Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

πρίν από 46 λεπτά , Emilly είπε:

Λοιπόν συμμαθήτριά ένα θα σου πω εγώ έκανα το κόλπο που μου είπες με την ( γυμναστικη)προσποίηση οργασμού μετά το σ,,,ξ...αλλά αν το πιάσω αυτό τον μήνα θα πάς κ εσύ να πιεις μουκοσολβαν και εσυ κ ο δικος σου χαχαχαχαχσχχαχα.εγω τα έκανα και τα δύο πάντως...

Θα πιω κι από αυτό η καψερή, τι κάνω;;; αστεία αστεία, σήμερα έκανα ένα τεστ ωορρηξιας γιατί ένιωθα τράβηγμα στα αριστερά. Στα αριστερά δε με ενοχλεί ποτέ έντερο, άρα αυγό θα είναι, σκέφτηκα η ξανθιά. Επίσης μου είχε πει πως η αριστερή θα κατεβάσει αυτό το μήνα, φαινόταν πιο μεγάλο από εκεί μεριά. Το τεστ βγήκε αρνητικό. Είχα όμως λίγη βλεννη και μου φάνηκε πηχτή. Από αύριο, mucosolvan!!! Ούτε βηχαλάκι, ούτε φρένο στους κολυμβητές. Πωπω... Είναι και νόστιμο αυτό το σκασμένο. Να κρατηθώ μην κατεβάσω κανένα σφηνάκι αντί για κουταλάκι! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Agatte είπε:

Θα πιω κι από αυτό η καψερή, τι κάνω;;; αστεία αστεία, σήμερα έκανα ένα τεστ ωορρηξιας γιατί ένιωθα τράβηγμα στα αριστερά. Στα αριστερά δε με ενοχλεί ποτέ έντερο, άρα αυγό θα είναι, σκέφτηκα η ξανθιά. Επίσης μου είχε πει πως η αριστερή θα κατεβάσει αυτό το μήνα, φαινόταν πιο μεγάλο από εκεί μεριά. Το τεστ βγήκε αρνητικό. Είχα όμως λίγη βλεννη και μου φάνηκε πηχτή. Από αύριο, mucosolvan!!! Ούτε βηχαλάκι, ούτε φρένο στους κολυμβητές. Πωπω... Είναι και νόστιμο αυτό το σκασμένο. Να κρατηθώ μην κατεβάσω κανένα σφηνάκι αντί για κουταλάκι! 

Δώσε κ στο αγόρι σου λέω...κ εγώ έβλεπα την βλενα κάθε μήνα κ έλεγα αααααα γόνιμη βλενα στουπετσι αλλά δεν είναι θέλει ασπράδι αυγού όχι πολύ κολλώδη.παρε κ εσύ κ ο δικός σου έχουμε κ τα βηχαλακια μας ...σιροπακι για φλέγματα θα πάρουμε όχι βαριά χαχαχααχα.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Emilly είπε:

Λοιπόν συμμαθήτριά ένα θα σου πω εγώ έκανα το κόλπο που μου είπες με την ( γυμναστικη)προσποίηση οργασμού μετά το σ,,,ξ...αλλά αν το πιάσω αυτό τον μήνα θα πάς κ εσύ να πιεις μουκοσολβαν και εσυ κ ο δικος σου χαχαχαχαχσχχαχα.εγω τα έκανα και τα δύο πάντως...

εμιλυ ασχετο βιβλια διαβαζεις? ειπα να αγορασω τωρα με την καραντινα ενα e~book καπου το πετυχα σε ενα αρθρο της lifo κ ετσι οπως ξεκινησα να το διαβαζω μου ηρθε η ιδεα οτι θα σου αρεσει. ειναι μυστηριου ασχετο. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

εμιλυ ασχετο βιβλια διαβαζεις? ειπα να αγορασω τωρα με την καραντινα ενα e~book καπου το πετυχα σε ενα αρθρο της lifo κ ετσι οπως ξεκινησα να το διαβαζω μου ηρθε η ιδεα οτι θα σου αρεσει. ειναι μυστηριου ασχετο. 

Άσε συμμαθήτριά δεν προλαβαίνω να κοιτάζω στον καθρέφτη ζω μια ταινία επιστημονικής φαντασίας..αυτό λέγαμε με μια μαμά τώρα...από το πρωί έπρεπε να τσακιστω να βάλω σκούπα γιατί από κει και πέρα έχει το παιδί τηλεδιασκέψεις αγγλικά σήμερα σχολείο καπάκι καράτε μετά...τώρα τελείωσε...μου χαλάει όλο το πρόγραμμα,,,,είμαστε συνέχεια στην τσίτα μπες βγες σε τηλεδιάσκεψη φόρτισε τάμπλετ στην μέση διάβασε το παιδί στα διαλείμματα ...όμηρος στο ίδιο μου το σπίτι νιώθω...κουράστηκα πολύ.αλλα παραγκειλε ο μικρός μια χριστουγεννιάτικη ιστορία καλικάντζαρων...μου άρεσε...χαχαχαχαχα.

Just now, linaa είπε:

εμιλυ ασχετο βιβλια διαβαζεις? ειπα να αγορασω τωρα με την καραντινα ενα e~book καπου το πετυχα σε ενα αρθρο της lifo κ ετσι οπως ξεκινησα να το διαβαζω μου ηρθε η ιδεα οτι θα σου αρεσει. ειναι μυστηριου ασχετο. 

Είσαι βιβλιοφαγος συμμαθήτριά;;;;εγώ βαριόμουν τα εξωσχολικά...αλλά κάποτε κολησα με τα Αρλεκίν....το ζούσες το πάθος χαχαχαχαχα.τα πολύ σαχλα δεν μου άρεσαν αλλά ειχε κ δυνατές ιστορίες...αφού τα αγόραζα κ ντρεπόμουν χαχαχαχα.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Πού είστε όλες καλέ; στις ετοιμασίες των πιο περίεργων Χριστουγέννων της ζωής μας; 

11η μέρα σήμερα.. Αρνητικό τεστ ωορρηξιας. Βρε μπας και την έχασα; δουλεύει και το αγόρι πολύ αυτές τις μέρες και παλεύουμε να βάλουμε πρόγραμμα για να βρεθούμε... 

Κι εγώ διαβάζω πολλά βιβλία αν και τελευταία έχω χάσει λίγο το ρυθμό μου. Και ναι, όταν ανακάλυψα τα χρυσά αρλεκιν της μάνας μου, πολύ τα ευχαριστήθηκα κι αυτά! Χαχαχ! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Agatte είπε:

Πού είστε όλες καλέ; στις ετοιμασίες των πιο περίεργων Χριστουγέννων της ζωής μας; 

11η μέρα σήμερα.. Αρνητικό τεστ ωορρηξιας. Βρε μπας και την έχασα; δουλεύει και το αγόρι πολύ αυτές τις μέρες και παλεύουμε να βάλουμε πρόγραμμα για να βρεθούμε... 

Κι εγώ διαβάζω πολλά βιβλία αν και τελευταία έχω χάσει λίγο το ρυθμό μου. Και ναι, όταν ανακάλυψα τα χρυσά αρλεκιν της μάνας μου, πολύ τα ευχαριστήθηκα κι αυτά! Χαχαχ! 

Πάω να βάλω τον μικρό για ύπνο ....με έχει χαζεψει ....μηδέν πρόγραμμα...κρεμομαι σαν το έρμαιο τι θα αποφασίσει.πρωτη φορά δεν μπορώ να πειθαρχισω...κλάμα...αλήθεια πολύ νεκρά...αμάν..λοιπόν αύριο με τον καφέ θα πούμε κάποια ενδιαφέροντα πράγματα...ο Θεός να βάλει το χέρι του να την παλέψουμε χαχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Συμμαθήτριες θα σας πω επειδή έπαθα κρίση κ έχω κάνει ερωτήσεις σε κορίτσια κ κάποιες το ξέρουν...ε ναι λοιπόν έπιασε το μουκοσολβαν. Χαχαχαχαχαχ.λοιπον τα hometest έπιασαν εγκυμοσύνη μια εβδομάδα πριν την καθυστέρηση μου...σήμερα είμαι τέσσερις μέρες πριν την καθυστέρηση κ αύριο πάω για χοριακη σαν την βρεγμένη γάτα..ότι έψαχνα για συμπτώματα κ ότι κ καλά αν ξεκινήσουν πόνοι δέκα μέρες πριν είναι περίοδος δεν ισχύει...κράμπες ναι κ τσιμπηματα..κ στήθος πόνος...δεν ξέρω που θα με βγάλει η άκρη μου κ δεν ξέρω τι μου γίνεται.ειμαι μες στον φόβο κ σαν τρελή...αλλά έχω να πω ότι σας προετοιμαζα μήνες για αυτό...σας είχα πει αν ποτέ μείνω έγκυος να με ανεχτειτε που θα είμαι σαν τρελή.λοιπον ήρθε η ώρα....στηρίξτε με χαχαχαχαχαχα.

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Συμμαθήτριες θα σας πω επειδή έπαθα κρίση κ έχω κάνει ερωτήσεις σε κορίτσια κ κάποιες το ξέρουν...ε ναι λοιπόν έπιασε το μουκοσολβαν. Χαχαχαχαχαχ.λοιπον τα hometest έπιασαν εγκυμοσύνη μια εβδομάδα πριν την καθυστέρηση μου...σήμερα είμαι τέσσερις μέρες πριν την καθυστέρηση κ αύριο πάω για χοριακη σαν την βρεγμένη γάτα..ότι έψαχνα για συμπτώματα κ ότι κ καλά αν ξεκινήσουν πόνοι δέκα μέρες πριν είναι περίοδος δεν ισχύει...κράμπες ναι κ τσιμπηματα..κ στήθος πόνος...δεν ξέρω που θα με βγάλει η άκρη μου κ δεν ξέρω τι μου γίνεται.ειμαι μες στον φόβο κ σαν τρελή...αλλά έχω να πω ότι σας προετοιμαζα μήνες για αυτό...σας είχα πει αν ποτέ μείνω έγκυος να με ανεχτειτε που θα είμαι σαν τρελή.λοιπον ήρθε η ώρα....στηρίξτε με χαχαχαχαχαχα.

Κοπέλα μου καλή ψυχή της παρέας μας.....εσύ ξεκίνησες αυτήν την όμορφη παρέα και να που ήρθε η ώρα να μπεις στο δικό μας κλαμπ για άλλη μια φορά.....ευχομαι από την ψυχή μου να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος και να κρατήσεις αγγαλια αυτό το δεύτερο παιδάκι σου που τόσο λαχταρούσες.....χάρηκα όσο δεν πάει για εσένα γιατί ήσουν δίπλα σε όλες μας στα καλά και στα άσχημα.....χαίρομαι μαζί σου μια μεγάλη αγγαλια και συγχαρητήρια

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Κοπέλα μου καλή ψυχή της παρέας μας.....εσύ ξεκίνησες αυτήν την όμορφη παρέα και να που ήρθε η ώρα να μπεις στο δικό μας κλαμπ για άλλη μια φορά.....ευχομαι από την ψυχή μου να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος και να κρατήσεις αγγαλια αυτό το δεύτερο παιδάκι σου που τόσο λαχταρούσες.....χάρηκα όσο δεν πάει για εσένα γιατί ήσουν δίπλα σε όλες μας στα καλά και στα άσχημα.....χαίρομαι μαζί σου μια μεγάλη αγγαλια και συγχαρητήρια

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου μακάρι να μου φέξει αυτή την φορά..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου μακάρι να μου φέξει αυτή την φορά..

ελαααα ρεε τωρα το ειδα!! αντε βρε κοριτσι ηταν θεμα χρονου νομιζω απλα ηρθε η ωρα του!! αντε κ θα ειναι κ αυτο καλοκαιρινο μωρο!! 

δεν εβαλες τεστ να δουμε !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, linaa είπε:

ελαααα ρεε τωρα το ειδα!! αντε βρε κοριτσι ηταν θεμα χρονου νομιζω απλα ηρθε η ωρα του!! αντε κ θα ειναι κ αυτο καλοκαιρινο μωρο!! 

δεν εβαλες τεστ να δουμε !

Τώρα θα το βάλω συμμαθήτριά.υποψην ήταν το χθεσινό 5 μέρες πριν την καθυστέρηση μη περιμένεις τρέλα πράματα χαχαχαχαχαχα.αυριο πάω για χοριακη...άσε έχει αρχίσει το αγχος..ας μου δώσει δύναμη ο Θεός..πολλά ψυχολογικά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τώρα θα το βάλω συμμαθήτριά.υποψην ήταν το χθεσινό 5 μέρες πριν την καθυστέρηση μη περιμένεις τρέλα πράματα χαχαχαχαχαχα.αυριο πάω για χοριακη...άσε έχει αρχίσει το αγχος..ας μου δώσει δύναμη ο Θεός..πολλά ψυχολογικά.

ειναι πεντακαθαρο!! ελα θα εχεις μεγαλη χοριακη . ! θα λανσαρεις κ νεα θεραπεια bucosolvan...

μην ανχωνεσε με τις εξετασεις που εχεις κ με τις βιταμινες σου θα πανε ολα καλα πλεον

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

ειναι πεντακαθαρο!! ελα θα εχεις μεγαλη χοριακη . ! θα λανσαρεις κ νεα θεραπεια bucosolvan...

μην ανχωνεσε με τις εξετασεις που εχεις κ με τις βιταμινες σου θα πανε ολα καλα πλεον

Ξέρεις ότι ήταν το τρίτο;είχα κάνει από την εβδομάδα πριν την καθυστέρηση έτσι ένα για την πλάκα ..κ βλέπω να σχηματίζεται...το πιο αχνό του κόσμου.κ μετά έκανα κάθε πρωί κ σκουρηνε.σημερα ξέμεινα αύριο χοριακη..κ εσύ θυμάμαι είχες μεγάλη...χθες είχα σουβλιά αριστερά κ έπαθα πανικό λέω να κ ένα εξωμήτριο να κλείσει το καρέ..μακάρι να γίνει αυτή την φορά..

Just now, linaa είπε:

ειναι πεντακαθαρο!! ελα θα εχεις μεγαλη χοριακη . ! θα λανσαρεις κ νεα θεραπεια bucosolvan...

μην ανχωνεσε με τις εξετασεις που εχεις κ με τις βιταμινες σου θα πανε ολα καλα πλεον

Μουκοσολβαν ανεπιφύλακτα...πρώτη φορά είδα τα κολπικά υγρά στην ωορηξια πιο ύδαρα..σίγουρα βοήθησε τους κολυμβητες..δεν ξέρω τυχαίο είναι;;απρωτο μήνα που το πήραμε;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ξέρεις ότι ήταν το τρίτο;είχα κάνει από την εβδομάδα πριν την καθυστέρηση έτσι ένα για την πλάκα ..κ βλέπω να σχηματίζεται...το πιο αχνό του κόσμου.κ μετά έκανα κάθε πρωί κ σκουρηνε.σημερα ξέμεινα αύριο χοριακη..κ εσύ θυμάμαι είχες μεγάλη...χθες είχα σουβλιά αριστερά κ έπαθα πανικό λέω να κ ένα εξωμήτριο να κλείσει το καρέ..μακάρι να γίνει αυτή την φορά..

Μουκοσολβαν ανεπιφύλακτα...πρώτη φορά είδα τα κολπικά υγρά στην ωορηξια πιο ύδαρα..σίγουρα βοήθησε τους κολυμβητες..δεν ξέρω τυχαίο είναι;;απρωτο μήνα που το πήραμε;;;

οχι ρε δεν ειναι τυχαιο γιαυτο κ λενε οτι αμα πινεις παρα πολυ νερο βοηθαει γιατι κυκλοφορουν πολυ τα υγρα  . γενικα στο σωμα. ναι ειχα κ εγω μεγαλη χοριακη λογικα θα εγινε κ νωρις η ωορηξια σου

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Emilly said:

Συμμαθήτριες θα σας πω επειδή έπαθα κρίση κ έχω κάνει ερωτήσεις σε κορίτσια κ κάποιες το ξέρουν...ε ναι λοιπόν έπιασε το μουκοσολβαν. Χαχαχαχαχαχ.λοιπον τα hometest έπιασαν εγκυμοσύνη μια εβδομάδα πριν την καθυστέρηση μου...σήμερα είμαι τέσσερις μέρες πριν την καθυστέρηση κ αύριο πάω για χοριακη σαν την βρεγμένη γάτα..ότι έψαχνα για συμπτώματα κ ότι κ καλά αν ξεκινήσουν πόνοι δέκα μέρες πριν είναι περίοδος δεν ισχύει...κράμπες ναι κ τσιμπηματα..κ στήθος πόνος...δεν ξέρω που θα με βγάλει η άκρη μου κ δεν ξέρω τι μου γίνεται.ειμαι μες στον φόβο κ σαν τρελή...αλλά έχω να πω ότι σας προετοιμαζα μήνες για αυτό...σας είχα πει αν ποτέ μείνω έγκυος να με ανεχτειτε που θα είμαι σαν τρελή.λοιπον ήρθε η ώρα....στηρίξτε με χαχαχαχαχαχα.

Συμμαθητρια τρελανε μας χαχαχα τη χαρα μου εδωσες. Μπραβο με το καλο. Δεν το αφησε ποτε το θεμα και ο Θεος σου εδωσε το rainbow baby σου. Τρεχω για μουκοσολβαν χαχαχαχα. Θα αδειασουν τα ραφια μετα την επιτυχια σου.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...