Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Pagotoula είπε:

κι ομως απο οσο ξερω αυτος εχει ιδρυσει τον φυλακα αγγελο. ειναι μκο.

Αλήθεια λες; Βρε, τι μαθαίνουμε σήμερα...

Και τι επιχειρηματική δραστηριότητα έχει, για να έχουμε και καλό ερώτημα; 

• Χαχα 2

Από όλα αυτά καταλαβαίνω ότι εμείς οι ίδιες πρεπει να συμβουλεύσουμε κόρες, ανιψιες, φιλες για τη γονιμότητα τους. Μακάρι στο μέλλον να υπάρχει σωστή ενημέρωση και πρόληψη αλλά μέχρι τότε όπου μπορούμε να βοηθήσουμε ας το κάνουμε.

• Μου αρέσει 2

T4Rzp2.png

Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Troia είπε:

Αλήθεια λες; Βρε, τι μαθαίνουμε σήμερα...

Και τι επιχειρηματική δραστηριότητα έχει, για να έχουμε και καλό ερώτημα; 

Ναι αυτος ειναι σιγουρα το εψαξα. Επιχειρηματικη δραστηριοτητα; Φτιαχνει τα ντανοπιτακια αν τα θυμαστε χαχα. 

• Χαχα 4

Εγω παντως το εχω ηδη πει στον αντρα μου...Οταν το παιδακι μου φτάσει σε καταλληλη ηλικια θα του μιλησω για κατάψυξη σπέρματος...κ θα τον προτρεψω να το κανει... Τωρα βέβαια αν ειχα ή αν αποκτησω κορίτσι, πραγματικα δεν ξερω αν θα της προτείνω να παρει τοσα φάρμακα προκαταβολικά για να κανει διέγερση κ να καταψυξει ωαρια μη τυχον και...Αλλο για τους αντρες κ αλλο για τις γυναίκες...Αλλο το να σκεφτομαστε εμεις εκ των υστέρων,μακαρι να είχαμε καταψυξει ωαρια κ αλλο να βαλεις το παιδί σου σ αυτη τη διαδικασία!!!

• Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

πρίν από 14 λεπτά , Moomin είπε:

Από όλα αυτά καταλαβαίνω ότι εμείς οι ίδιες πρεπει να συμβουλεύσουμε κόρες, ανιψιες, φιλες για τη γονιμότητα τους. Μακάρι στο μέλλον να υπάρχει σωστή ενημέρωση και πρόληψη αλλά μέχρι τότε όπου μπορούμε να βοηθήσουμε ας το κάνουμε.

Εγώ τις μαλώνω όταν βλέπω ημιμόνιμο μανικιούρ, όταν τρώνε σαβούρες κι όταν δεν είναι fit. Ο καθένας με τη λόξα του, χαχαχα!

• Χαχα 1

Διαφημίσεις

10 hours ago, *Μυρτώ said:

Εδώ, παρούσα! Εξωσωματική στα 34 λόγω ανδρικού παράγοντα! 

Κι εγώ!;στα 26!!!και ακόμα στα 33 παλευουμε.εκνευρίστηκα πολύ με το σποτ.

ισως τώρα με τον ντόρο κάπως να ξυπνήσει ο κόσμος αν και νομίζω ότι τα στερεότυπα θέλουν πολλά χρόνια για να αλλάξουν ...

• Μου αρέσει 4

xu6xp2.png

πρίν από 9 λεπτά , mominthemaking είπε:

Κι εγώ!;στα 26!!!και ακόμα στα 33 παλευουμε.εκνευρίστηκα πολύ με το σποτ.

ισως τώρα με τον ντόρο κάπως να ξυπνήσει ο κόσμος αν και νομίζω ότι τα στερεότυπα θέλουν πολλά χρόνια για να αλλάξουν ...

Γλυκό μου κορίτσι..σου εύχομαι του χρόνου του καλοκαίρι να κρατάς το βρεφάκι σου αγκαλιά :wub:

• Ευχαριστώ 1

1 hour ago, *Μυρτώ said:

Γλυκό μου κορίτσι..σου εύχομαι του χρόνου του καλοκαίρι να κρατάς το βρεφάκι σου αγκαλιά :wub:

Μυρτουλα μου πάντα με την καλή σου την ευχή..

σε ευχαριστω και ανταποδίδω για να ερθει το αδερφάκι...

Προς το παρόν προσπαθώ να χαρώ τη ζωή σε αυτή τη δύσκολη περίοδο αναμονής..

• Μου αρέσει 1

xu6xp2.png

8 ώρες πρίν, winspert είπε:

Το ξερω..Κ επισης θεωρουν αμαρτια το να μεινουν εμβρυα... Μου το είχε αναφερει ο πνευματικός μου την πρώτη φορα που του το ειπα αλλα μου ειπε πως ο ιδιος δεν το βλεπει ακριβως ετσι κ τελικα με στηριξε παρα πολύ...κ μου εδωσε δυναμη!!!

Οκ,σε ευχαριστώ... Ευτυχώς που δεν ηταν ο γιατρός μου γιατί θα απογοητευομουν!!!!

Ναι γιατί ενδέχεται να πεταχτούν. Τεσπα αυτοί έχουν την δίκη τους άποψη.

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Conclusion, 

Ακυρώθηκε το τύπου "συνέδριο", 

Είχε πολλές αντιδράσεις και φάνηκε προφανώς η προχειρότητα 

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

Δείτε στο Instagram τη Συναυσακη και το βίντεο που απαντά στο συνέδριο. Δεν ξερω αν μας διάβαζε χτες .... πολυ εύστοχη.

• Χαχα 3

wRSzp2.pngm2gGp2.png

ακυρωθηκε το συνεδριο! τους φαγατε...χαχαχχα εντωμεταξυ το λεγαν τωρα στην ερτ κ επισημαναν οτι ακθρωθηκε λογω του σποτ κ των αντιδρασεων που προκαλεσε..κ οχι λογω των ομιλητων....:lol:

• Χαχα 4

πρίν από 25 λεπτά , Pagotoula είπε:

ακυρωθηκε το συνεδριο! τους φαγατε...χαχαχχα εντωμεταξυ το λεγαν τωρα στην ερτ κ επισημαναν οτι ακθρωθηκε λογω του σποτ κ των αντιδρασεων που προκαλεσε..κ οχι λογω των ομιλητων....:lol:

Διάβασα την δήλωση της δημοσιογράφου που έγραψε το κείμενο και έλεγε οτι έγραψε την δίκη της αλήθεια που δεν εχει καταφέρει ακομα να κανει παιδια. Στεναχωρέθηκα , γιατι ναι θα μπορούσε να ειναι η αλήθεια μιας γυναίκας. Ποσες φορές δεν μας εχει πάρει απο κάτω και σκεφτήκαμε με ακριβως τον ίδιο τροπο;

Το πιο αστείο σε όλη την υπόθεση ειναι η ανακοίνωση της ακύρωσης. Εμεις θέλαμε να ενημερώσουμε την κοινωνία για το ηλικιακό όριο, αφου εσεις δεν θέλετε ας το αναλάβει η πολιτεία. Και πετάνε και μια φράση γιατους άνδρες. Άντε μας την κάνανε την χάρη δεν φταίμε μονο εμεις.

• Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

wRSzp2.pngm2gGp2.png

On 9/6/2021 at 7:23 ΜΜ, konik είπε:

Μόνο υστεροσκοπιση έκανες η και άλλη εξέταση????

Θα το συζητήσω αλλά νομίζω είμαι αποφασισμένη να την κάνω να ηρεμήσει και εμένα το κεφάλι μου και να μου πει κάποιος ότι όλα είναι καλά εκεί μέσα..... πραγματικά η απογοήτευση είναι τεράστια από το αρνητικό αποτέλεσμα....καλό κουράγιο σε όλες μας ... 

Εκανα υστεροσκοπηση,εκανα NGS κ μετα εγχυσεις 

1 hour ago, Pagotoula είπε:

Μην σου πω ότι ο Πάντος πάλι κερδισμένος βγήκε...Τώρα έχει περάσει σε πολλές συνειδήσεις ως ο μόνος που συνεργάστηκε με το κράτος για να ενημερώσει και να αφυπνίσει τον κόσμο και να συμβάλει στο πρόβλημα της υπογεννητικότητας. Και που δεν θα γίνει το συνέδριο, το όνομά ακούστηκε πολύ!

1 ώρα πρίν, Καντι είπε:

Δείτε στο Instagram τη Συναυσακη και το βίντεο που απαντά στο συνέδριο. Δεν ξερω αν μας διάβαζε χτες .... πολυ εύστοχη.

Μπορεί να είναι και μία από εμάς...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα