Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

      πρίν από 45 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

Μανουλες Οκτωβρίου 2021!!


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια γέννησα...

33+5 , χθες βραδυ στις 10.30.

Το μωρο το ειδα για λιγα δευτερόλεπτα. Είναι μονάδα. Γεννήθηκε 2200.

Χθες κατα τις 6.00μμ ενιωσα να τρεχει κατι κατω. Λεω πααλι αυτα τα ενοχλητικα λευκα υγρα θα είναι. Κοιτάω και βλεπω λιγο αιματακι κατακόκκινο.

Παίρνω τηλ τον γιατρό δεν το σήκωνε. Οποτε πηρα τα παιδια και πηγα μπαλετο την μεγάλη. Ένιωθα συσπασεις στο περπάτημα.

Με.πηρε ο γιατρός μου λεει πήγαινε στο μαιευτήριο. Εγω ομως εκοβα βολτες μεχρι να τελειώσει το μπαλέτο η μεγάλη. Με ξαναπήρε και μου λεει πήγαινε τώρα.

Πηγα, εκανα nst δεν είχα συσπασεις, λιγες εκανα, κανα δυο. Ομως ήταν επώδυνες. Στη μια κιόλας έτυχε να μπει η προϊσταμένη και με πιεσε στην τομή και πόνεσα πολυ. Μιλάνε με τον γιατρό και καταλαβαίνω οτι λένε προετοιμασία για γέννα. Τρελαθηκα...

Προσπαθησα να ζητησω μερες, ας εμενα και μεσα για παρακολούθηση. Επεμεναν ολοι οτι δεν ειναι ασφαλες.

Τελικα ευτυχως που.τους ακουσα γιατι ειχε ανοίξει η μήτρα... Κι αν δεν ειχα το αίμα για προειδοποίηση που μας έστειλε για τσεκ, δεν ξερω τι κατάληξη θα είχαμε εγω και το μωρο.

Ασχημη εμπειρία γενικότερα. Επώδυνη η κ.τ κρατησε πολυ ώρα και απο τα μεσα της επέμβασης, ένιωθα πονο και πίεση. Και παρολο που μου εκαναν και 2η δόση διπλη με επισκληριδιο, συνεχισα να νιώθω έντονο πόνο.

Εμεινα ανανηψη μεχρι τις 2.30πμ

Δεν έχω κοιμηθεί και τώρα ειμαι με θηλαστρο.

Καλημέρα κορίτσι μου ! Αρχικά να σας ζησει το μωράκι κ να είναι υγιέστατο. Λίγο τρομακτικό όλο αυτό που πέρασες ,αλλά ευτυχως είχες το αίμα κ πηγές στην κλινική κ δν έγινε τπτ χειρότερο! Όλα καλά θα πάνε τώρα ,κοίταξε να ξεκουραστείς σωματικά κ ψυχολογικά κ σύντομα να βγει κ το μωράκι από τη Μοναδα ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Farmakotriftena είπε:

Ευχαριστώ ❤️

@βιολετα3 όχι τίποτα. Ισως ειχα καμποσες συσπασεις αλλα και παλι οχι κάτι τραγικό.  Ισως να μην ηταν πανω απο 10-12 ισως και μα ηταν λιγο παραπάνω ομως δεν μετρούσα. Πάντως σημάδι οτι έχει ανοίξει η μήτρα δεν ειχα. Περαν απο το λιγο αιμα που ειδα.

 

Εγώ έχω αρκετές χωρίς όμως να πονάνε.Τελικα δεν μας είπες τι μωράκι έκανες αν θυμάμαι καλά το κρατούσατε για έκπληξη!!!

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια γέννησα...

33+5 , χθες βραδυ στις 10.30.

Το μωρο το ειδα για λιγα δευτερόλεπτα. Είναι μονάδα. Γεννήθηκε 2200.

Χθες κατα τις 6.00μμ ενιωσα να τρεχει κατι κατω. Λεω πααλι αυτα τα ενοχλητικα λευκα υγρα θα είναι. Κοιτάω και βλεπω λιγο αιματακι κατακόκκινο.

Παίρνω τηλ τον γιατρό δεν το σήκωνε. Οποτε πηρα τα παιδια και πηγα μπαλετο την μεγάλη. Ένιωθα συσπασεις στο περπάτημα.

Με.πηρε ο γιατρός μου λεει πήγαινε στο μαιευτήριο. Εγω ομως εκοβα βολτες μεχρι να τελειώσει το μπαλέτο η μεγάλη. Με ξαναπήρε και μου λεει πήγαινε τώρα.

Πηγα, εκανα nst δεν είχα συσπασεις, λιγες εκανα, κανα δυο. Ομως ήταν επώδυνες. Στη μια κιόλας έτυχε να μπει η προϊσταμένη και με πιεσε στην τομή και πόνεσα πολυ. Μιλάνε με τον γιατρό και καταλαβαίνω οτι λένε προετοιμασία για γέννα. Τρελαθηκα...

Προσπαθησα να ζητησω μερες, ας εμενα και μεσα για παρακολούθηση. Επεμεναν ολοι οτι δεν ειναι ασφαλες.

Τελικα ευτυχως που.τους ακουσα γιατι ειχε ανοίξει η μήτρα... Κι αν δεν ειχα το αίμα για προειδοποίηση που μας έστειλε για τσεκ, δεν ξερω τι κατάληξη θα είχαμε εγω και το μωρο.

Ασχημη εμπειρία γενικότερα. Επώδυνη η κ.τ κρατησε πολυ ώρα και απο τα μεσα της επέμβασης, ένιωθα πονο και πίεση. Και παρολο που μου εκαναν και 2η δόση διπλη με επισκληριδιο, συνεχισα να νιώθω έντονο πόνο.

Εμεινα ανανηψη μεχρι τις 2.30πμ

Δεν έχω κοιμηθεί και τώρα ειμαι με θηλαστρο.

Να σου ζήσει το μωρό κορίτσι μου! Καλή αναρρωση σε σενα και με το καλο το παιδάκι σου να βγει από τη μονάδα, που είμαι σιγουρη ότι θα είναι σύντομα γιατί το βάρος του είναι πολύ καλο για την εβδομάδα του. Γρήγορα όλοι γέροι και στο σπίτι σας!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια γέννησα...

33+5 , χθες βραδυ στις 10.30.

Το μωρο το ειδα για λιγα δευτερόλεπτα. Είναι μονάδα. Γεννήθηκε 2200.

Χθες κατα τις 6.00μμ ενιωσα να τρεχει κατι κατω. Λεω πααλι αυτα τα ενοχλητικα λευκα υγρα θα είναι. Κοιτάω και βλεπω λιγο αιματακι κατακόκκινο.

Παίρνω τηλ τον γιατρό δεν το σήκωνε. Οποτε πηρα τα παιδια και πηγα μπαλετο την μεγάλη. Ένιωθα συσπασεις στο περπάτημα.

Με.πηρε ο γιατρός μου λεει πήγαινε στο μαιευτήριο. Εγω ομως εκοβα βολτες μεχρι να τελειώσει το μπαλέτο η μεγάλη. Με ξαναπήρε και μου λεει πήγαινε τώρα.

Πηγα, εκανα nst δεν είχα συσπασεις, λιγες εκανα, κανα δυο. Ομως ήταν επώδυνες. Στη μια κιόλας έτυχε να μπει η προϊσταμένη και με πιεσε στην τομή και πόνεσα πολυ. Μιλάνε με τον γιατρό και καταλαβαίνω οτι λένε προετοιμασία για γέννα. Τρελαθηκα...

Προσπαθησα να ζητησω μερες, ας εμενα και μεσα για παρακολούθηση. Επεμεναν ολοι οτι δεν ειναι ασφαλες.

Τελικα ευτυχως που.τους ακουσα γιατι ειχε ανοίξει η μήτρα... Κι αν δεν ειχα το αίμα για προειδοποίηση που μας έστειλε για τσεκ, δεν ξερω τι κατάληξη θα είχαμε εγω και το μωρο.

Ασχημη εμπειρία γενικότερα. Επώδυνη η κ.τ κρατησε πολυ ώρα και απο τα μεσα της επέμβασης, ένιωθα πονο και πίεση. Και παρολο που μου εκαναν και 2η δόση διπλη με επισκληριδιο, συνεχισα να νιώθω έντονο πόνο.

Εμεινα ανανηψη μεχρι τις 2.30πμ

Δεν έχω κοιμηθεί και τώρα ειμαι με θηλαστρο.

Να σας ζήσει!! Με το καλό να γυρίσετε στο σπιτάκι σας!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, βιολετα3 είπε:

Εγώ έχω αρκετές χωρίς όμως να πονάνε.Τελικα δεν μας είπες τι μωράκι έκανες αν θυμάμαι καλά το κρατούσατε για έκπληξη!!!

Αγορακι❤️❤️❤️

Πηγα και τον ειδα. Καθολου ευχάριστο το θεαμα. Ισα ισα επεσα πολυ ψυχολογικά βρε κοριτσια. είναι αρκετα προωρος. Βαζω άσχημες σκεψεις στο μυαλό μου.

8 ώρες πρίν, depifish είπε:

Να σας ζησει κοριτσι μου! Ολα καλα θα πανε, συντομα θα εχεις αγκαλια το μικρουλι σου και ολη η ασχημη εμπειρια θα ειναι μια μακρυνη αναμνηση μετα! Τι εννοεις ειχε ανοιξει η μητρα; Μηπως εννοεις ο τραχηλος; 

Οπως και να χει, ξεκουρασου γιατι θα χρειαστεις πολυτιμες δυναμεις για το μικρο σου αλλα και για τα αλλα σου παιδακια! Ειστε ολοι καλα και αυτο ειναι το πιο σππυδαιο! ❤

Σ'ευχαριστω ❤️❤️

Η μητρα άνοιξε . έχω 3 καισαρικες στο ενεργητικό μου...

  • Μου αρέσει 3

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 minutes ago, Farmakotriftena said:

Αγορακι❤️❤️❤️

Πηγα και τον ειδα. Καθολου ευχάριστο το θεαμα. Ισα ισα επεσα πολυ ψυχολογικά βρε κοριτσια. είναι αρκετα προωρος. Βαζω άσχημες σκεψεις στο μυαλό μου.

Σ'ευχαριστω ❤️❤️

Η μητρα άνοιξε . έχω 3 καισαρικες στο ενεργητικό μου...

Η εβδομαδα σου ειναι απολυτα ασφαλης, επειδη διαβαζα για διδυμακια κ ποτε γεννιουνται, εκεινη την εβδομαδα μια χαρα υγιεστατα ειναι ολα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Αγορακι❤️❤️❤️

Πηγα και τον ειδα. Καθολου ευχάριστο το θεαμα. Ισα ισα επεσα πολυ ψυχολογικά βρε κοριτσια. είναι αρκετα προωρος. Βαζω άσχημες σκεψεις στο μυαλό μου.

Σ'ευχαριστω ❤️❤️

Η μητρα άνοιξε . έχω 3 καισαρικες στο ενεργητικό μου...

Μην βάζεις άσχημες σκεψεις!!! Είναι πρόωρος αλλά λίγο! Όλα θα πάνε καλά! Θα πάρει πάνω του γρήγορα, θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Αγορακι❤️❤️❤️

Πηγα και τον ειδα. Καθολου ευχάριστο το θεαμα. Ισα ισα επεσα πολυ ψυχολογικά βρε κοριτσια. είναι αρκετα προωρος. Βαζω άσχημες σκεψεις στο μυαλό μου.

Σ'ευχαριστω ❤️❤️

Η μητρα άνοιξε . έχω 3 καισαρικες στο ενεργητικό μου...

Όλα καλά θα πάνε !! Σας είπανε περίπου πόσο θα τον κρατήσουνε?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Αγορακι❤️❤️❤️

Πηγα και τον ειδα. Καθολου ευχάριστο το θεαμα. Ισα ισα επεσα πολυ ψυχολογικά βρε κοριτσια. είναι αρκετα προωρος. Βαζω άσχημες σκεψεις στο μυαλό μου.

Σ'ευχαριστω ❤️❤️

Η μητρα άνοιξε . έχω 3 καισαρικες στο ενεργητικό μου...

Μην στεναχωριέσαι κ να μη βάζεις κακές σκέψεις στο μυαλό σου. Είναι πρόωρος αλλά τα κιλά του είναι μια χαρά. Γνωστή μου γέννησε στην ίδια βδομάδα με σένα κ γεννήθηκε  2050 γρ το μωράκι κ είναι μια χαρά κ υγιέστατο. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Αγορακι❤️❤️❤️

Πηγα και τον ειδα. Καθολου ευχάριστο το θεαμα. Ισα ισα επεσα πολυ ψυχολογικά βρε κοριτσια. είναι αρκετα προωρος. Βαζω άσχημες σκεψεις στο μυαλό μου.

Σ'ευχαριστω ❤️❤️

Η μητρα άνοιξε . έχω 3 καισαρικες στο ενεργητικό μου...

Μην βάζεις άσχημες σκέψεις με το μυαλό μου ,εγώ μόλις γύρισα από τον γιατρό και του είπα κ εγώ τ ανησυχίες μου μην γεννήσω προωρα ,μου είπε τα μωρά που γεννιούνται μετά τ 33 βδομάδες είναι μια χαρά δεν τρέχουν κανένα κίνδυνο.

Κορίτσια καλησπέρα μόλις γύρισα από τον γιατρό ,34 βδομάδων ο μπεμπουλης μου και 2630γρ,όλα μια χαρά θα ξαναπάμε πρώτα ο Θεός σε 2 βδομάδες

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 hours ago, Farmakotriftena said:

Αγορακι❤️❤️❤️

Πηγα και τον ειδα. Καθολου ευχάριστο το θεαμα. Ισα ισα επεσα πολυ ψυχολογικά βρε κοριτσια. είναι αρκετα προωρος. Βαζω άσχημες σκεψεις στο μυαλό μου.

Σ'ευχαριστω ❤️❤️

Η μητρα άνοιξε . έχω 3 καισαρικες στο ενεργητικό μου...

Μην αγχωνεσαι καθολου! Η επιστημη πλεον εχει κανει αλματα και πλεον και τα προωρακια μια χαρα τα καταφερνουν! Και η βδομαδα που γεννησες δεν ηταν απαγορευτικη! Θα δεις οτι ολα καλα θα πανε, απλα τωρα τα βλεπεις ολα λιγο αρνητικα και λογω ορμονων, φυσιολογικο ειναι. Θα περασει κι αυτο και θα πατε σπιτακι σας συντομα! Στελνω πολυ πολυ θετικη ενεργεια για θετικες σκεψεις μονο!! ❤

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Αγορακι❤️❤️❤️

Πηγα και τον ειδα. Καθολου ευχάριστο το θεαμα. Ισα ισα επεσα πολυ ψυχολογικά βρε κοριτσια. είναι αρκετα προωρος. Βαζω άσχημες σκεψεις στο μυαλό μου.

Σ'ευχαριστω ❤️❤️

Η μητρα άνοιξε . έχω 3 καισαρικες στο ενεργητικό μου...

Πρώτα απ όλα να σου ζήσει το μωράκι σου!!! Να είναι γερο και δυνατό!!!για να σου ανεβάσω την διάθεση έγραψα μόνο,  γέννησα πριν 18 μήνες ένα κοριτσάκι 33 εβδ. Και 1 μέρα, στο Ιασώ,  2270γρ. Η μικρή τώρα είναι 18 μηνών,  δεν φαίνεται για προωρακι,  δεν υστερεί σε τίποτα, μας είχαν πει οι γιατροί εκεί πάντα θα υπολογίζετε τις κινήσεις και όλα 2 μήνες πριν μέχρι να γίνει 2 ετών...εγώ με άλλα παιδάκια 18 μηνων ίσα ίσα την βλέπω είναι πιο προχωρημένη....όλα καλά θα πάνε,  το να μην στεναχωριέσαι δεν μπορώ να στο πω Γιατί οι ορμόνες σου θα είναι στο φουλ...να σκέφτεσαι όμως ότι με την βοήθεια των παιδιάτρων θα πάνε όλα καλά και θα μάθεις να τον φροντίζεις...χρειάζονται λίγη περισσότερη φροντίδα τα προωρακια...και εγώ όταν έφυγα από το Ιασώ και έμεινε μέσα, πήγαινα κάθε απόγευμα για να την ταΐσω, μητρικό γάλα,  απλά το έβγαζα με θήλαστρο γιατί δεν μπορούσε να θηλάσει, δεν έχουν την δύναμη να θηλάσουν, με τον καιρό όμως το καταφέραμε και αυτό, έβλεπα πόσο μικρή είναι αλλά έλεγα τουλάχιστον την έχω και θα πάνε όλα καλά...μετά από 20 μέρες βγήκαμε από την μεν, ήθελε λίγο προσοχή στο φαγητό αλλά τώρα είναι γομαριτσα....να σκέφτεσαι ότι σε λίγο καιρό θα έχεις το μωρό σου στο σπίτι και θα είναι όλα τέλεια...

Ξέχασα να αναφέρω ότι είμαι πάλι έγκυος 34 κ 4 και την Δευτέρα που θα είμαι 35 και 2 γενναω  με καισαρική, Τρίτη μου καισαρική και εμένα και έχω αρκετό άγχος να πάνε όλα καλά γιατί δεν έχω καλό ιστορικό...εύχομαι σε όλες με το καλό να κρατήσουμε τα μωράκια μας αγκαλιά....

  • Μου αρέσει 6

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Farmakotriftena said:

Κορίτσια γέννησα...

33+5 , χθες βραδυ στις 10.30.

Το μωρο το ειδα για λιγα δευτερόλεπτα. Είναι μονάδα. Γεννήθηκε 2200.

Χθες κατα τις 6.00μμ ενιωσα να τρεχει κατι κατω. Λεω πααλι αυτα τα ενοχλητικα λευκα υγρα θα είναι. Κοιτάω και βλεπω λιγο αιματακι κατακόκκινο.

Παίρνω τηλ τον γιατρό δεν το σήκωνε. Οποτε πηρα τα παιδια και πηγα μπαλετο την μεγάλη. Ένιωθα συσπασεις στο περπάτημα.

Με.πηρε ο γιατρός μου λεει πήγαινε στο μαιευτήριο. Εγω ομως εκοβα βολτες μεχρι να τελειώσει το μπαλέτο η μεγάλη. Με ξαναπήρε και μου λεει πήγαινε τώρα.

Πηγα, εκανα nst δεν είχα συσπασεις, λιγες εκανα, κανα δυο. Ομως ήταν επώδυνες. Στη μια κιόλας έτυχε να μπει η προϊσταμένη και με πιεσε στην τομή και πόνεσα πολυ. Μιλάνε με τον γιατρό και καταλαβαίνω οτι λένε προετοιμασία για γέννα. Τρελαθηκα...

Προσπαθησα να ζητησω μερες, ας εμενα και μεσα για παρακολούθηση. Επεμεναν ολοι οτι δεν ειναι ασφαλες.

Τελικα ευτυχως που.τους ακουσα γιατι ειχε ανοίξει η μήτρα... Κι αν δεν ειχα το αίμα για προειδοποίηση που μας έστειλε για τσεκ, δεν ξερω τι κατάληξη θα είχαμε εγω και το μωρο.

Ασχημη εμπειρία γενικότερα. Επώδυνη η κ.τ κρατησε πολυ ώρα και απο τα μεσα της επέμβασης, ένιωθα πονο και πίεση. Και παρολο που μου εκαναν και 2η δόση διπλη με επισκληριδιο, συνεχισα να νιώθω έντονο πόνο.

Εμεινα ανανηψη μεχρι τις 2.30πμ

Δεν έχω κοιμηθεί και τώρα ειμαι με θηλαστρο.

Να σου ζήσει κοπέλα μου!! Δύναμη κ κουράγιο..  όλα θα πάνε καλά!! Θα περάσουν οι μέρες κ θα είστε σπιτάκι σας!! Βιάζονται τα μωρά της ομάδας μας . βλέπω σχεδόν καμία μέχρι στιγμής δεν έχει γεννήσει Οκτωβρη..  εμείς κάναμε την αρχή με τον Αύγουστο. Εγώ την κόρη μου την έφερα στο σπίτι 2500 κιλά , από το κεφαλοαιματωμα κ τον ικτερο...συν ότι δεν έπινε σωστά γάλα...άσε ταλαιπωρία μεγάλη!! Εσύ τώρα κανείς το καλύτερο... Με το γαλατάκι σου θα πάρει γρήγορα βάρος  κ τα πάνω του... Για την εβδομάδα του πολύ καλό το βάρος τού..  είναι ένας μικρός μαχητής !!

  • Μου αρέσει 2

 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κάποιος πρέπει να ανανεώσει το πινακακι μας..χαχαχ...κορίτσια μου κοντευουμε το πιστεύετε....πως πέρασε έτσι ο καιρός....σαν χτες ήταν που έγινα μέλος σε αυτήν την ομάδα....εύχομαι να είστε όλες καλά και με το καλό σε όλες μας....

Τα δικά μου νέα είναι ότι μάλλον μπαίνω 4 του μήνα να γεννήσω με καισαρική όπως έχω ξανά πει ...μέσα στην εβδομάδα θα πάω και για προεγχειρητικο μάλλον και το τεστ....αλλά δυστυχώς μάλλον κρυωσα από τον ανεμιστήρα....δεν ξέρω τι να κάνω δεν θα ήθελα να είμαι κρυωμενη όταν θα έχω το μωρό....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Dimitra93 είπε:

Νομίζω κάποιος πρέπει να ανανεώσει το πινακακι μας..χαχαχ...κορίτσια μου κοντευουμε το πιστεύετε....πως πέρασε έτσι ο καιρός....σαν χτες ήταν που έγινα μέλος σε αυτήν την ομάδα....εύχομαι να είστε όλες καλά και με το καλό σε όλες μας....

Τα δικά μου νέα είναι ότι μάλλον μπαίνω 4 του μήνα να γεννήσω με καισαρική όπως έχω ξανά πει ...μέσα στην εβδομάδα θα πάω και για προεγχειρητικο μάλλον και το τεστ....αλλά δυστυχώς μάλλον κρυωσα από τον ανεμιστήρα....δεν ξέρω τι να κάνω δεν θα ήθελα να είμαι κρυωμενη όταν θα έχω το μωρό....

Καλημέρα!!! Με το καλό!!! Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα? Έχει πάρει βάρος το μωράκι σας? Εγώ ανυπομονώ να πάω την ερχόμενη Τετάρτη να δω πόσο θα είναι τώρα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...