Recommended Posts

12 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Στο παίδων Αγία Σοφία. Αυριο θα σου γράψω τηλεφωνο που την ειχα κανει να ρωτήσεις. Βεβαια έχουν περασει οκτώ χρόνια απο τότε.

Γίνεται και στο παίδων η κυστική ίνωση??? Νόμιζα μόνο στο λαϊκό γίνεται...αν δεν σου κάνει μεγάλο κόπο γράψε μου το τηλέφωνο...σε ευχαριστώ πολύ

πρίν από 46 λεπτά , konik είπε:

Γίνεται και στο παίδων η κυστική ίνωση??? Νόμιζα μόνο στο λαϊκό γίνεται...αν δεν σου κάνει μεγάλο κόπο γράψε μου το τηλέφωνο...σε ευχαριστώ πολύ

Καλα που μου το θύμισες παίδων Αγία Σοφία, θηβων και λεβαδειας, 210-7467461, με καθε επιφύλαξη γιατι οπως βλέπω στο χαρτί την εκανα το 2012.

• Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngm2gGp2.png

Διαφημίσεις

On 4/7/2021 at 11:02 ΜΜ, Καντι είπε:

Θα διαφωνήσω, εγω μια φορα δεν άκουσα το ένστικτο μου και πηγε πολυ χαλια όλη η προσπαθεια. Απο τότε μολις κατι δεν μου κολλούσε με άλλους γιατρους που ειδα στην συνεχεια έφευγα τρέχοντας.

Εχει πλακα που γράψαμε ταυτόχρονα και οι δυο για ένστικτο αλλα για αλλα πράγματα!

Μακάρι. Αλλα ειναι πολυ θεμα τύχης τα δυο στα τέσσερα έμβρυα υγιή γινεται πολυ εύκολα 0 στα 4 κοκ

Κάντι μου έχεις δίκιο. Κι εγώ το πέρασα και αυτό.  Δεν ξέρω πια τι είναι σωστό και τι όχι.  Δεν ξέρω  καν τι να κάνω 

6 ώρες πρίν, silvy22 είπε:

Καλημερα και καλη επιτυχια στα κορίρσια που κάνουν ετ, μπηκαν και τα 352ευρο! 1 μηνα μετα!

Και σ' εμένα μπήκαν χθες, λίγο παραπάνω από μήνα έκαναν στη δική μου περίπτωση, προφανώς εξετάζουν τις αιτήσεις μας σε συγκεκριμένες ημερομηνίες...

Κορίτσια καλησπέρα! Την επόμενη εβδομάδα όπως υπολογίζω και αν είναι όλα καλά θα κάνω κι εγώ την πρώτη μου διεγερση... Όσο περνάνε οι μέρες αγχώνομαι όλο και περισσότερο... εσείς πως νιώσατε τη διέγερση; ο γιατρός μου είπε πως θα μπορώ να έχω μια κανονική καθημερινότητα με όλες μου τις δραστηριότητες... ωστόσο θέλω να ακούσω κάποια πράγματα και από εσάς για να είμαι προετοιμασμένη... εσείς αλλάξατε κάτι εκείνες τις μέρες πχ διατροφή; εμένα μου είπε περιορισμό σε αλάτι, ζάχαρη, καφέ και αλκοόλ τίποτα άλλο... θα ήθελα να ακούσω και τις δικές σας γνώμες/συμβουλές... έχω μάθει πολλά από εσάς και σας ευχαριστώ για όλα

Διαφημίσεις

21 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Καλή επιτυχία!!!! 

20 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Καλές εμφυτευσεις!

20 ώρες πρίν, Troia είπε:

Καλή επιτυχία!

19 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Με το καλό κοριτσακι μου!! Να πάνε όλα τέλεια!! :wub:

19 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Καλη επιτυχια! Θα σε περιμενει γλυκο παρεακι στο σπιτι, αυτη τη φορα!

Σας ευχαριστώ από καρδιάς κορίτσια!

Έβαλα 2 βλαστοκύστες σήμερα,όλα καλά, δεν είχα πιει μόνο πολύ νερό και ήπια εκει κ περίμενα

πρίν από 13 λεπτά , [email protected] είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Την επόμενη εβδομάδα όπως υπολογίζω και αν είναι όλα καλά θα κάνω κι εγώ την πρώτη μου διεγερση... Όσο περνάνε οι μέρες αγχώνομαι όλο και περισσότερο... εσείς πως νιώσατε τη διέγερση; ο γιατρός μου είπε πως θα μπορώ να έχω μια κανονική καθημερινότητα με όλες μου τις δραστηριότητες... ωστόσο θέλω να ακούσω κάποια πράγματα και από εσάς για να είμαι προετοιμασμένη... εσείς αλλάξατε κάτι εκείνες τις μέρες πχ διατροφή; εμένα μου είπε περιορισμό σε αλάτι, ζάχαρη, καφέ και αλκοόλ τίποτα άλλο... θα ήθελα να ακούσω και τις δικές σας γνώμες/συμβουλές... έχω μάθει πολλά από εσάς και σας ευχαριστώ για όλα

δεν αλλάζει κάτι στην καθημερινότητά σου.στη διατροφή όπως σου τα είπε

• Μου αρέσει 9

1 hour ago, ssisi2019 είπε:

Σας ευχαριστώ από καρδιάς κορίτσια!

Έβαλα 2 βλαστοκύστες σήμερα,όλα καλά, δεν είχα πιει μόνο πολύ νερό και ήπια εκει κ περίμενα

δεν αλλάζει κάτι στην καθημερινότητά σου.στη διατροφή όπως σου τα είπε

Με το καλό να φωλιάσουν κοριτσάκι!!!

ποτε πάμε για χοριακή;

ugAHp3.png

jfV0p3.png

2 hours ago, [email protected] said:

Το άγχος είναι λογικό ειδικά την πρώτη φορά που κάνουμε κάτι και δεν ξέρουμε πως είναι. Σε γενικές γραμμές μου είχαν πει κι εμένα αυτά που ανέφερες αλλά μου είχαν τονίσει ειδικά προσοχή στο αλάτι για να μην γίνει κατακράτηση υγρών και περισσότερη κατανάλωση σε πρωτεινη πχ ασπράδια, κοτόπουλο κτλ. 

Η αλήθεια είναι ότι οι διεγέρσεις δεν χρειάζονται κάποια αλλαγή στην καθημερινότητα. Αν είναι να νιωσεις κατι σαν λιγο πιεση ή βάρος θα είναι τις μερες κοντά στην ωοληψια κι αυτό όχι πάντα.

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να είναι η πρώτη και τυχερή σου! 

• Μου αρέσει 2

sBP3p3.png

1 ώρα πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Με το καλό να φωλιάσουν κοριτσάκι!!!

ποτε πάμε για χοριακή;

σε 12 μέρες,άρα 18/7

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, [email protected] είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου ! Καλή αρχή εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και σύντομα να αποκτήσετε το/τα μωράκια σας ! Εγώ είμαι σήμερα στην 7η ημέρα ενέσεων (πρώτη φορά εξωσωματικη) και δεν είχα καταλάβει τίποτα μα τίποτα διαφορετικό, όλα ίδια στην καθημερινότητα μου, που και που κάποια τσιμπιματακια αριστερά και δεξιά στις ωοθήκες αλλά αυτό μόνο όταν ήμουν ξαπλωμένη και εστίαζαν στο τι νιώθω. σήμερα όμως άρχισα να έχω λίγο πιο έντονες ενοχλήσεις πιστεύω... Βέβαια επειδή κάνω πολλά στην καθημερινότητα δεν κάθομαι να ασχοληθώ με το τι νιώθω. Από διατροφή προσπαθώ να τρώω πιο υγιεινά, έναν καφέ το πρωί και καθόλου γλυκά και εννοείται καθόλου τσιγάρο και αλκοολ. Μέχρι τώρα όλα πάνε καλά είχα εχτές και τον πρώτο υπέρηχο. Θα δεις δεν είναι τόσο τρομακτικό όσο φαντάζεσαι... Μέχρι τώρα τουλάχιστον... 

• Μου αρέσει 1

4 hours ago, [email protected] said:

Κοριτσι μου καλη επιτυχια απο την καρδια μου, να ειναι η τυχερή φορα αυτη, να πανε ολα καλα και να εχεις σύντομα γεματη αγκαλια! 

Ειναι λογικο να φοβασαι, κι εγω ετρεμα σαν ψαρι αλλα τελικα κομματι κομματι αν το παρεις ειναι πιο ευκολο απ'οσο νομιζεις. Εγω δεν ετρωγα αλατι, ετρωγα γενικα πολυ υγιεινα αλλα απο πριν επιτηδες. Επισης επινα πολυ νερο και καθημερινα ενα ποτηρι χυμο ροδι (ειχα διαβασςι οτι βοηθαει). Πηγαινα κανονικα στη δουλεια, εκανα δουλειες στο σπιτι κτλ αλλα δεν εκανα γυμναστικη. Αυτο που ενιωσα ειναι πρηξιμο στο στηθος εκει που ωριμασαν τα ωαρια και λιγο φουσκωμα στην κοιλια. 

Αυτο που θα σε συμβουλευα ειναι να βαλεις να κανεις πραγματακια που σε ευχαριστουν, ωστε οσο μπορεις να ξεχνιεσαι απο τη διαδικασια. Μη σπαταλησεις ολη την ψυχικη ενεργεια σου σε αυτή τη φαση της διεγερσης! Και οπως είπαν τα κοριτσια, ειναι πιο απλο απ'οσο φαινεται!

Καλη επιτυχια ξανα κοριτσι μου! Ολα να πανε υπεροχα! 

• Μου αρέσει 5

oz5Vp2.png

12 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Είναι Κυριακή όμως 18!!!! Άρα Σάββατο ;;;;

ναι σωστα!θα παω στο μικροβιολογικό του Γέννεσις που ειναι ανοικτό επι 24ωρου βάσεως,έχω κάνει πολλές εξέτάσεις έτσι

πρίν από 20 λεπτά , ssisi2019 είπε:

ναι σωστα!θα παω στο μικροβιολογικό του Γέννεσις που ειναι ανοικτό επι 24ωρου βάσεως,έχω κάνει πολλές εξέτάσεις έτσι

Καλη επιτυχια ολοψυχα!

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα