Recommended Posts

Just now, Moomin είπε:

Καλησπέρα, κάποια κοπέλα που να βάζει βασκλορ αντί για ουτρο υπάρχει;

Έχω έχω βάλει πολύ vasklor.τι θέλεις να μάθεις?

• Μου αρέσει 1

Kαλή εβδομάδα σε όλες!  έχει παραγγείλει καμμιά από το iherb? αν ναι , τα παραλάβατε κανονικά? 

Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Καλημέρα,

χρησιμοποίησα το vasclor στην τελευταία μου προσπάθεια, για όποια ερώτηση, εδώ είμαι!

9 ώρες πρίν, klimeni είπε:

Καλησπέρα, κάπου είδα στο φόρουμ πως προτείνεται πριν την εξωσωματική να πάει κάποια γυναίκα και σε ενδοκρινολόγο. Για ποιο λόγο? Εμείς προς το παρον κάνουμε εξετάσεις σπερμοδιάγραμμα, αμη κ.τλ αλλά σε ενδοκρινολόγο δεν έχω πάει. Θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποια ενδοκρινολόγο?

Καλημέρα,

θα συμφωνήσω με την @Troia και θα σου πρότεινα κι εγώ μια επίσκεψη σε ενδοκρινολόγο, για όλους τους λόγους που αναφέρθηκαν. Εγώ πήγα στο Έλενα, είμαι πολύ ευχαριστημένη με την όλη επικοινωνία μαζί τους - όμως, δεν έχουν διαθέσιμα ραντεβού μέχρι τέλος Απριλίου νομίζω. Ίσως  η @Irida Mundo μπορεί να βοηθήσει, μιλούσε με πολύ καλά λόγια για κάποιον ενδοκρινολόγο που επισκέφθηκε πρόσφατα.

• Μου αρέσει 2

8 ώρες πρίν, decemberlove είπε:

Κοριτσια καλησπερα να σας ρωτησω εχει κανει καποια τροποποιημενο με φεμαρα και ενεσιμο ; Γενικα εχει παρει καποια φεμαρα; Ειχε καποια παρενεργια απο αυτο το χαπι; 

καλημέρα κούκλα μου.... εγώ πήρα 2 τη μέρα κάθε πρωί. δεν είχα καμία παρενέργεια... (εμείς τα είπαμε και σε πμ)

9 ώρες πρίν, Hopefully είπε:

Ναι κ εσεις δύσκολο όντως 

μένεις αζωοσπερμια είμαστε με βιοψια και εγω έχω πολυκυιστηκες και ενδομητριωση που η μια ωοθηκη δεν αποδίδει πλέον ωαρια...δύσβατοι δρόμοι...

Με το καλό να έρθει το παιδάκι σου αλλά τι εννοείς να σου είχαν πει νωρίτερα να μην γονιμοποιείς τα ωαρια;

όντως δύσβατος άλλα όχι ακατόρθωτο!! 

Έχε πίστη & προσήλωση στο στόχο και όλα θα γίνουν!!!

mUVMp2.png

πρίν από 23 λεπτά , Freida είπε:

Kαλή εβδομάδα σε όλες!  έχει παραγγείλει καμμιά από το iherb? αν ναι , τα παραλάβατε κανονικά? 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Παρέλαβα μια χαρά στις 20 ημέρες περίπου. Εκτελωνίστηκαν στην Ολλανδία και τελικά παραδόθηκαν από την ACS.

Διαφημίσεις

Just now, Petra είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Παρέλαβα μια χαρά στις 20 ημέρες περίπου. Εκτελωνίστηκαν στην Ολλανδία και τελικά παραδόθηκαν από την ACS.

Καλημερα !! Σοβαρα? τοσο  απλα κ ευκολα? απλα σου παραδοθηκαν απο την ACS χωρις να σου ζητησει κανενα εγγραφο? ισως εχει αλλαξει η διαδικασια απο παλια γτ τρομαξα με οσα διαβασα... τελεια ευχαριστω πολυ!!  

9 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Καλημέρα! Εγω χρησιμοποιούσα μόνο βασκλορ στις προσπαθειες μου και μάλιστα είχα επιτυχία.

Κανει την ίδια δουλειά με τα ουτρο κ δεν έχει παρενέργειες ζαλάδες υπνηλία κλπ

• Μου αρέσει 1

Just now, MaryH είπε:

Καλημέρα! Εγω χρησιμοποιούσα μόνο βασκλορ στις προσπαθειες μου και μάλιστα είχα επιτυχία.

Κανει την ίδια δουλειά με τα ουτρο κ δεν έχει παρενέργειες ζαλάδες υπνηλία κλπ

Συμφωνώ απόλυτα!!!

• Μου αρέσει 1

Just now, Freida είπε:

Καλημερα !! Σοβαρα? τοσο  απλα κ ευκολα? απλα σου παραδοθηκαν απο την ACS χωρις να σου ζητησει κανενα εγγραφο? ισως εχει αλλαξει η διαδικασια απο παλια γτ τρομαξα με οσα διαβασα... τελεια ευχαριστω πολυ!!  

Στο check out επέλεξα να πληρώσω την υπηρεσία εκτελωνισμού εκ των προτέρων μέσω της ολλανδικής εταιρείας κούριερ DPD, ποσό περίπου 10 ευρώ, ώστε να μην μπλέξω μετά με εκτελωνισμούς και χαρτιά. Δεν ξέρω αν τελικά μου βγήκε πιο ακριβό, αλλά τουλάχιστον γλίτωσα την ταλαιπωρία!! ;-)

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

9 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Καλημέρα... Εγώ χρησιμοποιησα συνδυασμό βασκλορ και ούτρο 

• Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Διαφημίσεις

Just now, MaryH είπε:

Νατασακι, τι κανεις? 

Μαιρούλα μου..καλά είμαι.. εσένα διαβάζω τα νέα σου με την πριγκίπισσα σου..έχετε τρελαθεί έτσι!!!

Παλεύω με την περίοδο κ τα κυστικα..ασε..οι κύκλοι είναι άνω κάτω...ψάχνω να βρω έναν καλό..!!

• Μου αρέσει 1

On 3/20/2021 at 3:14 PM, thalasa said:

Κρίμα ! Και τι θα κάνει τώρα ; Είχε και οικονομικό πρόβλημα αν θυμάμαι καλά .. ας το συζητήσει μαζί τους , οφείλουν να της κάνουν καλύτερη τιμή για τη δεύτερη φορά , να το ζητήσει . Να μην το βάλει κάτω , δεν πρέπει να απογοητευτεί 

@MaryH Καλημερα κοριτσια μου, σε αυτη την φαση μου ειπε πως θελει μονο να ηρεμησει και να μην σκεφτεται τιποτα σχετικο γιατι ψυχολογικα δεν ειναι καλα. Ουτε με τον γιατρο δεν ειχε ορεξη να συζητησει πολλα πολλα. Θα παρουν αποφασεις με τον συζυγο για το πως θα προχωρησουν αλλα ειναι δυσκολα και για το οικονομικο και το ψυχολογικο.   

• Λυπημένη/-ος 1

sBP3p3.png

Just now, playbunny είπε:

@MaryH Καλημερα κοριτσια μου, σε αυτη την φαση μου ειπε πως θελει μονο να ηρεμησει και να μην σκεφτεται τιποτα σχετικο γιατι ψυχολογικα δεν ειναι καλα. Ουτε με τον γιατρο δεν ειχε ορεξη να συζητησει πολλα πολλα. Θα παρουν αποφασεις με τον συζυγο για το πως θα προχωρησουν αλλα ειναι δυσκολα και για το οικονομικο και το ψυχολογικο.   

Την καταλαβαίνω , έχω βρεθεί πολλές φορές σε αυτή τη θέση . Ας ηρεμήσει πρώτα και μετά θα κάνει ότι θεωρεί καλύτερο για αυτήν 

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα