βλέπω ότι με βάση την εφαρμογή έχω ωορρηξία σήμερα. Δεν την καταλαβαίνω την ωορρηξία μου ούτε υγρά ούτε πονάκια έχω όπως οι περισσότερες κοπέλες. Και σας ρωτάω..να κάνω επαφή νωρίς σήμερα ( το αγόρι κοιμάται ακόμα) η το βραδάκι; Σήμερα είναι 16η μέρα του κύκλου μου.

Όρμα φιλενάδα πριν σηκωθεί!!!

  • Μου αρέσει 1

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Makelen είπε:

Αυτες τις μερες θελει καθε μερα ή   καθε 2 το πολυ ουτως ή    αλλως! Και μην κοιτας ατζεντα.. να προμηθευτεις τεστ ωορηξιας!! Hometest εννοειται! Πολλα και φθηνα! (Χαιρομαι που σου αρεσουν τα πονακια μου! Χαχ)

Τα τεστ ωορρηξίας με μπερδευαν παλιά που χρησιμοποιούσα. Κοίτα αυτό το μήνα έκανα λίγες επαφές δεδομένου ότι αύριο έχουμε γιατρό κάπου το είχαμε αφήσει. Είναι τρομερά ψυχοφθόρο όλο αυτό με τις επαφές στις καλές μέρες που κάπου μπουχτισαμε να είμαστε με το ημερολόγιο ανά χείρας. 

2 ώρες πρίν, Klelia81 είπε:

Τιποτα. Αν δεν ειχε πεσει στα χέρια μου ενα βιβλιο να μου κινήσει λιγο την περιέργεια θα το μαθαινα πολυ αργα. Γι αυτο οπως λεει και η @depifish μη ψαχνεσαι καθημερινα. Εχεις αγωνία το καταλαβαινω αλλα μη ξεχνάς πως ολες οι εγκυμοσυνες δεν ειναι ιδιες. 

Όρμα φιλενάδα πριν σηκωθεί!!!

Το πρωί δεν λειτουργεί ο καλός μου με τίποτα χαχαχαχα!!!! Μου την έπεσε την ώρα που μαγείρευα και παραλίγο να γίνει κάρβουνο το κοτόπουλο που είχα βάλει στον φούρνο το σώσαμε στο παρά τσακ!! Ξεβρακωτη έφυγα από το κρεββατι να σβήσω το φούρνο 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

On 13/4/2021 at 8:10 ΜΜ, Makelen είπε:

 

κοριτσια εχω μια παρα πολυ χαζή ερωτηση ... ειναι καμία ονλάιν .. ? μη γελασετε...
την 1η γονιμη μερα που βγηκε θετικο το τεστ της ωορρηξιας ειχαμε επαφή 2 φορες μεσα σε 1 ώρα.... ειναι καλό αυτο .. ? δλδ θελω να πω με την 2η εισχώρηση υπαρχει περιπτωση να "καταστράφηκε" ή 1η δόση σπερματος με το μεσα εξω ? γελαστε οσο θελετε αλλα τωρα σκεφτομαι μηπως αυτο ητανε λαθος και εχω καταγχωθει... 


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Μπαίνω και εγώ στην παρέα σας καθώς ξεκινάμε προσπάθειες για δεύτερο νινί! Το πρώτο ήρθε με εξωσωματική, καθώς είχα και μία απόξεση σε προχωρημένη εγκυμοσύνη λόγω χρωμοσωμικής ανωμαλίας. Οπότε για να μην το ξαναπεράσω πήραμε τη βοήθεια της επιστήμης για να είμαστε σίγουροι για το έμβρυο...που τώρα είναι μέσα και κοιμάται του καλού καιρού! Λόγω ηλικίας και ιστορικού ψιλοφοβάμαι τη φυσική σύλληψη, αλλά οι γιατροί μου λένε να το ξαναπροσπαθήσω έτσι, αφού τώρα έχω και τον μπεμπούλη μου οπότε θα είμαι λιγότερο στρεσαρισμένη. Πόσους μήνες προσπαθείτε εσείς; Σήμερα πρώτη μέρα του κύκλου και ξεκινάμε!

Just now, elise είπε:

κοριτσια εχω μια παρα πολυ χαζή ερωτηση ... ειναι καμία ονλάιν .. ? μη γελασετε...
την 1η γονιμη μερα που βγηκε θετικο το τεστ της ωορρηξιας ειχαμε επαφή 2 φορες μεσα σε 1 ώρα.... ειναι καλό αυτο .. ? δλδ θελω να πω με την 2η εισχώρηση υπαρχει περιπτωση να "καταστράφηκε" ή 1η δόση σπερματος με το μεσα εξω ? γελαστε οσο θελετε αλλα τωρα σκεφτομαι μηπως αυτο ητανε λαθος και εχω καταγχωθει... 

 Μην αγχώνεσαι, δεν καταστρέφεται τίποτα. Πιθανόν όμως τη δεύτερη φορά  η ποσότητα να ήταν λιγότερη.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Μπαίνω και εγώ στην παρέα σας καθώς ξεκινάμε προσπάθειες για δεύτερο νινί! Το πρώτο ήρθε με εξωσωματική, καθώς είχα και μία απόξεση σε προχωρημένη εγκυμοσύνη λόγω χρωμοσωμικής ανωμαλίας. Οπότε για να μην το ξαναπεράσω πήραμε τη βοήθεια της επιστήμης για να είμαστε σίγουροι για το έμβρυο...που τώρα είναι μέσα και κοιμάται του καλού καιρού! Λόγω ηλικίας και ιστορικού ψιλοφοβάμαι τη φυσική σύλληψη, αλλά οι γιατροί μου λένε να το ξαναπροσπαθήσω έτσι, αφού τώρα έχω και τον μπεμπούλη μου οπότε θα είμαι λιγότερο στρεσαρισμένη. Πόσους μήνες προσπαθείτε εσείς; Σήμερα πρώτη μέρα του κύκλου και ξεκινάμε!

 Μην αγχώνεσαι, δεν καταστρέφεται τίποτα. Πιθανόν όμως τη δεύτερη φορά  η ποσότητα να ήταν λιγότερη.

αχχ σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση τραβηξα μια φρικη νυχτιατικα δε λεγεται... 1η μερα ωορρηξιας και για εμενα λολ, ξεκινησαμε

προσπαθουμε και εμεις για 2ο παιδακι, ο γιος μας κοντευει 2,5 φυσικη συλληψη κατευθειαν κιολας. τον αυγουστο ξαναεμεινα εγκυος ("καταλαθος") και με το που εκλεισε 12 εβδ σταματησε η καρδουλα, χρωμοσωματικη ανωμαλια και εμας..... μου κανανε ενα καρο εξετασεις και βρηκανε οτι δεν "διαθετω" το γονιδιο αυτο, απλα ητανε μια ατυχη στιγμή και να ξαναπροσπαθησουμε χωρις φοβο ! γενικα ενα μεγααααλο μερος των αποβολων που γινονται σε ολο τον πλανητη ειτε νωριτερα ειτε σ αυτη τη φαση ειτε αργοτερα, το ψαξουν δε το ψαξουν, ειναι ομως παρα πολλες απο αυτες χρωμοσωματικη ανωμαλια χωρις να σημαινει ΤΙΠΟΤΑ, οτι το ζευγαρι δλδ εχει κατι... θα προτεινα και εγω να προσπαθησετε μονοι... γνωμη μου φυσικα εσεις θα κανετε οτι θελετε εννοειται !

εμας ειναι η 3η προσπαθεια αυτή,... στις 2 πρωτες δεν ξερω αν εχει σημασια αλλα υπηρχε υπερβολικη συναισθηματικη φορτιση και αγχος την περιοδο εκεινη και δεν ξερω αν επαιξε ρολο,... τωρα παντως οκ... μακαρι να δουμε συντομα ενα θετικο τεστ..

  • Ευχαριστώ 1

g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elise είπε:

αχχ σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση τραβηξα μια φρικη νυχτιατικα δε λεγεται... 1η μερα ωορρηξιας και για εμενα λολ, ξεκινησαμε

προσπαθουμε και εμεις για 2ο παιδακι, ο γιος μας κοντευει 2,5 φυσικη συλληψη κατευθειαν κιολας. τον αυγουστο ξαναεμεινα εγκυος ("καταλαθος" και με το που εκλεισε 12 εβδ σταματησε η καρδουλα, χρωμοσωματικη ανωμαλια και εμας..... μου κανανε ενα καρο εξετασεις και βρηκανε οτι δεν "διαθετω" το γονιδιο αυτο, απλα ητανε μια ατυχη στιγμή και να ξαναπροσπαθησουμε χωρις φοβο ! γενικα ενα μεγααααλο μερος των αποβολων που γινονται σε ολο τον πλανητη ειτε νωριτερα ειτε σ αυτη τη φαση ειτε αργοτερα, το ψαξουν δε το ψαξουν, ειναι ομως παρα πολλες απο αυτες χρωμοσωματικη ανωμαλια χωρις να σημαινει ΤΙΠΟΤΑ, οτι το ζευγαρι δλδ εχει κατι... θα προτεινα και εγω να προσπαθησετε μονοι... γνωμη μου φυσικα εσεις θα κανετε οτι θελετε εννοειται !

εμας ειναι η 3η προσπαθεια αυτή,... στις 2 πρωτες δεν ξερω αν εχει σημασια αλλα υπηρχε υπερβολικη συναισθηματικη φορτιση και αγχος την περιοδο εκεινη και δεν ξερω αν επαιξε ρολο,... τωρα παντως οκ... μακαρι να δουμε συντομα ενα θετικο τεστ..

Όχι μην σε απασχολεί καθόλου.

Ωορρηξία θα κάνω τεστάκια να δω πότε θα έχω γιατί με την εγκυμοσύνη και τον θηλασμό έχει μετατοπιστεί οπότε θα την ψάχνω πάλι. Εγώ αδιαθέτησα σήμερα.

Γενικά, μεγάλο ποσοστό αποβολών οφείλονται σε τυχαίες χρωμοσωμικές την στιγμή της ένωσης. Εμάς δεν ήταν και πολύ τυχαία. Έχει να κάνει με μία μετάθεση χρωμοσωμάτων στο δικό μας DNA και υπάρχει περίπτωση να κληροδοτηθεί λάθος στο έμβρυο. Αλλά εφόσον συναινούν και οι γιατροί θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά και ελπίζω να δούμε σύντομα αυτό θετικό τεστάκι. Το ωραίο είναι ότι όλοι μας λένε μικροί είστε ακόμα, προσπαθήστε φυσιολογικά!!!ααα, δεν συστήθηκα...ετών 41 και εγώ και το έτερο ήμισυ!!! νεούδια και οι δύο...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Όχι μην σε απασχολεί καθόλου.

Ωορρηξία θα κάνω τεστάκια να δω πότε θα έχω γιατί με την εγκυμοσύνη και τον θηλασμό έχει μετατοπιστεί οπότε θα την ψάχνω πάλι. Εγώ αδιαθέτησα σήμερα.

Γενικά, μεγάλο ποσοστό αποβολών οφείλονται σε τυχαίες χρωμοσωμικές την στιγμή της ένωσης. Εμάς δεν ήταν και πολύ τυχαία. Έχει να κάνει με μία μετάθεση χρωμοσωμάτων στο δικό μας DNA και υπάρχει περίπτωση να κληροδοτηθεί λάθος στο έμβρυο. Αλλά εφόσον συναινούν και οι γιατροί θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά και ελπίζω να δούμε σύντομα αυτό θετικό τεστάκι. Το ωραίο είναι ότι όλοι μας λένε μικροί είστε ακόμα, προσπαθήστε φυσιολογικά!!!ααα, δεν συστήθηκα...ετών 41 και εγώ και το έτερο ήμισυ!!! νεούδια και οι δύο...

και γω παιρνω τεστακια παρολο που ο κυκλος μου ειναι σταθερος και με ακριβεια απο τα 16 μου χρονια που ξεκινησε πρωτη φορα. εγώ προσφατα εκλεισα τα 39.

παντως παρολη την ιδιαιτεροτητα της καταστασης σας εφοσον οι γιατροι προτεινουν να το προσπαθησετε φυσικά κατι θα ξερουν,.... μπορειτε να θεσετε και ενα οριο μεσα στο μυαλο σας, οτι αμα δε γινει στις "τοσες" προσπαθειες υπαρχει κ η λυση της εξωσωματικης.. και μονο αυτο δλδ ειναι λογος να ειστε χαλαροι και να πιασετε γρηγορα,

  • Μου αρέσει 1

g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Όχι μην σε απασχολεί καθόλου.

Ωορρηξία θα κάνω τεστάκια να δω πότε θα έχω γιατί με την εγκυμοσύνη και τον θηλασμό έχει μετατοπιστεί οπότε θα την ψάχνω πάλι. Εγώ αδιαθέτησα σήμερα.

Γενικά, μεγάλο ποσοστό αποβολών οφείλονται σε τυχαίες χρωμοσωμικές την στιγμή της ένωσης. Εμάς δεν ήταν και πολύ τυχαία. Έχει να κάνει με μία μετάθεση χρωμοσωμάτων στο δικό μας DNA και υπάρχει περίπτωση να κληροδοτηθεί λάθος στο έμβρυο. Αλλά εφόσον συναινούν και οι γιατροί θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά και ελπίζω να δούμε σύντομα αυτό θετικό τεστάκι. Το ωραίο είναι ότι όλοι μας λένε μικροί είστε ακόμα, προσπαθήστε φυσιολογικά!!!ααα, δεν συστήθηκα...ετών 41 και εγώ και το έτερο ήμισυ!!! νεούδια και οι δύο...

Καλημέρα!!! Καλώς ήρθες στο κλουβί με τις τρελές!!! Μπουμπούκι κ εγώ ετών 39+ προσπαθούμε φυσιολογικά πάνω από 2 χρόνια αλλά δεν...σπέρμα τούρμπο σάλπιγγες διαβάτες καλές ανοσολογικές εξετάσεις αλλά χάλια ορμονικό προφίλ. Παμε για εξωσωματική και ελπίζω να τα καταφέρουμε!!! 

πρίν από 1 λεπτό , Makelen είπε:

Καλημερα σαςκοριτσια..! 4 μερες απομενουν..! 

@Chrussa1982 καλή αρχη.. περιμενουμε νεααα!! 

@Ele@n Καλως ηρθες στην παρεα..!

Καλημερούδια!!! Ευχαριστώ κορίτσι μου για την στήριξη. Θα σας τα πω όλα μόλις γυρίσω σπίτι. Να δω πως θα περάσουν οι ώρες μέχρι να πάμε!! Φόρεσα την καλή μου τη διάθεση και το τυχερό μαύρο πουκάμισο που έχω για γούρι χαχαχαχα πήρα και όλο τον φάκελο των εξετάσεων μαζί μου και ελπίζω να μας τα πει καλά ο δοκτωρ!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα!!! Καλώς ήρθες στο κλουβί με τις τρελές!!! Μπουμπούκι κ εγώ ετών 39+ προσπαθούμε φυσιολογικά πάνω από 2 χρόνια αλλά δεν...σπέρμα τούρμπο σάλπιγγες διαβάτες καλές ανοσολογικές εξετάσεις αλλά χάλια ορμονικό προφίλ. Παμε για εξωσωματική και ελπίζω να τα καταφέρουμε!!! 

Καλημερούδια!!! Ευχαριστώ κορίτσι μου για την στήριξη. Θα σας τα πω όλα μόλις γυρίσω σπίτι. Να δω πως θα περάσουν οι ώρες μέχρι να πάμε!! Φόρεσα την καλή μου τη διάθεση και το τυχερό μαύρο πουκάμισο που έχω για γούρι χαχαχαχα πήρα και όλο τον φάκελο των εξετάσεων μαζί μου και ελπίζω να μας τα πει καλά ο δοκτωρ!!

Αντε μπραβο.. να ξεκινησεις κι εσυ σιγα σιγα.. να μετραμε μετα και τις δικες σου μερες αναμονης αναποδα!!:χαχαχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Makelen είπε:

Αντε μπραβο.. να ξεκινησεις κι εσυ σιγα σιγα.. να μετραμε μετα και τις δικες σου μερες αναμονης αναποδα!!:χαχαχ

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί φιλενάδα!!! Ελπίζω να μου εξηγήσει σήμερα αν και πως θα προχωρησουμε και να μου δώσει και τα φάρμακα. Το καλό είναι ότι θα μου κάνει και υπέρηχο οπότε θα μου τα εξηγήσει αναλυτικά. Ευτυχώς σεξουαλιστηκα χτες γιατί σήμερα αποκλείεται χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί φιλενάδα!!! Ελπίζω να μου εξηγήσει σήμερα αν και πως θα προχωρησουμε και να μου δώσει και τα φάρμακα. Το καλό είναι ότι θα μου κάνει και υπέρηχο οπότε θα μου τα εξηγήσει αναλυτικά. Ευτυχώς σεξουαλιστηκα χτες γιατί σήμερα αποκλείεται χαχαχαχα

Φτανει μαρη με το σεξ πιαα! Λουμπαγκο θα παθετε! Απαπα! Κουραζομαι και που το ακουωω

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί φιλενάδα!!! Ελπίζω να μου εξηγήσει σήμερα αν και πως θα προχωρησουμε και να μου δώσει και τα φάρμακα. Το καλό είναι ότι θα μου κάνει και υπέρηχο οπότε θα μου τα εξηγήσει αναλυτικά. Ευτυχώς σεξουαλιστηκα χτες γιατί σήμερα αποκλείεται χαχαχαχα

Καλή επιτυχία κοριτσάρα μου. Αναμενουμε τα νέα σου!!

  • Ευχαριστώ 1

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα!!! Καλώς ήρθες στο κλουβί με τις τρελές!!! Μπουμπούκι κ εγώ ετών 39+ προσπαθούμε φυσιολογικά πάνω από 2 χρόνια αλλά δεν...σπέρμα τούρμπο σάλπιγγες διαβάτες καλές ανοσολογικές εξετάσεις αλλά χάλια ορμονικό προφίλ. Παμε για εξωσωματική και ελπίζω να τα καταφέρουμε!!! 

Καλημερούδια!!! Ευχαριστώ κορίτσι μου για την στήριξη. Θα σας τα πω όλα μόλις γυρίσω σπίτι. Να δω πως θα περάσουν οι ώρες μέχρι να πάμε!! Φόρεσα την καλή μου τη διάθεση και το τυχερό μαύρο πουκάμισο που έχω για γούρι χαχαχαχα πήρα και όλο τον φάκελο των εξετάσεων μαζί μου και ελπίζω να μας τα πει καλά ο δοκτωρ!!

Καλή επιτυχία κοριτσακι μου εύχομαι να μας πεις πολύ καλά νεα:x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, elise said:

κοριτσια εχω μια παρα πολυ χαζή ερωτηση ... ειναι καμία ονλάιν .. ? μη γελασετε...
την 1η γονιμη μερα που βγηκε θετικο το τεστ της ωορρηξιας ειχαμε επαφή 2 φορες μεσα σε 1 ώρα.... ειναι καλό αυτο .. ? δλδ θελω να πω με την 2η εισχώρηση υπαρχει περιπτωση να "καταστράφηκε" ή 1η δόση σπερματος με το μεσα εξω ? γελαστε οσο θελετε αλλα τωρα σκεφτομαι μηπως αυτο ητανε λαθος και εχω καταγχωθει... 

Οτι σπερνει μενει εκτος τραχηλου ουτως η αλλως δεν επιζει, οποτε μην σε απασχολει αυτο! 

@Chrussa1982 πολυ καλη επιτυχις κοριτσαρα! Αναμενουμε νεα σου με αγωνια! ❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...