Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, Chrussa1982 είπε:

Κορίτσι μου πάρε τον χρόνο σου χαλάρωσε κάνε τις επαφές σου και θα δεις ότι όταν φύγει εντελώς από το μυαλό σου μπορεί να έχουμε αποτελέσματα. Υιοθεσία κ εμείς σκεφτόμαστε αλλά έχω ακούσει ότι ζητάνε σπίτι δικό σου και καλά εισοδήματα κ εμείς δεν διαθέτουμε ούτε το ένα ούτε το άλλο μόνο μπόλικη αγάπη μπορουμε να δώσουμε και μια ζεστή οικογένεια. Οπότε δεν έχω μπει ακόμα στη διαδικασία να δω τι άλλη χαρτουρα ζητάνε.

Εσύ πας για πρώτο παιδάκι ...ακόμα δεν έχεις παλέψει με όλα τα μέσα όποτε εστιάζεις στο να έρθει το δικό σου μωράκι.και θα ερθει.τωρα είδες ότι οι σάλπιγγες είναι χάρμα ..βήμα βήμα να αποκλειεις προβλήματα κ να το πετύχετε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly800 είπε:

Εσύ πας για πρώτο παιδάκι ...ακόμα δεν έχεις παλέψει με όλα τα μέσα όποτε εστιάζεις στο να έρθει το δικό σου μωράκι.και θα ερθει.τωρα είδες ότι οι σάλπιγγες είναι χάρμα ..βήμα βήμα να αποκλειεις προβλήματα κ να το πετύχετε.

Σίγουρα είμαι στην αρχή ακόμα και έτσι το πάω βήμα βήμα προσπαθοντας να κάνω μεν τις εξετασεις μου αλλά ταυτόχρονα να έχω και τις επαφές μου. Έχω ένα προαίσθημα ότι ίσως τα καταφέρουμε αυτό το μήνα. Από αύριο ξεκινούν οι γόνιμες οπότε ελπίζω να πετύχω κ το καλό αυγό. Εσύ δεν μας είπες πως πας από συμπτώματα;; Το έχεις συνειδητοποιήσει εντελώς ότι είσαι εγκυοκυλα;;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Σίγουρα είμαι στην αρχή ακόμα και έτσι το πάω βήμα βήμα προσπαθοντας να κάνω μεν τις εξετασεις μου αλλά ταυτόχρονα να έχω και τις επαφές μου. Έχω ένα προαίσθημα ότι ίσως τα καταφέρουμε αυτό το μήνα. Από αύριο ξεκινούν οι γόνιμες οπότε ελπίζω να πετύχω κ το καλό αυγό. Εσύ δεν μας είπες πως πας από συμπτώματα;; Το έχεις συνειδητοποιήσει εντελώς ότι είσαι εγκυοκυλα;;

Βάλε κάτω το πιπινι να μη πάρει ανασα!!! Χαχαχα!! Εγω λέω σιγα σιγά να μπω σε προγραμμα!! Αρχικά θα βάψω μαλλι γιατι η ρίζα είναι στο αυτί και κουρεμα επιγοντως γιατί ο αντρας μου ο κακομοιρης τρώει κάτι σκαμπιλια στο κρεβάτι απο το μαλλι που έχει αρχίσει να τον εκνευρίζει χαχα!!

Κοριτσια μια ερωτηση αν ξερετε. Ο ενδοκρινολόγος τι κάνει ακριβώς? Λετε να υπάρχει περιπτωση να μπορω να διορθώσω ορμονες ?


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε θα αναστεναξουν οι σωμιεδες χαχαχαχα!!!ανανεώσεις βλέπω και μου αρέσει!!! Αύριο θα πάω για μανικιούρ λέω να χτυπήσω ένα μαύρο χρώμα που μου αρέσει. 

Από ενδοκρινολόγο δεν ξέρω να σε βοηθήσω έχω μια ολική άγνοια χαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chrussa1982 είπε:

Ε ρε θα αναστεναξουν οι σωμιεδες χαχαχαχα!!!ανανεώσεις βλέπω και μου αρέσει!!! Αύριο θα πάω για μανικιούρ λέω να χτυπήσω ένα μαύρο χρώμα που μου αρέσει. 

Από ενδοκρινολόγο δεν ξέρω να σε βοηθήσω έχω μια ολική άγνοια χαχαχαχα 

Απο κάτι λιγα που διαβαζω στο ιντερνετ δεν νομιζω να υπάρχει λύση στο θέμα μου μεσω ενδοκρινολογου. Λένε βέβαια για ορμονική θεραπεία σε προεμμυνοπαυσιακες γυναικες αλλα φαντάζομαι μόνο για συμπτωματα. 


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Klelia81 είπε:

Απο κάτι λιγα που διαβαζω στο ιντερνετ δεν νομιζω να υπάρχει λύση στο θέμα μου μεσω ενδοκρινολογου. Λένε βέβαια για ορμονική θεραπεία σε προεμμυνοπαυσιακες γυναικες αλλα φαντάζομαι μόνο για συμπτωματα. 

Καλησπέρα κορίτσι! Συγγνώμη που μπαίνω σφήνα! Επειδή πολλά κορίτσια στο τοπικ με την εξωσωματική (άσχετα αν σε ενδιαφέρει ή όχι η εξωσωματική) έχουν θέμα με τα ωάρια τους και το έχουν ψάξει πολύ (από γιατρούς έως διατροφή) για το πώς θα τα βελτιώσουν, θα μπορούσες να κάνεις εκεί μια ερώτηση! Ίσως λίγο σε ξεμπερδέψουν ή σε ξεαγχώσουν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Καλησπέρα κορίτσι! Συγγνώμη που μπαίνω σφήνα! Επειδή πολλά κορίτσια στο τοπικ με την εξωσωματική (άσχετα αν σε ενδιαφέρει ή όχι η εξωσωματική) έχουν θέμα με τα ωάρια τους και το έχουν ψάξει πολύ (από γιατρούς έως διατροφή) για το πώς θα τα βελτιώσουν, θα μπορούσες να κάνεις εκεί μια ερώτηση! Ίσως λίγο σε ξεμπερδέψουν ή σε ξεαγχώσουν!

Σε ευχαριστώ πολύ. Πιο είναι το τόπικ ακριβώς?


91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Πιο είναι το τόπικ ακριβώς?

Καφέ εξωσωματικής 2021! Κάνε εκεί μια ερώτηση! Τα κορίτσια είναι φουλ ενημερωμένα! Θα σε βοηθήσουν σίγουρα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Σίγουρα είμαι στην αρχή ακόμα και έτσι το πάω βήμα βήμα προσπαθοντας να κάνω μεν τις εξετασεις μου αλλά ταυτόχρονα να έχω και τις επαφές μου. Έχω ένα προαίσθημα ότι ίσως τα καταφέρουμε αυτό το μήνα. Από αύριο ξεκινούν οι γόνιμες οπότε ελπίζω να πετύχω κ το καλό αυγό. Εσύ δεν μας είπες πως πας από συμπτώματα;; Το έχεις συνειδητοποιήσει εντελώς ότι είσαι εγκυοκυλα;;

Εγώ έχω αφόρητη αναγουλα..αλλά θα πω ότι είμαι έγκυος όταν πάω για την αυχενική κ μου πουν ότι είναι όλα καλά.15 του μηνός.μεχρι τότε προσπαθώ να μην δεθώ με την ιδέα..όχι ότι αν έχει κάτι το μωράκι δεν θα το κρατήσω απλά μην έχει κάτι το ανίατο...γιατί το έχω περάσει αυτό με έμβρυο...κ εγώ σου εύχομαι να είναι ο τυχερος σου κύκλος αυτος...έκανες κ το ξεβουλωτικο την Σαλπιγγογραφια χαχαχσχα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Εγώ έχω αφόρητη αναγουλα..αλλά θα πω ότι είμαι έγκυος όταν πάω για την αυχενική κ μου πουν ότι είναι όλα καλά.15 του μηνός.μεχρι τότε προσπαθώ να μην δεθώ με την ιδέα..όχι ότι αν έχει κάτι το μωράκι δεν θα το κρατήσω απλά μην έχει κάτι το ανίατο...γιατί το έχω περάσει αυτό με έμβρυο...κ εγώ σου εύχομαι να είναι ορυχεία σου κύκλος αυτος...έκανες κ το ξεβουλωτικο την Σαλπιγγογραφια χαχαχσχα.

Έτσι είναι και η αδελφή μου διανύει την 12 η 13η εβδομάδα δεν θυμάμαι ακριβώς κ δεν μπορεί να κάνει κάτι άλλο εκτός από εμετό. Περιμένει κ εκείνη 20/2 την αυχενική και μετά θα ησυχάσει. Εκεί ποντάρω και θα δεις με το τουμποφλο θα γίνει δουλίτσα χαχαχαχα

Just now, *Μυρτώ είπε:

Καφέ εξωσωματικής 2021! Κάνε εκεί μια ερώτηση! Τα κορίτσια είναι φουλ ενημερωμένα! Θα σε βοηθήσουν σίγουρα!

@Klelia81 παρακολουθώ κ εγώ το τοπικ της εξωσωματικής δεν συμμετέχω περισσότερο ενημερώνομαι εκεί τα κορίτσια έχουν πάρει πτυχίο σε διατροφές και τζουφια ωάρια σίγουρα θα σε βοηθήσουν αν ρωτησεις

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Chrussa1982 είπε:

Έτσι είναι και η αδελφή μου διανύει την 12 η 13η εβδομάδα δεν θυμάμαι ακριβώς κ δεν μπορεί να κάνει κάτι άλλο εκτός από εμετό. Περιμένει κ εκείνη 20/2 την αυχενική και μετά θα ησυχάσει. Εκεί ποντάρω και θα δεις με το τουμποφλο θα γίνει δουλίτσα χαχαχαχα

@Klelia81 παρακολουθώ κ εγώ το τοπικ της εξωσωματικής δεν συμμετέχω περισσότερο ενημερώνομαι εκεί τα κορίτσια έχουν πάρει πτυχίο σε διατροφές και τζουφια ωάρια σίγουρα θα σε βοηθήσουν αν ρωτησεις

Τι να πω δεν ξερω θα δείξει. Απο το να έχεις τζουφια μεχρι το να μην εχει καθολου έχει διαφορά. Τα ρώτησα βεβαια τα κοριτσια αν γνωρίζουν.

Just now, Emilly800 είπε:

Εγώ έχω αφόρητη αναγουλα..αλλά θα πω ότι είμαι έγκυος όταν πάω για την αυχενική κ μου πουν ότι είναι όλα καλά.15 του μηνός.μεχρι τότε προσπαθώ να μην δεθώ με την ιδέα..όχι ότι αν έχει κάτι το μωράκι δεν θα το κρατήσω απλά μην έχει κάτι το ανίατο...γιατί το έχω περάσει αυτό με έμβρυο...κ εγώ σου εύχομαι να είναι ο τυχερος σου κύκλος αυτος...έκανες κ το ξεβουλωτικο την Σαλπιγγογραφια χαχαχσχα.

Λογικό να ανησυχείς. Ολα καλά θα είναι όμως ειμαι σίγουρη!!!

  • Ευχαριστώ 1

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Klelia81 είπε:

Βάλε κάτω το πιπινι να μη πάρει ανασα!!! Χαχαχα!! Εγω λέω σιγα σιγά να μπω σε προγραμμα!! Αρχικά θα βάψω μαλλι γιατι η ρίζα είναι στο αυτί και κουρεμα επιγοντως γιατί ο αντρας μου ο κακομοιρης τρώει κάτι σκαμπιλια στο κρεβάτι απο το μαλλι που έχει αρχίσει να τον εκνευρίζει χαχα!!

Κοριτσια μια ερωτηση αν ξερετε. Ο ενδοκρινολόγος τι κάνει ακριβώς? Λετε να υπάρχει περιπτωση να μπορω να διορθώσω ορμονες ?

Κορίτσι, διάβασα και πιο πάνω τα νέα σου και στεναχωρηθηκα με τα μέχρι τώρα αποτελέσματα. Ήλπιζα πως η αναζωογονηση ωοθηκών θα είχε κάποιο αποτέλεσμα. Ωστόσο σου άφησε την ελπίδα πως κάποια στιγμή θα κάνεις ωορρηξία. Εύχομαι να γίνει σύντομα. Δεν ξέρω αν θα βοηθούσε να παρακολουθείς στενά τους κύκλους σου και να το δείτε για σπερματέγχυση αν βρεθεί αυγουλακι. 

Ψάξε βρες έναν ενδοκρινολογο ειδικευμένο σε θέματα γονιμότητας και κλείσε ένα ραντεβού. Δεν έχεις να χάσεις κάτι πέρα από ένα 50ευρω ακόμα. Λένε πως βοηθάει πολύ και η ομοιοπαθητική σε θέματα γονιμότητας. Η μαμά μου μπήκε στην κλιμακτήριο στα 39 και με ομοιοπαθητική επανεφερε σταθερούς κύκλους μεχρι τα 46. Δεν ξέρω βέβαια αν ήταν όλοι οι κύκλοι ωορρηκτικοι. 

Το καλύτερο ειναι ίσως να πάρεις τον χρόνο σου και να δεις τα πράγματα από μια απόσταση. Το κομμάτι της δωρεάς ωαρίων είναι δύσκολο. Σκεφτόμουν πως αν έπαιρνα, θα έπαιρνα από κάποιο δικό μου άτομο, αγαπημένο κι όχι από μια ξένη. Η υιοθεσία από την άλλη, είναι πράξη θεάρεστη. Το σκέφτηκα κι εγώ πολλές φορές αλλα με τα οικονομικά μας δε θα μας έδιναν ούτε γατί, όχι παιδί. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Klelia81 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!! Πως είσαστε?

Εγώ μόλις γύρισα απο τον γιατρό. Ευτυχως είναι ενας γιατρός ήρεμος και ομιλητικός. Ας ερθω στο θέμα μας ομως. Στη θεματάρα μου βασικά γιατί ίσως τελικά το δικό μου όνειρο να μη πραγματοποιηθεί ξανά και να συνεχιζω να απολαμβάνω το μεγάλωμα του ενός και μοναδικού παιδιού μου.. Λοιπον κάναμε τον υπερηχο. 15η μέρα κυκλου σμρ ξεκινησε απο το ενδομητριο το οποίο ειναι πολύ λεπτο με το ζορι το εβγαλε 5mm  αλλα οπως και να έχει δεν παίζει και πολύ σημασία αφού τελικά οι οωθηκες μου είναι κενές. Ναι ναι είναι κενές. Δεν υπαρχει τπτ. Δεν προκειται να κάνω οωρρηξία και η επομενη περίοδος θα ερθει μονο οταν πέσει το ενδομητριο που αυτό μπορεί να είναι και σε κανενα 2μηνο. Κανονικά μου είπε θα επρεπε να συνεχίζω να παίρνω τα cyclacur όχι ομως να βγουν οωθηλακια γιατι λεει δεν είναι αυτή η δουλειά τους. Αντικαθιστούν βεβαια τις ορμονες αλλα οχι σε μεγεθος που θα κάνουν τετοια δουλεια. Θεωρησε λοιπον πως θα επρεπε να τα παίρνω συνέχεια για την υγεία μου να μην μου προκειψουν αργοτερα προβληματα με την καρδιά με τα κοκκαλα κοκ. Βάση αμη και ιστορικού που είδε μου είπε πως καποια στιγμή θα βγαλω ωαριο ομως αυτο μπορει να συμβεί και σε ενα χρονο. Επίσης μου είπε πως αν περάσει αυτος ο χρονος και χωρίς χαπια μου έρθει περιοδος το περισσοτερο 2 φορες θα πρέπει να κάνω οστική πυκνοτητα μη μου βγει κανενα πρόβλημα στη πορεια. Επίσης μου ανέφερε το γεγονός πως πρεπει να κάνω και ενα τεστ παπ(η αληθεια ειναι οτι αυτό το έχω αμελήσει λιγο) επειδή στο παρελθόν εχω κανει και εκτωμη τραχηλου. 

Αυτά κοριτσια από μένα. Δεν θα πω οτι δεν στεναχωρηθηκα με αυτα που άκουσα. Χαιρομαι ομως που μου τα είπε ο ανθρωπος ορθά κοφτά γιατί αυτο χρειαζομουν.

 

Κάνε τις επαφές σου @Klelia81 μου και να δεις τώρα που θα χαλάρωσεις  και δεν θα το σκέφτεσαι με την ίδια επιμονή , θα παραχθεί το ωαριακι σου και θα είναι το τυχερό σου! Είδαμε και μένα με τις ωοθήκες μου που τις βλέπει γεμάτες ο γιατρός τι κατάφερα ... τίποτα. Όποτε όλα μπορεί να γίνουν και στο εύχομαι με όλη μου την καρδιά! Αν υιοθετήσετε κιόλας παιδάκι είστε άλλη κατηγορία ανθρώπων, πιο πάνω απ’ όλους σε μεγαλείο ψυχής ! Υπέρτατη πράξη αγάπης για μένα...

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Σίγουρα είμαι στην αρχή ακόμα και έτσι το πάω βήμα βήμα προσπαθοντας να κάνω μεν τις εξετασεις μου αλλά ταυτόχρονα να έχω και τις επαφές μου. Έχω ένα προαίσθημα ότι ίσως τα καταφέρουμε αυτό το μήνα. Από αύριο ξεκινούν οι γόνιμες οπότε ελπίζω να πετύχω κ το καλό αυγό. Εσύ δεν μας είπες πως πας από συμπτώματα;; Το έχεις συνειδητοποιήσει εντελώς ότι είσαι εγκυοκυλα;;

Να σου βγει το προαίσθημα σου εύχομαι ολόψυχα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Κορίτσι, διάβασα και πιο πάνω τα νέα σου και στεναχωρηθηκα με τα μέχρι τώρα αποτελέσματα. Ήλπιζα πως η αναζωογονηση ωοθηκών θα είχε κάποιο αποτέλεσμα. Ωστόσο σου άφησε την ελπίδα πως κάποια στιγμή θα κάνεις ωορρηξία. Εύχομαι να γίνει σύντομα. Δεν ξέρω αν θα βοηθούσε να παρακολουθείς στενά τους κύκλους σου και να το δείτε για σπερματέγχυση αν βρεθεί αυγουλακι. 

Ψάξε βρες έναν ενδοκρινολογο ειδικευμένο σε θέματα γονιμότητας και κλείσε ένα ραντεβού. Δεν έχεις να χάσεις κάτι πέρα από ένα 50ευρω ακόμα. Λένε πως βοηθάει πολύ και η ομοιοπαθητική σε θέματα γονιμότητας. Η μαμά μου μπήκε στην κλιμακτήριο στα 39 και με ομοιοπαθητική επανεφερε σταθερούς κύκλους μεχρι τα 46. Δεν ξέρω βέβαια αν ήταν όλοι οι κύκλοι ωορρηκτικοι. 

Το καλύτερο ειναι ίσως να πάρεις τον χρόνο σου και να δεις τα πράγματα από μια απόσταση. Το κομμάτι της δωρεάς ωαρίων είναι δύσκολο. Σκεφτόμουν πως αν έπαιρνα, θα έπαιρνα από κάποιο δικό μου άτομο, αγαπημένο κι όχι από μια ξένη. Η υιοθεσία από την άλλη, είναι πράξη θεάρεστη. Το σκέφτηκα κι εγώ πολλές φορές αλλα με τα οικονομικά μας δε θα μας έδιναν ούτε γατί, όχι παιδί. 

Σε ευχαριστώ παρα πολύ για τη συμβουλή σου. Θα το ψαξω αυτό με την ομοιοπαθητικη. Ομολογω πως δεν το ήξερα. Βασικα δεν ξερω καν τι κάνεις στην ομοιοπαθητικη. Θα το γκουγκλαρω ομως. Και πάλι σε ευχαριστώ.

Just now, Flolipop είπε:

Κάνε τις επαφές σου @Klelia81 μου και να δεις τώρα που θα χαλάρωσεις  και δεν θα το σκέφτεσαι με την ίδια επιμονή , θα παραχθεί το ωαριακι σου και θα είναι το τυχερό σου! Είδαμε και μένα με τις ωοθήκες μου που τις βλέπει γεμάτες ο γιατρός τι κατάφερα ... τίποτα. Όποτε όλα μπορεί να γίνουν και στο εύχομαι με όλη μου την καρδιά! Αν υιοθετήσετε κιόλας παιδάκι είστε άλλη κατηγορία ανθρώπων, πιο πάνω απ’ όλους σε μεγαλείο ψυχής ! Υπέρτατη πράξη αγάπης για μένα...

Να σου βγει το προαίσθημα σου εύχομαι ολόψυχα!

Τώρα θα περιμένω τον επομενο κυκλο αναγκαστικά. Με 5mm ενδομητριο τώρα την 15η μερα θεωρω πως σε κανενα μηνα θα ερθει περιοδος πάλι. Θα κάνω παλι τις εξετάσεις μου και βλεπουμε. 

  • Μου αρέσει 1

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι ωραίο γκρουπ έχετε φτιάξει εδώ!

Και εγώ wannabe  μανούλα είμαι ετων 38 

Έκαναν λαμπαροσκοπικό για αφαίρεση ινομυώματων πριν περίπου 1,5 χρόνο 

Με τον άντρα μου προσπαθούμε για παιδάκι αλλά ο πελαργός μας έχει ξεχάσει 

Ο άντρας είμαι είναι 43 και πριν περίπου 2 χρόνια που είχε κάνει σπερματοδιαγραμμα ήταν μια χαρά. 

Είμαστε από ότι καταλαβαίνετε στα ζευγάρια με ανεξήγητη υπογονιμότητα. 

Εμείς έχουμε επαφές μέρα πάρα μέρα αλλά τώρα που σας διάβασα αν δεν μου έρθει περιοδο -_-θα δοκιμάσω το κάθε μέρα 

Κορίτσια εσείς χρησιμοποιητε λιπαντικο στις επαφές?

Εμείς χρησιμοποιούμε το conceive plus υποτίθεται ότι βοηθάει και το σπέρμα 

Έχει καμία εμπειρία η γνώμη 

Εγώ στις τελευταίες ορμονολογικες που έκανα παρότι έχω σταθερή περίοδο κάθε μήνα η μια ορμόνη η lh βγήκε λίγο ανεβασμένη που υποδεικνύει το σύνδρομο των πολυκυστικων ωοθηκών. 

Στο λαμπαροσκοπικό χειρουργείο που έχει μετά ο γιατρός μου είπε ότι οι ωοθήκες είναι μια χαρά 

Τώρα τι να πω !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...