Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, TATAKI είπε:

Κρατα γερά χαχαχα. Και εγω σε μια ντουλαπα τα εχω κρυψει. Εμενα πρωτη φορα δεν με εχει πιασει ακομα το κεφαλι μου. Για να δουμε τι θα κανουμε...θα τα λεμε το ΣΚ να δινει δυναμη η μια στην αλλη

Τα πονακια την προηγουμενη εβδομαδα μπορει να ειναι και καλο...δεν ξερω...εγω καθε μηνα εχω και διαφορετικα συμπτωματα αλλα επιτυχια μηδεν...επομενως κανω υπομονη..

Ασε, παιρνω και προγεστερονη τις τελευταιες μερες και εχω και λογω του χαπιου συμπτωματα. Δεν μπορω να δωσω σημασια πια, απλα περιμενω να περασουν οι δυο μερουλες!Καλη μας υπομονη!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Φιλεναδα εχω κανει και εγω μπακα...αστα...Περιμενω να αδιαθετησω (δεν θα μου ερθει ομως χαχαχα) και ειμαι και πρησμενη. Ειμαι 25η μερα σε κυκλο 27-28 αλλα ειχα νωρις θετικα τεστ ωορρηξιας. Ουφ...αντε να δουμε τι θα γινει...σκεφτομαι πως θα αδιαθετησω και με παιρνει απο κατω, φαντασου οταν θα την δω... 

Εύχομαι η μπάκα να μην είναι μπάκα και να είναι το επιθυμητό επιτέλους!αν όχι μη σε πάρει από κάτω, θα σου κρατάω το χέρι νοητά μέχρι την εγκυμοσύνη! Γιατί θα έρθει σίγουρα, απλά δεν ξέρω να σου πω το πότε. 

2 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Καθησα και μετρησα απο προηγουμενους κυκλους σε ποσες μερες αδιαθετω μετα το αρνητικο τεστ ωορρηξιας ( αφου εχουν προηγηθει φυσικα τα θετικα) και ειναι σταθερα 15. Αρα θα αδιαθετησω Δευτερα, εχω ενα ΣΚ μπροστα μου βασανιστικο απο τι φαινεται..

Κοίτα να απολαύσεις το σκ σου, πάρε τις αγάπες σου και βγείτε μια βόλτα στη φύση, δείτε παρεουλα μια οικογενειακη ταινία, παίξτε επιτραπεζια, παιξ'το Αλέκος κσι βαλ' τους να σου καθαρίσουν το σπίτι! Σορρυ, άσχετο το τελευταίο, Χαχαχαχ... 

Γενικά απασχολήσου όμορφα, δημιουργικά κσι αγαπησιαρικα 

1 ώρα πρίν, Klelia81 είπε:

Χαχαχα ενα δικιο το εχεις!!

Λοιπόν εγώ πήγα το πρωι για να μου γράψει τις εξετάσεις. Εκεινη την ώρα η κοπελα στην υποδοχή καιγόταν επρεπε να ακυρώσει ραντεβού λογω τοκετού και δεν μπορούσε να με εξυπηρετήσει. Εφυγα και εγώ γυρισα σπίτι μπήκα μεσω άυλης συνταγογράφησης και μετά την πήρα τηλεφωνο τις είπα τις εξετάσεις και μου τις στείλανε σε ένα μισάωρο. Στο μεταξύ γκουγκλαρα για μικροβιολογικό και ευτυχώς βρηκα ένα που είναι μεχρι τις 14.00 ανοιχτό αυριο. Το μόνο που ξέχασα είναι πως δεν εκλεισα ραντεβού για υπέρηχο την αλλη παρασκευή που ήθελα. Όταν το θυμήθηκα ξαναπήρα αλλα δεν το σήκωνε. Και τωρα το απόγευμα δεν το σηκώνε. Και πολύ φοβάμαι πως την Δευτέρα το πρωί που θα πάρω δεν θα έχει ραντεβού για την Παρασκευή!!!:(

Ειχες νωρίς θετικά τεστ αλλα ειχες και επαφές!! Πότε θα κάνεις τεστ?

Άντε παιδί μου, καλά αποτελέσματα να έχεις, να σε φέρουν ένα βήμα πιο κοντά στο μωράκι σου! Όσο για την Παρασκευή, πάρε Δευτέρα πρωί πρωί και δήλωσε το ως επείγον. Αποκλείεται μέσα σε λίγες ώρες να έχουν κλείσει όλα τα ραντεβού. 

1 ώρα πρίν, TATAKI είπε:

Μηπως να του στείλεις email να σου κανονισει ραντεβου για την Παρασκευη;

Τεστ δεν θα κανω μαλλον νωριτερα...Δεν νιωθω τοσο αισιοδοξη. Θα δω πως παω και απο θερμοκρασια και βλεπουμε. Αν δω να αρχιζει να πεφτει δεν κανω τιποτα. Συνηθως 1.5 μερα πριν αρχιζει να πεφτει επομενως αν δω αυριο πτωση θα καταλαβω...

Ε λοιπόν, αυτό το μήνα δε μετρήθηκα ούτε μια φορά. Μετά το στραπάτσο του προηγούμενου μήνα, που χρόνια ολόκληρα μου πέφτει η θερμοκρασία πριν αδιαθετησω κσι τώρα μου ήρθε με 37, δεν ξαναπιάνω θερμόμετρο. Τέλος. Μην το κοιτάς ούτε εσύ. Κάτσε και χαλάρωσε. Ότι ήταν να κάνεις αυτό το μήνα, το έκανες. Μακάρι να είναι αυτός ο μήνας σου! 

@Klelia81 συμφωνώ για το mail. Δεν χάνεις κάτι, αλλιώς Δευτέρα πρωί πρωί! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte said:

Εύχομαι η μπάκα να μην είναι μπάκα και να είναι το επιθυμητό επιτέλους!αν όχι μη σε πάρει από κάτω, θα σου κρατάω το χέρι νοητά μέχρι την εγκυμοσύνη! Γιατί θα έρθει σίγουρα, απλά δεν ξέρω να σου πω το πότε. 

Κοίτα να απολαύσεις το σκ σου, πάρε τις αγάπες σου και βγείτε μια βόλτα στη φύση, δείτε παρεουλα μια οικογενειακη ταινία, παίξτε επιτραπεζια, παιξ'το Αλέκος κσι βαλ' τους να σου καθαρίσουν το σπίτι! Σορρυ, άσχετο το τελευταίο, Χαχαχαχ... 

Γενικά απασχολήσου όμορφα, δημιουργικά κσι αγαπησιαρικα 

Άντε παιδί μου, καλά αποτελέσματα να έχεις, να σε φέρουν ένα βήμα πιο κοντά στο μωράκι σου! Όσο για την Παρασκευή, πάρε Δευτέρα πρωί πρωί και δήλωσε το ως επείγον. Αποκλείεται μέσα σε λίγες ώρες να έχουν κλείσει όλα τα ραντεβού. 

Σε ευχαριστω πολυ συμμαθητρια, συναγωνιστρια και φιλεναδα. Με πετυχες με το θερμομετρο...ξερω το πρωι την μετραμε αλλα ξερω τις θερμοκρασιες μου πριν αδιαθετησω πρωι βραδυ...και φυσικα επεσε...θα χαρω το ΣΚ μου οπως ειπες, δυστυχως τις δουλειες δεν τις γλυτωνω και ολα καλα. Παμε για τον επομενο μηνα παλι και βλεπουμε. Θα το δουλεψω και μεσα μου να μην με παρει πολυ απο κατω οταν δω την ακατανομαστη. Ξερω οσο δεν την βλεπουμε ελπιζουμε αλλα δεν...ολα δειχνουν πως ερχεται παλι περηφανη...Ευχομαι σε ολες ενα ομορφο και ξενοιαστο πανω απ ολα ΣΚ..

Just now, Agatte said:

Εύχομαι η μπάκα να μην είναι μπάκα και να είναι το επιθυμητό επιτέλους!αν όχι μη σε πάρει από κάτω, θα σου κρατάω το χέρι νοητά μέχρι την εγκυμοσύνη! Γιατί θα έρθει σίγουρα, απλά δεν ξέρω να σου πω το πότε. 

Κοίτα να απολαύσεις το σκ σου, πάρε τις αγάπες σου και βγείτε μια βόλτα στη φύση, δείτε παρεουλα μια οικογενειακη ταινία, παίξτε επιτραπεζια, παιξ'το Αλέκος κσι βαλ' τους να σου καθαρίσουν το σπίτι! Σορρυ, άσχετο το τελευταίο, Χαχαχαχ... 

Γενικά απασχολήσου όμορφα, δημιουργικά κσι αγαπησιαρικα 

Άντε παιδί μου, καλά αποτελέσματα να έχεις, να σε φέρουν ένα βήμα πιο κοντά στο μωράκι σου! Όσο για την Παρασκευή, πάρε Δευτέρα πρωί πρωί και δήλωσε το ως επείγον. Αποκλείεται μέσα σε λίγες ώρες να έχουν κλείσει όλα τα ραντεβού. 

Ε λοιπόν, αυτό το μήνα δε μετρήθηκα ούτε μια φορά. Μετά το στραπάτσο του προηγούμενου μήνα, που χρόνια ολόκληρα μου πέφτει η θερμοκρασία πριν αδιαθετησω κσι τώρα μου ήρθε με 37, δεν ξαναπιάνω θερμόμετρο. Τέλος. Μην το κοιτάς ούτε εσύ. Κάτσε και χαλάρωσε. Ότι ήταν να κάνεις αυτό το μήνα, το έκανες. Μακάρι να είναι αυτός ο μήνας σου! 

@Klelia81 συμφωνώ για το mail. Δεν χάνεις κάτι, αλλιώς Δευτέρα πρωί πρωί! 

Η μπακα φαινεται πως ειναι απο κατι τελεια κουλουρακια που τσακισα. Θα αδιαθετησω και απο την στεναχωρια θα σταματησω να τρωω και θα φυγει...φοβερη διαιτα..την βλεπεις και χανεις κιλα χαχαχα

Just now, TATAKI said:

Σε ευχαριστω πολυ συμμαθητρια, συναγωνιστρια και φιλεναδα. Με πετυχες με το θερμομετρο...ξερω το πρωι την μετραμε αλλα ξερω τις θερμοκρασιες μου πριν αδιαθετησω πρωι βραδυ...και φυσικα επεσε...θα χαρω το ΣΚ μου οπως ειπες, δυστυχως τις δουλειες δεν τις γλυτωνω και ολα καλα. Παμε για τον επομενο μηνα παλι και βλεπουμε. Θα το δουλεψω και μεσα μου να μην με παρει πολυ απο κατω οταν δω την ακατανομαστη. Ξερω οσο δεν την βλεπουμε ελπιζουμε αλλα δεν...ολα δειχνουν πως ερχεται παλι περηφανη...Ευχομαι σε ολες ενα ομορφο και ξενοιαστο πανω απ ολα ΣΚ..

Η μπακα φαινεται πως ειναι απο κατι τελεια κουλουρακια που τσακισα. Θα αδιαθετησω και απο την στεναχωρια θα σταματησω να τρωω και θα φυγει...φοβερη διαιτα..την βλεπεις και χανεις κιλα χαχαχα

Τωρα ειδα τι εγραψες για το θερμομετρο..λες ε;   οχι οχι δεν ελπιζω. Στην κορη μου το θυμαμαι ειχα βαλει θερμομετρο γιατι ζεσταινομουν πολυ μια μερα πριν το τεστ και ειχα 37 και...

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Σε ευχαριστω πολυ συμμαθητρια, συναγωνιστρια και φιλεναδα. Με πετυχες με το θερμομετρο...ξερω το πρωι την μετραμε αλλα ξερω τις θερμοκρασιες μου πριν αδιαθετησω πρωι βραδυ...και φυσικα επεσε...θα χαρω το ΣΚ μου οπως ειπες, δυστυχως τις δουλειες δεν τις γλυτωνω και ολα καλα. Παμε για τον επομενο μηνα παλι και βλεπουμε. Θα το δουλεψω και μεσα μου να μην με παρει πολυ απο κατω οταν δω την ακατανομαστη. Ξερω οσο δεν την βλεπουμε ελπιζουμε αλλα δεν...ολα δειχνουν πως ερχεται παλι περηφανη...Ευχομαι σε ολες ενα ομορφο και ξενοιαστο πανω απ ολα ΣΚ..

Η μπακα φαινεται πως ειναι απο κατι τελεια κουλουρακια που τσακισα. Θα αδιαθετησω και απο την στεναχωρια θα σταματησω να τρωω και θα φυγει...φοβερη διαιτα..την βλεπεις και χανεις κιλα χαχαχα

Τωρα ειδα τι εγραψες για το θερμομετρο..λες ε;   οχι οχι δεν ελπιζω. Στην κορη μου το θυμαμαι ειχα βαλει θερμομετρο γιατι ζεσταινομουν πολυ μια μερα πριν το τεστ και ειχα 37 και...

Καλημερα κορίτσια! Κι εγώ δεν ξανά βάζω θερμόμετρο... εκτός του ότι μου δημιούργησε στρες , στον προηγούμενο κυκλο είχα θερμοκρασία πρωινή 37.1 και το βράδυ αδιαθέτησα.. την επόμενη μέρα το πρωί αφού είχα δει τα ροζ η θερμοκρασία ήταν 36.7.. δηλαδή σε εμένα πέφτει λίγο πριν αδιαθετήσω ...όποτε σε μένα δεν έχει νόημα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop said:

Καλημερα κορίτσια! Κι εγώ δεν ξανά βάζω θερμόμετρο... εκτός του ότι μου δημιούργησε στρες , στον προηγούμενο κυκλο είχα θερμοκρασία πρωινή 37.1 και το βράδυ αδιαθέτησα.. την επόμενη μέρα το πρωί αφού είχα δει τα ροζ η θερμοκρασία ήταν 36.7.. δηλαδή σε εμένα πέφτει λίγο πριν αδιαθετήσω ...όποτε σε μένα δεν έχει νόημα.

Καλημέρα δεν έχει νοημα εχεις δικιο. Εμενα μεχρι τωρα τουλαχιστον πεφτει νωριτερα.Εγω απο 37 εχω παει 36.7 αρα... Εγω αυτο το μηνα ειχα το θεμα με το στηθος, που ηταν πετρα και πονουσα πολυ απο νωρις. Νιωθω πως χαλαρωνει επομενως ερχεται η κρυαδα..

 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Flolipop είπε:

Καλημερα κορίτσια! Κι εγώ δεν ξανά βάζω θερμόμετρο... εκτός του ότι μου δημιούργησε στρες , στον προηγούμενο κυκλο είχα θερμοκρασία πρωινή 37.1 και το βράδυ αδιαθέτησα.. την επόμενη μέρα το πρωί αφού είχα δει τα ροζ η θερμοκρασία ήταν 36.7.. δηλαδή σε εμένα πέφτει λίγο πριν αδιαθετήσω ...όποτε σε μένα δεν έχει νόημα.

Εγώ κοριτσια αυτο με τη θερμοκρασία δεν το έχω κανει ποτέ. Όταν ανεβαίνει σημαίνει και εγκυμοσύνη δλδ?

Καλημέρα σε όλες καλό σουκου να έχουμε!!


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 said:

Εγώ κοριτσια αυτο με τη θερμοκρασία δεν το έχω κανει ποτέ. Όταν ανεβαίνει σημαίνει και εγκυμοσύνη δλδ?

Καλημέρα σε όλες καλό σουκου να έχουμε!!

Μετα την ωορρηξια ανεβαινει η θερμοκρασια λογω προγεστερονης μεχρι να αδιαθετησουμε. Αν λιγες μερες πριν ή την ημερα που περιμενεις πεσει παει να πει πως ερχεται....Αν η θερμοκρασια παραμενει υψηλη και δεν πεφτει τις μερες που περιμενεις περιοδο ειναι ενα σημαδι που μπορει να σημαινει εγκυμοσυνη. Στην εγκυμοσυνη στο α τριμηνο εχουμε υψηλη θερμοκρασια γιατι η προγεστερονη ειναι σε υψηλα επιπεδα.

Εκανες τις εξετασεις σου;

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Μετα την ωορρηξια ανεβαινει η θερμοκρασια λογω προγεστερονης μεχρι να αδιαθετησουμε. Λιγες μερες πριν ή την ημερα που περιμενεις πεσει παει να πει πως ερχεται....Αν η θερμοκρασια παραμενει υψηλη και δεν πεφτει τις μερες που περιμενεις περιοδο ειναι ενα σημαδι που μπορει να σημαινει εγκυμοσυνη. Στην εγκυμοσυνη το α τριμηνο εχουμε υψηλη θερμοκρασια γιατι η προγεστερονη ειναι σε υψηλα επιπεδα.

Μαλιστα. Κατάλαβα. Θα το έχω υποψιν, αν και οι δικές μου ορμόνες ειναι ο,τι να ναι και δεν νομιζω ποτέ να βγάλω ακρη οπως και με τα τεστ οωρρηξιας χαχαχα.

  • Μου αρέσει 1

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 said:

Μαλιστα. Κατάλαβα. Θα το έχω υποψιν, αν και οι δικές μου ορμόνες ειναι ο,τι να ναι και δεν νομιζω ποτέ να βγάλω ακρη οπως και με τα τεστ οωρρηξιας χαχαχα.

Πηγες για εξετασεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Klelia81 said:

Πηγα ναι. Έδωσα το αιματάκι μου!! Την Δευτέρα μετα τις 12 θα έχω τα αποτελέσματα!!:D

Καλα αποτελεσματα. Ευχομαι ο κυκλος που ερχεται να ειναι ο τυχερος σου. Ενα καλο ωαριο θελουμε και ενα καλο σπερματοζωαριο..τοσο απλο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Μετα την ωορρηξια ανεβαινει η θερμοκρασια λογω προγεστερονης μεχρι να αδιαθετησουμε. Αν λιγες μερες πριν ή την ημερα που περιμενεις πεσει παει να πει πως ερχεται....Αν η θερμοκρασια παραμενει υψηλη και δεν πεφτει τις μερες που περιμενεις περιοδο ειναι ενα σημαδι που μπορει να σημαινει εγκυμοσυνη. Στην εγκυμοσυνη στο α τριμηνο εχουμε υψηλη θερμοκρασια γιατι η προγεστερονη ειναι σε υψηλα επιπεδα.

Εκανες τις εξετασεις σου;

Στον προηγούμενο κυκλο μετρούσα την θερμοκρασία και από την 15 η ημέρα κ μετά μέχρι την 31η που αδιαθέτησα τελικά  η θερμοκρασία ήταν 37.1.Και επειδή ο κύκλος μου είναι πάντα 28-29 ημερών , όταν μπήκα σε καθυστερήση νε τετοια θερμοκρασία λέω νατο,το πέτυχα, είμαι έγκυος! Πιστεύω πραγματικά από το στρες και την αγωνια που είχα και την προσκόλληση στο θερμόμετρο, αγχώθηκα και καθυστέρησε η περίοδος... μπορεί να λέω και βλακείες βέβαια ..

Just now, Klelia81 είπε:

Πηγα ναι. Έδωσα το αιματάκι μου!! Την Δευτέρα μετα τις 12 θα έχω τα αποτελέσματα!!:D

@Klelia81 Έχεις κανονική ροη στην περίοδο; Καλά αποτελέσματα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Καλα αποτελεσματα. Ευχομαι ο κυκλος που ερχεται να ειναι ο τυχερος σου. Ενα καλο ωαριο θελουμε και ενα καλο σπερματοζωαριο..τοσο απλο...

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσι!! Θετικά vìbes η μία για τη αλλη και εύχομαι πραγματικά όλες μας να φτάσουμε στο επιθυμητό αποτέλεσμα.

Τόσο απλό κι ομως τόσο περίπλοκο ε?

Just now, Flolipop είπε:

Στον προηγούμενο κυκλο μετρούσα την θερμοκρασία και από την 15 η ημέρα κ μετά μέχρι την 31η που αδιαθέτησα τελικά  η θερμοκρασία ήταν 37.1.Και επειδή ο κύκλος μου είναι πάντα 28-29 ημερών , όταν μπήκα σε καθυστερήση νε τετοια θερμοκρασία λέω νατο,το πέτυχα, είμαι έγκυος! Πιστεύω πραγματικά από το στρες και την αγωνια που είχα και την προσκόλληση στο θερμόμετρο, αγχώθηκα και καθυστέρησε η περίοδος... μπορεί να λέω και βλακείες βέβαια ..

@Klelia81 Έχεις κανονική ροη στην περίοδο; Καλά αποτελέσματα!

Κανονικότατη!!!! Παρολο που ο γιατρός μου ειπε πως θα έχω πολύ λιγη και σε ροή και σε διάρκεια εγώ όσες φορές είχα περίοδο με χάπια η περίοδος είναι κανονική. Όπως τις καλές εποχές. Μόνο πόνους δεν εχω.  Μόνο που αυτή τη φορά είχα πόνους στιςς οωθήκες πριν την περίοδο. Η μονη διαφορά αυτόν τον μηνα ήταν αυτή.  Σ ευχαριστώ!!

  • Μου αρέσει 1

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσι!! Θετικά vìbes η μία για τη αλλη και εύχομαι πραγματικά όλες μας να φτάσουμε στο επιθυμητό αποτέλεσμα.

Τόσο απλό κι ομως τόσο περίπλοκο ε?

Κανονικότατη!!!! Παρολο που ο γιατρός μου ειπε πως θα έχω πολύ λιγη και σε ροή και σε διάρκεια εγώ όσες φορές είχα περίοδο με χάπια η περίοδος είναι κανονική. Όπως τις καλές εποχές. Μόνο πόνους δεν εχω.  Μόνο που αυτή τη φορά είχα πόνους στιςς οωθήκες πριν την περίοδο. Η μονη διαφορά αυτόν τον μηνα ήταν αυτή.  Σ ευχαριστώ!!

Θετικά σημάδια όλα αυτά που λες! Θα περιμένουμε να μας πεις τα αποτελέσματα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...