Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Και εγώ βλέπω ,απλά δεν ξέρω τι είδους γραμμή είναι..πιστεύω πως είναι αρνητικό πάντως 

      Εννοείς εάν είναι γραμμή εξάτμισης ; Πάντως δεν θα είχε γραμμή εάν ήταν αρνητικό … τόσα τεστ έχω κάνει παλιά ήταν όλα λευκά όταν δεν ήμουν .. η εξάτμισης πάντως βγαίνει μετά από παρά πολύ ώρα … 

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2021!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Jo-Anna είπε:

Πολλές φορές νιώθω ότι θα σκάσει η φούσκα μου και τελικά βγάζω δυο σταγόνες. 

Κ εγώ το ίδιο τρέχω σα τη παλαβη κ λέω αυτό ήταν?? Χαχαχα ποια εβδομάδα είσαι? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tatateo είπε:

Κ εγώ το ίδιο τρέχω σα τη παλαβη κ λέω αυτό ήταν?? Χαχαχα ποια εβδομάδα είσαι? 

15+3. Άλλες φορές πάω και τρέχει καταρράκτης, αφού αναρωτιέται ο άντρας μου αν έχω πάει καθόλου όλη μέρα.χαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Areti1987 είπε:

Να ρωτησω κατι και εγω? Απο υπνο πως τα πατε? Εγω βλεπω εφιαλτες και κοιμαμαι σχετικα αργα. 

Ενω στ αρχη κοιμομουν τις 16 ωρες απο τις 24 τωρα κοιμαμαι ΜΟΝΟ βραδυ αναλογα 10ή12 κ ξυπναω 9 το πρωι καθε μερα... Επισης βλεπω ονειρα οχι ευχαριστα για μενα ... Εγω πολλα πονακια εχω δν τολμαω να κανω καμια δουλεια αμεσως ποναω κ απο την κουραση ειχα κ πετρωμα κοιλιας κ μ εδωσε μαγνησιο ο γυναικολογος μ... Κ ηρεμισα απο το πετρωμα εστω... Ειμ στ 16+4 αν ημουν 20 ειπε θα επαιρνα ειδικα φαρμακα κ θα ειχα αλλη προσοχη γτ θα σημαινε προωρο τοκετο... Συσπασεις δλδ χαμουλης 

Link to comment
Share on other sites

Εγω κοιμάμαι μια χαρά 9 με 10 ώρες την νύχτα. Έχω που και που πιο έντονα όνειρα που δεν είχα παλιότερα. Συχνοουρια είχα πάρα πολύ τις πρώτες εβδομάδες ενώ τώρα είμαι στην 19η και είναι καλύτερα τα πράγματα. Κάνει καμία keggels? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Areti1987 είπε:

Να ρωτησω κατι και εγω? Απο υπνο πως τα πατε? Εγω βλεπω εφιαλτες και κοιμαμαι σχετικα αργα. 

Καλα μια χαρά σχετικά. Κάποιες φορές δε βολεύομαι καθόλου ξυπνάω μεσα στη νύχτα κ το μάτι γαρίδα. Αλλα λίγο πιο σπάνια. Σ σημείο όμως να μένω καμία ώρα ξύπνια μέχρι να κοιμηθώ. Εφιάλτες δν έχω αλλα βλέπω πολλα όνειρα είναι η αλήθεια. 

1 ώρα πρίν, Jo-Anna είπε:

15+3. Άλλες φορές πάω και τρέχει καταρράκτης, αφού αναρωτιέται ο άντρας μου αν έχω πάει καθόλου όλη μέρα.χαχα 

Καλα κ εγώ κάπως ετσι. Ειδικά αν πιω καφέ εφυγα σε δευτερόλεπτα κ δε ξεκολλάω. Πάω μια βόλτα κ το σκέφτομαι. 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα, βγηκαν οι απαντησεις κυστικης ινωσης και ειμαστε και οι  2 φορεις. Κλαιω εδω και καμια ωρα. Αυριο θα παω στον γιατρο μου, μιλησα μαζι του στο τηλεφωνο. 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Areti1987 είπε:

Κοριτσια καλημερα, βγηκαν οι απαντησεις κυστικης ινωσης και ειμαστε και οι  2 φορεις. Κλαιω εδω και καμια ωρα. Αυριο θα παω στον γιατρο μου, μιλησα μαζι του στο τηλεφωνο. 

Κορίτσι μου, μην αγχώνεσαι και στενοχωριέσαι, δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι το ότι είστε και οι δύο! 

Μπορεί να σου προτείνει αμνιοπαρακέντηση ο γιατρός σου, για να βεβαιωθείτε. Πάντως, μην στεναχωριέσαι άδικα μωρέ, δεν σου κάνει καλό :(

Link to comment
Share on other sites

Just now, Heidelberg είπε:

Κορίτσι μου, μην αγχώνεσαι και στενοχωριέσαι, δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι το ότι είστε και οι δύο! 

Μπορεί να σου προτείνει αμνιοπαρακέντηση ο γιατρός σου, για να βεβαιωθείτε. Πάντως, μην στεναχωριέσαι άδικα μωρέ, δεν σου κάνει καλό :(

Ναι αμνιοπαρακεντηση μου προτεινε αλλα θα παω και αυριο απο το νοσοκομειο για υπερηχογραφικο ελεγχο. Σαν δευτερη αυχενικη δλδ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Areti1987 είπε:

Ναι αμνιοπαρακεντηση μου προτεινε αλλα θα παω και αυριο απο το νοσοκομειο για υπερηχογραφικο ελεγχο. Σαν δευτερη αυχενικη δλδ.

Να πας ναι. Νομίζω ότι κοιτάνε κάτι στο έντερο, αν έχει κάτι σαν διάταση ή κάτι τέτοιο; 

Μην αγχώνεσαι πάντως προκαταβολικά, να είσαι αισιόδοξη και όλα θα πάνε καλά! :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Heidelberg είπε:

Να πας ναι. Νομίζω ότι κοιτάνε κάτι στο έντερο, αν έχει κάτι σαν διάταση ή κάτι τέτοιο; 

Μην αγχώνεσαι πάντως προκαταβολικά, να είσαι αισιόδοξη και όλα θα πάνε καλά! :)

Μακαρι να πανε ολα καλα! Σε ευχαριστω πολυ για ολα! 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Areti1987 είπε:

Κοριτσια καλημερα, βγηκαν οι απαντησεις κυστικης ινωσης και ειμαστε και οι  2 φορεις. Κλαιω εδω και καμια ωρα. Αυριο θα παω στον γιατρο μου, μιλησα μαζι του στο τηλεφωνο. 

Ωχ λυπάμαι πολύ. Όμως δεν ξέρετε ακόμα. Τίποτα δεν είναι σίγουρο. Αλλά εννοείται είναι λογικό να ανησυχείς και να αγχώνεσαι. Ελπίζω να πάνε όλα καλά. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...