Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

@Chrussa1982 Χρύσα μου μην απογοήτευσε όλα καλά θα πάνε! Έτσι είναι αυτή η διαδικασία θέλει χρόνο και υπομονή!!!όλα καλά θα πάνε θα δεις !!! 

κορίτσια έχω χαθεί λίγο με την συζήτηση σας λίγο που διάβασα να πω συγχαρητήρια στην κοπέλα που είχε θετικό τεστ! Και στην @Klelia81 μην απογοήτευσε συνεχίζουμε δυναμικά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 55 λεπτά , Bellas είπε:

@Chrussa1982 Χρύσα μου μην απογοήτευσε όλα καλά θα πάνε! Έτσι είναι αυτή η διαδικασία θέλει χρόνο και υπομονή!!!όλα καλά θα πάνε θα δεις !!! 

κορίτσια έχω χαθεί λίγο με την συζήτηση σας λίγο που διάβασα να πω συγχαρητήρια στην κοπέλα που είχε θετικό τεστ! Και στην @Klelia81 μην απογοήτευσε συνεχίζουμε δυναμικά!!!

Κοριτσάκι μου τι κάνεις εσύ?? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chrussa1982 said:

Κοριτσάκι μου τι κάνεις εσύ?? 

Καλά είμαι αγάπη μου ,συνεχίζω αυτό το μήνα προσπάθειες κανονικά και περιμένω τον επόμενο να κανω ορμονολογικες, ταυτόχρονα θα ετοιμάσουμε τα χαρτιά και για τον πολιτικό να είμαστε έτοιμοι 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Bellas είπε:

Καλά είμαι αγάπη μου ,συνεχίζω αυτό το μήνα προσπάθειες κανονικά και περιμένω τον επόμενο να κανω ορμονολογικες, ταυτόχρονα θα ετοιμάσουμε τα χαρτιά και για τον πολιτικό να είμαστε έτοιμοι 

Η ώρα η καλή αγάπη μου!!! Θα έχεις τώρα όμορφη απασχόληση κοίτα να το χαρείς!!! Για ποτέ λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημερα και χρονια πολλα!
Μια ερωτηση σε οσες παιρνουν serpafar.
Ο γιατρος μου ειπε 1 πρωι-1 βραδυ για 7 ημερες και 3φορες την ημερα για 3 εβδομαδες οιστραδιολη,δηλ 63 χαπια.Θα ξεκινησω τη 2η μερα του κυκλου.Θα το κανουμε οχι για εξωσωματικη,αλλα για να αυξησω τις πιθανοτητες συλληψης σε φυσικο κυκλο.
Ειχα την εντυπωση οτι ειχατε αναφερει πιο λιγα απο τα cyclacur.Μηπως δεν καταλαβα καλα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 hours ago, Chrussa1982 said:

Η ώρα η καλή αγάπη μου!!! Θα έχεις τώρα όμορφη απασχόληση κοίτα να το χαρείς!!! Για ποτέ λέτε;

Αγάπη αυτό τον μήνα να κάνουμε τα χαρτιά και να κλείσουμε ημερομηνία, καθαρά τυπικό θα το κάνουμε μόνο εμείς και οι μάρτυρες 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω αποτελεσματα χοριακης, ειναι και επισημο πλεον :wub: πητ αρχες ιανουαριου

αντε να παίρνετε σειρα ! μαζι να γκρινιαζουμε για τις αναγουλες, τις καουρες, τις μυρωδιες κλπ

On 28/4/2021 at 11:57 ΜΜ, Agatte είπε:

 

Πάντως εσείς που έχετε μικρά παιδιά και εγκυμοσύνες πρόσφατες, άσχετα από την ατυχή τους κατάληξη, σύντομα θα τα ξανά καταφέρετε. Το σώμα σας θυμάται. 

ποσο δικιο ειχες @Agatte..  :wub:

  • Μου αρέσει 2

g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

On 5/5/2021 at 12:50 ΜΜ, Chrussa1982 είπε:

Δεν έχω αποθέματα είπε ο γιατρός οπότε τι να κατεβάσει η Κακομοιρα η ωοθήκη?? Υπάρχει πιθανότητα με άλλες 1200 μονάδες menopur που μου έδωσε να μεγαλώσει και το μικρούλια. Για την ώρα πορευόμαστε με το ένα. Θα το πάρουμε όταν έρθει η ώρα και θα δούμε αν γονιμοποιηθεί. Να σκασω είμαι...

Μην σκας @Chrussa1982 μου! Αυτό το ένα φτάνει ! Μπορεί να μεγαλώσει και το μικρουλι και να έχεις δυο! Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου. Καλή σου επιτυχία !

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Flolipop είπε:

Μην σκας @Chrussa1982 μου! Αυτό το ένα φτάνει ! Μπορεί να μεγαλώσει και το μικρουλι και να έχεις δυο! Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου. Καλή σου επιτυχία !

Να είσαι καλά κοριτσάρα μου!!! Έχω φτάσει σε τέτοιο παραλογισμό που φοβάμαι μη τις κάνω πιο χαμηλά από όσο πρέπει χαχαχαχα. Αλλά έχω επίπεδη κοιλιά δεν έχω λίγο κρέας πάνω μου να τρυπήσω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Να είσαι καλά κοριτσάρα μου!!! Έχω φτάσει σε τέτοιο παραλογισμό που φοβάμαι μη τις κάνω πιο χαμηλά από όσο πρέπει χαχαχαχα. Αλλά έχω επίπεδη κοιλιά δεν έχω λίγο κρέας πάνω μου να τρυπήσω.

Σε λίγο θα έχεις πολύ παραπάνω από λίγο κρέας στην κοιλιά... ολόκληρο «μπαλόνι» να το κοιτάς και να το καμαρώνεις! Σας αξίζει με τον άντρα σου που είστε τόσο μα τόσο αγαπημενοι και συνάμα αγωνιστές ... θα καρποφορήσουν οι προσπάθειες σας επιτέλους θα δεις..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Να είσαι καλά κοριτσάρα μου!!! Έχω φτάσει σε τέτοιο παραλογισμό που φοβάμαι μη τις κάνω πιο χαμηλά από όσο πρέπει χαχαχαχα. Αλλά έχω επίπεδη κοιλιά δεν έχω λίγο κρέας πάνω μου να τρυπήσω.

Έλα εδώ στην ειδική....τρυπιεμαι εδώ και πέντε μήνες κ θα τρυπιεμαι άλλους πέντε.γυρω από τον ομφαλό στα δύο δάχτυλα περίμετρο κ πέρα τρύπας σηκώνεις το δέρμα με τα δάχτυλα του ενός χεριού τρύπας 45 μοίρες.στο λίπος χαχαχαχα.ασε κ δεν είχα κ λίπος και εγώ όπως εσυ κ τώρα τουμπανιασε κ η κοιλιά κ δεν ξέρω που να τρυπήσω..δεν είναι τίποτα το φάρμακο κάνει την δουλίτσα του όπως κ να χει.

πρίν από 7 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Να είσαι καλά κοριτσάρα μου!!! Έχω φτάσει σε τέτοιο παραλογισμό που φοβάμαι μη τις κάνω πιο χαμηλά από όσο πρέπει χαχαχαχα. Αλλά έχω επίπεδη κοιλιά δεν έχω λίγο κρέας πάνω μου να τρυπήσω.

Να δεις εγώ παραλογισμό που πάω να τρυπήσω κ κουνιέται ο μπέμπης κ φοβάμαι μην τον τσιμπήσω...μα κι αυτό μόλις πάω να βάλω ένεση κάνει τσαλι μια

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Emilly800 είπε:

Έλα εδώ στην ειδική....τρυπιεμαι εδώ και πέντε μήνες κ θα τρυπιεμαι άλλους πέντε.γυρω από τον ομφαλό στα δύο δάχτυλα περίμετρο κ πέρα τρύπας σηκώνεις το δέρμα με τα δάχτυλα του ενός χεριού τρύπας 45 μοίρες.στο λίπος χαχαχαχα.ασε κ δεν είχα κ λίπος και εγώ όπως εσυ κ τώρα τουμπανιασε κ η κοιλιά κ δεν ξέρω που να τρυπήσω..δεν είναι τίποτα το φάρμακο κάνει την δουλίτσα του όπως κ να χει.

Να δεις εγώ παραλογισμό που πάω να τρυπήσω κ κουνιέται ο μπέμπης κ φοβάμαι μην τον τσιμπήσω...μα κι αυτό μόλις πάω να βάλω ένεση κάνει τσαλι μια

Είσαι εσύ πτυχιούχος με τόσα που έχεις περάσει. Ευτυχώς πήγε η καρδιά μου στη θέση της χαχαχαχα. Ήταν λίγο δύσκολο να διαχειριστώ το ότι δεν ανταποκρίνονται στη διέγερση και προσπάθησα να πιαστώ από κάτι. Οκ όμως σήμερα συνήλθα αρκετά λέω για σκέψου αυτό το ένα να είναι και το καλό??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, elise said:

κοριτσια εχω αποτελεσματα χοριακης, ειναι και επισημο πλεον :wub: πητ αρχες ιανουαριου

αντε να παίρνετε σειρα ! μαζι να γκρινιαζουμε για τις αναγουλες, τις καουρες, τις μυρωδιες κλπ

ποσο δικιο ειχες @Agatte..  :wub:

Συγχαρητηρια κοριτσι!! Ευχομαι να πανε ολα καλα και ηρεμα!! 

Αντε με το καλο ολες σιγα σιγα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elise είπε:

κοριτσια εχω αποτελεσματα χοριακης, ειναι και επισημο πλεον :wub: πητ αρχες ιανουαριου

αντε να παίρνετε σειρα ! μαζι να γκρινιαζουμε για τις αναγουλες, τις καουρες, τις μυρωδιες κλπ

ποσο δικιο ειχες @Agatte..  :wub:

Μπραβο!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Είσαι εσύ πτυχιούχος με τόσα που έχεις περάσει. Ευτυχώς πήγε η καρδιά μου στη θέση της χαχαχαχα. Ήταν λίγο δύσκολο να διαχειριστώ το ότι δεν ανταποκρίνονται στη διέγερση και προσπάθησα να πιαστώ από κάτι. Οκ όμως σήμερα συνήλθα αρκετά λέω για σκέψου αυτό το ένα να είναι και το καλό??

Μην σε πιάνει καθόλου πανικός ίσως το σχήμα να μην σου πάει ίσως σε φυσικούς κύκλους αντιδράσεις καλύτερα κ ίσως στον επόμενο απλά να βγάλεις έξι ωοθυλάκια..ο πρώτος μήνας είναι ..άλλες μαζεύουν ένα εξάμηνο με φυσικούς ..όλα θα γίνουν μπήκες στον χορό μια χαρά και θα χορέψεις κ θα μαζέψεις αβγουλακια.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...