Recommended Posts

πρίν από 50 λεπτά , winspert είπε:

Χαχαχα....οχι,δεν εισαι η μονη....Δωστου να καταλαβει!!!!!

Λοιπον,εκανα υπερηχο...Ειδαμε 4....ενα 12αρι κ τρια 10,5 περίπου... Ακόμα είμαι 6η μερα οποτε δεν ξέρουμε ποιο ή ποια θα προχωρησουν...Σε ευχαριστω πολυ!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ.... Μακάρι να πανε καλα για ολες μας!!!!

Ααααα πάρα πολύ ωραία!!! Μέχρι την ωοληψια πιστεύω θα μεγαλώσουν και τα 10ρια. Όλα να σου πάνε καλά!!! 

2 ώρες πρίν, [email protected] είπε:

Καλημέρα! Σήμερα αρχίζω κι εγώ τη διέγερση. Στην περίπτωση που πριν την ωοληψια βγει θετικό το  covid test τι γίνεται; Ακυρώνεται η προσπάθεια;

Καλή επιτυχία!!! Νομίζω ότι ωοληψια κάνεις κανονικά.

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

1 ώρα πρίν, Kathrin17 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου εσυ!! Είναι κοντά στο μέγεθος όμως, πολυ καλο αυτό!! Εγώ ευχομαι όλα να προχωρησουν, να γίνουν εμβρυακια, να περασεις ξεκουραστο κ χαλαρό Αυγουστο κ από Σεπτέμβρη να γεμισει η κοιλιτσα

Σε ευχαριστώ πολύ κατερινουλα μου...μακαρι Παναγία μου....

Κορίτσια... όσες εχετε παρει φεμαρα,για ποσες μερες τα εχετε παρει;;; Ηξερα οτι είναι για 5 μερες κ τωρα μου ειπε να τα παρω 8 συνολο... Μπερδεύτηκα λιγο ...Δεν ξερω ουτε αν κανει,ουτε αν εχει νοημα...

• Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Διαφημίσεις

2 hours ago, winspert said:

Χαχαχα....οχι,δεν εισαι η μονη....Δωστου να καταλαβει!!!!!

Λοιπον,εκανα υπερηχο...Ειδαμε 4....ενα 12αρι κ τρια 10,5 περίπου... Ακόμα είμαι 6η μερα οποτε δεν ξέρουμε ποιο ή ποια θα προχωρησουν...Σε ευχαριστω πολυ!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ.... Μακάρι να πανε καλα για ολες μας!!!!

Κοριτσάρα τι κανεις; Προσπαθείς για το δεύτερο; Με το καλοοοο. Εύχομαι να σε ακολουθήσω  σύντομα.

Lilypie Pregnancy tickers

πρίν από 8 λεπτά , Rinaki88 είπε:

Κοριτσάρα τι κανεις; Προσπαθείς για το δεύτερο; Με το καλοοοο. Εύχομαι να σε ακολουθήσω  σύντομα.

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσακι μου...Με το καλο κ εσυ!!! Εχεις εμβρυακια γιατί δεν θυμάμαι;

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

27 minutes ago, winspert said:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσακι μου...Με το καλο κ εσυ!!! Εχεις εμβρυακια γιατί δεν θυμάμαι;

Έχω 4 αλλά δεν με αφήνουν να πάρω τα μωρά μου. Χαχαχα. Έχω μπλέξει. Ελπίζω να ξεμπερδέψω. Εσύ ξανακάνεις διέγερση;

• Λυπημένη/-ος 1

Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια, έχει πάθει καμία πυρετό μετά από ωοληψια ? Τη τρίτη έκανα ωοληψια έβγαλα 15 ωάρια και σήμερα το μεσημέρι παρουσίασα πυρετό 37.5

Πήρα τον εξωσωματιστη μου είπε να ξεκινήσω vibramycin για 8 μέρες αλλά έχω φοβηθεί...

6 minutes ago, Eva92 said:

Καλησπέρα κορίτσια, έχει πάθει καμία πυρετό μετά από ωοληψια ? Τη τρίτη έκανα ωοληψια έβγαλα 15 ωάρια και σήμερα το μεσημέρι παρουσίασα πυρετό 37.5

Πήρα τον εξωσωματιστη μου είπε να ξεκινήσω vibramycin για 8 μέρες αλλά έχω φοβηθεί...

Μήπως κάποιο μικροβιακι; Το έχω ξανακούσει, προσωπικά δεν μου συνέβη αλλά νομίζω πως δεν είναι τίποτε.

• Ευχαριστώ 1

πρίν από 10 λεπτά , Rinaki88 είπε:

Μήπως κάποιο μικροβιακι; Το έχω ξανακούσει, προσωπικά δεν μου συνέβη αλλά νομίζω πως δεν είναι τίποτε.

Μακάρι γιατί έχω φοβηθεί αρκετά... Ελπίζω να επανέλθω γρήγορα... Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!

• Μου αρέσει 1

2 ώρες πρίν, winspert είπε:

Κορίτσια... όσες εχετε παρει φεμαρα,για ποσες μερες τα εχετε παρει;;; Ηξερα οτι είναι για 5 μερες κ τωρα μου ειπε να τα παρω 8 συνολο... Μπερδεύτηκα λιγο ...Δεν ξερω ουτε αν κανει,ουτε αν εχει νοημα...

Για 5 μέρες τα είχα πάρει εγώ.

Καλησπέρα. Διαβάζω τώρα διαφορα και βλέπω πως στις περιπτώσεις ολιγοσπερμιας είναι πιο πολλές οι πιθανότητες για χρωμοσωμικες ανωμαλιες στο εμβρυο. Εμάς πάντως δεν μας είπαν για προεμφυτευτικη διαγνωση ή για αυξημένες πιθανότητες. Όσες από εσάς προχωρησατε λόγω ανδρικης υπογονιμότητας γνωρίζετε κάτι σχετικά; Θα ρωτήσω και στο κέντρο όταν πάω αλλά αγχώθηκα τώρα. 

Διαφημίσεις

πρίν από 26 λεπτά , [email protected] είπε:

Καλησπέρα. Διαβάζω τώρα διαφορα και βλέπω πως στις περιπτώσεις ολιγοσπερμιας είναι πιο πολλές οι πιθανότητες για χρωμοσωμικες ανωμαλιες στο εμβρυο. Εμάς πάντως δεν μας είπαν για προεμφυτευτικη διαγνωση ή για αυξημένες πιθανότητες. Όσες από εσάς προχωρησατε λόγω ανδρικης υπογονιμότητας γνωρίζετε κάτι σχετικά; Θα ρωτήσω και στο κέντρο όταν πάω αλλά αγχώθηκα τώρα. 

Καλησπέρα! Εμείς έχουμε πρόβλημα λόγω ολιγοασθενοτερατοσπερμιας και δεν μας είπαν κάτι τέτοιο στο κέντρο... Ελπίζω να μην ισχύει...από την άλλη λένε ότι ο ανδρικός παράγοντας ξεπερνιέται εύκολα... Τα αντιοξειδωτικά βοηθάνε πάντως πολύ...

• Μου αρέσει 1

42 minutes ago, Eva92 said:

Καλησπέρα! Εμείς έχουμε πρόβλημα λόγω ολιγοασθενοτερατοσπερμιας και δεν μας είπαν κάτι τέτοιο στο κέντρο... Ελπίζω να μην ισχύει...από την άλλη λένε ότι ο ανδρικός παράγοντας ξεπερνιέται εύκολα... Τα αντιοξειδωτικά βοηθάνε πάντως πολύ...

6 μήνες με profertil Και με κατάτμηση το σπέρμα άλλαξε εντελώς. Εννοείται πως βοηθούν τα συμπληρώματα και ιδίως τα εξειδικευμένα. 

2 ώρες πρίν, Rinaki88 είπε:

Έχω 4 αλλά δεν με αφήνουν να πάρω τα μωρά μου. Χαχαχα. Έχω μπλέξει. Ελπίζω να ξεμπερδέψω. Εσύ ξανακάνεις διέγερση;

Αχ ναι ρε συ...Πω πω...Εχεις προχωρήσει σε καποια ενέργεια; Τι θα κανεις; Τι κατάσταση κ αυτη;

2 ώρες πρίν, Troia είπε:

Για 5 μέρες τα είχα πάρει εγώ.

Σε ευχαριστώ πολύ...Τελικα ειπε αλλη μια μερα να τα παρω...δλδ 6 συνολο...Οι 8 μου φάνηκαν πολλες...

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

πρίν από 33 λεπτά , Rinaki88 είπε:

6 μήνες με profertil Και με κατάτμηση το σπέρμα άλλαξε εντελώς. Εννοείται πως βοηθούν τα συμπληρώματα και ιδίως τα εξειδικευμένα. 

Και ο άντρας μου έπαιρνε profertil από τον περασμένο Σεπτέμβριο και είδαμε διαφορά και σε αριθμό και σε ποιότητα. Κινητικότητα είχε καλή ήδη. 

Τώρα έκανα των πρώτη ένεση και έχασα σταγόνες... Δεν την έκανα σωστά τη δόση. Ελπίζω να μην επηρεάσει το αποτέλεσμα... Σας έχει τύχει ή μόνο εμένα έτρεμαν τα χέρια μου;

4 ώρες πρίν, winspert είπε:

Είναι πολύ καλά τα μεγέθη τους. Θα μεγαλώσουν & θα τα πάρετε. 

Απο φεμαρα δεν έχω ιδέα .

• Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα