Recommended Posts

1 hour ago, Arriel_83 είπε:

Το θες το μωρό? Είμαι σίγουρη ότι το θες! Οπότε μην αγχώνεσαι άλλο γιατι αυτό περνάει και προς τα μέσα. Οτι, μα ότι κι αν συμβεί, πες "εγώ σήμερα είμαι έγκυος!". Αν πάρεις τεστ εγκυμοσύνης θα βγει θετικό! Ξεχνα το νούμερο της χοριακης. Σήμερα, τώρα εδώ που μιλάμε, είσαι έγκυος. Αυτό. 

Κάνε μια ζεστή σοκολάτα, άραξε στον καναπέ, κλείσε τα μάτια και κάνε όνειρα! Γιατι σήμερα έχεις το δικαίωμα να το κάνεις αυτό. Μην σκέφτεσαι το αύριο γιατί η σκέψη του αύριο μόνο φόβους φέρνει. Εστίασε στο σήμερα. 

Πολλά like!!! 

Διαφωνώ μόνο με τη ζεστη σοκολατα. Μήπως καλύτερα κρύα λεμονάδα με τόση ζεστη Χαχαχα!!

• Μου αρέσει 2

Διαφημίσεις

@mominthemaking,κοριτσακι μου θα σου πω κ εγω με τη σειρα μου πως οντως πηγες πολυ νωρις. Δεν έχεις λογο να είσαι τοσο απαισιόδοξη...Θα πανε ολα καλα. Απαισιόδοξη ημουν εγω οταν ειχα παει την ημερα που μου ειχε πει ο γιατρός ότι πρεπει κ ειχα παρει τιμη 16... Εκει ηξερα οτι κατι δεν παει καθόλου καλα. Εσυ ομως εκανες του κεφαλιου σου κ τωρα στενοχωριεσαι.Κακως...Πηγαινε τη Δευτέρα να κανεις την κανονική χοριακη σου να δεις τι αριθμό θα παρεις...Κ ασε αυτα που ξερεις:wub:

• Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

20 minutes ago, winspert said:

@mominthemaking,κοριτσακι μου θα σου πω κ εγω με τη σειρα μου πως οντως πηγες πολυ νωρις. Δεν έχεις λογο να είσαι τοσο απαισιόδοξη...Θα πανε ολα καλα. Απαισιόδοξη ημουν εγω οταν ειχα παει την ημερα που μου ειχε πει ο γιατρός ότι πρεπει κ ειχα παρει τιμη 16... Εκει ηξερα οτι κατι δεν παει καθόλου καλα. Εσυ ομως εκανες του κεφαλιου σου κ τωρα στενοχωριεσαι.Κακως...Πηγαινε τη Δευτέρα να κανεις την κανονική χοριακη σου να δεις τι αριθμό θα παρεις...Κ ασε αυτα που ξερεις:wub:

Η κανονική μου είναι την Τετάρτη να φανταστείς.....απλα 9η μέρα από μεταφορά βλαστοκυστης θα έπρεπε να είναι πιο ψηλά...

xu6xp2.png

πρίν από 20 λεπτά , mominthemaking είπε:

Η κανονική μου είναι την Τετάρτη να φανταστείς.....απλα 9η μέρα από μεταφορά βλαστοκυστης θα έπρεπε να είναι πιο ψηλά...

Μιλας σοβαρα; Ελα ρε συ... πήγες υπερβολικα νωρις. Κ δεν υπάρχει θα επρεπε.Το νούμερο 47 δειχνει οτι αυτη τη στιγμή ενα εμβρυακι εχει εμφυτευτει μεσα σου... Αυτο μόνο...

• Μου αρέσει 4

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Διαφημίσεις

1 hour ago, MaryH said:

Πολλά like!!! 

Διαφωνώ μόνο με τη ζεστη σοκολατα. Μήπως καλύτερα κρύα λεμονάδα με τόση ζεστη Χαχαχα!!

Χάχα!! Εστω λεμοναδα. Ότι της αρέσει τέλος πάντων :):)

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Κορίτσια τα φώτα σας..από χτες έχω ξεκινήσει orgalutran ενώ σήμερα έκανα την τελευταία δόση menopur. Το πρωί είχα έντονους πόνους αριστερά σαν ωορηξιας κάπως. Είναι μήπως παρενέργεια της ένεσης η να ελπίζω ότι μπορεί να μεγαλώνει 2ο ωοθηλακιο;

2 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Καλησπέρα, σου έχω στείλει πμ ;)

Το είδα κούκλα μου θα σου απαντήσω ολοκληρωμένα αύριο γιατί κουτουλαω...

• Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

Καλημέρα Χριστός Ανέστη...

Μία ερώτηση γιατί έχω απογοητευτεί και νομίζω οτι δεν θα μπορέσω να δεχτώ εμβρυάκι..

Έκανα κανονικά την θεραπεία που μου είπαν ώστε να γίνει η εμβρυομεταφορά ωστόσο μετά τις ορμονικές μου είπαν οτι έχω υψηλή προγεστερόνη 4 και δεν θα μπορούμε να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά θα πάμε σε άλλο κύκλο...Συμβαίνει όντως αυτό? 

Ευχαριστώ

πρίν από 43 λεπτά , lenaki898 είπε:

Μία ερώτηση γιατί έχω απογοητευτεί και νομίζω οτι δεν θα μπορέσω να δεχτώ εμβρυάκι..

Έκανα κανονικά την θεραπεία που μου είπαν ώστε να γίνει η εμβρυομεταφορά ωστόσο μετά τις ορμονικές μου είπαν οτι έχω υψηλή προγεστερόνη 4 και δεν θα μπορούμε να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά θα πάμε σε άλλο κύκλο...Συμβαίνει όντως αυτό? 

Ευχαριστώ

Καλημέρα κορίτσι μου.. Ναι όντως την προγεστερονη για να ξεκινήσουμε την θέλουμε ιδανικά κάτω από 1.οπότε καλά σου είπε ο γιατρός σου ότι θα πάτε σε επόμενο κύκλο.

Μην ανυσηχεις όμως.σου εύχομαι καλή επιτυχία.

• Μου αρέσει 1

Καλημερα κοριτσια μου!! Χαριζω μια gonal 300 μοναδες ληξη 11/21 και μια ovitrelle ληξη 2/22 . Οποια χρειαζεται να μου στειλει!! :wub:

• Μου αρέσει 2

1 hour ago, lenaki898 said:

Ευχαριστώ

Καλημέρα κορίτσι μου. Μην απογοητεύεσαι, ένας κακός κύκλος είναι μόνο. Ο επόμενος θα είναι καλύτερος και θα μπορέσεις να υποδεχτείς το εμβρυακι σου. Να σκέφτεσαι ότι κάθε εμπόδιο για καλό. Το εμβρυακι σου θέλει να βολευτεί στην κοιλιτσα σου τον επόμενο μήνα ! 

πρίν από 8 λεπτά , Argie.P είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!! Χαριζω μια gonal 300 μοναδες ληξη 11/21 και μια ovitrelle ληξη 2/22 . Οποια χρειαζεται να μου στειλει!! :wub:

@Kiddo

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα