Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , mominthemaking είπε:

Καλε ναι, εμβρυα ειχαμε απλα σε εναν χρονο φυσικων (10 ωοληψιες) 3 μονο γονιμοποιηθηκαν και τα 3 εγιναν βλαστοκυστες. Αυτο τους δειχνει οτι αν βρεθει το καλο το σπερματοζωαριο τοτε προχωραει το εμβρυο. Οποτε θα αλλαξουμε τεχνικη για να γονιμοποιουνται περισσοτερα. 

Κατάλαβα, σόρρυ τα μπέρδεψα! 

Την καλυτερη δουλειά θα κάνεις! Η ψυχολογία παίζει πολυ σημαντικό ρόλο! Κάντε τα μπανακια σας και ξεκουραστείτε, γιατί παίζει ναι είναι το τελευταίο σας καλοκαίρι χωρίς μπεμπέ :wub:

• Χαχα 2

10 minutes ago, MaryH said:

Αυτό με τις φρεσκιες σας το πρότεινε ο γιατρός; Γιατί και στις τρεις ετ είχα πάει με κατεψυγμένα κ είχα εγκυμοσύνη στα τρία απ τα έξι έμβρυα. Δεν νομίζω ότι επηρεάζει το άποτελεσμα

Τι ωραία!!! Καλή ξεκούραση καλές βουτιές , καφεδακια και αγαπη με τον σύντροφο σου. 

θεωρούν ότι ίσως δώσουν λίγες παραπάνω πιθανότητες. όπως λες 3/6 εδωσαν εγκυμοσυνη. τωρα θα δειξει, δε χανουμε κατι να το δοκιμασουμε κ αυτο

σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!

• Μου αρέσει 1

xu6xp2.png

Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , mominthemaking είπε:

θεωρούν ότι ίσως δώσουν λίγες παραπάνω πιθανότητες. όπως λες 3/6 εδωσαν εγκυμοσυνη. τωρα θα δειξει, δε χανουμε κατι να το δοκιμασουμε κ αυτο

Σωστά δεν χάνετε κάτι να δοκιμάσετε. Ευχομαι τα επόμενα έμβρυα να είναι τα τυχερά! Όλα καλά θα πανε! 

• Ευχαριστώ 1

πρίν από 17 λεπτά , mominthemaking είπε:

Μακαρι να πάνε καλά με αυτήν την μέθοδο τι να πω. Τέτοια ταλαιπωρία που περνάμε δεν λέγεται.

• Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

πρίν από 8 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Μακαρι να πάνε καλά με αυτήν την μέθοδο τι να πω. Τέτοια ταλαιπωρία που περνάμε δεν λέγεται.

Εσυ πότε ξεκινάς με το καλό;

Διαφημίσεις

11 minutes ago, νικηαντωνια81 said:

Ευχαριστώ πολύ Τόνια μου.

Να δούμε. Πάντως τετοια ψυχικη κουραση  που εχω δε λεγεται 

xu6xp2.png

πρίν από 13 λεπτά , mominthemaking είπε:

Σε ποιο κεντρο εισαι?Στο Γεννεσις?Ειμασταν και εμεις εκει και λογω κατακερματισμου μας εκαναν παντα picsi.Μαλιστα απο ο,τι θυμαμαι την χρησιμοποιουν τοσο ευρεως που ισως δεν πολυχρειαζεται να τη ζητησεις.Αν ειχατε θεμα με το σπερμα και προφανως δεν το κρυψατε γιατι καποιος πχ ο γιατρος δεν ειπε να σας την κανουν παντα? Εδω απο ο,τι ξερω την εκαναν και σε ζευγαρια χωρις ιδιαιτερο θεμα ετσι για καλυτερα αποτελεσματα.Γιατι δεν την χρεωνουν επιπλεον.Θυμαμαι καποια στιγμη που ελεγα στο συζυγο να το λεει οταν στις ωοληψιες  του απαντησαν να μην ανησυχει οτι ειναι περασμενο στην καρτελα.

Περα απο αυτα καλη ξεκουραση γιατι τη χρειαζεσαι πραγματικα.Εχεις ηλικιακα ολο το χρονο να χαλαρωσεις.

• Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

12 minutes ago, anoulious said:

Σε ποιο κεντρο εισαι?Στο Γεννεσις?Ειμασταν και εμεις εκει και λογω κατακερματισμου μας εκαναν παντα picsi.Μαλιστα απο ο,τι θυμαμαι την χρησιμοποιουν τοσο ευρεως που ισως δεν πολυχρειαζεται να τη ζητησεις.Αν ειχατε θεμα με το σπερμα και προφανως δεν το κρυψατε γιατι καποιος πχ ο γιατρος δεν ειπε να σας την κανουν παντα? Εδω απο ο,τι ξερω την εκαναν και σε ζευγαρια χωρις ιδιαιτερο θεμα ετσι για καλυτερα αποτελεσματα.Γιατι δεν την χρεωνουν επιπλεον.Θυμαμαι καποια στιγμη που ελεγα στο συζυγο να το λεει οταν στις ωοληψιες  του απαντησαν να μην ανησυχει οτι ειναι περασμενο στην καρτελα.

Περα απο αυτα καλη ξεκουραση γιατι τη χρειαζεσαι πραγματικα.Εχεις ηλικιακα ολο το χρονο να χαλαρωσεις.

στο γεν ναι αλλα δε μας εκαναν ποτε...Ειναι οριακο το σπερμα οποτε νομιζω δεν πολυδινανε σημασια...

ευχαριστω αννουλα μου

• Μου αρέσει 1

xu6xp2.png

3 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Φτιαχτές πως δηλαδή; Ποσό κοστίζουν;

2 ώρες πρίν, mominthemaking είπε:

Μπορείς να μου στείλεις ποιες είναι;

τωρα για το ΕΡΑ δεν ξέρω πραγματικά αν έχει νόημα αφού εμφυτεύτηκε κανονικά η βλαστοκύστη σε φυσικό κύκλο..

αν έχει νόημα να το κάνω..

ειπαμε να δοκιμάσουμε μια φορά με φρέσκιες βλαστοκυστες γιατί μέχρι στιγμής πάμε μόνο με κατεψυγμένες αλλα να περάσουν μερικοί μήνες να ξεκουραστώ και μετά πάλι...

1 hour ago, *Μυρτώ είπε:

Συγγνώμη, μάλλον κάτι έχασα! Δεν βγάζατε βλαστοκυστες; 

@winspert γίνεται, αν δεν σου κανει κόπος, να μου πεις κι εμένα τις βιταμίνες;

Κοριτσια μου,τις βιταμίνες τις φτιαχνει το φαρμακείο του Ηλία Κατσογιαννη στην Αθηνα κ είναι δυο σκευάσματα.Το ενα εχει αργινίνη με καποια αλλα στοιχεία κ το αλλο είναι καρνιτινη. Συνολο για τρεις μηνες μας πηγε καπου 210€ (περίπου)...Μπορει να είναι αρκετα αλλα εμας σας λεω εκαναν δουλεια...Να φανταστειτε πως στο τελευταίο σπερμοδιαγραμμα είχαμε λιγοτερα απο 20.000 σπερματοζωάρια κ τωρα ηταν 120.000 κ με πιο καλα σπερματοζωάρια...Κ την αλλη φορα παλι ειχαμε δει διαφορα...Δοσολογια κ τροπο ληψης σας τα λενε εκεί στο φαρμακείο. 

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

6 minutes ago, winspert said:

Κοριτσια μου,τις βιταμίνες τις φτιαχνει το φαρμακείο του Ηλία Κατσογιαννη στην Αθηνα κ είναι δυο σκευάσματα.Το ενα εχει αργινίνη με καποια αλλα στοιχεία κ το αλλο είναι καρνιτινη. Συνολο για τρεις μηνες μας πηγε καπου 210€ (περίπου)...Μπορει να είναι αρκετα αλλα εμας σας λεω εκαναν δουλεια...Να φανταστειτε πως στο τελευταίο σπερμοδιαγραμμα είχαμε λιγοτερα απο 20.000 σπερματοζωάρια κ τωρα ηταν 120.000 κ με πιο καλα σπερματοζωάρια...Κ την αλλη φορα παλι ειχαμε δει διαφορα...Δοσολογια κ τροπο ληψης σας τα λενε εκεί στο φαρμακείο. 

ευχαριστουμε πολύ!!!ποιο απο ολα τα φαρμακεια;; βρισκω πολλους κατσιγιαννηδες...περιοχη;;

• Χαχα 2

xu6xp2.png

Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , winspert είπε:

Να σαι καλά κορίτσι μου, σε ευχαριστώ πολύ! Καλή τύχη στην επομένη προσπάθεια και με το καλό να έρθει το αδερφάκι :wub:

πρίν από 6 λεπτά , mominthemaking είπε:

ευχαριστουμε πολύ!!!ποιο απο ολα τα φαρμακεια;; βρισκω πολλους κατσιγιαννηδες...περιοχη;;

Ηλίας Κατσογιαννης φαρμακείο γκουγκλαρε, βγάζει στο κέντρο Αθήνα! Αυτός θαρρώ είναι!

@mominthemakingΒασικά κοντά σε Νέο κόσμο! 

• Ευχαριστώ 2

πρίν από 52 λεπτά , mominthemaking είπε:

Σε καταλαβαινω. Είναι όλα μαζί μαζί και με τον κοβιντ εννοώ που προκαλεί επιπλέον ψυχική κούραση. 

• Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

πρίν από 12 λεπτά , mominthemaking είπε:

Ναι, είναι κατσογιαννης ...Το τηλέφωνο είναι 21 0923 7060 κ η διεύθυνση Αμβροσίου Φραντζή 38, Αθήνα 117 44

• Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

3 ώρες πρίν, Ermionara είπε:

Καλημερα κοριτσι! 
ισως καταλαβε λαθος ο γιατρος; Δε νομιζω να ειπε ψεμματα επιτηδες. Για ποιο λογο; Μαλλον εκανε λαθος. Κριμα που περασες ολη αυτη την ταλαιπωρια με την ορμονικη διαταραχη. Εκανες το καλυτερο νομιζω ομως να αλλαξεις γιατρο ωστε να εισαι με καποιον που του εχεις εμπιστοσυνη και να κανεις νεα αρχη. 
ολα θα πανε καλα! Δυστυχως πρεπει να περασουμε απο 40 κυματα η καθε μια διαφορετικα αλλα ολα θα πανε καλα στο τελος!  

Καλά και εγώ η χαζη το πιστεψα με 2 μοναδες...μαλλον ήθελα νατο πιστευω για αλλαγή μετά από πεντε χρόνια 

• Λυπημένη/-ος 2

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα