Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Vxatz είπε:

      Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

      Καλησπέρα και λυπάμαι πάρα πολύ για την απώλεια που βίωσες.. ξέρω πόσο πιο σκληρό είναι όταν έχεις επενδύσει τόσο κόπο και χρήμα.. 

      Δεν ξέρω τι είναι αυτό το "όλα" από τα οποία ήσουν καλυμμένη και τι εξετάσεις έχετε κάνει.. εγώ θα σου πρότεινα να ξεσκονίσετε το σπέρμα πρώτον, να ελέγξετε το περιβάλλον της μήτρας για κανά μικρόβιο ή ενδομητριτιδα πχ (ngs & υστεροσκοπηση δηλαδή) και μετά να πάρεις μια δεύτερη γνώμη από αιματολογο ενδοκρινολόγο και ίσως επίσκεψη σε ρευματολόγο..

      Σε εμένα πχ μετά την παλινδρομη βρέθηκε μικρόβιο και 0% γαλακτοβακιλοι (οπότε αντιβίωση και προβιοτικα!) και εν συνεχεία πήρα δεύτερη γνώμη από αιματολογο όπου στις ίδιες εξετάσεις που δεν έβλεπε τίποτα η πρώτη αιματολογος η δεύτερη είδε υποψία αυτοανοσου όπου και με προέτρεψε σε ρευματολόγο.. πήγα και σε ρευματολόγο κύησης λοιπόν όπου επιβεβαιώθηκε αυτοάνοσο χωρίς να καταφέρουμε ακόμα βέβαια να βρούμε τι ακριβώς έχω αλλά είμαι σε προληπτική αγωγή καταστολής του ανοσοποιητικού πριν την επόμενη ετ για καλό και για κακό γιατί αυτά "ξυπνάνε" στη κύηση..

      Αλλά να ξεσκονίσετε το σπέρμα!! Μη το αφήσετε! Αν δεν το έχετε κάνει ήδη δηλαδή γιατί δεν μας λες και πολλά, έχουμε δει πολλούς γιατρούς να λένε "έλα μωρέ μια χαρά είναι το σπέρμα" και "όλα θα φτιάξουν με τη δωρεά ή στο εργαστήριο.." 

      Τέλος θα σε ρωταγα για τις παλινδρομες.. σταμάτησε το έμβρυο να αναπτύσσεται ή ήταν με αιμορραγίες;; Σε ρωτάω γιατί συνήθως αν σταματάει το έμβρυο μάλλον κάτι υπάρχει στο ίδιο το έμβρυο (που μπορεί να προκύψει από το σπέρμα ή το ωάριο).. αν είναι με αιμορραγίες πιθανόν είναι κάτι οργανικό σε εσένα (πχ μήτρα, αιματολογικό κτλ) δεν στο ρωτάω για να μου το απαντήσεις αλλά για να έχεις και εσύ μια υποψία ως προς το που πρέπει να κινηθείς ανάλογα..

      Και πάλι λυπάμαι πολύ για την απώλεια σας..

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , TATAKI είπε:

Κοριτσια διαβαζω τις δυσκολιες που εχετε περασει και πραγματικα σας θαυμαζω γι αυτη την δυναμη ψυχης που εχετε. Πραγματικα ειστε αξιοθαυμαστες, ειστε μαχητριες και ευχομαι ο Θεος σύντομα να σας δωσει το ποθουμενο, οπως και σε ολες μας που προσπαθουμε και δεν εγκαταλειπουμε. Εμεις οι γυναικες μπορουμε να εχουμε πολλους ρολους στη ζωη μας, συζυγοι, επαγγελματιες κτλ αλλα το πιο σημαντικο για μενα ειναι να ειμαστε μανουλες. 

Δεν ειμαι τοσο αισιοδοξη γιατι ξεκινησε απο την ωορρηξια να ποναει πολυ. Πιο πιθανο θεωρω αυτο που διαβασα για τα αντισταμινικα και την προλακτινη αλλα δεν ξερω αν η αυξημενη προλακτινη πρηζει ετσι το στηθος. Μιλαμε για σκληρο, πετρα

Πάντως και η Emily έλεγε χαρακτηριστικά οτι το στηθος ξεκίνησε να την πονάει από την ωορρηξία την τελευταία φορά και όλο κάτι έπιανε . Και μάλιστα έλεγε ότι σκέφτηκε ότι θα πρέπει να κάνει μαστογραφία!

Just now, TATAKI είπε:

Και εγω ετσι νιωθω η αληθεια ειναι. Νομιζω πως η μητροτητα για μενα εχει μαλλον κλεισει με το κοριτσι μου. Κανουμε προσπαθειες φυσικα αλλα κατι μεσα μου λεει πως αργησα...

Εντάξει αργήσαμε λίγο αλλά κάτι μπορεί να γίνει. Πέσαμε όλες ψυχολογικά μου φαίνεται..

Just now, linaa είπε:

Εγω παντως σας θαυμαζω που μετα απο χρονια θελετε να μπειτε σε αυτη την διαδικασια εγω αν ειχα μεγαλητερο παιδακι δεν ξερω αν θα ξαναεμπαινα σε ολο αυτο(πανω που λες μεγαλωσε το ενα ειμαι χαλαρη ) .. Αντε απτην αρχη ανχος μεχρι να ξεπεταχτει το μωρο ... 

Ξερεις τι γίνεται; Όταν περνάνε τα πρώτα χρονια και αποστασιοποιείσαι από την κούραση και τα ξενύχτια της βρεφικής και νηπιακής ηλικίας, το τρέξιμο από πίσω από τα μωρά κλπ, αρχίζεις και τα νοσταλγείς!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Flolipop said:

Πάντως και η Emily έλεγε χαρακτηριστικά οτι το στηθος ξεκίνησε να την πονάει από την ωορρηξία την τελευταία φορά και όλο κάτι έπιανε . Και μάλιστα έλεγε ότι σκέφτηκε ότι θα πρέπει να κάνει μαστογραφία!

Εντάξει αργήσαμε λίγο αλλά κάτι μπορεί να γίνει. Πέσαμε όλες ψυχολογικά μου φαίνεται..

Το θυμαμαι που το ελεγε η Emilly αλλα εχω κολλησει με τα αντισταμινικα λογω της αλλεργιας που επαθα. Στην κορη μου καταλαβα πριν την καθυστερηση οτι ημουν εγκυος απο το στηθος γιατι ηταν κατι πρωτογνωρο. Τοτε εκτος απο πονο ειχα και πρηξιμο. Τωρα δεν ειναι το ιδιο, ναι μεν πολυ πονο, σκληρο, σαν να εχω παντου κυστες αλλα δεν ειναι τοσο πρησμενο..φυσικα εχουν περασει και 10 χρονια δεν θυμαμαι και τα παντα. Θυμαμαι ομως πως ημουν σιγουρη αρκετες μερες πριν το τεστ, τωρα δεν εχω καμια τετοια αισθηση...

Εχουμε κανενα νεο απο την Ellidr? Θα εκανε ξανα τεστ σημερα, ετσι ειχε πει εχθες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Το θυμαμαι που το ελεγε η Emilly αλλα εχω κολλησει με τα αντισταμινικα λογω της αλλεργιας που επαθα. Στην κορη μου καταλαβα πριν την καθυστερηση οτι ημουν εγκυος απο το στηθος γιατι ηταν κατι πρωτογνωρο. Τοτε εκτος απο πονο ειχα και πρηξιμο. Τωρα δεν ειναι το ιδιο, ναι μεν πολυ πονο, σκληρο, σαν να εχω παντου κυστες αλλα δεν ειναι τοσο πρησμενο..φυσικα εχουν περασει και 10 χρονια δεν θυμαμαι και τα παντα. Θυμαμαι ομως πως ημουν σιγουρη αρκετες μερες πριν το τεστ, τωρα δεν εχω καμια τετοια αισθηση...

Εγώ 5 φορές που έχω μείνει έγκυος, άλλες φορές το στηθος μου ήταν ανεπηρέαστο, άλλες φορές πονούσε , πρησμένο δεν την ποτε, τουλάχιστον μέχρι τις πρώτες 7 εβδομάδες...κάθε φορά είναι διαφορετική. Σε λίγες μέρες θα ξερεις. Πάντως είναι κάτι διαφορετικό αυτό το σύμπτωμα, δεν το έχεις συνήθως, έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop said:

Εγώ 5 φορές που έχω μείνει έγκυος, άλλες φορές το στηθος μου ήταν ανεπηρέαστο, άλλες φορές πονούσε , πρησμένο δεν την ποτε, τουλάχιστον μέχρι τις πρώτες 7 εβδομάδες...κάθε φορά είναι διαφορετική. Σε λίγες μέρες θα ξερεις. Πάντως είναι κάτι διαφορετικό αυτό το σύμπτωμα, δεν το έχεις συνήθως, έτσι δεν είναι;

Οχι δεν το εχω. Πρηζεται ποναει σχεδον σε καθε κυκλο αλλα οχι ετσι. Τωρα ειναι πετρα και με πολυ περισσοτερο πονο. Τι να πω... Μου ειναι πιο ευκολο να σκεφτομαι πως ειναι καποια παρενεργεια απο τα φαρμακα που παιρνω παρα το ποθουμενο. Φοβαμαι και να ονειρευτω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Οχι δεν το εχω. Πρηζεται ποναει σχεδον σε καθε κυκλο αλλα οχι ετσι. Τωρα ειναι πετρα και με πολυ περισσοτερο πονο. Τι να πω... Μου ειναι πιο ευκολο να σκεφτομαι πως ειναι καποια παρενεργεια απο τα φαρμακα που παιρνω παρα το ποθουμενο. Φοβαμαι και να ονειρευτω...

Εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη μέσα από την καρδιά μου. Αν δεν είναι, συνεχίζουμε.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Flolipop said:

Εύχομαι να είναι εγκυμοσύνη μέσα από την καρδιά μου. Αν δεν είναι, συνεχίζουμε.

Σε ευχαριστω παρα πολυ..φυσικα συνεχιζουμε...λιγες μερες μαυριλα και μετα ξανα προς την δοξα τραβαμε. Σε λιγες μερες θα φανει.. απο 4 εως 6 μερες το πολυ..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Κοριτσια διαβαζω τις δυσκολιες που εχετε περασει και πραγματικα σας θαυμαζω γι αυτη την δυναμη ψυχης που εχετε. Πραγματικα ειστε αξιοθαυμαστες, ειστε μαχητριες και ευχομαι ο Θεος σύντομα να σας δωσει το ποθουμενο, οπως και σε ολες μας που προσπαθουμε και δεν εγκαταλειπουμε. Εμεις οι γυναικες μπορουμε να εχουμε πολλους ρολους στη ζωη μας, συζυγοι, επαγγελματιες κτλ αλλα το πιο σημαντικο για μενα ειναι να ειμαστε μανουλες. 

Δεν ειμαι τοσο αισιοδοξη γιατι ξεκινησε απο την ωορρηξια να ποναει πολυ. Πιο πιθανο θεωρω αυτο που διαβασα για τα αντισταμινικα και την προλακτινη αλλα δεν ξερω αν η αυξημενη προλακτινη πρηζει ετσι το στηθος. Μιλαμε για σκληρο, πετρα

Ακριβώς αυτό έπαθα μετά την σύλληψη κ ακριβώς αυτό σκεφτόμουν μαστογραφία χαχαχα..ούτε καν το μυαλό μου πήγε σε εγκυμοσύνη..τώρα που είχα πάει γιατρό κ μου έκανε ψηλάφηση για τα γρομπολια μου είπε ότι οι αδένες από την στιγμή της σύλληψης πρήζονται...αν είναι να πρηστουν έτσι;;;γιατί έχει κ κορίτσια που δεν είχαν πόνο στο στήθος σαν σύμπτωμα κ εγώ σε δύο ηη σε τρεις από τις εγκυμοσύνες μου το είχα..άντε βρε συμμαθήτριά μακάρι να είναι το τυχερό αυτό το σύμπτωμα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ακριβώς αυτό έπαθα μετά την σύλληψη κ ακριβώς αυτό σκεφτόμουν μαστογραφία χαχαχα..ούτε καν το μυαλό μου πήγε σε εγκυμοσύνη..τώρα που είχα πάει γιατρό κ μου έκανε ψηλάφηση για τα γρομπολια μου είπε ότι οι αδένες από την στιγμή της σύλληψης πρήζονται...αν είναι να πρηστουν έτσι;;;γιατί έχει κ κορίτσια που δεν είχαν πόνο στο στήθος σαν σύμπτωμα κ εγώ σε δύο ηη σε τρεις από τις εγκυμοσύνες μου το είχα..άντε βρε συμμαθήτριά μακάρι να είναι το τυχερό αυτό το σύμπτωμα.

@ΤΑΤΑΚΙ μηπως να κάνεις ενα τεστακι? Το στήθος είναι θετικό σημάδι. 

@Mamanino καλως ηρθες κοριτσι. Ευχομαι ολα να πάνε καλά.

@Ellidr που είσαι κοπελα μου? Εκανες αλλο τεστακι?

Καλημέρα σε ολες!!

  • Μου αρέσει 2

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, linaa είπε:

Εγω παντως σας θαυμαζω που μετα απο χρονια θελετε να μπειτε σε αυτη την διαδικασια εγω αν ειχα μεγαλητερο παιδακι δεν ξερω αν θα ξαναεμπαινα σε ολο αυτο(πανω που λες μεγαλωσε το ενα ειμαι χαλαρη ) .. Αντε απτην αρχη ανχος μεχρι να ξεπεταχτει το μωρο ... 

Εγώ συμμαθήτριά όταν ξεκίνησα για δεύτερο ο μικρός ήταν εξιμιση χρονών κουραμπιές..κ τώρα έφτασε εννιαμιση αλλά προσπαθώ από την πρώτη δημοτικού που ήταν..αν έλεγα τώρα ξεκινάω ίσως το κσλοσκεφτομουν.αλλα παλεύω τρία χρόνια κ μετά που μένεις με άδεια χέρια κ ενώ λες μπορώ να ξαναμεινώ έγκυος αυτό είναι κ η παγίδα..εκεί θέλει μόνο το όριο γιατί μας γίνεται εθισμός..αν ξέρεις δεν μπορεί να γίνει εύκολα η σύλληψη ηη αν πεις ότι για διάφορους λόγους πρέπει να χτυπήσω ετ εκεί βάζεις φρένο κ λες μπαίνω η δεν μπαίνω στην διαδικασία...αλλά όταν εγώ πχ πω στοπ πρέπει να σταματήσω να κάνω ελεύθερα,,,δηλαδή μια αλλαγή στάσης κ μιας παραδοχής ότι τελείωσε το όνειρο..άστο δεν ξέρω πότε σταματάει η γυναίκα που το λαχταράει..δύσκολο.

Just now, Klelia81 είπε:

@ΤΑΤΑΚΙ μηπως να κάνεις ενα τεστακι? Το στήθος είναι θετικό σημάδι. 

@Ellidr που είσαι κοπελα μου? Εκανες αλλο τεστακι?

Καλημέρα σε ολες!!

Καλημέρα Κλέλια..η ellidr μάλλον από τι έχει πει έχει θέμα με το κινητό κ μόνο από έναν υπολογιστή που έχει στο πατρικό της μπαίνει στο φόρουμ.κ εγώ έχω αγωνία πολύ..θα μας πει σύντομα πάντως..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ συμμαθήτριά όταν ξεκίνησα για δεύτερο ο μικρός ήταν εξιμιση χρονών κουραμπιές..κ τώρα έφτασε εννιαμιση αλλά προσπαθώ από την πρώτη δημοτικού που ήταν..αν έλεγα τώρα ξεκινάω ίσως το κσλοσκεφτομουν.αλλα παλεύω τρία χρόνια κ μετά που μένεις με άδεια χέρια κ ενώ λες μπορώ να ξαναμεινώ έγκυος αυτό είναι κ η παγίδα..εκεί θέλει μόνο το όριο γιατί μας γίνεται εθισμός..αν ξέρεις δεν μπορεί να γίνει εύκολα η σύλληψη ηη αν πεις ότι για διάφορους λόγους πρέπει να χτυπήσω ετ εκεί βάζεις φρένο κ λες μπαίνω η δεν μπαίνω στην διαδικασία...αλλά όταν εγώ πχ πω στοπ πρέπει να σταματήσω να κάνω ελεύθερα,,,δηλαδή μια αλλαγή στάσης κ μιας παραδοχής ότι τελείωσε το όνειρο..άστο δεν ξέρω πότε σταματάει η γυναίκα που το λαχταράει..δύσκολο.

Καλημέρα Κλέλια..η ellidr μάλλον από τι έχει πει έχει θέμα με το κινητό κ μόνο από έναν υπολογιστή που έχει στο πατρικό της μπαίνει στο φόρουμ.κ εγώ έχω αγωνία πολύ..θα μας πει σύντομα πάντως..

Αναμένουμε λοιπον!!! Πως είσαι εσύ κοριτσι? 


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Klelia81 είπε:

Αναμένουμε λοιπον!!! Πως είσαι εσύ κοριτσι? 

Χθες ήμουν όλη μέρα αναπάντεχα καλά...άρχισα να φοβάμαι λέω τι έγινε που πήγαν οι αναγουλες..μετά τις οχτώ το βράδυ με ξετιναξε κράτησε όλο το βράδυ κ ξύπνησα κ το πρωί χάλια..δεν μπορώ να μπω στην κουζίνα..να σου πω πάνω στην τρελή μου ανησυχία χθες είπα ας γίνει ότι θέλει η Παναγία κ αυτό με ηρεμίσε πάρα πολύ..γιατί η αλήθεια είναι ότι όταν κανείς ότι περνάει από το χέρι σου πρέπει να συνειδητοποιήσεις ότι τα υπόλοιπα ο Θεός..κ το μωρό το έχω ταγμένο στην Παναγία .πήγα Τήνο κ τον επόμενο μήνα ήμουν έγκυος ..κ όταν έμαθα ότι η πητ είναι 28 Αυγούστου κ τότε είναι ο δεκαπενταύγουστος με το παλιό ημερολόγιο λέω το θαύμα μου..ο Θεός να δώσει τώρα..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Χθες ήμουν όλη μέρα αναπάντεχα καλά...άρχισα να φοβάμαι λέω τι έγινε που πήγαν οι αναγουλες..μετά τις οχτώ το βράδυ με ξετιναξε κράτησε όλο το βράδυ κ ξύπνησα κ το πρωί χάλια..δεν μπορώ να μπω στην κουζίνα..να σου πω πάνω στην τρελή μου ανησυχία χθες είπα ας γίνει ότι θέλει η Παναγία κ αυτό με ηρεμίσε πάρα πολύ..γιατί η αλήθεια είναι ότι όταν κανείς ότι περνάει από το χέρι σου πρέπει να συνειδητοποιήσεις ότι τα υπόλοιπα ο Θεός..κ το μωρό το έχω ταγμένο στην Παναγία .πήγα Τήνο κ τον επόμενο μήνα ήμουν έγκυος ..κ όταν έμαθα ότι η πητ είναι 28 Αυγούστου κ τότε είναι ο δεκαπενταύγουστος με το παλιό ημερολόγιο λέω το θαύμα μου..ο Θεός να δώσει τώρα..

Έτσι είναι. Πρέπει να έχουμε πίστη και η Παναγία βρίσκεται κοντα μας. Μην ανησυχείς και μη σε αγχόνει τιποτα. 

  • Ευχαριστώ 1

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Εγώ συμμαθήτριά όταν ξεκίνησα για δεύτερο ο μικρός ήταν εξιμιση χρονών κουραμπιές..κ τώρα έφτασε εννιαμιση αλλά προσπαθώ από την πρώτη δημοτικού που ήταν..αν έλεγα τώρα ξεκινάω ίσως το κσλοσκεφτομουν.αλλα παλεύω τρία χρόνια κ μετά που μένεις με άδεια χέρια κ ενώ λες μπορώ να ξαναμεινώ έγκυος αυτό είναι κ η παγίδα..εκεί θέλει μόνο το όριο γιατί μας γίνεται εθισμός..αν ξέρεις δεν μπορεί να γίνει εύκολα η σύλληψη ηη αν πεις ότι για διάφορους λόγους πρέπει να χτυπήσω ετ εκεί βάζεις φρένο κ λες μπαίνω η δεν μπαίνω στην διαδικασία...αλλά όταν εγώ πχ πω στοπ πρέπει να σταματήσω να κάνω ελεύθερα,,,δηλαδή μια αλλαγή στάσης κ μιας παραδοχής ότι τελείωσε το όνειρο..άστο δεν ξέρω πότε σταματάει η γυναίκα που το λαχταράει..δύσκολο.

Καλημέρα Κλέλια..η ellidr μάλλον από τι έχει πει έχει θέμα με το κινητό κ μόνο από έναν υπολογιστή που έχει στο πατρικό της μπαίνει στο φόρουμ.κ εγώ έχω αγωνία πολύ..θα μας πει σύντομα πάντως..

Καλημερα. Δεν θα κανω τεστ αυτες τις ημερες. Αν..λεω αν..δεν αδιαθετησω την 26η μερα θα κανω τοτε, δηλ το Σαββατο που θα ειμαι 14 απο ωορρηξια. Το μεγαλυτερο του κυκλου μου ειναι 28 επομενως μπορει να ειναι και νωρις...δεν ξερω...νιωθω πως θα ξενερωσω με το αποτελεσμα και δεν θελω να το ζησω απο νωρις...

Just now, Klelia81 said:

@ΤΑΤΑΚΙ μηπως να κάνεις ενα τεστακι? Το στήθος είναι θετικό σημάδι. 

@Mamanino καλως ηρθες κοριτσι. Ευχομαι ολα να πάνε καλά.

@Ellidr που είσαι κοπελα μου? Εκανες αλλο τεστακι?

Καλημέρα σε ολες!!

Κlelia σε σενα ηθελα να απαντησω αλλα εβαλα κατα λαθος την Emilly

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

@Mamanino καλησπέρα! Τι κανεις; Έκανες χοριακη;

Καλήσπερα, ναι έκανα! 1050. Είμαι 6+1. Πριν 10 μέρες ήταν 246 η χοριακη. 

Έχω αρχίσει και ανησυχώ για την εξέλιξη. Θα ήθελα να αποφύγω την αποξεση. Θα δούμε. 

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...