Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Εμένα ευτυχώς ανά 2 μέρες έχει 24ωρη υπηρεσία το αγόρι  οπότε αναγκαστικό ρεπό

Χρειάζεται και αυτό ποσό πια να σεξουαλιστουμε??στο τέλος θα το σιχαθω εντελώς!!!

Just now, TATAKI είπε:

Χαχαχα και εμενα. Αν εβγαινε φυσικα απο το νοσοκομειο που θα ειχε παει...

Αν σε αγχωνουν τα τεστ και αφου υπαρχουν αντοχες μια χαρα κανεις. Ο γιατρος σας εχει προτεινει κατι να σας βοηθησει; πχ βιταμινες, σαλπιγγογραφια και τετοια;

Βιταμίνες περνούμε κανένα χρόνο κορίτσι μου. Ο άντρας μου είναι λίγο τραβάτε κ ας κλαίω με τους γιατρούς και τον παρακαλαω κάθε φορά να κάνουμε κάτι παραπάνω.μας πρότεινε ο γιατρός να κάνουμε παρακολούθηση ωορρηξίαςμε υπέρηχο και σπερματεγχυση για αρχή αλλά δεν μπορώ να πείσω τον άντρα μου θεωρεί ότι θα μας κάτσει φυσιολογικά δεδομένου ότι οι περυσινες εξετάσεις ήταν νορμάλ. Έχουμε σκεφτεί να πάμε και σε κάποιο κέντρο και έχουμε μείνει στο θα!!!! Με βλέπω να μένω χήρα θα τον κάνω τον φόνο χαχαχαχαχα!!!πραγματικά όμως επειδή είμαι μονίμως μέσα στο άγχος θεωρώ ότι είναι ανασταλτικός παράγοντας στην προσπάθειά μας

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Chrussa1982 είπε:

Εμ δεν ήξερες δε ρωταγες ???39 εγώ 34 ο άντρας μου γίνεται πανηγύρι!!!και είμαστε λίγο καιρό μαζί 2.5 χρόνια. Η αγάπη βλέπεις άργησε κάτι αιώνες αλλά ήρθε!!!πολλές φορές βέβαια βαριέμαι να κουνηθώ όχι να κάνω σεξ αλλά τι να κάνω ενδιδω

Γεια κι από εμένα! Καλωσηρθες ! Αυτό είναι το πιο σημαντικό, η αγάπη! Θα έρθει κ το νινί σας!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Χρειάζεται και αυτό ποσό πια να σεξουαλιστουμε??στο τέλος θα το σιχαθω εντελώς!!!

Βιταμίνες περνούμε κανένα χρόνο κορίτσι μου. Ο άντρας μου είναι λίγο τραβάτε κ ας κλαίω με τους γιατρούς και τον παρακαλαω κάθε φορά να κάνουμε κάτι παραπάνω.μας πρότεινε ο γιατρός να κάνουμε παρακολούθηση ωορρηξίαςμε υπέρηχο και σπερματεγχυση για αρχή αλλά δεν μπορώ να πείσω τον άντρα μου θεωρεί ότι θα μας κάτσει φυσιολογικά δεδομένου ότι οι περυσινες εξετάσεις ήταν νορμάλ. Έχουμε σκεφτεί να πάμε και σε κάποιο κέντρο και έχουμε μείνει στο θα!!!! Με βλέπω να μένω χήρα θα τον κάνω τον φόνο χαχαχαχαχα!!!πραγματικά όμως επειδή είμαι μονίμως μέσα στο άγχος θεωρώ ότι είναι ανασταλτικός παράγοντας στην προσπάθειά μας

Μα όλες τα ίδια περνάμε 

Πίστεψέ με 

Τουλάχιστον εμένα ο δικός μου είναι ανοιχτός στο θέμα σπερματεγχυση και εξωσωματική 

Θα δείξει 

Από άγχος πάντως μπόλικο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Χρειάζεται και αυτό ποσό πια να σεξουαλιστουμε??στο τέλος θα το σιχαθω εντελώς!!!

Βιταμίνες περνούμε κανένα χρόνο κορίτσι μου. Ο άντρας μου είναι λίγο τραβάτε κ ας κλαίω με τους γιατρούς και τον παρακαλαω κάθε φορά να κάνουμε κάτι παραπάνω.μας πρότεινε ο γιατρός να κάνουμε παρακολούθηση ωορρηξίαςμε υπέρηχο και σπερματεγχυση για αρχή αλλά δεν μπορώ να πείσω τον άντρα μου θεωρεί ότι θα μας κάτσει φυσιολογικά δεδομένου ότι οι περυσινες εξετάσεις ήταν νορμάλ. Έχουμε σκεφτεί να πάμε και σε κάποιο κέντρο και έχουμε μείνει στο θα!!!! Με βλέπω να μένω χήρα θα τον κάνω τον φόνο χαχαχαχαχα!!!πραγματικά όμως επειδή είμαι μονίμως μέσα στο άγχος θεωρώ ότι είναι ανασταλτικός παράγοντας στην προσπάθειά μας

Απο τη στιγμη που εισαστε οκ και οι 2 σας θα έρθει και το μπεμπε. Σιγουρα το αγχος παιζει μεγαλο ρολο. Χαλαρωσε λίγο μη το σκεφτεσαι συνεχεια. Εμένα οταν με πιάνει αγχος γενικά ξεκιναω και φτιαχνω παζλ. Το βλεπω σαν εκτονωση. Για να μη σκέφτομαι.


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

Εμενα δεν μου μιλάει καν ρε κοριτσια. Απλά φευγει απο το κρεβάτι!! Δλδ έλεος!!

Κι εγώ να σου πω όταν τελειώνουν οι γόνιμες φευγω από το κρεββάτι γιατί ο δικός μου ησυχία δεν έχει ... και είμαστε 19 χρονια μαζί ..χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Flolipop είπε:

Κι εγώ να σου πω όταν τελειώνουν οι γόνιμες φευγω από το κρεββάτι γιατί ο δικός μου ησυχία δεν έχει ... και είμαστε 19 χρονια μαζί ..χαχαχα

Το να φευγουμε εμείς να το καταλάβω. Το να φευγουν αυτοι που το χουμε ξαναδει!!!???? Μηπως εχουμε θέμα? Μηπως να το κοιταξω? Χαχαχα

  • Χαχα 4

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Chrussa1982 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!να μπω σφήνα στην όμορφη παρέα σας??

Λίγα λόγια για εμένα..είμαι 39 ετών προσπαθώ 22 μήνες για το πολυπόθητο μωράκι αλλά μάλλον δεν θέλει να έρθει..έχω ξεπατωθει στο "άθλημα " τόσο πολύ ούτε στα νιάτα μου!!!ευτυχώς ο άντρας μου είναι μικρότερος και αντέχει :):).εμένα όμως με έχει ρίξει ψυχολογικά τόσο πολύ που αποφάσισα να πιστέψω ότι δεν θα γίνω ποτέ μάνα μήπως έτσι καταφέρω να ξεκολλήσω τον εγκέφαλο μου. Σας θαυμάζω που δεν το βάζετε κάτω και θα χαρώ να τα λέμε να παίρνω κουράγιο 

Καλώς ήρθες κορίτσι στο κλουβί με τις τρελές! Εδώ κλαιγομαστε όλες αλλά ευτυχώς, κυρίως γελάμε! Ψυχοθεραπεία είναι το παρεακι! Διάβασα όλα τα σχόλια, το καλύτερο σύστημα έχεις. Οι συχνές επαφές, κάποια στιγμή θα φέρουν και το μωρό. Το αγόρι έκανε σπερμοδιαγραμμα; 

πρίν από 46 λεπτά , VASSSO80 είπε:

Τατακι αν δεν πας με εξωσωματικη συνήθως δεν ζητάνε ΑΜΗ. Που θα πάει θα βρεθεί και το καλό αυγό στα 42. 

Agatte όλες μας κάποια στιγμή αναρωτιόμαστε μήπως είμαστε μεγάλες και σκεφτόμαστε αν θα έχουμε κουράγιο και νομίζω ότι αυτό είναι που θα μας κάνει καλές μαμάδες. Είδες ποτέ εσυ καμία μικρούλα να αναρωτιέται τι δυσκολίες θα αντιμετωπίσει με το παιδί της ή να αγχώνεται για το μέλλον; Τουλάχιστον εμείς σ αυτές τις ηλικίες κάνουμε συνειδητοποιημένα παιδιά και όχι επειδή απλά ´ετυχέ´

Πολύ ωραία το είπες ρε παιδί μου, ανακουφιστηκα λίγο... Αλήθεια! 

Κορίτσια κατά τ'άλλα έχω λιώσει στο γέλιο! Τι ρέντα είναι αυτή σήμερα; ο δικός μου είναι μονίμως φευγάτος από το κρεββάτι. Άσε που νιώθει θύμα. Τον κυνηγάω λέει όταν είμαι στις μέρες μου τις καλές και μετά τον πετάω σαν στυμμενη λεμονοκουπα. Το αποφάσισε λοιπόν πως τον βλέπω σα μηχανή αναπαραγωγής και όχι σαν άντρα. Μιλάμε για παράπονο, όχι αστεία. Τι να του πω τώρα για την κλιμακτήριο; πώς όταν έρθει πια κι αυτή θα το κόψουμε τελείως το σπορ; μπα... Άσε καλύτερα. Ελπίζω πως ως τότε, έχουμε χρόνια! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας, 

σε 2 μήνες γίνομαι 42 ετων.. προσπαθώ για ακόμη ενα παιδι.. ο γιατρος μου είπε στην ηλικια σου δίνουμε τρίμηνο..έμεινα εγκυος με χημική..μου ανέφερε οτι συνεχίζεις τις προσπάθειες και οτι τύχη εχεις η αν θες να μεινεις εγκυος Οπωσδηποτε πρεπει να κανεις εξεταςεις ( τις γνωστές ορμόνες)  και αν ειναι καλες πας για σπερματέγχυση ή εξωσωματική..

προβληματα γονιμότητας δεν ειχα ποτε..τωρα ειναι η ηλικια...Σε αυτη την ηλικια γνωρίζετε εγκυμονούσες με φυσιολογική σύλληψη ή ειναι μετρημένες περιπτώσεις και γενικα εινσι πολυ δύσκολο; Τι μπορουμε Να  κανουμε ωςτε να βοηθήσουμε το σώμα μας; Υπάρχουν βιταμίνες που μπορουμε να παρουμε πέρα σπο φυλικο και d.. 

σας ευχαριστώ 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Agatte είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι στο κλουβί με τις τρελές! Εδώ κλαιγομαστε όλες αλλά ευτυχώς, κυρίως γελάμε! Ψυχοθεραπεία είναι το παρεακι! Διάβασα όλα τα σχόλια, το καλύτερο σύστημα έχεις. Οι συχνές επαφές, κάποια στιγμή θα φέρουν και το μωρό. Το αγόρι έκανε σπερμοδιαγραμμα; 

Πολύ ωραία το είπες ρε παιδί μου, ανακουφιστηκα λίγο... Αλήθεια! 

Κορίτσια κατά τ'άλλα έχω λιώσει στο γέλιο! Τι ρέντα είναι αυτή σήμερα; ο δικός μου είναι μονίμως φευγάτος από το κρεββάτι. Άσε που νιώθει θύμα. Τον κυνηγάω λέει όταν είμαι στις μέρες μου τις καλές και μετά τον πετάω σαν στυμμενη λεμονοκουπα. Το αποφάσισε λοιπόν πως τον βλέπω σα μηχανή αναπαραγωγής και όχι σαν άντρα. Μιλάμε για παράπονο, όχι αστεία. Τι να του πω τώρα για την κλιμακτήριο; πώς όταν έρθει πια κι αυτή θα το κόψουμε τελείως το σπορ; μπα... Άσε καλύτερα. Ελπίζω πως ως τότε, έχουμε χρόνια! 

Καλά έχω κλάψει από τα γέλια!!!αντί να μακαρίζουν τη τύχη τους που τους κυνηγάμε γκρινιάζουν κιόλας απαπαπα!!!!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mommy39 είπε:

Καλημερα σας, 

σε 2 μήνες γίνομαι 42 ετων.. προσπαθώ για ακόμη ενα παιδι.. ο γιατρος μου είπε στην ηλικια σου δίνουμε τρίμηνο..έμεινα εγκυος με χημική..μου ανέφερε οτι συνεχίζεις τις προσπάθειες και οτι τύχη εχεις η αν θες να μεινεις εγκυος Οπωσδηποτε πρεπει να κανεις εξεταςεις ( τις γνωστές ορμόνες)  και αν ειναι καλες πας για σπερματέγχυση ή εξωσωματική..

προβληματα γονιμότητας δεν ειχα ποτε..τωρα ειναι η ηλικια...Σε αυτη την ηλικια γνωρίζετε εγκυμονούσες με φυσιολογική σύλληψη ή ειναι μετρημένες περιπτώσεις και γενικα εινσι πολυ δύσκολο; Τι μπορουμε Να  κανουμε ωςτε να βοηθήσουμε το σώμα μας; Υπάρχουν βιταμίνες που μπορουμε να παρουμε πέρα σπο φυλικο και d.. 

σας ευχαριστώ 

Καλημέρα και καλώς ήρθες! 

Προσωπικά έχω πολλά παραδείγματα γυναικών που έμειναν έγκυες μετά τα 40, φυσιολογικά. Εξάλλου κι εδώ στην ομάδα αυτή, το ίδιο κάνουμε. Είμαστε οι λίγο μεγαλύτερες ηλικιακά που παλεύουμε άλλες για το πρώτο, άλλες για το 2ο ή 3ο παιδί. 

Τα τρίμηνα που σου έδωσε τα ακούω βερεσέ. Ειδικά από τη στιγμή που έμεινες τσακ μπαμ έγκυος. Λυπάμαι που ήταν βιοχημικη, εύχομαι όμως η επόμενη, να έρθει για να μείνει. 

Φολλικο, βιταμίνη C και d3 είναι μια καλή αρχηγία να τονώσεις τον οργανισμό σου αλλά και του συντρόφου σου ο οποίος μπορεί να πάρει και Coq10 η καρνιτινη για ένα έξτρα boost. Βέβαια αν η διατροφή σας είναι πλούσια και ισορροπημένη, δε χρειάζεται τίποτα από όλα αυτά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


47 minutes ago, Mommy39 said:

Καλημερα σας, 

σε 2 μήνες γίνομαι 42 ετων.. προσπαθώ για ακόμη ενα παιδι.. ο γιατρος μου είπε στην ηλικια σου δίνουμε τρίμηνο..έμεινα εγκυος με χημική..μου ανέφερε οτι συνεχίζεις τις προσπάθειες και οτι τύχη εχεις η αν θες να μεινεις εγκυος Οπωσδηποτε πρεπει να κανεις εξεταςεις ( τις γνωστές ορμόνες)  και αν ειναι καλες πας για σπερματέγχυση ή εξωσωματική..

προβληματα γονιμότητας δεν ειχα ποτε..τωρα ειναι η ηλικια...Σε αυτη την ηλικια γνωρίζετε εγκυμονούσες με φυσιολογική σύλληψη ή ειναι μετρημένες περιπτώσεις και γενικα εινσι πολυ δύσκολο; Τι μπορουμε Να  κανουμε ωςτε να βοηθήσουμε το σώμα μας; Υπάρχουν βιταμίνες που μπορουμε να παρουμε πέρα σπο φυλικο και d.. 

σας ευχαριστώ 

Καλημέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας. Έχω και εγω παραδείγματα γυναικών που έγιναν μανούλες μετά τα 40 φυσιολογικά. Από τη στιγμή που έμεινες έγκυος σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα, παρόλου που δεν εξελίχθηκε καλά η κύηση, γνώμη μου είναι πως μια χαρά μπορείς και σε αυτή την ηλικια. Ευχομαι σύντομα και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. Οσο αφορα τις βιταμίνες καλό ειναι να συμβουλευτεις τον γιατρο σου για να σου δωσει κατι που πιθανον να βοηθησει. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Για όσες είστε 40 - 40,5 μπορώ να σας πω οτι είστε σε καλη ηλικια, έχετε καιρο ακομα, εγώ σε αυτη την ηλικια έμεινα εγκυος με τη πρώτη Και ειχα μια εγκυμοσυνη χωρις προβληματα.. το θέμα μου ειναι στα 42 τι γινεται.. που ειμαςτε λιγο πριν το τέλος..επειδη ζω ανάμεσα στην Ελλαδα και στο εξωτερικό, η ιατρός του εξωτερικού μου ανέφερε οτι  μενεισ Εγκυος άρα δε σου χρειαζεται εξωσωματική απλα τα ωάρια μπορει να μην ειναι καλα και για αυτο να μην κανεις αλλο παιδι.. ασε που το όριο για την εξωσωματική ειναι τα 43 και αξιολογούν αν θα σε δεχτούν δηλαδή μια άτεκνη με προβληματα γονιμότητας προηγείται φυσικά σπο μενα που θελω ενα ακόμη..

γιατι σας τα λεω αυτα.. γιατι τον αλλο μηνα θα παω για τις αιματολογικές εξεταςεις και πραγματικά φοβαμαι να δω   τα αποτελέσματα.. Μην προσθέτει και άλλος αρνητικός παράγοντας.. 

ο σύζυγος δεν εχει προβλημα εκτος οτι ειναι 7 χρονια νεότερος εχει παει για εξεταςεις και ειναι πολυ καλες..
 

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mommy39 είπε:

Για όσες είστε 40 - 40,5 μπορώ να σας πω οτι είστε σε καλη ηλικια, έχετε καιρο ακομα, εγώ σε αυτη την ηλικια έμεινα εγκυος με τη πρώτη Και ειχα μια εγκυμοσυνη χωρις προβληματα.. το θέμα μου ειναι στα 42 τι γινεται.. που ειμαςτε λιγο πριν το τέλος..επειδη ζω ανάμεσα στην Ελλαδα και στο εξωτερικό, η ιατρός του εξωτερικού μου ανέφερε οτι  μενεισ Εγκυος άρα δε σου χρειαζεται εξωσωματική απλα τα ωάρια μπορει να μην ειναι καλα και για αυτο να μην κανεις αλλο παιδι.. ασε που το όριο για την εξωσωματική ειναι τα 43 και αξιολογούν αν θα σε δεχτούν δηλαδή μια άτεκνη με προβληματα γονιμότητας προηγείται φυσικά σπο μενα που θελω ενα ακόμη..

γιατι σας τα λεω αυτα.. γιατι τον αλλο μηνα θα παω για τις αιματολογικές εξεταςεις και πραγματικά φοβαμαι να δω   τα αποτελέσματα.. Μην προσθέτει και άλλος αρνητικός παράγοντας.. 

ο σύζυγος δεν εχει προβλημα εκτος οτι ειναι 7 χρονια νεότερος εχει παει για εξεταςεις και ειναι πολυ καλες..
 

 

 

Καλή σου μέρα! Υπάρχει κοπέλα στο φορουμ 42 ετών  που έμεινε έγκυος φυσιολογικά και όλα της πάνε μια χαρά μέχρις ώρας . Και μάλιστα με σύζυγο  μεγαλύτερο από αυτήν. Όλα γίνονται. Θέλει επιμονή υπομονή ναι προσπάθεια το θεμα. Βέβαια αν έχετε βάλει στα υπόψιν σας και την εξωσωματική , δείτε το κι αυτό για πιο γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mommy39 είπε:

Για όσες είστε 40 - 40,5 μπορώ να σας πω οτι είστε σε καλη ηλικια, έχετε καιρο ακομα, εγώ σε αυτη την ηλικια έμεινα εγκυος με τη πρώτη Και ειχα μια εγκυμοσυνη χωρις προβληματα.. το θέμα μου ειναι στα 42 τι γινεται.. που ειμαςτε λιγο πριν το τέλος..επειδη ζω ανάμεσα στην Ελλαδα και στο εξωτερικό, η ιατρός του εξωτερικού μου ανέφερε οτι  μενεισ Εγκυος άρα δε σου χρειαζεται εξωσωματική απλα τα ωάρια μπορει να μην ειναι καλα και για αυτο να μην κανεις αλλο παιδι.. ασε που το όριο για την εξωσωματική ειναι τα 43 και αξιολογούν αν θα σε δεχτούν δηλαδή μια άτεκνη με προβληματα γονιμότητας προηγείται φυσικά σπο μενα που θελω ενα ακόμη..

γιατι σας τα λεω αυτα.. γιατι τον αλλο μηνα θα παω για τις αιματολογικές εξεταςεις και πραγματικά φοβαμαι να δω   τα αποτελέσματα.. Μην προσθέτει και άλλος αρνητικός παράγοντας.. 

ο σύζυγος δεν εχει προβλημα εκτος οτι ειναι 7 χρονια νεότερος εχει παει για εξεταςεις και ειναι πολυ καλες..
 

 

 

Καλημερα κορίτσι μου!!κατανοώ την ανησυχία σου και εγώ στην προσπάθεια για το πρώτο είμαι. Αύριο θα κάνω ορμονολογικες και τρέμω. Όλα θα μας πάνε καλά θα δεις υπομονή επιμονή και όλα θα γίνουν!!!εδω τα κορίτσια είναι υπέροχα θα βοηθάμε η μία την άλλη ψυχολογικά!!!εμένα με ξεπέρασες ο δικός μου είναι 5 χρόνια νεότερος!!!έκανε πέρυσι εξετάσεις βγήκαν καλές κ έκτοτε επαναπαυθηκε πρέπει να του τάξω κάτι πολύ καλό για να τις επαναλάβει!!!για αυτό κ εγώ λοιπόν επειδή είναι λιχουδης και καλοφαγάς έκανα ένα παστίτσιο πριν έρθω γραφείο!!!καλημέρα σε όλες μας!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κούκλες γύρισα χαχαχαχαχαχα.να ναι καλά η ellidr αλλιώς θα σας είχα αποχαιρετίσει...έιχα μπλοκάρει κ εντελώς κάνα δυο μέρες κ μετά μπορούσα να μπω όχι όμως να συμμετέχω...καλέ.......γιατί με έβγαλε με mail χαχαχα.μανα μου τι άσχετη είμαι...είμαι αυτή που έχω καλλιτεχνικό εμμιλυ...αααα.δεν το χω καθόλου...πες τε μου πως να το αλλάξω.ωρσια μόλλις το άλλαξα..λοιπόν το 800 είναι η ηλικία.

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...