Recommended Posts

Κορίτσια μου, μήπως θα μπορούσατε όσες έχετε κάνει βελονισμό να μου στείλετε με μήνυμα τα στοιχεία των βελονιστων ; Σας ευχαριστώ πολύ πολύ και εύχομαι όλες να γεμίσουμε τις αγκαλιές μας με γερά μωράκια φέτος. 

• Μου αρέσει 1

πρίν από 29 λεπτά , happykar είπε:

Γεια σου @Troia!!! Μας ελειψες!!!!

Γεια σου @happykar. Κι εσείς μου λείψατε, παρόλο που διάβαζα τα νέα σας...

Just now, Moomin είπε:

Μάλλον είμαι περίπτωση. Μας είχε συμβεί άλλες δύο φορές το Φθινόπωρο αλλά τότε δεν είχαν πάρει ανταγωνιστές. Τώρα πήρα κ μπεμφολα και ολγκαλουτραν. Θα το βάλουμε μόνο του το κατεψυγμένο κ ο,τι γίνει. Στο δικό μας κέντρο δεν λένε κάτι για τον σύζυγό...ευτυχώς όσες φορές έκανε εξετασεις δεν είχε τίποτα. Σε μένα εδωσαν τώρα αντιβίωση για να αποστειρωσουμε τη μήτρα όσο γίνεται. Παίρνω κ προβιοτικα κ τρώω κ γιαούρτι με πέτσα να είμαι σίγουρη. Αλλά είχα διαβάσει πως το ενδομήτριο βοηθιεται από το σπέρμα πριν την ωοληψια. Όπως κ να χει είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αφήνει επαφές. Τώρα αν το χάσαμε από αυτό το ωάριο δεν ξέρω. Θα το ρισκάρουμε με ένα κ ελπίζω να είναι το τυχερό.

Εγώ το μόνο που ξέρω από διάφορες "εναλλακτικές" πηγές είναι, ανεξάρτητα από τη διαδικασία της εξωσωματικής, ότι οι συχνές επαφές βοηθάνε τη μήτρα να προετοιμαστεί και να γίνει πιο δεκτική στη νέα ζωή που πρόκειται να υποδεχτεί. Όμως δεν έχω ιδέα αν είναι επικίνδυνες οι επαφές για να σκάσει πιο νωρίς το ωάριο και γι' αυτό καλό είναι η κάθε κοπέλα να κάνει μία ερώτηση στο γιατρό της σχετικά.

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

Just now, Troia είπε:

Γεια σου @happykar. Κι εσείς μου λείψατε, παρόλο που διάβαζα τα νέα σας...

Εγώ το μόνο που ξέρω από διάφορες "εναλλακτικές" πηγές είναι, ανεξάρτητα από τη διαδικασία της εξωσωματικής, ότι οι συχνές επαφές βοηθάνε τη μήτρα να προετοιμαστεί και να γίνει πιο δεκτική στη νέα ζωή που πρόκειται να υποδεχτεί. Όμως δεν έχω ιδέα αν είναι επικίνδυνες οι επαφές για να σκάσει πιο νωρίς το ωάριο και γι' αυτό καλό είναι η κάθε κοπέλα να κάνει μία ερώτηση στο γιατρό της σχετικά.

Θα τον ρωτήσω κ τον δικό μου, έτσι να μάθω τί πιστεύει. Αλλά έκανα και τρεις ανταγωνιστές. Πιστεύω έπρεπε να το πάρουμε μια μέρα νωρίτερα.....δεν πειραζει, πάμε παρακάτω..

• Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Καλησπερα κοριτσια!!! Επειδη ειμαι σε φαρμακαποθηκη το cyclacur στοπ προς τ παρον απο καλοκαιρι βλεπουμε ξανα. Προς τ παρον μας ειπαν να δινουμε divina ειναι τ ιδιο. Απο σημερα θα κυκλοφορησουν πολλα divina γτ κ αυτο ηταν σε ελλειψη. Αυτα!

• Μου αρέσει 10
  • Ευχαριστώ 2

Just now, decemberlove είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! Επειδη ειμαι σε φαρμακαποθηκη το cyclacur στοπ προς τ παρον απο καλοκαιρι βλεπουμε ξανα. Προς τ παρον μας ειπαν να δινουμε divina ειναι τ ιδιο. Απο σημερα θα κυκλοφορησουν πολλα divina γτ κ αυτο ηταν σε ελλειψη. Αυτα!

Καλησπέρα! Σ' ευχαριστούμε θερμά για την ενημέρωση! Ρώτησα ήδη το γιατρό και μου είπε ό,τι ακριβώς κι εσύ, ότι μπορούμε να αντικαταστήσουμε cyclacur με divina χωρίς πρόβλημα!

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, decemberlove said:

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Γιατί συμβαίνει αυτο; Υπάρχει συγκεκριμένος αριθμός επιτρεπόμενων εισαγωγών & τον εχουμε εξαντλήσει ως χώρα; Το divina ειναι γενοσημο; Αν γνωριζεις εννοεειται-σε βομβαρδισα με ερωτήσεις :-)

Just now, Roda είπε:

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Γιατί συμβαίνει αυτο; Υπάρχει συγκεκριμένος αριθμός επιτρεπόμενων εισαγωγών & τον εχουμε εξαντλήσει ως χώρα; Το divina ειναι γενοσημο; Αν γνωριζεις εννοεειται-σε βομβαρδισα με ερωτήσεις :-)

Εχει θεμα η εταιρια π τ κατασκευαζει μας ειπαν . Δεν θα τ βρισκεται σε λιγες μερες πουθενα σταματα η διανομη για καποιο καιρο ισως κ παντα δεν μας ειπαν. Ειναι τ ιδιο τ divina οποτε μην αγχωνομαστε!

• Ευχαριστώ 3

Just now, decemberlove said:

Εχει θεμα η εταιρια π τ κατασκευαζει μας ειπαν . Δεν θα τ βρισκεται σε λιγες μερες πουθενα σταματα η διανομη για καποιο καιρο ισως κ παντα δεν μας ειπαν. Ειναι τ ιδιο τ divina οποτε μην αγχωνομαστε!

Τέλεια σ ευχαριστώ πολύ. ελπίζω οσα ήδη έχουμε να ειναι ασφαλή. Η διακοπη διανομής να οφείλεται στις δυνατοτητες παραγωγής ή σε κατι ανάλογο.. σε καθε περιπτωση σ ευχαριστούμε για την ενημερωση!

στο site του ΕΦετ το χει βγαλει σε ελλειψη απο 8/3-6/5/2022! Ζησε Μαη μου... του 2022

• Χαχα 1

Just now, Roda είπε:

Τέλεια σ ευχαριστώ πολύ. ελπίζω οσα ήδη έχουμε να ειναι ασφαλή. Η διακοπη διανομής να οφείλεται στις δυνατοτητες παραγωγής ή σε κατι ανάλογο.. σε καθε περιπτωση σ ευχαριστούμε για την ενημερωση!

στο site του ΕΦετ το χει βγαλει σε ελλειψη απο 8/3-6/5/2022! Ζησε Μαη μου... του 2022

Ναι αυτο μας ειπαν κ εμας μεχρι τ 22. Τελ παραλαβη ειχαμε εμεις το φεβρουαριο απο τοτε τπτ

• Μου αρέσει 1

5 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Εγω εκανα σμρ χοριακη γιατί έχω αίμα και βαριέμαι να περιμένω. Αναμένω τα αποτελέσματα σε λίγο.

Μην αγχώνεσαι.. και γω είχα αίμα την εβδομάδα που μας πέρασε και τελικά η χοριακη πήγε από 193 σε 423. Τζάμπα το κλάμα και η στεναχώρια

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Just now, popi40 είπε:

Μην αγχώνεσαι.. και γω είχα αίμα την εβδομάδα που μας πέρασε και τελικά η χοριακη πήγε από 193 σε 423. Τζάμπα το κλάμα και η στεναχώρια

Εγω όμως έχω 0 χοριακη. 

• Λυπημένη/-ος 10

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Εγω όμως έχω 0 χοριακη. 

E, ρε γμτ. Και ειχα καλο προαισθημα γι αυτη σου την ετ. 

• Μπερδεμένη/-ος 1

3 hours ago, VASSSO80 said:

Κορίτσια μου, μήπως θα μπορούσατε όσες έχετε κάνει βελονισμό να μου στείλετε με μήνυμα τα στοιχεία των βελονιστων ; Σας ευχαριστώ πολύ πολύ και εύχομαι όλες να γεμίσουμε τις αγκαλιές μας με γερά μωράκια φέτος. 

Γεια σου κοπελα μου!Που περιπου μενεις για να μη σου στελνουμε ασχετα;;η δε σε πειραζει το μερος;;αττικη ε;

xu6xp2.png

πρίν από 6 λεπτά , decemberlove είπε:

Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση . Έχω αγχωθεί γιατί εγώ τα παιρνω τα τελευταία 2-3 χρόνια  , όχι μόνο στις ετ , και με φοβίζει λίγο να τα αντικαταστήσω με κάτι άλλο ... θα ψάξω να βρω όσα μπορώ 

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα