Recommended Posts

10 hours ago, Stellouni said:

Κορίτσια καλησπέρα SOS μπορείτε να μου πείτε μου μπορώ να βρω cuclacur η divina ???εγω φαει τον κόσμο και δν μπορώ να βρω αν κάποια κοπέλα μπορεί να με βοηθήσει....

Καλημέρα. Το Φαρμακείο Μπιλινη 21 0417 7513 έχει κάποια αντίστοιχα χάπια με τα λευκά cyclacur που τα εισάγει από Γερμανία. Είναι ένα κουτί με 100 χάπια και κοστίζει 40€. Κι εγώ αυτά πήρα γιατί τα αλλά έχουν εξαφανιστεί. 

• Ευχαριστώ 1

Just now, *Μυρτώ είπε:

Καλημέρα! Δυστυχώς, παλινδρόμησε το έμβρυο! Διάλειμμα και βλέπουμε! Καλή τύχη και καλές εγκυμοσύνες σε όλα τα κορίτσια!

Λυπαμαι @*Μυρτώ:cry: Μια αγκαλια απο μενα, ηρεμια τωρα και προχωρας οταν εισαι ετοιμη. Ηταν σημαντικο ομως με μια βλαστοκυστουλα που εγινε η εμφυτευση, η επομενη θα ειναι και η τυχερη :)

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

23 hours ago, olpapa said:

Κορίτσια μου πριν δύο μέρες ήρθε στο κόσμο το αγοράκι μας! Τα καταφέραμε!!!

Μετά από δυόμιση χρόνια με δύο ατυχείς εγκυμοσύνες, μια αποτυχημένη εξωσωματική και συνεχόμενα άσχημα ιατρικά νέα και παντού μειωμένες πιθανότητες να πετύχουμε, ήρθε το θαυματάκι μας! Με αποκορύφωμα το κύκλο που έμεινα έγκυος να έπεται της αποτυχημένης εξωσωματικής και η σύλληψη να γίνεται δύο μέρες μετά από μια ακόμα σαλπιγγογραφία να λέει πως οι σάλπιγγες είναι σχεδόν κλειστές!

Να έχετε πίστη στο στόχο σας, να ξέρετε ότι όλες θα τα καταφέρετε!!!

Να σου ζήσει ο Θησαυρός σου! Γερός και καλότυχος να είναι! Καλή λοχεία και σε εσένα γλυκιά μανουλίτσα!

• Ευχαριστώ 1

Just now, *Μυρτώ είπε:

Καλημέρα! Δυστυχώς, παλινδρόμησε το έμβρυο! Διάλειμμα και βλέπουμε! Καλή τύχη και καλές εγκυμοσύνες σε όλα τα κορίτσια!

Μα γαμ@το δηλαδή. Τι καντεμιά είναι αυτή που μας δέρνει.

• Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

πρίν από 12 λεπτά , Love!!! είπε:

ευχαριστώ!!! μου είπε ότι οι κύστες που δημιουργούνται σε κάποιους κύκλους είναι φυσιολογικό πόσο μάλλον όταν κάνεις εξωσωματικές. και ότι αυτές οι κύστες λέγονται παράγοντες και ότι εκκρίνουν ορμόνες και αυτό δε βοηθάει όποτε απορρίψαμε το κύκλο. εμένα δε μου έδωσε αντισυλληπτικά μου είπε ότι θα απορροφηθεί μόνη της σε 1 ή 2 κύκλους.

Καλημέρα! Ρωτα αν δεν έχεις πάρει μήπως αρχίσεις τα ινοφερτ τα απλά φακελάκια. Περιέχουν ινοσιτολη και φολικό και βοηθούν στο να μη κάνεις κύστες ενώ ρυθμίζουν τον κύκλο.

Just now, *Μυρτώ είπε:

Κ είχα ελπίδα, λυπάμαι βρε κορίτσι μου. 

• Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Διαφημίσεις

Just now, Moomin είπε:

Καλημέρα! Ρωτα αν δεν έχεις πάρει μήπως αρχίσεις τα ινοφερτ τα απλά φακελάκια. Περιέχουν ινοσιτολη και φολικό και βοηθούν στο να μη κάνεις κύστες ενώ ρυθμίζουν τον κύκλο.

Κ είχα ελπίδα, λυπάμαι βρε κορίτσι μου. 

τον ρώτησα και μου είπε τίποτα... ούτε αντισυλλήπτικά δε μου έδωσε... μου είπε θα απορροφηθεί από μόνη της. Γενικά δε κάνω κύστες ήταν η 1 φορά.... ας ελπίσουμε και η τελευταία... με το κύκλο μου δεν έχω θέμα είμαι πάντα συνεπής χα χα χα χα είτε είμαι σε εξωσωματική είτε όχι.... 

• Μου αρέσει 1

mUVMp2.png

Just now, *Μυρτώ είπε:

Λυπάμαι πολυ κοριτσάκι μου!! Κουράγιο, κάνε ένα διάλειμμα για λίγο να ηρεμήσετε κ μετά ξανά στον αγωνα

• Μου αρέσει 1

πρίν από 10 λεπτά , CATHRINE είπε:

Για Θεσσαλονίκη λέω .   Νομίζω πως αν πας με φυσικό κύκλο εφόσον είναι υψηλή η ε2 και το άλλο είναι κακής ποιότητας γιατί απορροφούν οιστρογόνα έτσι μου είχε πει εμένα ο γιατρός αν θυμάμαι καλά για αυτό πάντα δύο βδομάδες αντισυλληπτικό jasmine και έφυγε αλλιώς είναι άλλη περίπτωση. 

παιδιά εμένα δε μου κάνει ποτέ εξετάσεις αίματος.... μόνο τον υπέρηχο είδε και με έδιωξε... μου είπε έλα τον άλλο μήνα... και μου είπε ωοληψία όχι δε θα είναι καλή ποιότητας και για ετ μου είπε οχι οι ορμόνες σου θα είναι αρρύθμιστες αυτό το μήνα....

mUVMp2.png

Just now, *Μυρτώ είπε:

Λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου.... Κρίμα ρε γ@μώτο.. 

Ναι κάνε ένα διάλειμμα για την ώρα να ανασυγκροτήσεις δυνάμεις, να ηρεμήσει και ο οργανισμός σου και μετά ξανά στον αγώνα!! Δεν το βάζουμε ποτέ κάτω..!! 

• Μου αρέσει 1

OiAXp2.pngbfhkp3.png

Just now, Love!!! είπε:

παιδιά εμένα δε μου κάνει ποτέ εξετάσεις αίματος.... μόνο τον υπέρηχο είδε και με έδιωξε... μου είπε έλα τον άλλο μήνα... και μου είπε ωοληψία όχι δε θα είναι καλή ποιότητας και για ετ μου είπε οχι οι ορμόνες σου θα είναι αρρύθμιστες αυτό το μήνα....

Ούτε κι εγω κάνω ο υπέρηχος είναι αρκετός .

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Διαφημίσεις

16 ώρες πρίν, CATHRINE είπε:

Κορίτσια Πείτε μου σας παρακαλώ αν γνωρίζετε αν  μας επηρεάζει στην ωοληψια γενικά στην διαδικασία όλη είτε με φυσικο είτε με φαρμακα η χρήση botox ,πριν  και η ενέσιμη μεσοθεραπεια προσώπου  και σώματος. Πριν ρωτήσω τον Γιατρό έτσι να έχω μια ιδέα...

Έχει κάνει καμία botox εν μέσω διαδικασίας εξωσωματικής ?

Just now, Thia1985 said:

Να σου ζήσει κοπέλα μου!!! Να τον χαίρεστε, να τον δείτε όπως ποθείτε και ποθεί!! 

Γερο κ δυνατό 

Με αφορμή τα δικά σου ευχάριστα να γράψω κι εγώ ότι την Δευτέρα 29.03 ήρθε στον κόσμο με καισαρική τομή μια μπουμπού που έχει ξετρελάνει εμένα κ το μπαμπά της!!!! 

Έγιναν όλα γρήγορα, από το χειρουργείο δε θυμάμαι πολλά, τώρα αναρρώνω κ χαιρομαστε με τον άντρα μου τη μπουμπού μας. Είμαστε ακόμη μαιευτήριο. 

Μην τα παρατάτε πέρναγα αυτά κι άλλα τόσα για να την ξανακάνω!!! 

Και για όσες κοπέλες προσπαθούν με  δωρεά ή φοβούνται το επόμενο βήμα, πιστέψτε με δε το σκέφτεστε καν!!! Καθόλου, ούτε στιγμή. Είναι το μωρό σας, έχει μεγαλώσει μέσα σας, εσείς του δώσατε κ ζωή κι εξαρτάται πλήρως από εσάς!!!! 

Δε μπορείτε να το καταλάβετε τώρα αλλά θα το νιώσετε κ θα με θυμηθείτε! 

Να σας ζήσει!!!! 

• Ευχαριστώ 1

Just now, Thia1985 είπε:

Να σου ζήσει κοπέλα μου!!! Να τον χαίρεστε, να τον δείτε όπως ποθείτε και ποθεί!! 

Γερο κ δυνατό 

Με αφορμή τα δικά σου ευχάριστα να γράψω κι εγώ ότι την Δευτέρα 29.03 ήρθε στον κόσμο με καισαρική τομή μια μπουμπού που έχει ξετρελάνει εμένα κ το μπαμπά της!!!! 

Έγιναν όλα γρήγορα, από το χειρουργείο δε θυμάμαι πολλά, τώρα αναρρώνω κ χαιρομαστε με τον άντρα μου τη μπουμπού μας. Είμαστε ακόμη μαιευτήριο. 

Και για όσες κοπέλες προσπαθούν με  δωρεά ή φοβούνται το επόμενο βήμα, πιστέψτε με δε το σκέφτεστε καν!!! Καθόλου, ούτε στιγμή. Είναι το μωρό σας, έχει μεγαλώσει μέσα σας, εσείς του δώσατε κ ζωή κι εξαρτάται πλήρως από εσάς!!!! 

Να σου ζήσει, να είναι γερή και καλότυχη!! Καλή ανάρρωση και σε εσένα..

• Ευχαριστώ 1

Just now, Thia1985 είπε:

Γερο κ δυνατό 

Να σας ζήσει κ πάντα χαρές από εδώ και πέρα.

• Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα