Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, marmelady είπε:

Συναγωνιστρια μου, εχω και ενα καψιμο να το πω καπως ετσι που το νιωθω πριν την περιοδο. Το εχω σιγουρο αλλα για να τον κλαψω τον μακαριτη για αυτον τον μηνα θα περιμενω να δω το κοκκινο αιματακι. Το εχω παρει χαλαρα.. εχω κλεισει την αλλη βδομαδα κομμωτηριο για βαφη και κουρεμα μετα απο πολυ καιρο και για να μου κατσει η αποτυχια πιο καλα λεω οτι θα παω χωρις ενοχες γιατι η αληθεια ειναι οτι στο πρωτο τριμηνο θα ηθελα να αποφυγω τετοιες εργασιες!Οποτε αν ειναι να κατσει τον αλλο μηνα, τουλαχιστον να με βρει περιποιημενη.. χαχαχχα!

Μια από τα ίδια 

Μετά το στραπατσο πάλι πήγα κομμωτηριο για μια κομπλέ περιποίηση

Να είμαι έτοιμη 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Μια από τα ίδια 

Μετά το στραπατσο πάλι πήγα κομμωτηριο για μια κομπλέ περιποίηση

Να είμαι έτοιμη 

Α, ολα κι ολα!!Δεν θα μεινουμε και απεριποιητες!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Καλημέρα συμμαθήτριες. Εχθές μίλησε που λένε το θερμόμετρο και σήμερα πρωί πρωί αδιαθέτησα. Το καλό είναι πως είχα καταλάβει ακριβώς πότε ηταν η ωορρηξία και πως είχε γίνει νωρίτερα αφού αδιαθέτησα και νωρίτερα. Πέρασε και αυτός ο μήνας και να είμαστε καλά πάμε στον επόμενο. Δεν με πήρε απο κάτω η αλήθεια είναι, είχα προετοιμαστει ψυχολογικά απο χθες με την θερμοκρασια. Τον επόμενο μήνα θα πάω για σαλπιγγογραφία. Να έχω τελειώσει και με το θέμα της αλλεργίας και βλέπουμε. Συνεχίζουμε να το παλεύουμε και ότι γίνει.

Ετσι ρε κοριτσι μη χάνεις τις ελπίδες σου!! Θα τα καταφέρουμε κ εμείς!!

10 ώρες πρίν, Agatte είπε:

Έτσι κορίτσι μου, ηθικόν ακμαιότατον. Και να μπορούμε στο τέλος να πούμε, πώς η καθεμια μας, έκανε ότι καλύτερο μπορούσε. Πάμε χέρι-χέρι για τον άλλο μήνα. Κι εγώ θα αδιαθετησω. 4 μέρες μου έμειναν και είμαι σίγουρη πως θα έρθει.Το αισθάνομαι. Μόνο πόνο στο στήθος έχω και πρήξιμο. Κρυωσα κιόλας, είμαι με καταρροή και πονάει το κορμάκι μου. Κι εκνευρίζομαι πάρα πολύ με τα χαρτομάντιλα όλη την ώρα. 

Να σας πω και την γελοιότητα που βίωσα χθες. Κοιτάω στον καθρέφτη και το πρόσωπο μου κλασσικά έχει πρηστεί λίγο από τα προεόρτια αλλά είναι πολύ λαμπερό και όμορφο(δεν είμαι ψωναρα, συνήθως κοιτάω στον καθρέφτη και λέω, πού πας ρε καραμητρο). Βγαίνω λοιπόν και λέω στον άντρα μου, καλέ, τι όμορφη που είμαι σήμερα; λαμπω! Και μου απαντάει πως είμαι όντως πολύ διαφορετική και το πρόσεξε κι αυτός αλλά δε μου το είπε. Σας έχει τύχει; Τι να πω, θα τσεκάρω την ημερομηνία να δω μήπως είναι νέο ορμονικο φαινόμενο. 

Ευχομαι να μην σου έρθει η καταραμένη και το πρήξιμο να ειναι απο σποράκι:wink:.  Η αληθεια είναι πως οταν βλέπουμε και τα πράγματα πιο θετικά στη ζωη μας και δεν τα βάφουμε μαυρα συνεχεια μια λάμψη την έχουμε βρε παιδι μου!!! 

5 ώρες πρίν, marmelady είπε:

Α, ολα κι ολα!!Δεν θα μεινουμε και απεριποιητες!

Καλέ εγω εχω να βάψω μαλλί ενα 3μηνο!! Σαν τη θειά μου τη Μαριγώ από το χωριό ειμαι με ρίζα μέχρι το αυτί!!!:-P

  • Χαχα 2

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Klelia81 είπε:

Ετσι ρε κοριτσι μη χάνεις τις ελπίδες σου!! Θα τα καταφέρουμε κ εμείς!!

Ευχομαι να μην σου έρθει η καταραμένη και το πρήξιμο να ειναι απο σποράκι:wink:.  Η αληθεια είναι πως οταν βλέπουμε και τα πράγματα πιο θετικά στη ζωη μας και δεν τα βάφουμε μαυρα συνεχεια μια λάμψη την έχουμε βρε παιδι μου!!! 

Καλέ εγω εχω να βάψω μαλλί ενα 3μηνο!! Σαν τη θειά μου τη Μαριγώ από το χωριό ειμαι με ρίζα μέχρι το αυτί!!!:-P

Εγω πανω απο τριμηνο!!Δεν προλαβα τα Χριστουγεννα που ανοιξαν για καποιες μερες, μετα ξαναεκλεισαν τα κομμωτηρια και την πατησα!Εχουν μακρυνει και οι αφελειες και μου μπαινουν στα ματια και ειμαι ολο νευρα!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, marmelady είπε:

Εγω πανω απο τριμηνο!!Δεν προλαβα τα Χριστουγεννα που ανοιξαν για καποιες μερες, μετα ξαναεκλεισαν τα κομμωτηρια και την πατησα!Εχουν μακρυνει και οι αφελειες και μου μπαινουν στα ματια και ειμαι ολο νευρα!

Έτσι την πάτησα και εγώ με το άνοιγμα και το κλείσιμο. Και εμένα μακρυναν πολύ και με έχουν κουράσει. Ένα κοντό καρέ θέλω να ησυχάσω!!!

Καλημέρα!!!!

  • Μου αρέσει 1

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σε ολες τις συμμαθητριες!!

Σημερα ειναι η μερα που αν δεν ερθει αιμα κοκκινο μεχρι το βραδυ, θα βγαλω το τεστ εγκυμοσυνης απο την κρυψωνα του. Ο κυκλος μου ειναι 28-30 ημερων και σημερα ειναι η 29η.. 

Κανονικα θα επρεπε αν δεν ερθει σημερα να περιμενω και αυριο αλλα ενταξει, ειπαμε, προοδος ειναι 1) οτι τα εχω κρυψει -καλα- και 2) οτι δεν τα εχω ξεκαταχωνιασει ηδη να τα κανω ολα σημερα!χαχαχαχ!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Καλημερα σε ολες τις συμμαθητριες!!

Σημερα ειναι η μερα που αν δεν ερθει αιμα κοκκινο μεχρι το βραδυ, θα βγαλω το τεστ εγκυμοσυνης απο την κρυψωνα του. Ο κυκλος μου ειναι 28-30 ημερων και σημερα ειναι η 29η.. 

Κανονικα θα επρεπε αν δεν ερθει σημερα να περιμενω και αυριο αλλα ενταξει, ειπαμε, προοδος ειναι 1) οτι τα εχω κρυψει -καλα- και 2) οτι δεν τα εχω ξεκαταχωνιασει ηδη να τα κανω ολα σημερα!χαχαχαχ!!

Χαχαχα ετσι σε θελω power!! Μακάρι να μην ερθει και να δεις την δευτερη γραμμουλα στο τεστ!!! 


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Klelia81 said:

Έτσι την πάτησα και εγώ με το άνοιγμα και το κλείσιμο. Και εμένα μακρυναν πολύ και με έχουν κουράσει. Ένα κοντό καρέ θέλω να ησυχάσω!!!

Καλημέρα!!!!

Καλημέρα. Και εγω ετσι την πατησα. Παω και εγω καρφι για το κοντο καρε γιατι δεν με αντεχω αλλο με αυτο το μαλλι. 

Just now, marmelady said:

Καλημερα σε ολες τις συμμαθητριες!!

Σημερα ειναι η μερα που αν δεν ερθει αιμα κοκκινο μεχρι το βραδυ, θα βγαλω το τεστ εγκυμοσυνης απο την κρυψωνα του. Ο κυκλος μου ειναι 28-30 ημερων και σημερα ειναι η 29η.. 

Κανονικα θα επρεπε αν δεν ερθει σημερα να περιμενω και αυριο αλλα ενταξει, ειπαμε, προοδος ειναι 1) οτι τα εχω κρυψει -καλα- και 2) οτι δεν τα εχω ξεκαταχωνιασει ηδη να τα κανω ολα σημερα!χαχαχαχ!!

Χαχαχα καλημέρα. Περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου..μακαρι να δεις θετικο και να τα κατουρησεις ολα να βγαλεις το αχτι σου χαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Καλημέρα. Και εγω ετσι την πατησα. Παω και εγω καρφι για το κοντο καρε γιατι δεν με αντεχω αλλο με αυτο το μαλλι. 

Χαχαχα καλημέρα. Περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου..μακαρι να δεις θετικο και να τα κατουρησεις ολα να βγαλεις το αχτι σου χαχαχα

Χαχαχα!Γελαω γιατι πριν που εγραφα "να τα κανω ολα σημερα" ηθελα να γραψω να τα κατουρησω ολα σημερα και διστασα τελευταια στιγμη...Με απελευθερωσες συναγωνιστρια!!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Καλημερα σε ολες τις συμμαθητριες!!

Σημερα ειναι η μερα που αν δεν ερθει αιμα κοκκινο μεχρι το βραδυ, θα βγαλω το τεστ εγκυμοσυνης απο την κρυψωνα του. Ο κυκλος μου ειναι 28-30 ημερων και σημερα ειναι η 29η.. 

Κανονικα θα επρεπε αν δεν ερθει σημερα να περιμενω και αυριο αλλα ενταξει, ειπαμε, προοδος ειναι 1) οτι τα εχω κρυψει -καλα- και 2) οτι δεν τα εχω ξεκαταχωνιασει ηδη να τα κανω ολα σημερα!χαχαχαχ!!

Όλες τα ίδια είμαστε 

Καλή επιτυχία κορίτσι 

Άνοιξε καινούργια ομάδα 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, marmelady said:

Χαχαχα!Γελαω γιατι πριν που εγραφα "να τα κανω ολα σημερα" ηθελα να γραψω να τα κατουρησω ολα σημερα και διστασα τελευταια στιγμη...Με απελευθερωσες συναγωνιστρια!!! 

Εκφράσου φιλενάδα, μη διαστάζεις. Τα ιδια ζουμε και σε νιωθουμε χαχαχα. Εγω αν μου κατσει θα τα κατουρησω ολα τα τεστ. Ωορρηξιας, εγκυμοσυνης στη σειρα θα τα βαλω. 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Εκφράσου φιλενάδα, μη διαστάζεις. Τα ιδια ζουμε και σε νιωθουμε χαχαχα. Εγω αν μου κατσει θα τα κατουρησω ολα τα τεστ. Ωορρηξιας, εγκυμοσυνης στη σειρα θα τα βαλω. 

Οκ, αυτο ηταν!!Αν βγει το πρωτο θετικο, θα μπω το πρωι στην τουαλεττα και θα βγω το μεσημερι!!Θα φτιαξω και πυργακια!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Οκ, αυτο ηταν!!Αν βγει το πρωτο θετικο, θα μπω το πρωι στην τουαλεττα και θα βγω το μεσημερι!!Θα φτιαξω και πυργακια!

Δε ξεκινάς μιας και το συζητάμε??? Χαχαχα!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Οκ, αυτο ηταν!!Αν βγει το πρωτο θετικο, θα μπω το πρωι στην τουαλεττα και θα βγω το μεσημερι!!Θα φτιαξω και πυργακια!

Αχ Παναγία μου 

Πότε θα τις δούμε αυτές τις έντονες δύο γραμμουλες να τις χορτάσουμε...

Χαχαχαχα

@vasiliki2020 τι κάνεις κοριτσι μου 

Πως είσαι 

Στην αναμονή ε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Klelia81 είπε:

Ετσι ρε κοριτσι μη χάνεις τις ελπίδες σου!! Θα τα καταφέρουμε κ εμείς!!

Ευχομαι να μην σου έρθει η καταραμένη και το πρήξιμο να ειναι απο σποράκι:wink:.  Η αληθεια είναι πως οταν βλέπουμε και τα πράγματα πιο θετικά στη ζωη μας και δεν τα βάφουμε μαυρα συνεχεια μια λάμψη την έχουμε βρε παιδι μου!!! 

Καλέ εγω εχω να βάψω μαλλί ενα 3μηνο!! Σαν τη θειά μου τη Μαριγώ από το χωριό ειμαι με ρίζα μέχρι το αυτί!!!:-P

Ευχαριστώ φίλη μου, αλλά θα έρθει. Τρώω σαν το ζώο και πονάω συνέχεια κοιλιά και μεση. Οπότε μη σου πω πως θα έρθει και νωρίτερα. Δεν πειράζει όμως, τον άλλο μήνα πάλι. Τώρα το πήρα το κολάι. 

Just now, marmelady είπε:

Καλημερα σε ολες τις συμμαθητριες!!

Σημερα ειναι η μερα που αν δεν ερθει αιμα κοκκινο μεχρι το βραδυ, θα βγαλω το τεστ εγκυμοσυνης απο την κρυψωνα του. Ο κυκλος μου ειναι 28-30 ημερων και σημερα ειναι η 29η.. 

Κανονικα θα επρεπε αν δεν ερθει σημερα να περιμενω και αυριο αλλα ενταξει, ειπαμε, προοδος ειναι 1) οτι τα εχω κρυψει -καλα- και 2) οτι δεν τα εχω ξεκαταχωνιασει ηδη να τα κανω ολα σημερα!χαχαχαχ!!

Μακαρι να μη σου έρθει κοριτσάκι! Να δεις μόνο θετικά τεστ! Θα περιμένουμε τα νέα σου! 

Η Emilly ακόμα ρε παιδιά να βγάλει άκρη με τους κωδικούς; 

Όσο για τα μαλλιά που λέτε... Τα δικά μου είναι σε βαθειά κατάθλιψη! Βαριέμαι όμως τόσο πολύ να πάω κομμωτήριο... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...