Recommended Posts

6 ώρες πρίν, mominthemaking είπε:

Χρόνια πολλά Ευαγγελία!!!! Όλα τα καλά εύχομαι!

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ κούκλα μου!Να σαι καλά!Εύχομαι ότι καλύτερο κ σε σένα!Χρόνια πολλά σε όλους μας!Η Χάρη της Παναγίας να μας βοηθάει όλους!

• Μου αρέσει 1

1 ώρα πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Μα ποσό φιλισιν; Κι άμα ανεβεί πολύ νομίζω βλάπτει. 

Εμένα να φανταστείς μου όρισε τη δόση του fiflicine η Τσεκούρα εκτός εγκυμοσύνης σε 1 χάπι την εβδομάδα, πάντα κρίνοντας από τις εξετάσεις μου. Μου είπε ότι έχουν μεγάλη συγκέντρωση και αν δεν υπάρχει κάποια παθολογική κατάσταση, δεν χρειάζεται να παίρνουμε πολύ...

πρίν από 58 λεπτά , mominthemaking είπε:

Πολύ σωστά θέλει μέτρημα και αυτό! Γενικά δεν το θέλουμε πάνω απο 18. όχι ότι σημαίνει τίποτα και πάλι. Ειναι θεμα πιθανοτητων...

Αλλα εδω που ειμαστε ας τα προσεχουμε ολα. 

Χρειαζεται για την αποφυγη δισχιδής ράχης αλλά μόνο αν έχουμε έλλειψη πχ κάτω απο 5

Και συνήθως οι αιματολόγοι σου μετράνε και την ομοκυστείνη για να ορίσουν τη δόση. 

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Μα ποσό φιλισιν; Κι άμα ανεβεί πολύ νομίζω βλάπτει. 

Μου ζητησε απο το πρωτο ραντεβου καποιες εξετασεις εκτος απο τις κλασικες που χρειάζοταν για να προχωρησει σε εξωσματικη πχ σαλπογγογραφια.αυτες ηταν D,B12,,φιλικο οξυ,ομοκυστεινη,Crp,σιδηρο κλπ και αναλογα των αποτελεσμάτων μου δωσε.μετα ξανατσεκαρεις κ κρινεις ..για να βλάψει πρεπει να ανεβει ανω των 40’κ ειναι σπανιο..

• Μου αρέσει 2

ZAeBp3.png

Just now, Nephele78 είπε:

Μου ζητησε απο το πρωτο ραντεβου καποιες εξετασεις εκτος απο τις κλασικες που χρειάζοταν για να προχωρησει σε εξωσματικη πχ σαλπογγογραφια.αυτες ηταν D,B12,,φιλικο οξυ,ομοκυστεινη,Crp,σιδηρο κλπ και αναλογα των αποτελεσμάτων μου δωσε.μετα ξανατσεκαρεις κ κρινεις ..για να βλάψει πρεπει να ανεβει ανω των 40’κ ειναι σπανιο..

Οκ κατάλαβα. Δεν ξέρω τι να κάνω πια.

• Μπερδεμένη/-ος 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

4 ώρες πρίν, Nephele78 είπε:

Οχι δεν ειχα ουτε εχω πολυκυστικες .κ τον ειχα ρωτησει μου ειχε πει θα με βοηθησει στη ποιοτητα των ωαριων μαζι με λιφερτιλ κ μου ειχε πει κ ντε να παιρνω πολυ κ εξτρα φιλισιν

Ε ναι λίγο πολύ όλα βοηθούν και όλα σχετικά είναι...και λίγο φιλισιν και λίγο d ,και λίγο c και λίγο q10 και dhea και Λυγαριά  κλπ ..κλπ και τελειωμό δεν έχουν..... Πάρε το ένα .....δοκίμασε το άλλο ....εγώ έχω κατσιάσει το στομάχι μου με όλα αυτά γιατί όλα χημικά καπάκια είναι ..τα γερασμένα ωάρια δύσκολα διορθώνονται καλά τα ψέματα ...

4 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Προσωπικά με ovamax και fertilimax ταυτόχρονα πάντα δεν είχα κανένα αποτέλεσμα. Κ θεωρείται κιόλας το καλύτερο προϊόν της αγοράς.

Σίγουρα το πιστεύω γιατί αν αποδεδειγμένα βοηθούσαν  όλες θα έπαιρναν κι αμέσως θα βελτιώνονταν τα ωάρια κι ετσι θα είχαν μεγαλύτερα ποσοστά επιτυχίας.  Παίζει ρόλο και η διατροφή και η γυμναστική και οι ορμόνες του εκάστοτε κυκλου... Και φυσικά η ηλικία... Λεφτά να έχουμε να ξοδεύουμε πάντως... 

• Μου αρέσει 6

Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, CATHRINE είπε:

Ε ναι λίγο πολύ όλα βοηθούν και όλα σχετικά είναι...και λίγο φιλισιν και λίγο d ,και λίγο c και λίγο q10 και dhea και Λυγαριά  κλπ ..κλπ και τελειωμό δεν έχουν..... Πάρε το ένα .....δοκίμασε το άλλο ....εγώ έχω κατσιάσει το στομάχι μου με όλα αυτά γιατί όλα χημικά καπάκια είναι ..τα γερασμένα ωάρια δύσκολα διορθώνονται καλά τα ψέματα ...

Σίγουρα το πιστεύω γιατί αν αποδεδειγμένα βοηθούσαν  όλες θα έπαιρναν κι αμέσως θα βελτιώνονταν τα ωάρια κι ετσι θα είχαν μεγαλύτερα ποσοστά επιτυχίας.  Παίζει ρόλο και η διατροφή και η γυμναστική και οι ορμόνες του εκάστοτε κυκλου... Και φυσικά η ηλικία... Λεφτά να έχουμε να ξοδεύουμε πάντως... 

Εχεις απόλυτο δίκιο!

Καλημερα σε όλες!

• Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Εχεις απόλυτο δίκιο!

Καλημερα σε όλες!

Καλημερα 

Βαθιες ανασες και πλανο  για τα επομενα βηματα 

Την αγαπη μου

Just now, Neverislate είπε:

Καλημερα 

Βαθιες ανασες και πλανο  για τα επομενα βηματα 

Την αγαπη μου

Το πλάνο είναι ανάπαυλα για 3 μήνες. Ότι χειρότερο για εμένα που είμαι ανυπόμονη και τα θέλω εδώ και τώρα. Μόνο άγχος μου προκαλεί αυτό.

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Το πλάνο είναι ανάπαυλα για 3 μήνες. Ότι χειρότερο για εμένα που είμαι ανυπόμονη και τα θέλω εδώ και τώρα. Μόνο άγχος μου προκαλεί αυτό.

Καλημέρα παντού!!! Σαν να περιγράφεις εμένα...Αλλά χρειάζεται ένα διάλειμμα κάπου κάπου, για να πάρουμε δυνάμεις! Αναμονή βαθιά, μεγάλη αγκαλιά τον γιο σου και πάμε! 

• Μου αρέσει 1

Just now, *Μυρτώ είπε:

Καλημέρα παντού!!! Σαν να περιγράφεις εμένα...Αλλά χρειάζεται ένα διάλειμμα κάπου κάπου, για να πάρουμε δυνάμεις! Αναμονή βαθιά, μεγάλη αγκαλιά τον γιο σου και πάμε! 

Έτσι είναι 

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Διαφημίσεις

impryl παίρνει καμιά; Ψευδάργυρος, φολλικό οξύ, β12, β6 ... d3 σταμάτησα για λίγο έστω, είχε φτάσει 35, καλά νομίζω. Και ουμπικινόλη έπαιρνα για ένα δίμηνο, τη σταμάτησα τώρα...τον Μάιο ίσως κάνω διέγερση. Δεν ξέρω τι έχω καταφέρει...αλλά τη διατροφή μου τη διέλυσα τον τελευταίο μήνα. Φουλ γλουτένη και ζάχαρη... και αλκοόλ ...

Τον Απρίλιο θα επιστρέψω στην ασκητική ζωή. 

• Χαχα 1

Just now, Visit a vis είπε:

impryl παίρνει καμιά; Ψευδάργυρος, φολλικό οξύ, β12, β6 ... d3 σταμάτησα για λίγο έστω, είχε φτάσει 35, καλά νομίζω. Και ουμπικινόλη έπαιρνα για ένα δίμηνο, τη σταμάτησα τώρα...τον Μάιο ίσως κάνω διέγερση. Δεν ξέρω τι έχω καταφέρει...αλλά τη διατροφή μου τη διέλυσα τον τελευταίο μήνα. Φουλ γλουτένη και ζάχαρη... και αλκοόλ ...

Μα δεν γίνεται συνέχεια στερήσεις, είπαμε. 

• Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

πρίν από 48 λεπτά , Visit a vis είπε:

Καλησπέρα! Την ουμπικινόλη μη τη σταματάς, θέλει ένα τριμηνάκι τουλάχιστο για να δουλέψει!! 

Δυστυχώς δεν τις ξέρω τις συγκεκριμένες βιταμίνες.

• Μου αρέσει 1

On 20/3/2021 at 12:13 ΜΜ, Kiddo είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!

Χαρίζω 3 κλειστά κουτιά clomiphene citrate σε όποια μπορεί να τα χρειάζεται..

Αν δεν μου τα ζητήσει κάποια, την άλλη εβδομάδα θα πάω να τα αφήσω στο τμήμα καθ'έξιν αποβολών του Έλενα, στη γνωστή μας κυρία που σίγουρα θα τα δώσει σε όποια τα χρειαστεί!

Kαλησπερα χαριζω 2 κλειτες bemfola 75iu 1 ovitrelle και λιγες arvekap 0,1-βρισκομαι Θεσσαλονικη παρακαλω ας επικοινωνησει αν τα χρειαζεται καποια γυναικα

• Μου αρέσει 2

Just now, [email protected] είπε:

Kαλησπερα χαριζω 2 κλειτες bemfola 75iu 1 ovitrelle και λιγες arvekap 0,1-βρισκομαι Θεσσαλονικη παρακαλω ας επικοινωνησει αν τα χρειαζεται καποια γυναικα

@Kiddo

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα