Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

Μπορουμε να νιωσουμε νωρις το εμβρυο;


Recommended Posts

Κοριτσια μουυυ καλησπερα. Γενναω πρωτα ο θεος το τριτο μου παιδακι μεσα ιουνιου. Μα εδω κ καποιες μερες νιωθω σαν να σκαει φουσκιτσα κατω χαμηλα στην κοιλια. Λετς να ειναι το μικρακι; θυμαμαι περσυ στην μπεμπα μου αυτο ενιωθα. Αλλα ημουν 16 κ 6. Τωρα ειμαι 15 εβδομαδωμ κ 3 ημερων. Λετε να το νιωθω πιο νωρις γτ ειναι η τριτη εγκυμοσυνη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με το καλο το νεο σου μωράκι! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου! Αν και οντως ειναι γενικα νωρίς ετσι οπως το λες ενιωθα κι εγω στο 2ό. Σαν μπουρμπουλήθρες! Ειμαστε κ πιο υποψιασμενες! Λενε οτι τα νιωθουμε πιο νωρις τα επόμενα οποτε μάντεψε ποίος στελνει σηματα??? Χιχιχιχι το νινι!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, VASIOULA είπε:

Είμαι 9 εβδομάδων ...θα έπρεπε να νιώθω κάτι; ούτε αναγούλες τώρα!!

τι εννοεις να νιωθεις κατι 9 εβδομαδων? το μωρο το νιωθουν στις 20 εβδομαδες περιπου. τα συμπτωματα ερχονται κ φευγουν κ σιγα σιγα απο την 10 εβδομαδα υποχωρουν μεχρι την 12 εξαφανιζονται στις περισσοτερες

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, VASIOULA said:

Είμαι 9 εβδομάδων ...θα έπρεπε να νιώθω κάτι; ούτε αναγούλες τώρα!!

Καλησπέρα! Εύχομαι να πάνε όλα καλά στην εγκυμοσύνη σου!

Διάβασα και την άλλη δημοσίευση σου για τη χοριακή, όπως σου είπε και η @linaa η χοριακή πέφτει πλέον φυσιολογικά, αν βάλεις στο google hcg during pregnancy και δεις γραφήματα κάνει πικ κάπου κοντά στην 9η εβδομάδα και μετά αρχίζει και πέφτει, οπότε δε θα σου δείξει τίποτα σε αυτό το στάδιο.

Επίσης τα συμπτώματα είναι διαφορετικά σε κάθε γυναίκα και κάθε εγκυμοσύνη και με διακυμάνσεις εντός αυτής, τη μια μέρα θα είσαι καλά την άλλη μπορεί να έχεις ναυτίες, μπορεί να μην έχεις και καθόλου όμως... μην αγχώνεσαι τόσο, όλη η περίοδος της εγκυμοσύνης εμπεριέχει αβεβαιότητα για το καθετί αλλά η ψυχολογία μας είναι εξίσου σημαντική, οπότε προσπάθησε να χαλαρώσεις, εφόσον δεν υπάρχει κάτι αρνητικό και ως τώρα όλα καλά, το να σκέφτεσαι αρνητικά σενάρια δε σε βοηθάει πουθενά...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...