Recommended Posts

12 ώρες πρίν, mominthemaking είπε:

Κοριτσια έχω ραντεβου με Τσεκούρα 26/07 δε θα το χρειαστώ οποία θελει να μου στείλει πμ!

ευχαριστω!

@konik κορίτσι μου αν θυμάμαι καλά έψαχνες ραντεβού ??

• Ευχαριστώ 1

Διαφημίσεις

πρίν από 46 λεπτά , Moomin είπε:

Κ μεις είμαστε στο Ιασώ τώρα κ δώσαμε τα διπλάσια. Σε δεύτερη ωοληψια ζητάνε λιγότερα; Ο γιατρός ξεχωριστά χρήματα. Βέβαια μας ζήτησε λιγότερα γιατί δεν πήραμε έμβρυα κ θα ζητήσει ακόμα πιο λίγα τις επόμενες φορές. 

Όντως δεν είναι φιλοχρήματος.

Καλησπέρα, σου έστειλα προσωπικό μήνυμα. Να διευκρινίσω κ εδώ πως δεν θα χρειαστω όλες τις μονάδες. Κ αφού λήγουν τώρα τον Αύγουστο που όλα κλείνουν κιόλας ελπίζω να χρησιμοποιηθούν.

Μια ωοληψια έκανα και πλήρωσα 400, εμβρυομεταφορα επειδή ήταν ένα πλήρωσα 200 και την αμοιβή του γιατρού μετά. Πάντως αυτό που μου έκανε εντύπωση ίσως επειδή δεν γνωρίζω κιόλας πολλά είναι το γεγονός ότι ο γιατρός την αμοιβή την πήρε στο χέρι και ούτε απόδειξη ούτε τίποτα!!! Οφείλω βέβαια να παραδεχτώ ότι επειδή με την διέγερση πήραμε μόνο το ένα του μήνα κ όχι παραπάνω ο γιατρός σαν αμοιβή τελικά πήρε λιγότερα από όσα μας είχε ζητήσει. 

πρίν από 9 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Μια ωοληψια έκανα και πλήρωσα 400, εμβρυομεταφορα επειδή ήταν ένα πλήρωσα 200 και την αμοιβή του γιατρού μετά. Πάντως αυτό που μου έκανε εντύπωση ίσως επειδή δεν γνωρίζω κιόλας πολλά είναι το γεγονός ότι ο γιατρός την αμοιβή την πήρε στο χέρι και ούτε απόδειξη ούτε τίποτα!!! Οφείλω βέβαια να παραδεχτώ ότι επειδή με την διέγερση πήραμε μόνο το ένα του μήνα κ όχι παραπάνω ο γιατρός σαν αμοιβή τελικά πήρε λιγότερα από όσα μας είχε ζητήσει. 

Ναι έτσι κάνουν, ίσως έδωσες τόσα επειδή ήταν σαν φυσικός κύκλος; Εμένα θεωρήθηκε κανονική διέγερση. Να δω πόσα λεφτά θα μας φύγουν σε αυτές τις προσπάθειες....

T4Rzp2.png

πρίν από 14 λεπτά , Moomin είπε:

Ναι έτσι κάνουν, ίσως έδωσες τόσα επειδή ήταν σαν φυσικός κύκλος; Εμένα θεωρήθηκε κανονική διέγερση. Να δω πόσα λεφτά θα μας φύγουν σε αυτές τις προσπάθειες....

Ίσως να το θεώρησε φυσικό κύκλο τι να πω. Όσο για το χρήμα κορίτσια μου εσείς που έχετε και περισσότερες προσπάθειες είσαστε αξίες σεβασμού και θαυμασμού. Ποιος ξέρει τι βάζετε σε δεύτερη μοίρα....

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Ίσως να το θεώρησε φυσικό κύκλο τι να πω. Όσο για το χρήμα κορίτσια μου εσείς που έχετε και περισσότερες προσπάθειες είσαστε αξίες σεβασμού και θαυμασμού. Ποιος ξέρει τι βάζετε σε δεύτερη μοίρα....

Πολλα παρα πολλα κοριτσι μου αλλα δυστυχως καποιοι θεωρουν τα ευρω μαρουλοφυλλα....

• Λυπημένη/-ος 2

Καλημέρα, 

Χαρίζονται ενέσεις gonal, 2 συσκευασίες των 300, σωστά διατηρημενες κ κλειστές. Λήγουν 07/21. Είμαι Θεσσαλονίκη. 

• Μου αρέσει 2

13 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Ποιος είναι ο Εβραίος καλέ??

Και υπάρχει όντως ένας κανονικός εβραίος στο Ιασώ...Εκτός κι αν είναι σχήμα λόγου...

• Χαχα 1

16 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Εμένα που είναι στο Ιασώ την ημέρα της ωοληψιας δεν μου ζήτησε τιποτα. Πλήρωσα 400 την ωοληψια και μετά που πήγα στο γραφείο του για οδηγίες ούτε ζήτησε ούτε έδωσα τίποτα επιπλέον.

Κορίτσι μου ταλαιπωρία μεγάλη τραβάς..εύχομαι έστω αυτό το ένα να είναι το τυχερό σου επιτέλους!!!

Ελεγα μηπως έπρεπε να δινω...Η αληθεια είναι οτι είναι ταλαιπωρία...Ειμαστε κ μακριά,εχει κ τρεξιμο καθε φορα και τα φαρμακα κ είναι κ το παιδι που αφηνω πισω...Σε ευχαριστω πολυ πολυ

15 ώρες πρίν, Neverislate είπε:

Μακρακης ειναι αυτος καθολου του χρηματος!!

Εμενα ο εβραιος παιρνει 400ευρω

Οντως,ο γιατρουλης μου δεν είναι του χρηματος...

• Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

πρίν από 8 λεπτά , winspert είπε:

Ελεγα μηπως έπρεπε να δινω...Η αληθεια είναι οτι είναι ταλαιπωρία...Ειμαστε κ μακριά,εχει κ τρεξιμο καθε φορα και τα φαρμακα κ είναι κ το παιδι που αφηνω πισω...Σε ευχαριστω πολυ πολυ

Οντως,ο γιατρουλης μου δεν είναι του χρηματος...

Πότε θα κάνεις υπέρηχο πάλι; Αύριο;

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Διαφημίσεις

πρίν από 49 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Πότε θα κάνεις υπέρηχο πάλι; Αύριο;

Αύριο 9 παρα θα ειμαι Αθήνα για ωοληψια...Ειχε φτασει 17 χιλιοστά το μεγάλο οπότε εκανα οβιτρελ το βράδυ

• Μου αρέσει 5

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

πρίν από 52 λεπτά , winspert είπε:

Αύριο 9 παρα θα ειμαι Αθήνα για ωοληψια...Ειχε φτασει 17 χιλιοστά το μεγάλο οπότε εκανα οβιτρελ το βράδυ

Πολύ καλό μέγεθος! Μακάρι να εχει αίσιο τέλος η προσπάθεια!

ugAHp3.png

jfV0p3.png

1 hour ago, winspert είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!

T4Rzp2.png

πρίν από 39 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Πολύ καλό μέγεθος! Μακάρι να εχει αίσιο τέλος η προσπάθεια!

πρίν από 32 λεπτά , Moomin είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσια μου...Να ειστε καλα...Μετα απο αυτο ξεκουραση...κ απο Σεπτέμβρη βλέπουμε τι θα κανουμε...Θα είναι εμβρυομεταφορα;;; Θα είναι κ αλλη ωοληψια;;;; Θα δειξει!! 

• Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Κορίτσια πήγα σήμερα στην κ.Τσεκούρα ευχαριστώ @Freida Για το ραντεβού. και μου είπε οτι από Σεπτέμβρη τη βγάζουν σ αναστολή δηλ θα ναι σπίτι της και δεν θα πληρώνετε- ΣΟΚ..εκτός και αν αλλάξει κάτι μέχρι τότε...και έφεραν μια νέα και νεαρή συνάδελφο αιματολόγο που θα είναι στο τμήμα!

• Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 2
  • Λυπημένη/-ος 4

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα