Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

14 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Καλησπέρα στις όμορφες κοπέλες μας!!! Να απαντήσω κ εγώ λοιπόν. Πρώτη εγκυμοσύνη ήρθε πανευκολα αμέσως στα 36 μισό όπου και παλινδρομησε στις 8 εβδομαδες. Έκτοτε συνεχόμενο σεξ για 2 χρόνια αλλά ποτέ δεν ήρθε. Οπότε είπαμε με τη βοήθεια της επιστήμης να σπρώξουμε λίγο την κατάσταση. Πάντως αυτό που βλέπω είναι ότι στα περισσότερα κορίτσια το δεύτερο αργεί πααααρρρραααα πολύ!!!

Κουκλίτσα συμβαίνει και το ένα και το άλλο...δηλαδή εύκολα το πρώτο και μετά να ξεπατωθει για ένα δεύτερο συμβαίνει όμως κ το άλλο δύσκολα το πρώτο κ μονοκοπανια ένα δεύτερο από πίσω να μην πάρεις ανάσα..σου το εύχομαι αυτό πραγματικά κ σε όλα τα κορίτσια άγιες μέρες που έρχονται να βρέξει ο θεουλης μωράκια να γεμίσει ο τόπος..προχθές είδα μια κοπέλα ψιλοηξερα την ιστορία της..έκανε έντεκα χρόνια να πιάσει το πρώτο και άκουσον άκουσον στις σαράντα μέρες έπιασε το δεύτερο...βέβαια άκου να δεις αυτό που λένε το χέρι του Θεού που δοκιμάζει για να αναπτερώνει κ η πίστη μας.....όταν έπιασε μετά από έντεκα χρόνια το μωρουλι της είπαν όπως κ έχει σύνδρομο ντάουν....πέσαν οι δικοί της από πάνω να το ρίξει...κ είπε δεν έκανα παραγγελία τι να μου στείλει ο Θεός ...το κράτησε κ στις σαράντα μέρες έμεινε σε ένα τέλειο αγοράκι...θέλω να πω ο Θεός όταν δοκιμάζει παρακολουθεί κ αντιδράσεις....πιστεύω το τεστ το περνάμε βλέπω όλα τα κορίτσια κ εσύ μάλαμα ,,,είστε ψυχουλες...όλα θα γίνουν...καλό μας Πάσχα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Emilly800 είπε:

Κουκλίτσα συμβαίνει και το ένα και το άλλο...δηλαδή εύκολα το πρώτο και μετά να ξεπατωθει για ένα δεύτερο συμβαίνει όμως κ το άλλο δύσκολα το πρώτο κ μονοκοπανια ένα δεύτερο από πίσω να μην πάρεις ανάσα..σου το εύχομαι αυτό πραγματικά κ σε όλα τα κορίτσια άγιες μέρες που έρχονται να βρέξει ο θεουλης μωράκια να γεμίσει ο τόπος..προχθές είδα μια κοπέλα ψιλοηξερα την ιστορία της..έκανε έντεκα χρόνια να πιάσει το πρώτο και άκουσον άκουσον στις σαράντα μέρες έπιασε το δεύτερο...βέβαια άκου να δεις αυτό που λένε το χέρι του Θεού που δοκιμάζει για να αναπτερώνει κ η πίστη μας.....όταν έπιασε μετά από έντεκα χρόνια το μωρουλι της είπαν όπως κ έχει σύνδρομο ντάουν....πέσαν οι δικοί της από πάνω να το ρίξει...κ είπε δεν έκανα παραγγελία τι να μου στείλει ο Θεός ...το κράτησε κ στις σαράντα μέρες έμεινε σε ένα τέλειο αγοράκι...θέλω να πω ο Θεός όταν δοκιμάζει παρακολουθεί κ αντιδράσεις....πιστεύω το τεστ το περνάμε βλέπω όλα τα κορίτσια κ εσύ μάλαμα ,,,είστε ψυχουλες...όλα θα γίνουν...καλό μας Πάσχα..

ααααχχχχχ τι ωραια ευχή ! τωρα που ειναι και αγιες μερες να βρεξει μωρακια ! και γερά να ειναι ! 

 

  • Μου αρέσει 1

g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου...καλό και ευλογημένο Πάσχα για όλες!!! Με υγεία και ότι μα ότι ποθεί η καθεμιά μας (όλες το ίδιο θέλουμε). Να ευχηθώ σύντομα να φουσκώσουν οι κοιλιτσες μας και να είναι το φετινό Πάσχα ορόσημο για την υπόλοιπη ζωή μας.

Να πω και τα δικά μου με την ευκαιρία...κορίτσια μου αδιαθετησα ναι καλά διαβάσατε στις 27 μέρες. Πάει λωλαθηκε ο κύκλος μου εντελώς πια. Με τη ψυχή στο στόμα ζήτησα να λείψω από τη δουλειά πήγα έκανα υπέρηχο οιστραδιόλη και προγεστερόνη στο Ιασώ και έδωσε ο δόκτωρ το πράσινο φως...αύριο ξεκινάω τις ενέσεις διέγερσης.

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chrussa1982 είπε:

Αγαπημένες μου...καλό και ευλογημένο Πάσχα για όλες!!! Με υγεία και ότι μα ότι ποθεί η καθεμιά μας (όλες το ίδιο θέλουμε). Να ευχηθώ σύντομα να φουσκώσουν οι κοιλιτσες μας και να είναι το φετινό Πάσχα ορόσημο για την υπόλοιπη ζωή μας.

Να πω και τα δικά μου με την ευκαιρία...κορίτσια μου αδιαθετησα ναι καλά διαβάσατε στις 27 μέρες. Πάει λωλαθηκε ο κύκλος μου εντελώς πια. Με τη ψυχή στο στόμα ζήτησα να λείψω από τη δουλειά πήγα έκανα υπέρηχο οιστραδιόλη και προγεστερόνη στο Ιασώ και έδωσε ο δόκτωρ το πράσινο φως...αύριο ξεκινάω τις ενέσεις διέγερσης.

Καλή επιτυχία κορίτσι μου...να ακούσουμε ευχάριστα αυτό τον μήνα..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Emilly800 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου...να ακούσουμε ευχάριστα αυτό τον μήνα..

Μακάρι φιλενάδα μου να είναι ο Μάιος ένας όμορφος μήνας για όλες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Chrussa1982 είπε:

Αγαπημένες μου...καλό και ευλογημένο Πάσχα για όλες!!! Με υγεία και ότι μα ότι ποθεί η καθεμιά μας (όλες το ίδιο θέλουμε). Να ευχηθώ σύντομα να φουσκώσουν οι κοιλιτσες μας και να είναι το φετινό Πάσχα ορόσημο για την υπόλοιπη ζωή μας.

Να πω και τα δικά μου με την ευκαιρία...κορίτσια μου αδιαθετησα ναι καλά διαβάσατε στις 27 μέρες. Πάει λωλαθηκε ο κύκλος μου εντελώς πια. Με τη ψυχή στο στόμα ζήτησα να λείψω από τη δουλειά πήγα έκανα υπέρηχο οιστραδιόλη και προγεστερόνη στο Ιασώ και έδωσε ο δόκτωρ το πράσινο φως...αύριο ξεκινάω τις ενέσεις διέγερσης.

Αχ, άντε κοριτσάκι μου! Με το καλό να γίνουν όλα! Θα περιμένουμε σύντομα τα νέα σου! Ποια είναι η διαδικασία τώρα; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Αγαπημένες μου...καλό και ευλογημένο Πάσχα για όλες!!! Με υγεία και ότι μα ότι ποθεί η καθεμιά μας (όλες το ίδιο θέλουμε). Να ευχηθώ σύντομα να φουσκώσουν οι κοιλιτσες μας και να είναι το φετινό Πάσχα ορόσημο για την υπόλοιπη ζωή μας.

Να πω και τα δικά μου με την ευκαιρία...κορίτσια μου αδιαθετησα ναι καλά διαβάσατε στις 27 μέρες. Πάει λωλαθηκε ο κύκλος μου εντελώς πια. Με τη ψυχή στο στόμα ζήτησα να λείψω από τη δουλειά πήγα έκανα υπέρηχο οιστραδιόλη και προγεστερόνη στο Ιασώ και έδωσε ο δόκτωρ το πράσινο φως...αύριο ξεκινάω τις ενέσεις διέγερσης.

αντε ωραια νεα ! ευχομαι να πανε ολα καλα και με σπορακι στην κοιλιτσα συντομα !
το μάιο να ερθουμε ΟΛΕΣ με καλα νεα ευχομαι να ανοιξουμε το γκρουπ μανουλες ιανουαριου 2022 ! 


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Agatte είπε:

Αχ, άντε κοριτσάκι μου! Με το καλό να γίνουν όλα! Θα περιμένουμε σύντομα τα νέα σου! Ποια είναι η διαδικασία τώρα; 

Ξεκινάω κάθε απόγευμα μια ένεση διέγερσης. Την Τετάρτη θα με ξαναδεί ο γιατρός με υπέρηχο και θα προσθέσουμε και μια δεύτερη ένεση (ανταγωνιστής). Μόλις τα υψοθηλακια φτάσουν στο σημείο που θέλει ο γιατρός θα κάνω μια ovitrelle και μετά από 36 ώρες θα γίνει η ωοληψια. Ελπίζω να πετύχουμε ένα και καλό το οποίο να γονιμοποιηθεί και να αντέξει.

10 ώρες πρίν, elise είπε:

αντε ωραια νεα ! ευχομαι να πανε ολα καλα και με σπορακι στην κοιλιτσα συντομα !
το μάιο να ερθουμε ΟΛΕΣ με καλα νεα ευχομαι να ανοιξουμε το γκρουπ μανουλες ιανουαριου 2022 ! 

Μακάρι κορίτσι μου!!! Να είμαστε όλες παρέα σε νέο γκρουπακι και να γκρινιάζουμε με τα άγχη και τις αγωνίες μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε! Εύχομαι καλή Ανάσταση σε όλες!

Πήγα σήμερα στον γιατρό μου για παπ και γενικά να συζητήσω μαζί του ,ειναι ο ίδιος που μου έχει κάνει λαμπαρασκοπικο χειρουργείο. Λοιπόν τα βρήκε όλα μια χαρά ενδομήτριο ωοθήκες μου είπε να συνεχίσω προσπάθειες μέχρι τέλος καλοκαιριού και αν δεν έχουμε επιτυχία να προχωρήσουμε σε σπερματεγχυση σε συνδυασμό με φάρμακα (διέγερσης ωοθηκών υποθέτω). Επίσης με ρώτησε αν πονάω στην περιοδο και του είπα ναι!πονάω! Γιατί λέει μπορεί μετά το χειρουργείο να έχει στενέψει απο εκεί που περνάει το σπερμα ,λογικά τον τράχηλο εννοούσε,και μπορεί η περίοδος να περνά αλλά το σπερμα επειδή στενεύει να μην έχει την δύναμη να περάσει.

Και ερωτώ στην ηλικία μου 38 ετών έχει αξία η σπερματενγχυση! Έχει ακούσει καμία Σας Αυτό που μου είπε να έχει στενέψει το σημείο που βγαινει η περίοδος? 

Μήπως πρέπει να πάω και για δεύτερη γνώμη!λέω τώρα εγώ! 

 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Bellas είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε! Εύχομαι καλή Ανάσταση σε όλες!

Πήγα σήμερα στον γιατρό μου για παπ και γενικά να συζητήσω μαζί του ,ειναι ο ίδιος που μου έχει κάνει λαμπαρασκοπικο χειρουργείο. Λοιπόν τα βρήκε όλα μια χαρά ενδομήτριο ωοθήκες μου είπε να συνεχίσω προσπάθειες μέχρι τέλος καλοκαιριού και αν δεν έχουμε επιτυχία να προχωρήσουμε σε σπερματεγχυση σε συνδυασμό με φάρμακα (διέγερσης ωοθηκών υποθέτω). Επίσης με ρώτησε αν πονάω στην περιοδο και του είπα ναι!πονάω! Γιατί λέει μπορεί μετά το χειρουργείο να έχει στενέψει απο εκεί που περνάει το σπερμα ,λογικά τον τράχηλο εννοούσε,και μπορεί η περίοδος να περνά αλλά το σπερμα επειδή στενεύει να μην έχει την δύναμη να περάσει.

Και ερωτώ στην ηλικία μου 38 ετών έχει αξία η σπερματενγχυση! Έχει ακούσει καμία Σας Αυτό που μου είπε να έχει στενέψει το σημείο που βγαινει η περίοδος? 

Μήπως πρέπει να πάω και για δεύτερη γνώμη!λέω τώρα εγώ! 

 

Κορίτσι μου γλυκό καλή Ανάσταση!!! Ας είναι η εβδομάδα των παθών ο δρόμος για να βρούμε επιτέλους τη λύτρωση στη ψυχή μας. Γνώμη μου είναι ότι η σπερματεγχυση δεν θα βοηθήσει ιδιαίτερα.ζωρις να θέλω να σε πάρω στον λαιμό μου βέβαια εγώ δεν θα την επέλεγα. Ίσως χρειαστούν πολλές για να πετύχεις. Βέβαια είναι σαφώς οικονομικότερος τρόπος από τον δρόμο της εξωσωματικής και ίσως αν έχεις καλό ορμονικό προφίλ να πετύχει!!! 

Τώρα για το άλλο που σου είπε πρώτη φορά το ακούω!!! Και πως θα περάσει με την σπερματεγχυση δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Chrussa1982 said:

Κορίτσι μου γλυκό καλή Ανάσταση!!! Ας είναι η εβδομάδα των παθών ο δρόμος για να βρούμε επιτέλους τη λύτρωση στη ψυχή μας. Γνώμη μου είναι ότι η σπερματεγχυση δεν θα βοηθήσει ιδιαίτερα.ζωρις να θέλω να σε πάρω στον λαιμό μου βέβαια εγώ δεν θα την επέλεγα. Ίσως χρειαστούν πολλές για να πετύχεις. Βέβαια είναι σαφώς οικονομικότερος τρόπος από τον δρόμο της εξωσωματικής και ίσως αν έχεις καλό ορμονικό προφίλ να πετύχει!!! 

Τώρα για το άλλο που σου είπε πρώτη φορά το ακούω!!! Και πως θα περάσει με την σπερματεγχυση δηλαδή?

Μα πες μου βρε Χρύσα μου και εγώ με την απορία έφυγα, ότι δυσκολεύει το σπέρμα να περάσει κάτι τέτοια κατάλαβα, όταν τον ξανα δω θα ζητήσω διευκρινίσεις! Προς το παρόν τον άλλο μήνα ξανά κάνω ορμονολογικες να δω που βρίσκομαι και θα κάνει και ο άντρας μου ξανά σπερματοδιαγραμμα! Θα πάω και σε άλλο γιατρό με τις ορμονολογικες ανά χειρας να πάρω δεύτερη γνώμη ! Πραγματικά απελπιστικά και πιο πολύ στεναχωρήθηκα γιατί έκανα ολόκληρο χειρουργείο για καλό και όχι για να με βρούνε και άλλα προβλήματα !

Εσύ γλυκιά μου διαβάζω πας δυναμικά!με το καλό σου εύχομαι κορίτσι μου και με την πρώτη! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Bellas είπε:

Μα πες μου βρε Χρύσα μου και εγώ με την απορία έφυγα, ότι δυσκολεύει το σπέρμα να περάσει κάτι τέτοια κατάλαβα, όταν τον ξανα δω θα ζητήσω διευκρινίσεις! Προς το παρόν τον άλλο μήνα ξανά κάνω ορμονολογικες να δω που βρίσκομαι και θα κάνει και ο άντρας μου ξανά σπερματοδιαγραμμα! Θα πάω και σε άλλο γιατρό με τις ορμονολογικες ανά χειρας να πάρω δεύτερη γνώμη ! Πραγματικά απελπιστικά και πιο πολύ στεναχωρήθηκα γιατί έκανα ολόκληρο χειρουργείο για καλό και όχι για να με βρούνε και άλλα προβλήματα 

Φυσικά και να πάρεις και δεύτερη γνώμη. Άκου δεν περνάει το σπέρμα...δηλαδή τι άλλο θα πούνε να μας τρελάνουν.θυμασαι στις προηγούμενες ορμονικές σου περίπου την fsh και την ΑΜΗ? Άσε που υποτίθεται ότι με το χειρουργείο θα σε κάνανε καινούρια κ αν υπήρχε τέτοιο ανατομικό θέμα η θα το διορθωναν η θα σε πήγαιναν για εξωσωματική.

Καλά φουντωνω με κάτι τέτοια και έχω και μια τρελή πείνα χαχαχαχσ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Bellas είπε:

Μα πες μου βρε Χρύσα μου και εγώ με την απορία έφυγα, ότι δυσκολεύει το σπέρμα να περάσει κάτι τέτοια κατάλαβα, όταν τον ξανα δω θα ζητήσω διευκρινίσεις! Προς το παρόν τον άλλο μήνα ξανά κάνω ορμονολογικες να δω που βρίσκομαι και θα κάνει και ο άντρας μου ξανά σπερματοδιαγραμμα! Θα πάω και σε άλλο γιατρό με τις ορμονολογικες ανά χειρας να πάρω δεύτερη γνώμη ! Πραγματικά απελπιστικά και πιο πολύ στεναχωρήθηκα γιατί έκανα ολόκληρο χειρουργείο για καλό και όχι για να με βρούνε και άλλα προβλήματα !

Εσύ γλυκιά μου διαβάζω πας δυναμικά!με το καλό σου εύχομαι κορίτσι μου και με την πρώτη! 

vα σου πω τηv σπερματεvχυvση τηv προτειvουv πιο πολυ για ψυχολογικους λογους. Vα δωσεις δηλαδη αλλη μια ευκαιρια μπας κ γιvει τιποτα. Αv ειvαι προβλημα ο τραχηλος οvτως η σπερματεvχηση τοv παρακαμπτει γιατι το σπερμα εκχυvετε με πιεση κ πολυ πιο βαθια απο οτι η φυσικη μεθοδος. Τωρα για τηv σπερματεvχυση θα ελεγα αv θες vα τηv καvεις αλλα οχι μετα το καλοκαιρι. Θα ελεγα vα τηv καvεις πριvτο καλοκαιρι κ αv δεv γιvει τιποτα το καλοκαιρι vα εχεις δρομολογησει αλλα πραγματα . 

Μηv αφηvεις τοv χροvο vα περvαει.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chrussa1982 said:

Φυσικά και να πάρεις και δεύτερη γνώμη. Άκου δεν περνάει το σπέρμα...δηλαδή τι άλλο θα πούνε να μας τρελάνουν.θυμασαι στις προηγούμενες ορμονικές σου περίπου την fsh και την ΑΜΗ? Άσε που υποτίθεται ότι με το χειρουργείο θα σε κάνανε καινούρια κ αν υπήρχε τέτοιο ανατομικό θέμα η θα το διορθωναν η θα σε πήγαιναν για εξωσωματική.

Καλά φουντωνω με κάτι τέτοια και έχω και μια τρελή πείνα χαχαχαχσ

Έχω κάνει την χαζομάρα και έχω χάσει τις προηγούμενες ορμολογικες μου το μόνο που θυμάμαι είναι ότι τότε η fsh ήταν μια χαρά αλλά πάνε και 2,5 Χρόνια από τότε τώρα είναι αλλιώς! Άσε Χρύσα απελπιστικά σου λέω! Είναι ο ίδιος που με χειρουργησε και δεν κατάλαβα δηλαδή υπάρχει περίπτωση το χειρουργείο να μου έκανε ζημιά στον τράχηλο! Του είπα αυτή την φορά να μου γράψει και την αμη αυτός μου είπε ότι δεν την λαμβάνει υπόψη του και να μην απογοητεύομαι από την στιγμή που κάνω κανονικά ωορρηξία 

3 minutes ago, linaa said:

vα σου πω τηv σπερματεvχυvση τηv προτειvουv πιο πολυ για ψυχολογικους λογους. Vα δωσεις δηλαδη αλλη μια ευκαιρια μπας κ γιvει τιποτα. Αv ειvαι προβλημα ο τραχηλος οvτως η σπερματεvχηση τοv παρακαμπτει γιατι το σπερμα εκχυvετε με πιεση κ πολυ πιο βαθια απο οτι η φυσικη μεθοδος. Τωρα για τηv σπερματεvχυση θα ελεγα αv θες vα τηv καvεις αλλα οχι μετα το καλοκαιρι. Θα ελεγα vα τηv καvεις πριvτο καλοκαιρι κ αv δεv γιvει τιποτα το καλοκαιρι vα εχεις δρομολογησει αλλα πραγματα . 

Μηv αφηvεις τοv χροvο vα περvαει.

Μωρέ Λίνα μου δεν μπορούμε μέσα στο καλοκαίρι δουλεύουμε πολύ, άσε που πρέπει να κανονίσουμε και πολιτικό γάμο γιατί δεν σου κάνουν σπερματενγχυση χωρίς να είσαι παντρεμένος και πρέπει να κάνω σαλπυγγογραφια ,ο σύντροφος ξανά σπερματοδιαγραμμα και κάτι άλλες εξετάσεις για HIV ηπατίτιδα κτλ .θα φροντίσω να τις κάνω από πριν και να είμαστε έτοιμοι γύρο στον Νοέμβριο, το μόνο που δίνει ελπίδα είναι ότι θα γίνει σπερματενγχυση με διέγερση ωοθηκών για παραπάνω ωάρια άρα ελπίζω οι πιθανότητες να μεγαλώσουν! Βέβαια θα δω και το αρμονικό προφίλ τον άλλο μήνα γιατί αν είναι χάλια δεν θα μπω στην διαδικασία της σπερματενγχυσης 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Bellas είπε:

Έχω κάνει την χαζομάρα και έχω χάσει τις προηγούμενες ορμολογικες μου το μόνο που θυμάμαι είναι ότι τότε η fsh ήταν μια χαρά αλλά πάνε και 2,5 Χρόνια από τότε τώρα είναι αλλιώς! Άσε Χρύσα απελπιστικά σου λέω! Είναι ο ίδιος που με χειρουργησε και δεν κατάλαβα δηλαδή υπάρχει περίπτωση το χειρουργείο να μου έκανε ζημιά στον τράχηλο! Του είπα αυτή την φορά να μου γράψει και την αμη αυτός μου είπε ότι δεν την λαμβάνει υπόψη του και να μην απογοητεύομαι από την στιγμή που κάνω κανονικά ωορρηξία 

Και εγώ μια χαρά κανονική ωορρηξία κάνω και περιοδο έχω και καθαρές σάλπιγγες και ρυθμισμένο θυροειδή και άντρα με σούπερ σπέρμα. Ξέρεις τι δεν έχω?? Μωρό!!! Μέσα σε ένα χρόνο το ορμονικό προφίλ μου χάλασε. Έχει δίκιο η @linaa πάνω. Μην αφήσεις κ άλλο χρόνο να σε φθείρει κυρίως ψυχολογικά.εμενα τι συγκεκριμένο κορίτσι μου άνοιξε τα μάτια όταν με συμβούλεψε να κάνω ότι εξετάσεις υπάρχουν πριν καν πάω στον εξωσωματικο. Δεν θέλω να σε αγχωσω για κανένα λόγω. Κάνε αν θέλεις μια σπερματεγχυση (μπορεί να σου κάτσει κιόλας με την πρώτη) αλλά σύντομα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...