Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ σας είχαν βρει τίποτα στην υστεροσκοπηση;

Όχι, μείναμε στη διαγνωστικη. Έχω ένα ινομυωμα που φαίνεται στον υπέρηχο και με την υστεροσκόπηση το είδε καλύτερα ο γιατρός ότι δεν ενοχλεί. 

T4Rzp2.png

Just now, Moomin είπε:

Όχι, μείναμε στη διαγνωστικη. Έχω ένα ινομυωμα που φαίνεται στον υπέρηχο και με την υστεροσκόπηση το είδε καλύτερα ο γιατρός ότι δεν ενοχλεί. 

Να σου πω την αλήθεια εγώ παρακαλούσα κατά κάποιο τρόπο να υπάρχει κάτι ,μήπως βγάλουμε καμιά άκρη

Γιατί όλα φαίνονταν μέχρι στιγμής καλά 

Τι να πω μακάρι να είναι αυτό το θέμα μας και να καταφέρω να μείνω έγκυος.

Καλή επιτυχία να έχουμε όλες μας ,υπομονή ,δύναμη και επιμονή.

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

Just now, Freida είπε:

Σοβαρα ε;;; ποσο χαιρομαι που μπορω να μιλησω με μια κοπελα που ετυχε να γνωρισει αυτη τη Μαγδα!!! Ποσο γλοιωδης ανθρωπος!!!! Τσακωθηκα μαζι της τη 1η φορα που την ειδα με το γεια σας κ μετα τα γυρναγε για να μη με χασει απο πελατη εξαιτιας της κ με τουμπαρε δυστυχως....ο γιατρος εξισου απογοητευση....παλι καλα που τους πηρες χαμπαρι νωρις κ εστριψες....

Γραψτε ονοματ αρχικα εστω να σωθει καμια κοπελα για αυτο ειμαστε εδω να αποφευγουμε τα ευτραπελα και τις κακοτοπιες 

• Μου αρέσει 3

Just now, natassaki2006 είπε:

Ρε κορίτσια μου ποιος είναι αυτός ο γιατρός??Μπορείτε να πείτε τα αρχικα του??

Εγώ έκανα ραντ με τον Π.. ακη, μου έκανε υπερυχο, όπου είδε τις εξετάσεις δεν σχολίασε τπτ, μόνο ότι μπορούμε να προχωρήσουμε αφού δεν τα έχουμε καταφέρει στα 2 χρόνια μόνοι μας και λεπτομέρειες θα σας πει η γραμματέας μου η Μαγδα, γεια σας. Το 2020 πέρασα απο 5 γυναικολόγους, τους βαρέθηκα, τώρα με τον 5ο θα ξεκινήσω νέα προσπάθεια, να δούμε 

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
  • Μπερδεμένη/-ος 2

Just now, natassaki2006 είπε:

Ρε κορίτσια μου ποιος είναι αυτός ο γιατρός??Μπορείτε να πείτε τα αρχικα του??

Στο λεω κ ολοκληρο δε ντρεπομαι καθολου :) Θεμης Ματζαβινος . Κριμα που εχει διαλεξει τοσο λαθος μαια διπλα του , αυτος απλα ηταν αδιαφορος ενω η αλλη κ κακια 

Just now, silvy22 είπε:

Εγώ έκανα ραντ με τον Π.. ακη, μου έκανε υπερυχο, όπου είδε τις εξετάσεις δεν σχολίασε τπτ, μόνο ότι μπορούμε να προχωρήσουμε αφού δεν τα έχουμε καταφέρει στα 2 χρόνια μόνοι μας και λεπτομέρειες θα σας πει η γραμματέας μου η Μαγδα, γεια σας. Το 2020 πέρασα απο 5 γυναικολόγους, τους βαρέθηκα, τώρα με τον 5ο θα ξεκινήσω νέα προσπάθεια, να δούμε 

Καλη επιτυχια!!! 

Just now, Neverislate είπε:

Γραψτε ονοματ αρχικα εστω να σωθει καμια κοπελα για αυτο ειμαστε εδω να αποφευγουμε τα ευτραπελα και τις κακοτοπιες 

Συμφωνω, γραφω παρακατω αν κ δεν ηθελα αρχικα να πω ονομα για συγκεκριμενο λογο αλλα αν μπορω να κανω καποια κοπελα να το ξανασκεφτει κ να μη ταλαιπωρηθει θα το κανω για να κοιμαμαι ησυχη... 

• Μου αρέσει 3

Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, mominthemaking είπε:

Συγγνώμη να ρωτήσω, όλες πετύχατε να την πρώτη στο ΙΑΣΩ;;Δεν εχω καταλαβει ακομα τι παιζει με τιμες κι εγω διαφορα εχω ακουσει..και καλα και μετρια...έχει τόσο μεγάλη επιτυχία όντως;

εγω προσωπικα πετυχα εγκυμοσυνη με την πρωτη αλλα παλινδρομησε μετα την αυχενικη. την κορη μ την εκανα μετα τη 2η προσπαθεια.

1 hour ago, Freida είπε:

Εγω στο ΙΑΣΩ 2 ετ αποτυχημενες με 3 αα βλαστοκυστες κ κανενα προβλημα γυναικολογικο η απο τη μερια του αντρα... τιμες εξωφρενικες !!!! Θα το λεω σε καθε ευκαιρια που μου δινεται γτ ηταν μαυρα κ ολο προεκυπταν εξοδα στη πορεια ... η τιμη 4πλασσιαστηκε απο την αρχικα συμφωνηθεντα 

σε αυτο θα συμφωνησω! κ εμενα μ προεκυπταν επιπροσθετα κοστη! αλλα σε αυτο δεν ευθυνεται το κεντρο, αλλα ο γιατρος! εχω φιλη π με αλλο γιατρο στο ιασω, πληρωσε  1400ευρω λιγοτερα για ακριβως ιδια διαδικασια! ειδικα οι γιατροι π ειναι μετοχοι ζητανε πολλα περισσοτερα...κ καποιοι κιολας μαυρα κ μετρητα αποκλειστικα... ο δικος μ πχ το εκανε...ειχε μια διαδικασια μια χ τιμη π πληρωνα στο ταμειο κ εκεινος μ ζητουσε χ επι 3....τα παραπανω τα ηθελε ο ιδιος..κ εννοειται ποτε δν εκοβε καν αποδειξη!

• Μου αρέσει 1

Just now, Pagotoula είπε:

εγω προσωπικα πετυχα εγκυμοσυνη με την πρωτη αλλα παλινδρομησε μετα την αυχενικη. την κορη μ την εκανα μετα τη 2η προσπαθεια.

σε αυτο θα συμφωνησω! κ εμενα μ προεκυπταν επιπροσθετα κοστη! αλλα σε αυτο δεν ευθυνεται το κεντρο, αλλα ο γιατρος! εχω φιλη π με αλλο γιατρο στο ιασω, πληρωσε  1400ευρω λιγοτερα για ακριβως ιδια διαδικασια! ειδικα οι γιατροι π ειναι μετοχοι ζητανε πολλα περισσοτερα...κ καποιοι κιολας μαυρα κ μετρητα αποκλειστικα... ο δικος μ πχ το εκανε...ειχε μια διαδικασια μια χ τιμη π πληρωνα στο ταμειο κ εκεινος μ ζητουσε χ επι 3....τα παραπανω τα ηθελε ο ιδιος..κ εννοειται ποτε δν εκοβε καν αποδειξη!

Αυτό είπα και εγώ ακριβώς...!!!οι γιατροί του κέντρου κ ειδικά οι μέτοχοι....εκεί παίζεται μάλλον χοντρό παιχνίδι...

• Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

1 hour ago, mominthemaking said:

Συγγνώμη να ρωτήσω, όλες πετύχατε να την πρώτη στο ΙΑΣΩ;;Δεν εχω καταλαβει ακομα τι παιζει με τιμες κι εγω διαφορα εχω ακουσει..και καλα και μετρια...έχει τόσο μεγάλη επιτυχία όντως;

Μπα δεν νομιζω. Μέχρι τώρα μονο η παγωτουλα είπε οτι έχει πετύχει. Οι υπόλοιπες απο οτι βλέπω δεν είχαμε επιτυχία στο ΙΑΣΩ. Πάντως και γενικά στα χρόνια εδω δεν θυμάμαι πολλές επιτυχίες στο συγκεκριμένο κέντρο. 

H8z0p3.png

Just now, Ellidr είπε:

Να σου πω την αλήθεια εγώ παρακαλούσα κατά κάποιο τρόπο να υπάρχει κάτι ,μήπως βγάλουμε καμιά άκρη

Γιατί όλα φαίνονταν μέχρι στιγμής καλά 

Τι να πω μακάρι να είναι αυτό το θέμα μας και να καταφέρω να μείνω έγκυος.

Καλή επιτυχία να έχουμε όλες μας ,υπομονή ,δύναμη και επιμονή.

Ναι κ γω πίστευα ότι κάτι θα βρει αλλά έκανα λάθος. Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας!

T4Rzp2.png

8 ώρες πρίν, Pagotoula είπε:

Κατι τετοιο πρεπει να εγινε τοτε....γτ ειναι ο διευθυντης της μοναδας κιολας νομιζω

• Μου αρέσει 1

Διαφημίσεις

Καλημέρα!!Περασαμε κ εμείς από το ιασω...το εμβρυολογικο είναι καλο αν η επεξεργασία γίνει από τον Έρωτα...αλλιως κλαφτετα...από χρήματα κ εμείς δεν ξέραμε από πριν τί θα μας χρεώσουν...ο ιατρός μαύρα κ για κατάψυξη 1 ωαρίου πληρώσαμε για ένα μήνα 400€ κ μετά για αλλά 2 ωαρια 600€ για λίγες μέρες μέχρι τη ετ.κ σε μια ωοληψια η αναισθησιολόγος πρέπει να είχε ξενυχτήσει...μη πω πως ήταν κ πιωμένη...μου έσπασε δυο φλέβες!!αυτο δεν μου είχε κ έχει συμβεί ποτε ξανά!!!ετοιμαζομουν να την βρίσω όταν με πήρε ο ύπνος...μετα δεν τη ξαναβρήκα...

• Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 4

14 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Ναι αυτό ακριβώς είπα κ εγώ στον άντρα μου..που με το που το είδε χαμογέλασε πλατιά.

Εννοείται ότι θα σας πω μόλις μιλήσω με το γιατρό μου και μάθω.. 

Ναι να μας πεις εντυπώσεις και κυρίως την επιβάρυνση στο κόστος 

• Μου αρέσει 2

Κορίτσια τη βοήθεια σας πάλι 

Γιατί έχω πελαγωσει 

Πριν περίπου 6 μήνες έκανα υστεροσαλπιγγογραφια και ήταν πολύ καλή κανένα πρόβλημαο πως γίνεται τώρα στην υστεροσκοπηση να έχω κλειστό τραχηλικό στόμιο και αρκετές συμφησεις στη μήτρα δε θα το έδειχνε η υστεροσαλπιγγογραφια;;

Επίσης επειδή έκανα office και ξεκίνησε με διαγνωστική δε μπόρεσε να μου τις αφαιρέσει όλες τις συμφησεις και μου είπε να ξαναπάω σε ενάμιση μήνα. Ποια είναι η γνώμη σας και οι εμπειρίες σας;

11 hours ago, playbunny said:

Μπα δεν νομιζω. Μέχρι τώρα μονο η παγωτουλα είπε οτι έχει πετύχει. Οι υπόλοιπες απο οτι βλέπω δεν είχαμε επιτυχία στο ΙΑΣΩ. Πάντως και γενικά στα χρόνια εδω δεν θυμάμαι πολλές επιτυχίες στο συγκεκριμένο κέντρο. 

εσύ κοπέλα μου δε θυμάμαι με ποιό κέντρο έμεινες ευχαριστημένη;; 

xu6xp2.png

1 ώρα πρίν, Katerina13 είπε:

Καλημέρα!!Περασαμε κ εμείς από το ιασω...το εμβρυολογικο είναι καλο αν η επεξεργασία γίνει από τον Έρωτα...αλλιως κλαφτετα...από χρήματα κ εμείς δεν ξέραμε από πριν τί θα μας χρεώσουν...ο ιατρός μαύρα κ για κατάψυξη 1 ωαρίου πληρώσαμε για ένα μήνα 400€ κ μετά για αλλά 2 ωαρια 600€ για λίγες μέρες μέχρι τη ετ.κ σε μια ωοληψια η αναισθησιολόγος πρέπει να είχε ξενυχτήσει...μη πω πως ήταν κ πιωμένη...μου έσπασε δυο φλέβες!!αυτο δεν μου είχε κ έχει συμβεί ποτε ξανά!!!ετοιμαζομουν να την βρίσω όταν με πήρε ο ύπνος...μετα δεν τη ξαναβρήκα...

Κ η Μαγδα η μαια ηταν πιωμενη μια μερα μη πω κ 2 μερες!!! Ειχε θεμα με το αλκοολ κ μου το ειχε πεταξει σε καποια φαση που κ καλα με προσεγγιζε .....κ δε θα την εδινα ετσι στεγνα κ δημοσια αλλα μου τα πηρα χοντρα κ εκανε λαθαρες!!!! 

Επισης στην υστερολαπαροσκοπηση η αναισθησιολογος μου εβαλε μικρη δοση κ ξυπνησα στα μισα της επεμβασης κ τα καταλαβα ΟΛΑ!!!  ακομα βλεπω εφιαλτες εξαιτιας του ιασω  κ ολων οσων δουλευουν εκει μεσα!!!! 

• Λυπημένη/-ος 1

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα