Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!

Μπορώ να πω πως μου κάνει καλό στη ψυχολογία που βγήκα έξω φαντασου 3 μέρες σπίτι είχα και του γονείς και τα πεθερικά για βοήθεια εγώ ξάπλα το μυαλό μου συνέχεια εκεί. Το πρωί ντύθηκα βάφτηκα άλλος άνθρωπος ένιωσα χαχαχαχα. Βέβαια μετά έχει πάλι καναπέ προσέχω όσο μπορώ.

Μου λείπει ένα τσιγάρο (άσχετο) χαχαχα

Ναι, ωραία!! Με κοιτάζω στον καθρέφτη και τρομάζω...μια περιποίηση ανεβάζει την ψυχολογία είναι η αλήθεια!! Έχω και μια ρίζα...αλλά να είμαστε με το καλό εγκυούλες και ας φτάσει στον ώμο η ρίζα.

Εχθές έκανα την πρώτη μου έξοδο στη θάλασσα για λίγο λόγω αέρα. Έστω όμως κι αυτά τα λίγα λεπτά στη θέα της με έκαναν να νιώσω καλύτερα. Δέκα βήματα κατάφερα να κάνω ίσα-ίσα. Ο βοριάς ήταν δυνατός. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 22 λεπτά , Visit a vis είπε:

Ναι, ωραία!! Με κοιτάζω στον καθρέφτη και τρομάζω...μια περιποίηση ανεβάζει την ψυχολογία είναι η αλήθεια!! Έχω και μια ρίζα...αλλά να είμαστε με το καλό εγκυούλες και ας φτάσει στον ώμο η ρίζα.

Εχθές έκανα την πρώτη μου έξοδο στη θάλασσα για λίγο λόγω αέρα. Έστω όμως κι αυτά τα λίγα λεπτά στη θέα της με έκαναν να νιώσω καλύτερα. Δέκα βήματα κατάφερα να κάνω ίσα-ίσα. Ο βοριάς ήταν δυνατός. 

Είδες όμως πως αλλάζει η ψυχολογία?? Εγώ τέτοια χαρά να έρθω θα δουλειά είχα χρόνια να νιώσω χαχαχαχα.

Εμένα η ρίζα φτάνει αυτι είμαι καστανή και τα βάφω ξανθά βάλε και τα λευκά είμαι μια οπτασία!!! Να σου πω να γελάσεις φοβάμαι μέχρι και να ξυρισω τα πόδια μου είπα μέχρι τη χοριακη θα κυκλοφορώ αρκούδα. Λίγο μ μοιάζει. Μόνο να γατζωθει το σκατουλι μου!!!

Αλήθεια πότε κανείς χοριακη?

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Τις ivor αυτές με έχουν τσακίσει. Κάνω και prolutex το πρωί αλλά δε νιώθω πόνο εκεί.

Θα δοκιμάσω το κολπακι να αφήνω τη βελόνα λίγο παραπάνω και να τη βγάζω μετά όπως μου είπες. Γιατί ειλικρινά δακρύζω. 

Έχω πάθει το ίδιο και με τις ιβορ. Θα κάνεις μελανιές. Κάνε αυτά που σου είπα βοηθάνε

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Είδες όμως πως αλλάζει η ψυχολογία?? Εγώ τέτοια χαρά να έρθω θα δουλειά είχα χρόνια να νιώσω χαχαχαχα.

Εμένα η ρίζα φτάνει αυτι είμαι καστανή και τα βάφω ξανθά βάλε και τα λευκά είμαι μια οπτασία!!! Να σου πω να γελάσεις φοβάμαι μέχρι και να ξυρισω τα πόδια μου είπα μέχρι τη χοριακη θα κυκλοφορώ αρκούδα. Λίγο μ μοιάζει. Μόνο να γατζωθει το σκατουλι μου!!!

Αλήθεια πότε κανείς χοριακη?

Την Τετάρτη. Εσύ; Στις 12 ή στις 14; Περνούν οι μέρες αργά και βασανιστικά. 

Καλή ξεκούραση! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Visit a vis είπε:

Την Τετάρτη. Εσύ; Στις 12 ή στις 14; Περνούν οι μέρες αργά και βασανιστικά. 

Καλή ξεκούραση! 

Μεθαύριο;;;; Πω πω πέρασαν οι μέρες! 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 48 λεπτά , Visit a vis είπε:

Την Τετάρτη. Εσύ; Στις 12 ή στις 14; Περνούν οι μέρες αργά και βασανιστικά. 

Καλή ξεκούραση! 

Πολύ πολύ πολύ καλή επιτυχία με μια χοριακη τριψήφια!!! Εμένα 26/5 είπε να κάνω. Αργώ ακόμα να δω πως θα αντέξω!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Πολύ πολύ πολύ καλή επιτυχία με μια χοριακη τριψήφια!!! Εμένα 26/5 είπε να κάνω. Αργώ ακόμα να δω πως θα αντέξω!!!

χρύσα μου παρακολουθω τα νεα σου και ακομα δεν μπορω να το πιστεψω πως γινανε ολα τοσο γρηγορα !! τετοιες ευχαριστες ιστοριες να ακουμε ευχομαι, μονο ευχαριστες !! οταν ειχες γραψει οτι μαλλον η αποκτηση μωρου θα μεινει ονειρο στεναχωρεθηκα πολυ, ειναι τοσο μεγαλη χαρα τα μωρά ! χαιρομαι αφανταστα με τα νεα σου και παρακολουθω ανυπομονα την ΘΕΤΙΚΗ εξελιξη φυσικά, ολα καλα θα πανε ! του χρονου γεματη θα ειναι η αγκαλια σου, αντε να αρχισουμε για τις αναγουλες κ τις ζαλαδες σε λιγο χεχε

  • Μου αρέσει 1

g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, elise είπε:

χρύσα μου παρακολουθω τα νεα σου και ακομα δεν μπορω να το πιστεψω πως γινανε ολα τοσο γρηγορα !! τετοιες ευχαριστες ιστοριες να ακουμε ευχομαι, μονο ευχαριστες !! οταν ειχες γραψει οτι μαλλον η αποκτηση μωρου θα μεινει ονειρο στεναχωρεθηκα πολυ, ειναι τοσο μεγαλη χαρα τα μωρά ! χαιρομαι αφανταστα με τα νεα σου και παρακολουθω ανυπομονα την ΘΕΤΙΚΗ εξελιξη φυσικά, ολα καλα θα πανε ! του χρονου γεματη θα ειναι η αγκαλια σου, αντε να αρχισουμε για τις αναγουλες κ τις ζαλαδες σε λιγο χεχε

Καλημερα κορίτσι μου!!! Και εμείς από τα σύννεφα πέσαμε χαχαχαχα. Εγώ προσωπικά το θεώρησα θαύμα. Αν γατζωθει κιόλας νομίζω θα τρελαθώ από χαρά χαχαχαχαχα. Μας είχε πάρει πολύ από κάτω δεδομένου ότι η τσέπη είναι άδεια για δεύτερη προσπάθεια αλλά να τελικά που δεν πρέπει να προδικάζεις τίποτα 

Αν όλα πάνε κατά ευχήν θα σας τρελάνω με τα συμπτώματα μου σας βλέπω να τα μαζεύετε και να μένω να τα λέω μόνη μου χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Καλημερα κορίτσι μου!!! Και εμείς από τα σύννεφα πέσαμε χαχαχαχα. Εγώ προσωπικά το θεώρησα θαύμα. Αν γατζωθει κιόλας νομίζω θα τρελαθώ από χαρά χαχαχαχαχα. Μας είχε πάρει πολύ από κάτω δεδομένου ότι η τσέπη είναι άδεια για δεύτερη προσπάθεια αλλά να τελικά που δεν πρέπει να προδικάζεις τίποτα 

Αν όλα πάνε κατά ευχήν θα σας τρελάνω με τα συμπτώματα μου σας βλέπω να τα μαζεύετε και να μένω να τα λέω μόνη μου χαχαχαχα

Κορίτσι μου εδώ θα είμαστε...επίσης ότι θες θα είμαι εδώ εγώ η γυναίκα φαινόμενο που δεν υπαρχει κάτι που δεν έχω πάθει χαχαχαχαχα...έχω μια απάντηση σε κάθε ερώτηση..και ότι περάσει από το μυαλό σου και θες να ρωτήσεις όσο χαζό και αν σου φανεί...μην διστάσεις....το έχω σκεφτεί σίγουρα εγώ χαχαχαχαχαχαχα..νόμιζα πριν λίγες μέρες πως έτσι όπως κλωτσούσε το μωρό θα μου έσπαγε τα νερά..θαρρείς είναι ο Μπρους Λι..έβαζα ακουστικά να ακούσω μουσική στην αρχή...το έκλεινα κ έψαχνα ίντερνετ μήπως πάθει σοκ το έμβρυο που ήταν ένα χιλιοστό...έτσι να πάρεις μια ιδέα..

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Emilly800 είπε:

Κορίτσι μου εδώ θα είμαστε...επίσης ότι θες θα είμαι εδώ εγώ η γυναίκα φαινόμενο που δεν υπαρχει κάτι που δεν έχω πάθει χαχαχαχαχα...έχω μια απάντηση σε κάθε ερώτηση..και ότι περάσει από το μυαλό σου και θες να ρωτήσεις όσο χαζό και αν σου φανεί...μην διστάσεις....το έχω σκεφτεί σίγουρα εγώ χαχαχαχαχαχαχα..νόμιζα πριν λίγες μέρες πως έτσι όπως κλωτσούσε το μωρό θα μου έσπαγε τα νερά..θαρρείς είναι ο Μπρους Λι..έβαζα ακουστικά να ακούσω μουσική στην αρχή...το έκλεινα κ έψαχνα ίντερνετ μήπως πάθει σοκ το έμβρυο που ήταν ένα χιλιοστό...έτσι να πάρεις μια ιδέα..

Από την άγνοια μου παθαίνω τα χειρότερα. Χτες πχ επειδή περπάτησα πολύ στη δουλειά φοβήθηκα ότι ξεκόλλησε το εμβρυακι μου και θα το βρω στο βρακί μου.

Σταμάτησαν και τα πονάκια περιόδου από τα φάρμακα , η κοιλιά μου πρησμένη λες και έχω φάει ένα γουρουνι πίνω νερό συνέχεια και δεν ξεφουσκώνει λίγο. Άστα για κλάματα ήμουν χτες όταν γύρισα σπίτι. Τόσο πολύ σου αλλάζουν την ψυχολογία οι κωλοενεσεις πια?? Και να σου μετά να διαβάζω στο ίντερνετ τι συμπτωματα έχουν άλλες κοπέλες και πόσες πέτυχαν με 3ων ημερών. 

Σήμερα πάλι άλλος άνθρωπος χαρούμενη και αισιόδοξη. Λίγο με έριξε η κοιλουμπα μου το πρωί που έκανα την prolutex αλλά μόλις βάφτηκα και έτοιμαστικα επανήλθα. 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 45 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Από την άγνοια μου παθαίνω τα χειρότερα. Χτες πχ επειδή περπάτησα πολύ στη δουλειά φοβήθηκα ότι ξεκόλλησε το εμβρυακι μου και θα το βρω στο βρακί μου.

Σταμάτησαν και τα πονάκια περιόδου από τα φάρμακα , η κοιλιά μου πρησμένη λες και έχω φάει ένα γουρουνι πίνω νερό συνέχεια και δεν ξεφουσκώνει λίγο. Άστα για κλάματα ήμουν χτες όταν γύρισα σπίτι. Τόσο πολύ σου αλλάζουν την ψυχολογία οι κωλοενεσεις πια?? Και να σου μετά να διαβάζω στο ίντερνετ τι συμπτωματα έχουν άλλες κοπέλες και πόσες πέτυχαν με 3ων ημερών. 

Σήμερα πάλι άλλος άνθρωπος χαρούμενη και αισιόδοξη. Λίγο με έριξε η κοιλουμπα μου το πρωί που έκανα την prolutex αλλά μόλις βάφτηκα και έτοιμαστικα επανήλθα. 

 

Χρυσακι όταν γραπωνονται αυτά μην τα φοβάσαι δεν ξεκολανε από πάνω σου ποτέ χαχαχαχαχα.εμενα δέκα έφτασε και δεν ξεκολλάει..είναι πολύ τσιμπούρια χαχαχαχα..μην πέφτεις και μην διαβάζεις κάνε απλά αυτά που μπορείς να προσέξεις κ όλα καλά θα πάνε.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς με τη δουλειά ξεχνιέμαι και γενικότερα κιόλας δεν το πολυσυζηταμε με τον άντρα μου άλλο που εγώ καμία φορά ψάχνομαι. Άστα τον έχει φάει η στέρηση και μου τρίβεται χαχαχαχαχα ενώ ξέρει ότι δεν θα κάνουμε τίποτα εκεί αυτός!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Περονόσπορος έπεσε μου φαίνεται εδώ μέσα..που είστε ρε κοριτσάρες να ανέβει λίγο η διάθεση ??  @Agatte μου γλυκιά έχω ξεπατωθει 3 μέρες στη δουλειά ούτε επίτηδες να το έκαναν!!! Χτύπησε και ο άντρας μου το πόδι του και όπως καταλαβαίνεις σερνομαστε. Με το ζόρι ένα φαγητό κάνω και ξαπλώνω νωρίς. Σήμερα είχα έντονους πόνους περιόδου το πρωί και τρώω τα λυσακα μου αναγκάστηκα μέχρι την Τετάρτη που είναι η χοριακη. 

Πες μου και εσύ τα νέα σου!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2021 at 6:38 ΜΜ, vasiliki2020 είπε:

Εγω παλι λέω ότι δεν είναι κακό να πιστεύουμε σε θαύματα γιατί έτσι όπως το λες είναι σαν να είμαστε τελειωμένος όσες είμαστε εδώ μέσα που δεν είμαστε πιπινακια. Το παν είναι να έχουμε θετική ψυχολογία και με όποιο τρόπο μπορούμε εμείς που προσπαθούμε για το πρώτο να το καταφέρουμε!

Κοριτσακι μου γλυκό καιρο έχουμε να τα πούμε πως εισαι;

Κ εγώ δω είμαι 

Παλεύω με τα κουλά που μου συμβαίνουν 

Κατά τ αλλά όλα καλά..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...