Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Moomin είπε:

Η πλάκα είναι πως εγώ δεν κάνω υπερδιέγερση...είχα μόνο 4 ωάρια. Πάντως ναι, αυτή τη φορά κοιμήθηκα εντελώς, δεν κατάλαβα τίποτα. Κ μετά για μια μέρα είχα έντονες ενοχλήσεις. Ενώ στο άλλο κέντρο δεν είχα τέτοια θέματα. Γι'αυτό λέω ελπίζω να μη ξανατυχει

Μακάρι να μη χρειαστεί να το ξαναπεράσεις αυτό γενικά και να αποκτήσεις σύντομα γερό/α μωράκια στην αγκαλιά σου !! 

• Ευχαριστώ 1

5 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Σου αύξησε τα χάπια ή δεν χρειάζεται; Μακάρι αυτά τα δύο να πάνε καλά. Είναι λογικό να στενοχωριεσαι, τουλάχιστον να πάρεις εμβρυακι/α, αυτό να λες.

Αντι για πεντε,πηρα για εξι μερες... Εύχομαι αυτη τη φορά να έχουμε εμβρυακια!!!

5 ώρες πρίν, ssisi2019 είπε:

Όχι μην στενοχωρίεσαι,τα δύο θα τα πάρετε πιστεύω.

Εγώ μόλις γύρισα από τον υπερηχο.Όντως είναι 2 οι σάκοι,αλλά ο ένας είναι πολύ μικρότερος από τον άλλο και υπάρχει περίπτωση να μην τα προχωρήσει.Θα ξαναπάω σε 10 ημέρες.

Σε ευχαριστώ κοριτσακι μου... Εύχομαι κ σε σενα να πανε ολα καλα!!!

4 ώρες πρίν, Natassou85 είπε:

Καλησπερα δε μ πε αριθμο ο γιατρος ακριβη μου πε απλα πανω απο 10…κ φοβαμαι γτ δεν εχω ξανακανει ωοληψια

Μη φοβασαι κοπελα μου... Έχουμε κάνει άπειρες ωοληψιες...Ολα καλα θα πανε...Δεν θα καταλαβεις τιποτα...Κ το πιο πιθανο να μην καταλάβεις τιποτα κ μετα...Μην ανησυχείς!!!! Καλη επιτυχία!!!!

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Διαφημίσεις

Κοριτσια μ την εκανα την ωοληψια μου για πρωτη φορα .. Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τη δυναμη που μου δωσατε τελικα οπως μ ειπατε δε καταλαβα τιποτα .. χιλια ευχαριστω σε ολες κ παλι..

• Μου αρέσει 13

πρίν από 3 λεπτά , Natassou85 είπε:

Κοριτσια μ την εκανα την ωοληψια μου για πρωτη φορα .. Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τη δυναμη που μου δωσατε τελικα οπως μ ειπατε δε καταλαβα τιποτα .. χιλια ευχαριστω σε ολες κ παλι..

Και;;;;; Ποσα ζουζούνια πήρατε;;;;;;

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Nephele78 είπε:

Διαβαζω καλα;; Ουαου !.

Να πανε ολα καλα!!

Ναι τωρα ειναι το αγχος να δουμε ποσα θα προχωρησουν ..

πρίν από 19 λεπτά , Natassou85 είπε:

Πηραμε 40 ..31 ωριμα 

Πόσα?????????

Ρε θηρίο μπράβο!!!! 

Πώς νιώθεις είσαι καλά?

Όλα να σου πάνε καλά σίγουρα θα έχεις πολλές πολλές βλαστοκυστες!!!

• Μου αρέσει 1

πρίν από 44 λεπτά , Natassou85 είπε:

Πηραμε 40 ..31 ωριμα 

ουαου... τι φαρμακα/δοσολογιες πηρες; εχεις εντονο σπω να υποθεσω...;;

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

πρίν από 31 λεπτά , Natassou85 είπε:

Πηραμε 40 ..31 ωριμα 

Πλακα κανεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι αριθμός είναι αυτος;;;;;;;;;

Θεουλη μου!!!!!!!!!!!

Καλες γονιμοποιησεις σου εύχομαι!!!!

Οπως καταλαβαινεις κ ολα να πανε καλα δεν θα χρειαστεί να ξανακανεις διέγερση.... Περιμένουμε νεα σου για τις γονιμοποιησεις

• Μου αρέσει 3

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου μακαρι ολα να πανε καλα κ αυριο θα σας ενημερωσω .. Δεν εχω συνδρομο πολυκυστικων ωοθηκων εχω εικονα ομως πολυκυστικων με κυκλο 30 με 35 ημερων .. κοριτσια μ να σας ρωτησω μηπως γνωριζετε μετα την ωοληψια υπαρχει πιθανοτητα να μ χαλασει ο κυκλος μ και να χασει τη σταθεροτητα του;

πρίν από 21 λεπτά , Pagotoula είπε:

ουαου... τι φαρμακα/δοσολογιες πηρες; εχεις εντονο σπω να υποθεσω...

Οχι εχω εικονα πολυκυστικων με σταθερο κυκλο 30 με 35 ημερες .πηρα puregon 125 μοναδες orgalutran arvekap και ovitrelle.

πρίν από 31 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Πόσα?????????

Ρε θηρίο μπράβο!!!! 

Πώς νιώθεις είσαι καλά?

Όλα να σου πάνε καλά σίγουρα θα έχεις πολλές πολλές βλαστοκυστες!!!

Μακαρι Χρυσσακι μου γλυκο .. ηδη εχω αγχωθει να δω ποσα θα προχωρησουν..Αλλα πιστη και ολα θα πανε καλα για ολες μας .. Και συ απο Σεπτεμβριο θα σπασεις το κοντερ της θετικης χοριακης .. Στο ευχομαι μεσα απο τη ψυχη μου..

• Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

Κορίτσια καλησπέρα κι από εμένα. Εμείς κ αυτή τη φορά δε σταθηκαμε τυχεροί, ήταν η τρίτη ετ. Δεν έχουμε βρεθεί ακόμα με τον γιατρό να το κουβεντιάσουμε, θα ήθελα όμως να κάνω εδω μια ερώτηση μήπως κ γλιτώσουμε το ραντεβού στον ουρολόγο. Ο σύζυγός είχε ικανοποιητικό αριθμό αλλά μεγάλο κατακερματισμό. Με μια καλή δόση coQ10 και αλλαγή σε διατροφη κ μείωση καπνίσματος έφτασε στο 18%. Όλως περιέργως η ποσότητα μειώθηκε αλλά φανταζομαι πως στην εξωσωματική δεν αποτελεί εμπόδιο (παλιά είχε 20 εκατομ, τώρα κάπου στα 10 αν θυμάμαι καλά). Από την εμπειρία σας, για να συντηρήσει αυτό το 18% χρειαζεται να ξαναπάρει αντιοξειδωτικά ή εφόσον εξακολουθεί να προσέχει με διατροφή έχει καθαρίσει; Έχουμε κατάψυξη μια βλαστοκυστη οπότε θα χρειαστεί να πάρουμε άλλη μια, ρωτάω γιατί πρέπει να οργανωθουμε

• Λυπημένη/-ος 6

πρίν από 55 λεπτά , Kalaleme είπε:

Κορίτσια καλησπέρα κι από εμένα. Εμείς κ αυτή τη φορά δε σταθηκαμε τυχεροί, ήταν η τρίτη ετ. Δεν έχουμε βρεθεί ακόμα με τον γιατρό να το κουβεντιάσουμε, θα ήθελα όμως να κάνω εδω μια ερώτηση μήπως κ γλιτώσουμε το ραντεβού στον ουρολόγο. Ο σύζυγός είχε ικανοποιητικό αριθμό αλλά μεγάλο κατακερματισμό. Με μια καλή δόση coQ10 και αλλαγή σε διατροφη κ μείωση καπνίσματος έφτασε στο 18%. Όλως περιέργως η ποσότητα μειώθηκε αλλά φανταζομαι πως στην εξωσωματική δεν αποτελεί εμπόδιο (παλιά είχε 20 εκατομ, τώρα κάπου στα 10 αν θυμάμαι καλά). Από την εμπειρία σας, για να συντηρήσει αυτό το 18% χρειαζεται να ξαναπάρει αντιοξειδωτικά ή εφόσον εξακολουθεί να προσέχει με διατροφή έχει καθαρίσει; Έχουμε κατάψυξη μια βλαστοκυστη οπότε θα χρειαστεί να πάρουμε άλλη μια, ρωτάω γιατί πρέπει να οργανωθουμε

Λυπάμαι ρε γμτ, όμως πού θα πάει, θα τα καταφέρουμε κ μεις. Μήπως να κάνεις τεστ για το παράθυρο εμφυτευσης; Για το θέμα του κατακερματισμού δεν ξέρω να σου πω. Εμείς μετά τη λήψη των αντιοξειδωτικών δεν κάναμε ξανά εξέταση. 

T4Rzp2.png

πρίν από 58 λεπτά , Moomin είπε:

Λυπάμαι ρε γμτ, όμως πού θα πάει, θα τα καταφέρουμε κ μεις. Μήπως να κάνεις τεστ για το παράθυρο εμφυτευσης; Για το θέμα του κατακερματισμού δεν ξέρω να σου πω. Εμείς μετά τη λήψη των αντιοξειδωτικών δεν κάναμε ξανά εξέταση. 

Λες ε; Εσυ θα κανείς;;;;; 

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα