Recommended Posts

33 minutes ago, mominthemaking said:

Καλή αρχή και όλα τα καλά να έρθουν σύντομα κοπέλα μου!!!!!

ωχ κορίτσια και σίγουρα θα χρειαστώ και απο τα δυο σε καμια εβδομάδα...να αρχίσω να μαζεύω λέτε ε;;;

Ναι! Δυστυχώς πρέπει να ψάξουμε αρκετά για να μαζέψουμε αυτά που χρειαζόμαστε... Με το καλό να ξεκινήσεις την προσπάθεια κοριτσάκι μου!

• Ευχαριστώ 1

6 hours ago, Irida Mundo said:

Κορίτσι μου, μην ανησυχείς δεν είναι τίποτα, στο λέω εγω που ούτε εξέταση αίματος δεν μπορούσα να παω να κάνω είχα μεγάλη φοβία :lol: Αφού έβαλα νοσηλευτές / φαρμακοποιούς / άντρα μου να μου τις κάνουν και με είχαν γεμίσει μελανιές και με πονούσαν απίστευτα τις έκανα μόνη μου και δεν πονάνε καθόλου σε σχέση με πριν ούτε κάνω μελανιές. Εγω έχω κάνει μόνο την οργαλουτράν και δεν είχα κανένα πρόβλημα αν και μου είχαν πει ότι ίσως έχω λίγα σπυράκια για μερικά λεπτά μετά την ένεση.

6 hours ago, Konna! said:

Που μένεις; Έχω 2 ενέσεις cetrotide με λήξη 5-2021 και δεν τις χρειάζομαι 

στειλε μου πμ

4 hours ago, decemberlove said:

Δουλευω σε φαρμακαποθηκη αν δεν βρισκεις κατι πες μ. Γενικα οποια δν βρισκει κατι ας μ λεει

Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες παρα πολυ!! @Irida Mundo ααχ αρα με νιωθεις κοριτσι μου, μακαρι να ειναι ετσι ευκολο. Θα μου πεις μικρη θυσια μπροστα στο θαυμα του να γινουμε μανουλες!@Konna!  μου σε ευχαριστω, ειμαι Πειραια, θα τσεκαρω πρωτα με το κεντρο απο βδομαδα για ποια ενεση μιλαμε και θα σου στειλω αν τυχον χρειαστει πμ. @decemberlove να εισαι καλα κοπελα μου, σιγουρα εδω θα φανεις χρησιμη σε πολλες απο εμας!

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, mominthemaking είπε:

ωχ κορίτσια και σίγουρα θα χρειαστώ και απο τα δυο σε καμια εβδομάδα...να αρχίσω να μαζεύω λέτε ε;;;

Καλημέρα!

έχω ένα κουτί cyclacur κλειστό και 1-2 ακόμη μόνο με τα καφέ χάπια! όποια τα χρειάζεται, μπορεί να μου στείλει μήνυμα! εγώ δεν τα χρειάζομαι αυτό το μήνα!

• Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

4 ώρες πρίν, Catalina είπε:

Καλημέρα!

έχω ένα κουτί cyclacur κλειστό και 1-2 ακόμη μόνο με τα καφέ χάπια! όποια τα χρειάζεται, μπορεί να μου στείλει μήνυμα! εγώ δεν τα χρειάζομαι αυτό το μήνα!

Τα καφε χάπια που χρησιμεύουν ;

Διαφημίσεις

Just now, Μπισκοτακι27 είπε:

Τα καφέ χάπια περιέχουν και προγεστερόνη την οποία όμως λαμβάνουμε συνήθως ξεχωριστά (utrogestan κτλ.) και μάλλον για αυτό δίνουν οδηγία να παίρνουμε τα λευκά ( οιστραδιόλη) ... τουλάχιστον, εγώ και στις δύο προσπάθειες τέτοια οδηγία είχα. Δεν ξέρω όμως αν κάποια άλλη κοπέλα έχει άλλες οδηγίες, σύμφωνα με άλλο πρωτόκολλο π.χ.

• Μου αρέσει 2

Just now, Μπισκοτακι27 said:

Στη δική μου περίπτωση, ο γιατρός παρακολουθούσε τους κύκλους μου με λήψη λευκών cyclacur για να δει πώς παχαίνει το ενδομήτριο. Αυτό το κάναμε 4-5 κύκλους. Μόλις τελείωνε η παρακολούθηση, μου έλεγε να πάρω τα καφέ cyclacur για 10 ημέρες και μετά να τα σταματήσω για να μου έρθει η περίοδος. Ναι, όπως λέει και η @Catalina τα καφέ είναι προγεστερόνη, ενώ τα λευκά είναι οιστραδιόλη. 

• Μου αρέσει 1

Καλησπέρα κορίτσια! Διάβασα ότι υπάρχει έλλειψη cyclacur?  Έχω πέντε κλειστά κουτιά με λήξη το 2025, καθώς και 2 κλειστά κουτιά vasclor με λήξη το 2023. Αν τα χρειάζεται κάποια κοπέλα ας μου στείλει pm. Απλώς λόγω κατάστασης και εγκυμοσύνης μόνο αν μπορεί να τα παραλάβει από τη περιοχή μου...είμαι κεντρικά σχετικά στην Αθήνα!

Εύχομαι να είστε όλες καλά και μόνο ευχάριστα νέα!

• Μου αρέσει 13
  • Ευχαριστώ 1

Just now, olpapa said:

Καλησπέρα κορίτσια! Διάβασα ότι υπάρχει έλλειψη cyclacur?  Έχω πέντε κλειστά κουτιά με λήξη το 2025, καθώς και 2 κλειστά κουτιά vasclor με λήξη το 2023. Αν τα χρειάζεται κάποια κοπέλα ας μου στείλει pm. Απλώς λόγω κατάστασης και εγκυμοσύνης μόνο αν μπορεί να τα παραλάβει από τη περιοχή μου...είμαι κεντρικά σχετικά στην Αθήνα!

Με το καλό κοπέλα μου!!Πώς περνάει ο χρόνος!!!!

Σε ευχαριστούμε πολύ!!!!!

• Μου αρέσει 2

xu6xp2.png

Just now, olpapa said:

Με το καλό κοριτσάρα!!!! 

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

3 hours ago, Μπισκοτακι27 said:

Κι εγώ αυτη την απορία είχα - ευχαριστούμε @Catalina :)

Επίσης τόσο καιρό εδώ η @Andri M είναι η πρώτη κοπέλα που βλεπω οτι τα έχει πάρει. Αφού ειχα βγάλει κι ανέκδοτο όταν έπαιρνα τόνους από τα άσπρα: "Αν κάποια στιγμή νιώσεις down οτι εισαι άχρηστος, σκέψου ότι υπάρχουν και τα σικλακουρ τα καφέ!" :mrgreen:

@olpapa πλησιάζει η μεγάλη μέρα, με το καλό όλα να πάνε τέλεια!! :wub:

Καλή Σαρακοστή με υγεία πάνω απ'όλα και να γεμίσουν όλες οι αγκαλιτσες σύντομα!! ♥️

• Μου αρέσει 6
  • Χαχα 1

sBP3p3.png

Just now, mominthemaking said:

Με το καλό κοπέλα μου!!Πώς περνάει ο χρόνος!!!!

Σε ευχαριστούμε πολύ!!!!!

Just now, Andri M said:

Με το καλό κοριτσάρα!!!! 

Just now, playbunny said:

Κι εγώ αυτη την απορία είχα - ευχαριστούμε @Catalina :)

Επίσης τόσο καιρό εδώ η @Andri M είναι η πρώτη κοπέλα που βλεπω οτι τα έχει πάρει. Αφού ειχα βγάλει κι ανέκδοτο όταν έπαιρνα τόνους από τα άσπρα: "Αν κάποια στιγμή νιώσεις down οτι εισαι άχρηστος, σκέψου ότι υπάρχουν και τα σικλακουρ τα καφέ!" :mrgreen:

@olpapa πλησιάζει η μεγάλη μέρα, με το καλό όλα να πάνε τέλεια!! :wub:

Καλή Σαρακοστή με υγεία πάνω απ'όλα και να γεμίσουν όλες οι αγκαλιτσες σύντομα!! ♥️

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!!! Σύντομα να πάνε όλα καλά σε όλες τις κοπέλες εδώ μέσα!

@Andri M πώς είσαι κορίτσι μου; Με το καλό να περάσει ο καιρός και για σένα να έρθουν τα μωράκια σου γερά! :wub:

@playbunnyμεγάλωσαν τα μικράκια σου! Θα τα κυνηγάτε τώρα ε;

• Μου αρέσει 1

Just now, olpapa είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!!! Σύντομα να πάνε όλα καλά σε όλες τις κοπέλες εδώ μέσα!

@Andri M πώς είσαι κορίτσι μου; Με το καλό να περάσει ο καιρός και για σένα να έρθουν τα μωράκια σου γερά! :wub:

Περιμένεις από μέρα σε μέρα ε; Γλυκιά ανυπομονησία!!!!!!!

• Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Just now, νικηαντωνια81 said:

Περιμένεις από μέρα σε μέρα ε; Γλυκιά ανυπομονησία!!!!!!!

Αχ ναι! Κ προσπαθώ να το συνειδητοποιήσω! Με το καλό κοπέλα μου είδα είσαι στην αναμονή! Όλα καλά να πάνε να στεριώσουν!

• Μου αρέσει 7

Just now, olpapa said:

Ετσι κοριτσακι μου!! Πέφτει κυνηγι, μας κρατανε σε φορμα. Έχουμε personal trainers πλεον χεχε. :mrgreen: περνάει ο καιρός σαν νερακι, θα δεις με το μωρακι σου κι εσύ... Πότε θα φτάσει μιας εβδομάδας, ποτε ενός μήνα, δεν θα το πιστεύεις. :wub:

@νικηαντωνια81 αγαπηηη που εισαιιιι??? Έκανες την μεταφορά??

• Μου αρέσει 3

sBP3p3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα