Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

Just now, Agatte είπε:

Κοριτσάκι σούπερ είναι η τιμή! Εκατόν δεκα κάτι είχα στο γιο μου με μια βδομάδα καθυστέρηση και τον έχω 9 χρονών παίδαρο! 

Συμμαθήτριά ζοριζομαι ειλικρινά κ να σου πω...θέλει γερό στομάχι αυτό που κάνουμε εμείς κ που είμαστε διατεθειμένες να περάσουμε.ηρωες όσες γυναίκες μετά από αποβολές το ξαναπροσπαθουν.πραγματικα μας βγάζω το καπέλο.

Just now, Agatte είπε:

Κοριτσάκι σούπερ είναι η τιμή! Εκατόν δεκα κάτι είχα στο γιο μου με μια βδομάδα καθυστέρηση και τον έχω 9 χρονών παίδαρο! 

Στο άλλο που παλινδρομησε είχα γύρω στις 5000... Μην κοιτάς τη χοριακή, σούπερ είναι. 

Κ εγώ σε δύο που δεν πήγαν καλά είχα 5000.λες να έχει διαφορά από εγκυμοσύνη σε εγκυμοσύνη;;;;;;τι μέρα έκανες χοριακη σε εκείνο που δεν πήγε καλά;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, manaoula είπε:

Καλησπέρα και από μένα! Πρώτο μου ποστ εδώ μιας και μόλις κατάφερα να κάνω εγγραφή.

Παντρεύτηκα στα 43 (μεγαλοκοπέλα) και ξεκινήσαμε προσπάθειες για ένα μπεμπέ (όχι εντατικές αλλά πιο πολύ από διασκέδαση) προσέχοντας πάντα τις γόνιμες μέρες κτλ. κτλ. Μετά από ένα τρίμηνο άκαρπων προσπαθειών πήγα στο γιατρό για ορμονικές εξετάσεις. Αποτέλεσμα 3 μήνες αντισυλληπτικά για διόρθωση ορμονών, ένας μήνας χωρίς θεραπεία και μετά εξετάσεις!!! Οι δεύτερες εξετάσεις.... χειρότερες από τις πρώτες! Πήγα πάλι στο γιατρό ορθά κοφτά μου λέει για εξωσωματική (ένοιωσα το εγκεφαλικό να μου χτυπάει την πόρτα). Διατήρησα την ψυχραιμία  μου και κλείνω ραντεβού σε δεύτερο γιατρό και εκείνος μου είπε ακριβώς τα ίδια: εξωσωματική αλλά να μην αφήσω 3 με 4 χρόνια και να την κάνω μετά. Ακάθεκτη πήγα και σε τρίτο ο οποίος μου είπε έπρεπε να είχατε κάνει ενέργειες πιο νωρίς για την εξωσωματική! (σκέφτηκα να τον δείρω αλλά δεν άντεχα να τον βλέπω άλλο). Σιχάθηκα τους γιατρούς (όλα για το χρήμα) και τα δάκρυα κορόμηλα! (Ρεζίλι στο δρόμο). Πήγα σπίτι τα συζήτησα με τον άντρα μου και του είπα μια εξωσωματική θα ήθελα να κάνουμε εκείνος ανένδοτος και μου είπε θα υιοθετήσουμε. Κάπως έτσι ξεκινήσαμε διαδικασία για υιοθεσία! (Ραντεβού σε δημόσια νοσοκομεία εξετάσεις ακυρώσεις λόγω covid ξανά ραντεβού κτλ κτλ). Τέλη Οκτωβρίου (μιάμιση εβδομάδα από την αναμενόμενη περίοδο) συνειδητοποιώ ότι δεν έχω αδιαθετήσει (όχι καθυστέρηση γιατί ήξερα ότι παιδάκι μόνο με εξωσωματική θα έκανα) ξανά μανά κλάματα μπαίνω στην κλιμακτήριο και πάω στο φαρμακείο  να πάρω τεστ εγκυμοσύνης (όχι για να δω ότι είμαι έγκυος) για να σιγουρευτώ ότι μπαίνω σε προ εμμηνόπαυση. Κάνω το τεστ και βγαίνει θετικό και αντί να χαρώ σκέφτομαι αποκλείεται δεν είναι δυνατόν και όλα τα αρνητικά που θα μπορούσα να σκεφτώ εκείνη τη στιγμή. Είχα ξαπλώσει και κοίταζα το τεστ κανένα δίωρο. Μίλησα με το γιατρό έκανα χωριακή (Έδειξε 1490 μονάδες ακόμα  θυμάμαι την τιμή) έκλεισα ραντεβού να επιβεβαιώσει την κύηση και μου είπε είναι ενδομήτριο, βλέπω σάκο και κάτι άλλα τα οποία δεν έδωσα σημασία γιατί στα αυτιά μου άκουγα συνέχει τη λέξη "ενδομήτριο". (Να σημειώσω ότι το απόγευμα της ίδιας μέρας είχαμε ραντεβού με ψυχίατρο σε δημόσιο νοσοκομείο για την υιοθεσία). Τώρα είμαι στη δωδέκατη εβδομάδα και έχω κλείσει για αυχενική διαφάνεια!  Ένα δώρο το οποίο δεν το περίμενα! Ο Αγιος Βασίλης μας (μιας και πλησιάζουν Χριστούγεννα) το έφερε νωρίς το  δωράκι μας!

Πάνω που ηρέμησα από όλα αυτα που πέρασα με τους γιατρούς, το παιδάκι μας "μαγειρεύεται στο slow cοoker " όπως με φωνάζει ο άντρας μου!

Συγγνώμη για το μεγάλο μου ποστ

Καλως ήρθες στη παρέα μας και συγχαρητήρια μας δίνουν κουράγιο τα λόγια σου σου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και τελικα μετα από κάθε μπόρα βγαινει το ουράνιο τόξο :)

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Καλως ήρθες στη παρέα μας και συγχαρητήρια μας δίνουν κουράγιο τα λόγια σου σου εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και τελικα μετα από κάθε μπόρα βγαινει το ουράνιο τόξο :)

Vasilikoula ζάχαρη βασιλικουλα μέλι..να σου πω τα δικά μου.ειχα θετικό τεστ πολυυυυ αχνό πριν τέσσερις μέρες κ σήμερα χοριακη 133.εχω την αίσθηση ότι είναι λίγη έχω καταγχωθεί,,έχει ο Θεός,,πάντως τα κορίτσια εδώ με βοηθούν πολύ σε αυτό που περνάω τώρα...τα ευχαριστώ όλα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Εμένα είχε πιάσει το τεστ αχνά με χοριακή 12 οπότε μην αναρωτιέσαι..... τώρα έχει πάρει την ανιούσα

Εμένα πολυυυυυυ αχνό ίσα να πω το βλέπω εγώ και την επόμενη μέρα χοριακή 13. Έμιλυ να το ξαναπώ ότι είσαι σούπερ; Θα δεις και τη Δευτέρα. 

  • Μου αρέσει 3

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αλήθεια;;;;;;;είναι δυνατόν;;;;;;κ μετα έκανες χοριακη κ το επιβεβαιώσεις;;;;;

Δες τώρα θα βάλω στο προφίλ το πρώτο τεστ που έκανα ήταν τόσο αχνό που μόλις στεγνώσει έσβησε.

Να σου πω την αλήθεια έτσι όπως έχει μπει η φωτογραφία δεν βλέπω τίποτα

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Εμένα πολυυυυυυ αχνό ίσα να πω το βλέπω εγώ και την επόμενη μέρα χοριακή 13. Έμιλυ να το ξαναπώ ότι είσαι σούπερ; Θα δεις και τη Δευτέρα. 

Εμένα φαινόταν ξεκάθαρα και έχω κρατήσει και τα τεστ αν θέλετε να σας το ανεβάσω. Είχα κάνει predictor early και predictor express. Πήγα έκανα τη χοριακή αμέσως και βγήκε 12

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Vasilikoula ζάχαρη βασιλικουλα μέλι..να σου πω τα δικά μου.ειχα θετικό τεστ πολυυυυ αχνό πριν τέσσερις μέρες κ σήμερα χοριακη 133.εχω την αίσθηση ότι είναι λίγη έχω καταγχωθεί,,έχει ο Θεός,,πάντως τα κορίτσια εδώ με βοηθούν πολύ σε αυτό που περνάω τώρα...τα ευχαριστώ όλα..

Μπραβο ρε κοριτσακι μου επιτέλους συγχαρητήρια ολα καλα θα πανε .τόσες κοπέλες με χαμηλή χοριακη και ολα ήταν καλα.χαρηξα παρα πολυ παρα πολυ για σένα ο γιατρός τι σου ειπε;

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, vasiliki2020 είπε:

Μπραβο ρε κοριτσακι μου επιτέλους συγχαρητήρια ολα καλα θα πανε .τόσες κοπέλες με χαμηλή χοριακη και ολα ήταν καλα.χαρηξα παρα πολυ παρα πολυ για σένα ο γιατρός τι σου ειπε;

Βασιλική ο γιατρός μου είπε όλα καλά..κ να σου πω τώρα που είδα τα παλιά αν πάει καλά κ διπλασιαστεί θα είναι σαν τις άλλες.εχθες ήταν τρεις μέρες πριν την περίοδο.ποτε δεν έκανα τόσο νωρίς.περισυ είχα κάνει τεστ μια εβδομάδα καθυστέρησης κ χοριακη δέκα μέρες καθυστέρησης άρα 13 μέρες παραπάνω από ότι τώρα..μπορεί τσάμπα να αγχώθηκα.δευτερα ελπίζω να πάει καλά.

9 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Να σου πω την αλήθεια έτσι όπως έχει μπει η φωτογραφία δεν βλέπω τίποτα

Εμένα φαινόταν ξεκάθαρα και έχω κρατήσει και τα τεστ αν θέλετε να σας το ανεβάσω. Είχα κάνει predictor early και predictor express. Πήγα έκανα τη χοριακή αμέσως και βγήκε 12

Άμα το κάνεις ζουμ κ πάρεις έναν μεγενθυντικο χαχαχααχα.κατι θα δεις.αυτο ήταν το πρώτο που έσβησε μετά από μια ώρα.εε λοιπόν αυτό είπα κ εγώ....τι χοριακη έπιασε αυτό το πράγμα;;;

10 ώρες πρίν, λουκουμαδακι είπε:

Εμένα πολυυυυυυ αχνό ίσα να πω το βλέπω εγώ και την επόμενη μέρα χοριακή 13. Έμιλυ να το ξαναπώ ότι είσαι σούπερ; Θα δεις και τη Δευτέρα. 

Ευχαριστώ πραγματικά κορίτσια.με βοηθήσατε χθες που έπαθα πανικό οσο δεν μπόρεσαν δικά μου άτομα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Συμμαθήτριά ζοριζομαι ειλικρινά κ να σου πω...θέλει γερό στομάχι αυτό που κάνουμε εμείς κ που είμαστε διατεθειμένες να περάσουμε.ηρωες όσες γυναίκες μετά από αποβολές το ξαναπροσπαθουν.πραγματικα μας βγάζω το καπέλο.

Κ εγώ σε δύο που δεν πήγαν καλά είχα 5000.λες να έχει διαφορά από εγκυμοσύνη σε εγκυμοσύνη;;;;;;τι μέρα έκανες χοριακη σε εκείνο που δεν πήγε καλά;;

Φυσικά και είμαστε ηρωίδες, με γνώση και φόβο να ξεναπερασουμε τα ίδια, δεν το βάζουμε κάτω. Και κάποια στιγμή, καλή ώρα όπως τώρα, έρχεται η ανταμοιβή! Δεν υπάρχει πιο δυνατό συναίσθημα από την ανάγκη και επιλογή της μητρότητας. 

Στις ίδιες μέρες πάνω κάτω είχα κάνει χοριακή. Αφού έλεγα θα έχω δίδυμα. Παίζει ρόλο ίσως και το πότε πιάστηκε. Οπότε μην κοιτάς χοριακες και μην αγχώνεσαι. Όλα καλά είναι! Τόσες μέρες πριν και σου βγήκε πάνω από 100. Πολύ κομπλέ συμμαθήτρια! Με το καλό! 

Εγώ όπως σας είπα είχα και χθες 13η μέρα αρνητικό τεστ ωορρηξίας. Βρήκα όμως εύκαιρο το αγόρι και αρχίσαμε τη γυμναστική! Μου είπε κι ο γιατρός να μη δίνω πολύ σημασία στα τεστ ωορρηξιας και απλά να κάνω τη δουλίτσα μου. Και χθες λοιπόν και σήμερα με το που άνοιξα τα ματάκια μου, διατάσεις φίλες μου! Τώρα αν έκανα πολύ νωρίς ωορρηξία, πριν την 11η μέρα και τη χάσαμε, οκ, πάμε για το νέο έτος! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Φυσικά και είμαστε ηρωίδες, με γνώση και φόβο να ξεναπερασουμε τα ίδια, δεν το βάζουμε κάτω. Και κάποια στιγμή, καλή ώρα όπως τώρα, έρχεται η ανταμοιβή! Δεν υπάρχει πιο δυνατό συναίσθημα από την ανάγκη και επιλογή της μητρότητας. 

Στις ίδιες μέρες πάνω κάτω είχα κάνει χοριακή. Αφού έλεγα θα έχω δίδυμα. Παίζει ρόλο ίσως και το πότε πιάστηκε. Οπότε μην κοιτάς χοριακες και μην αγχώνεσαι. Όλα καλά είναι! Τόσες μέρες πριν και σου βγήκε πάνω από 100. Πολύ κομπλέ συμμαθήτρια! Με το καλό! 

Εγώ όπως σας είπα είχα και χθες 13η μέρα αρνητικό τεστ ωορρηξίας. Βρήκα όμως εύκαιρο το αγόρι και αρχίσαμε τη γυμναστική! Μου είπε κι ο γιατρός να μη δίνω πολύ σημασία στα τεστ ωορρηξιας και απλά να κάνω τη δουλίτσα μου. Και χθες λοιπόν και σήμερα με το που άνοιξα τα ματάκια μου, διατάσεις φίλες μου! Τώρα αν έκανα πολύ νωρίς ωορρηξία, πριν την 11η μέρα και τη χάσαμε, οκ, πάμε για το νέο έτος! 

Εγώ δεν κάνω τεστ ωορηξιας.εδω έχω μπερδευτεί με υπέρηχο που είπε ο γιατρός σήμερα αύριο πέφτει αβγό κ έπεσε τρεις μέρες μετά δηλαδή σ,,,ξ κ Παλι σ,,,ξ.κσι κάπου θα συναντηθούν τα παιδιά( ωαριο-σπερμα) χαχαχαχαχαχα.ναι συμμαθήτριες επειδή σε κάθε αποτυχία έλεγα τέλος κ έδωσα άλλη μια ευκαιρία..εγώ η σούπερ αγχωμενη έχω να πω ότι δεν είναι καθόλου τυχαίο που ο υψηστος επέλεξε την γυναίκα να κάνει τα μωρά...όλο αυτό που περνάμε δεν πληρωνεται...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ δεν κάνω τεστ ωορηξιας.εδω έχω μπερδευτεί με υπέρηχο που είπε ο γιατρός σήμερα αύριο πέφτει αβγό κ έπεσε τρεις μέρες μετά δηλαδή σ,,,ξ κ Παλι σ,,,ξ.κσι κάπου θα συναντηθούν τα παιδιά( ωαριο-σπερμα) χαχαχαχαχαχα.ναι συμμαθήτριες επειδή σε κάθε αποτυχία έλεγα τέλος κ έδωσα άλλη μια ευκαιρία..εγώ η σούπερ αγχωμενη έχω να πω ότι δεν είναι καθόλου τυχαίο που ο υψηστος επέλεξε την γυναίκα να κάνει τα μωρά...όλο αυτό που περνάμε δεν πληρωνεται...

Τώρα... Ξεκινήσαμε επαφές 13η μέρα, δε γινόταν πιο πριν. Βοήθειά μας τι θα γίνει κι αυτό το μήνα. 

Πώς είσαι εσύ; ηρέμησες λίγο; σε πόσο καιρό πρέπει να πας για υπέρηχο; κανα δυο βδομάδες; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Agatte είπε:

Τώρα... Ξεκινήσαμε επαφές 13η μέρα, δε γινόταν πιο πριν. Βοήθειά μας τι θα γίνει κι αυτό το μήνα. 

Πώς είσαι εσύ; ηρέμησες λίγο; σε πόσο καιρό πρέπει να πας για υπέρηχο; κανα δυο βδομάδες; 

Δευτέρα δεύτερη χοριακη.σημερα ξύπνησα πιο αισιόδοξη με βοηθήσατε παρα πολύ.εκει ρε παιδί μου όταν παθαίνεις πανικό,,,δεν το έχεις πει σε κανέναν,,,για την εγκυμοσύνη,,ο άντρας πετάει χαρταετό,,,εκεί είναι που χρειάζεσαι έναν συμπασχων κ συμπορευομενο να σου πει τις σωστές λέξεις..υπέρηχο δεν ξέρω καν σίγουρα δύο γεμάτες εβδομάδες..μακάρι να είναι καλή την δευτερα να μην ξσνασχοληθω με το θέμα..πιστεύω θα είναι.σημερα το πιστεύω γιατί έκανα λάθος με τις παλιές χοριακες..αυτή είναι πολύ νωρίς.

Just now, Agatte είπε:

Τώρα... Ξεκινήσαμε επαφές 13η μέρα, δε γινόταν πιο πριν. Βοήθειά μας τι θα γίνει κι αυτό το μήνα. 

Πώς είσαι εσύ; ηρέμησες λίγο; σε πόσο καιρό πρέπει να πας για υπέρηχο; κανα δυο βδομάδες; 

Καλή επιτυχία...και πιες κ εσύ κ το αγόρι κάνα σιρόπι..ααα βρε αδερφέ τόσο ίωση κυκλοφορεί να καθαρίσουν κ οι βρόγχοι χαχαχαχα.το εννοώ.τα τεμπέλικα σπέρματα σίγουρα τα βοηθάει λίγο αραίωση κ στα δικά μας υγρά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Δευτέρα δεύτερη χοριακη.σημερα ξύπνησα πιο αισιόδοξη με βοηθήσατε παρα πολύ.εκει ρε παιδί μου όταν παθαίνεις πανικό,,,δεν το έχεις πει σε κανέναν,,,για την εγκυμοσύνη,,ο άντρας πετάει χαρταετό,,,εκεί είναι που χρειάζεσαι έναν συμπασχων κ συμπορευομενο να σου πει τις σωστές λέξεις..υπέρηχο δεν ξέρω καν σίγουρα δύο γεμάτες εβδομάδες..μακάρι να είναι καλή την δευτερα να μην ξσνασχοληθω με το θέμα..πιστεύω θα είναι.σημερα το πιστεύω γιατί έκανα λάθος με τις παλιές χοριακες..αυτή είναι πολύ νωρίς.

Καλή επιτυχία...και πιες κ εσύ κ το αγόρι κάνα σιρόπι..ααα βρε αδερφέ τόσο ίωση κυκλοφορεί να καθαρίσουν κ οι βρόγχοι χαχαχαχα.το εννοώ.τα τεμπέλικα σπέρματα σίγουρα τα βοηθάει λίγο αραίωση κ στα δικά μας υγρά.

Άψογη θα είναι κοριτσάκι μου η χοριακη μου! Ήρθε η ώρα της ανταμοιβής! Χριστουγεννιατικο δωράκι το παρθενακι σου! Δεν ασχολούμαι αλλά ξέρω λιγω6του σπλαγχνου μου! 

Και σιροπακι πίνουμε και βιταμίνες, είπαμε, θα γίνουμε τούρμπο! Με τη νέα χρονιά θα πάει και για επανάληψη του σπερμοδιαγραμματος. Αχ Παναγία μου... Και τώρα που την ανέφερα, λέτε να μην τα καταφέρνω επειδή χρωστάω τάμα; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Άψογη θα είναι κοριτσάκι μου η χοριακη μου! Ήρθε η ώρα της ανταμοιβής! Χριστουγεννιατικο δωράκι το παρθενακι σου! Δεν ασχολούμαι αλλά ξέρω λιγω6του σπλαγχνου μου! 

Και σιροπακι πίνουμε και βιταμίνες, είπαμε, θα γίνουμε τούρμπο! Με τη νέα χρονιά θα πάει και για επανάληψη του σπερμοδιαγραμματος. Αχ Παναγία μου... Και τώρα που την ανέφερα, λέτε να μην τα καταφέρνω επειδή χρωστάω τάμα; 

Βρε θα τα κάνουμε τα τάματα.η Παναγία περιμένει..εγώ είχα τάμα τότε με την ιστορία υγείας του παιδιού τρία χρονών κ το εκπληρωσα περισυ.και όταν ζοριζομουν κ ανησυχούσα έβλεπα στον ύπνο την Παναγία κ μου άνοιγε τα χέρια κ μου έλεγε έλα σε εμένα κ μην φοβάσαι τίποτα.περιμενει η παναγια θα το κάνεις.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Emilly είπε:

Βασιλική ο γιατρός μου είπε όλα καλά..κ να σου πω τώρα που είδα τα παλιά αν πάει καλά κ διπλασιαστεί θα είναι σαν τις άλλες.εχθες ήταν τρεις μέρες πριν την περίοδο.ποτε δεν έκανα τόσο νωρίς.περισυ είχα κάνει τεστ μια εβδομάδα καθυστέρησης κ χοριακη δέκα μέρες καθυστέρησης άρα 13 μέρες παραπάνω από ότι τώρα..μπορεί τσάμπα να αγχώθηκα.δευτερα ελπίζω να πάει καλά.

Άμα το κάνεις ζουμ κ πάρεις έναν μεγενθυντικο χαχαχααχα.κατι θα δεις.αυτο ήταν το πρώτο που έσβησε μετά από μια ώρα.εε λοιπόν αυτό είπα κ εγώ....τι χοριακη έπιασε αυτό το πράγμα;;;

Ευχαριστώ πραγματικά κορίτσια.με βοηθήσατε χθες που έπαθα πανικό οσο δεν μπόρεσαν δικά μου άτομα.

Ολα θα πανε καλα κοριτσακι μου το αξίζεις εχεις ξεζουμιστει  από το σεξ πια χαχαχαχ.πηρες και εσυ το χριστουγεννιατικο δώρο σου να το χαρείς οσο δεν πάει :x

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ολα θα πανε καλα κοριτσακι μου το αξίζεις εχεις ξεζουμιστει  από το σεξ πια χαχαχαχ.πηρες και εσυ το χριστουγεννιατικο δώρο σου να το χαρείς οσο δεν πάει :x

Άσε που θα ξεκουραστώ από το σεξ...αυτό που το πας χαχαχαζαζα.με την κολλητή μου που προσπαθούσε οχτώ χρόνια κ μετά πήγε στην τσιβελ στην θεσνικη κ αμέσως έπιασε με σπερματεγχυση όταν λέγαμε πόσο καιρό προσπαθούσαμε δεν λέγαμε προσπαθώ τόσο.ελεγα εγώ ας πούμε,,,,έχω κλείσει τρία χρόνια εξαντλητικου σεξ χαχαχαχαχα.

  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...