Recommended Posts

1 hour ago, winspert είπε:

Ινοφερτ,ποιες λες; Τις απλες ή τις combi; Οσο για τις διεγερσεις 150 μοναδες την ημερα εκανα κ μπορεί κ 100 προς το τέλος,δεν θυμάμαι...Θεωρω πως είναι λιγες αλλα δεν θελω αλλο...

Δεν έκανες πολλές όντως....τα ινοφερτ τα απλα φακελακια, τα κομπι νομιζω ειναι για κοριτσια με πολυκιστικες.

T4Rzp2.png

πρίν από 44 λεπτά , Moomin είπε:

Δεν έκανες πολλές όντως....τα ινοφερτ τα απλα φακελακια, τα κομπι νομιζω ειναι για κοριτσια με πολυκιστικες.

Οκ,θα ρωτησω κ το γιατρό κηπως τα παρω μέχρι την επόμενη προσπάθεια

• Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Διαφημίσεις

πρίν από 57 λεπτά , winspert είπε:

Οκ,θα ρωτησω κ το γιατρό κηπως τα παρω μέχρι την επόμενη προσπάθεια

Περιέχουν φολικό κ ινοσιτολη, αυτή κάνει καλό στα ωάρια. Είναι σε σκόνη κ τη διαλύεις σε νερό. Αλλά θέλει να παίρνεις ένα διάστημα μέχρι να δράση. Είχα πάρει ένα μήνα ένα παρόμοιο σκεύασμα αλλά με δυσκολία το έπινα. 

T4Rzp2.png

1 hour ago, Moomin είπε:

Περιέχουν φολικό κ ινοσιτολη, αυτή κάνει καλό στα ωάρια. Είναι σε σκόνη κ τη διαλύεις σε νερό. Αλλά θέλει να παίρνεις ένα διάστημα μέχρι να δράση. Είχα πάρει ένα μήνα ένα παρόμοιο σκεύασμα αλλά με δυσκολία το έπινα. 

Αυτό ηθελα να σε ρωτήσω βασικα...Με τα χαπια δεν εχω θεμα αλλα με αυτα που τα διαλύεις κ πρέπει να το πιεις εχω μεγαλο...Πινεται αυτο; Τι γευση εχει;

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

1 hour ago, winspert είπε:

Αυτό ηθελα να σε ρωτήσω βασικα...Με τα χαπια δεν εχω θεμα αλλα με αυτα που τα διαλύεις κ πρέπει να το πιεις εχω μεγαλο...Πινεται αυτο; Τι γευση εχει;

Εγω παντα επαιρνα πριν τις ωοληψιες των φυσικων (για 10 μερες δηλαδη πριν την ωοληψια )τις  terra inositol.ωραια γευση,1 φακελακι πρωι & βραδυ.μετα σταματαγα κ συνεχιζα τις λιφερτιλ ,τις  D κ φιλισιν

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ZAeBp3.png

Διαφημίσεις

On 23/7/2021 at 6:12 ΜΜ, Freida είπε:

Καλησπερα σε ολες, αν εχει καποια εμπειρια απο Μαντουδη η Γεννημα γενικα αν μπορει να μου στειλει πμ, για φιλη ρωταω. Ευχαριστω!! 

Σας έστειλα πμ

F5pIp3.png

11 ώρες πρίν, winspert είπε:

Καλημέρα, το διαλύεις σε μικρό ποτήρι νερό...έχει μια ουδέτερη γεύση, σαν να έχει λίγο σκόνη το νερό, το πίνω άνετα.

10 ώρες πρίν, Nephele78 είπε:

Εγω παντα επαιρνα πριν τις ωοληψιες των φυσικων (για 10 μερες δηλαδη πριν την ωοληψια )τις  terra inositol.ωραια γευση,1 φακελακι πρωι & βραδυ.μετα σταματαγα κ συνεχιζα τις λιφερτιλ ,τις  D κ φιλισιν

Σε αντίθεση με  αυτές τις τερρα που μου της είχε προτείνει μια κοπέλα, είπα να τις δοκιμάσω κ αυτές αλλά πραγματικά τις έπινα με το ζόρι, έλεγα πότε θα τελειώσουν...

Δοκιμάστε κ βλέπετε εγώ ψηφίζω ινοφερτ, οι άλλες με αναγουλιαζαν :lol:

T4Rzp2.png

3 ώρες πρίν, winspert είπε:

Μιλησα με το γιατρό πριν απο λιγο...Μου ειπε να τον καλεσω αύριο για να μου προτείνει καποια χαπια που ας πούμε οτι βοηθούν λιγο στην ποιοτητα των ωαριων...Μου ειπε οχι για ινοφερτ σε εμενα κ πως στους φυσικους δεν μας λεει κ πολλα η αμη...Οποτε αυριο θα σας πω ποια μου προτεινει να παρω... κ απο Σεπτέμβρη παμε παλι για φυσικό....Που θα παει; Θα το πετύχουμε

μηπως σου ειπε γιατι να μη παρεις εσυ ινοφερτ; θεωρει οτι βοηθανε μονο τις κοπελες με σπω; ναι πες μας ποιες θα προτεινει...

T4Rzp2.png

πρίν από 35 λεπτά , Moomin είπε:

μηπως σου ειπε γιατι να μη παρεις εσυ ινοφερτ; θεωρει οτι βοηθανε μονο τις κοπελες με σπω; ναι πες μας ποιες θα προτεινει...

Αχ δεν τον ρωτησα το λογο...Μαλλον αυτό θα είναι...

• Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Διαφημίσεις

Ερώτημα: Όσες έχετε πάει στο Έλενα στο καθ έξιν αποβολών σας επέτρεπαν να είναι μαζί ο σύζυγος; Αυτή την περίοδο της πανδημίας; Πόση ώρα σας πήρε η όλη ενημέρωση-εξέταση; 

Στις 27.9 θα αφήσω το ραντεβού που έχω κλείσει, αλλά από ό,τι κατάλαβα αφού δεν θα είναι η Τσεκ… δεν θα ενδιαφέρει πολλές. 

2 ώρες πρίν, Visit a vis είπε:

Ερώτημα: Όσες έχετε πάει στο Έλενα στο καθ έξιν αποβολών σας επέτρεπαν να είναι μαζί ο σύζυγος; Αυτή την περίοδο της πανδημίας; Πόση ώρα σας πήρε η όλη ενημέρωση-εξέταση; 

Στις 27.9 θα αφήσω το ραντεβού που έχω κλείσει, αλλά από ό,τι κατάλαβα αφού δεν θα είναι η Τσεκ… δεν θα ενδιαφέρει πολλές. 

Καλησπέρα, εγώ είχα πάει μόνη. Δεν είχα ρωτήσει αν μπορούσε να είναι κ ο σύζυγος, πάντως με είχε ρωτήσει πληροφορίες και για κείνον. Το ραντεβού κράτησε καμιά μιάμιση ώρα περίπου. 

Σίγουρα θα υπάρχει κοπέλα που θα το χρειαστεί το ραντεβού. Όπως κ να χει γλιτώνεις χρήματα αν σε ελέγξουν εκεί. Το θέμα είναι να συνεχιστεί η σωστή δουλειά.

• Ευχαριστώ 1

T4Rzp2.png

19 ώρες πρίν, winspert είπε:

Μιλησα με το γιατρό πριν απο λιγο...Μου ειπε να τον καλεσω αύριο για να μου προτείνει καποια χαπια που ας πούμε οτι βοηθούν λιγο στην ποιοτητα των ωαριων...Μου ειπε οχι για ινοφερτ σε εμενα κ πως στους φυσικους δεν μας λεει κ πολλα η αμη...Οποτε αυριο θα σας πω ποια μου προτεινει να παρω... κ απο Σεπτέμβρη παμε παλι για φυσικό....Που θα παει; Θα το πετύχουμε

Εμένα πάντως μου είχε προτείνει τις ovamax οι οποίες ήταν και πανάκριβες και δε μου έκαναν καμία απολύτως διαφορά. Τις έπαιρνα για 5 μήνες πριν την ωοληψια. Ίσως σε κάποιες γυναίκες λειτουργούν, σε μενα πάντως όχι ..

πρίν από 4 λεπτά , Kalaleme είπε:

Εμένα πάντως μου είχε προτείνει τις ovamax οι οποίες ήταν και πανάκριβες και δε μου έκαναν καμία απολύτως διαφορά. Τις έπαιρνα για 5 μήνες πριν την ωοληψια. Ίσως σε κάποιες γυναίκες λειτουργούν, σε μενα πάντως όχι ..

Αυτές έπαιρνα κ εγώ και μάλιστα σε συνδυασμό με fertillimax. Δεν λειτούργησαν ούτε σε εμένα. 

Κορίτσια,μου προτεινε τις impryl κ ειναι πανακριβες οι ρουφιανες...Σχεδον 50€ οι 30...Θα ξεπουληθουμε μου φαίνεται...

• Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα