Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Χαμηλή χοριακη και αίμα σαν περίοδος


Recommended Posts

Just now, CMES είπε:

Καλη επιτυχια στη επομενη προσπαθεια και μην το βαζεις κατω! Εγω ειχα τη βιοχημικη οταν ειχα ξεκινησει τις προσπαθειες για παιδι και πιστευα οτι εχω καποιο προβλημα και δεν θα τα καταφερω! Και τωρα περιμενω το 3ο!

Με το καλό να έρθει το τρίτο θαυματακι σου!! Δεν θα το βάλω κάτω και επίσης θα το πάω χαλαρα χωρίς άγχος για να μπυ έρθει ένα υγιές μωράκι αυτήν την φορά !!! ❤️

Just now, Flolipop είπε:

Εμένα ο γιατρός μου είπε ότι μπορούσα να ξεκινήσω ένα μήνα μετά, και για μεγαλύτερη ασφαλεια δυο κύκλους μετά. 

Εννοείται θα με δει κ εμένα ο γιατρός και μετά θα ξεκινήσω.. η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική ίσως μου πει κ εμένα να αφήσω λίγο χρόνο! Ότι είναι πάντως θα είναι για καλό!!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Καλησπέρα σε όλες !!! Ανοίγω αυτό το θέμα γιατί θα ήθελα να με διαφωτίσουν όσες έχουν εμπειρία επι του θέματος.. 

λοιπον ξεκινάω από την αρχή.. τελευταία περίοδος 15 Νοεμβρίου.. θεωρώ πως έκανα ωορηξια πρώτες μέρες του Δεκέμβρη όπου κ είχαμε επαφές ελευθερες( την κατάλαβα την ωορηξια από πονάκια που έχω συνήθως)

περίμενα να αδιαθετησω 15 Δεκέμβρη περίπου κάνω τεστ θετικό αχνό.. κάνω χοριακη την προηγούμενη Δευτέρα βγαίνει μόνο 101.. επαναλαμβάνω την Τετάρτη με αποτέλεσμα 204.. κάνω μια τελευταία την Κυριακή που μας πέρασε με αποτέλεσμα μόνο 478!!! Εν τω μεταξύ είχα λίγες καφέ εκκρίσεις οποτε κ παίρνω ουτροτζεσταν.. πάμε τώρα στο σήμερα.. από χθες απόγευμα βλέπω στο σερβιετακι μου σταγόνες αίμα, με αποκορύφωμα την σημερινή μέρα που είδα πολύ αίμα , σαν να μου έρχεται περίοδος! Αύριο θα επαναλάβω τη χοριακη ούτως η άλλως γιατί έτσι μου είχε πει ο γιατρός μου.. όμως εδώ θέλω τα φώτα σας.. προφανώς η κύηση δεν βαίνει καλώς , και πάμε για αποβολή.. όσες έχετε περάσει κάτι αντίστοιχο υπάρχει περίπτωση απ την Κυριακή μέχρι κ σήμερα να έχει πέσει τόσο πολύ η χοριακη μου ώστε να αδιαθετησω όντως ; Γιατί η περίοδος έρχεται από όσο ξέρω όταν η χοριακη μηδενίζεται.. αύριο θα έχω απαντήσεις αλλά μέχρι αύριο θα σκάσω για αυτό ρωτάω τις εμπειρίες σας!

Καλησπέρα, σε μένα έτσι έγινε, με μικρότερη χοριακη που έπεσε είχα μπόλικο αίμα πριν κάνω εξέταση...


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Καλησπέρα, σε μένα έτσι έγινε, με μικρότερη χοριακη που έπεσε είχα μπόλικο αίμα πριν κάνω εξέταση...

Καθάρισε ο οργανισμός από μόνος του αν επιτρέπεται ; 


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Καθάρισε ο οργανισμός από μόνος του αν επιτρέπεται ; 

Ναι, αρχικά νόμιζα ότι είναι περίοδος, όμως έπρεπε να κάνω χοριακη γτ είχα κάνει εξωσωματικη κ έμεινα κάγκελο, νόμιζα ότι θα έρθει περίοδος μετά που θα έκοβα τα φάρμακα. Καθάρισα κανονικά απλά είχα αρκετό αίμα κ καφέ για 9 μέρες περίπου.

  • Ευχαριστώ 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Ναι, αρχικά νόμιζα ότι είναι περίοδος, όμως έπρεπε να κάνω χοριακη γτ είχα κάνει εξωσωματικη κ έμεινα κάγκελο, νόμιζα ότι θα έρθει περίοδος μετά που θα έκοβα τα φάρμακα. Καθάρισα κανονικά απλά είχα αρκετό αίμα κ καφέ για 9 μέρες περίπου.

Σε ευχαριστώ παρα πολύ για την απάντηση!! 

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Agapakiii είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολύ για την απάντηση!! 

Τίποτα, εύχομαι να πάνε όλα καλά! Αν τελικά πέσει η χοριακη σου να ξέρεις ότι πολλές μετα από βιοχημική έμειναν έγκυες κ πήγε καλά!

  • Ευχαριστώ 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Τίποτα, εύχομαι να πάνε όλα καλά! Αν τελικά πέσει η χοριακη σου να ξέρεις ότι πολλές μετα από βιοχημική έμειναν έγκυες κ πήγε καλά!

Μακάρι να είναι έτσι! Αύριο θα έχω νεότερα ! Τα καλύτερα εύχομαι κ σε σένα καλή χρονια !!

  • Ευχαριστώ 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...