Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2021!


Recommended Posts

Just now, agg83 είπε:

Μην αγχώνεσαι χωρίς να έχεις οριστικό αποτέλεσμα. Θα πρεπει και οι δυό γονείς να είναι φορείς του γονιδίου και παλι είναι 25% οι πιθανοτητες να έχει το παιδί κυστική ίνωση.

Ο άντρας σου γιατί νευρίασε; εκείνος σου έλεγε να πατε στο παιδων κι εσύ είπες να πας στο ιδιωτικό;

Αγχωνομαι γιατι μολις βγουν τα αποτελεσματα θα ειμαι 16 βδομαδων ! Ναι ηθελε να παμε Παιδων αλλα εγω ειχα χεστει πανω μου με κορονοϊο κ ειπα θα το κανω ιδιωτικα. Ελπιζω ολα να πανε καλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Areti1987 είπε:

Αγχωνομαι γιατι μολις βγουν τα αποτελεσματα θα ειμαι 16 βδομαδων ! Ναι ηθελε να παμε Παιδων αλλα εγω ειχα χεστει πανω μου με κορονοϊο κ ειπα θα το κανω ιδιωτικα. Ελπιζω ολα να πανε καλα

Όλα καλά θα πανε! Είναι εξαιρετικά σπάνιο αυτό που ψάχνετε! Μην ανησυχείς. Κ εγώ θα φοβόμουν με τον κορωνοιο παντως.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , agg83 είπε:

Όλα καλά θα πανε! Είναι εξαιρετικά σπάνιο αυτό που ψάχνετε! Μην ανησυχείς. Κ εγώ θα φοβόμουν με τον κορωνοιο παντως.. 

Μακαρι ολα να ειναι καλα! Να ηρεμησω και εγω επιτελους, δεν μπορω αλλο αγχος.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Areti1987 είπε:

Μακαρι ολα να ειναι καλα! Να ηρεμησω και εγω επιτελους, δεν μπορω αλλο αγχος.

Καλημέρα κορίτσι, αφού πήγε καλά η αυχενική μην αγχώνεσαι, μπορεί να ήταν και λάθος του εργαστηρίου η άλλη εξέταση. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Jo-Anna είπε:

Καλημέρα κορίτσι, αφού πήγε καλά η αυχενική μην αγχώνεσαι, μπορεί να ήταν και λάθος του εργαστηρίου η άλλη εξέταση. 

Αυτο πιστευει και ο γιατρος μου! Θα την κανω στο Χωρεμειο την Δευτερα και βλεπουμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Jovanna85 είπε:

Kοριτσια μου εκανα κ εγω αυχενικη . Βγηκε πολυ καλη 1.05 . Αγορακι εχουμε !!!! 

Μπραβοοοο.... Φανηκε καθαρα??? Μονο εγω δν ξερω σιγουρα??? Να σκασω ειμ περιμενω σαν τρελη να ερθει η τεταρτη να το δει κ ο γιατρος μ αν φανει κατι ❤❤❤ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 είπε:

Μπραβοοοο.... Φανηκε καθαρα??? Μονο εγω δν ξερω σιγουρα??? Να σκασω ειμ περιμενω σαν τρελη να ερθει η τεταρτη να το δει κ ο γιατρος μ αν φανει κατι ❤❤❤ 

Ναι πολυ καλα 12+6 ειμαι . Αμεσως φανηκε αφου το καταλαβα κ γω πριν μ πει . Χαχα . Μου ειπε παιζει ρολο που ειμαι κ πολυ αδυνατη κ φαινονται ολα καθαρα ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 40 λεπτά , Jovanna85 είπε:

Ναι πολυ καλα 12+6 ειμαι . Αμεσως φανηκε αφου το καταλαβα κ γω πριν μ πει . Χαχα . Μου ειπε παιζει ρολο που ειμαι κ πολυ αδυνατη κ φαινονται ολα καθαρα ! 

Εγω βλεπω κ ξανα βλεπω το dvd κ δν βλεπω τι ειδε χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ξεκινήσαμε με αυχενικες...Πήγαμε στον γιατρό σήμερα, κάναμε την αυχενική όλα καλά , κοριτσάκι είναι και αυτό απο ότι φαίνεται...μου έδωσε ημερομηνία 1/10!! 

  • Μου αρέσει 2

 
 
 
Link to comment
Share on other sites

On 21/3/2021 at 10:52 ΠΜ, Jovanna85 είπε:

Mαλλον κοριτσακι θα εχεις για να μη φαινεται καθαρα στον υπερηχο ! 

Δεν ξερωωω... Αυτοι βλεπουν οτι εμεις δεν βλεπουμε... Για να δουμε... Εν το μεταξυ εχω πονους στ δεξια μερια στ ωοθηκη στ ουσια αν δν κανω λαθος... Εχει συμβει σε καμια? Ανησυχω λιγακι... Εχω υπερηχο την τεταρτη κ φοβαμαι μην ακουσω τπτ ασχημο! Ερχονται κ φευγουν κ συνηθως βραδυ .... 

Just now, Ntepaki22 είπε:

Βλέπω ξεκινήσαμε με αυχενικες...Πήγαμε στον γιατρό σήμερα, κάναμε την αυχενική όλα καλά , κοριτσάκι είναι και αυτό απο ότι φαίνεται...μου έδωσε ημερομηνία 1/10!! 

Με το καλοοο... ❤❤❤ τελεια ❤❤❤

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Sadri09 είπε:

Δεν ξερωωω... Αυτοι βλεπουν οτι εμεις δεν βλεπουμε... Για να δουμε... Εν το μεταξυ εχω πονους στ δεξια μερια στ ωοθηκη στ ουσια αν δν κανω λαθος... Εχει συμβει σε καμια? Ανησυχω λιγακι... Εχω υπερηχο την τεταρτη κ φοβαμαι μην ακουσω τπτ ασχημο! Ερχονται κ φευγουν κ συνηθως βραδυ .... 

Με το καλοοο... ❤❤❤ τελεια ❤❤❤

Κ εγω εχω πονακια ειδικα οταν ξαπλωνω ανασκελα , μονο στο πλαι ανακουφιζομαι . Τωρα μετα την αυχενικη δε χρειαζεται να εχεις αγχος , το μωρακι ειναι υγιεστατο δε θα παθει κατι !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...