Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2021!!


Recommended Posts

3 hours ago, Roulaa@ said:

@βιολετα3 πως είστε? 

Καιρό έχουμε να μάθουμε κ νέα σου @Ntepaki22  πως τα πας?

Γεια σας κορίτσια!! Σας διαβάζω είναι η αλήθεια, αλλά με τα μικρά δεν προλαβαίνω να σχολιάσω... Συν ότι δουλεύει πολλές ώρες ο άντρας μου οπότε είμαι μόνη μου με τις μικρές συν έγκυος.... Μπήκα στο δεύτερο τρίμηνο!! Καλύτερα νιώθω... Έγινε κ η αυχενική όλα καλά... Μας είπαν ότι μάλλον είναι αγοράκι... Θα έχουμε 2 κορίτσια κ ;1 αγοράκι... Το περιμένω κ αυτό να έρθει με το καλό.. η μικρούλα μου τώρα είναι 7 μισή μηνών... 

Έχουμε ξεκινήσει στέρεες... Από τότε που τις ξεκινήσαμε, θηλάζει την νύχτα... Πόσο ανάποδα τα παιδιά μου χαχα

6 minutes ago, Ntepaki22 said:

Γεια σας κορίτσια!! Σας διαβάζω είναι η αλήθεια, αλλά με τα μικρά δεν προλαβαίνω να σχολιάσω... Συν ότι δουλεύει πολλές ώρες ο άντρας μου οπότε είμαι μόνη μου με τις μικρές συν έγκυος.... Μπήκα στο δεύτερο τρίμηνο!! Καλύτερα νιώθω... Έγινε κ η αυχενική όλα καλά... Μας είπαν ότι μάλλον είναι αγοράκι... Θα έχουμε 2 κορίτσια κ ;1 αγοράκι... Το περιμένω κ αυτό να έρθει με το καλό.. η μικρούλα μου τώρα είναι 7 μισή μηνών... 

Έχουμε ξεκινήσει στέρεες... Από τότε που τις ξεκινήσαμε, θηλάζει την νύχτα... Πόσο ανάποδα τα παιδιά μου χαχα

Εσείς πώς είστε;;

  • Μου αρέσει 2

 
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, depifish είπε:

Ποσο πολυ εχετε προχωρησει με τα φαγητακια!! Μπραβο! Και πολυ καλη ιδεα της γλυκοπατατας! Εγω να σου πω δεν αγχωνομαι ακομα να τη ξεκινησω, αφου λενε κιολας οτι στην ουσια απο 6 μηνων και μετα ξεκινανε κανονικα εχουμε χρονο. Καταρχην ακομα ψαχνω κανα μηλο της προκοπης που ειναι ολα πλαστικα και δεν μυριζουν τιποτα! Σημερα που εχω χρονο να παρω σβαρνα τα μαναβικα μηπως βρω τιποτα! 

Πάρε μπανανόμηλοο.. θα με θυμηθείς. Είναι το κίτρινο!
Ναι, δε θα αγχώνεσαι καθόλου. Σου λέω και εγώ εχθές που ήταν φρικαρισμένη, πήδηξα το γεύμα. Τέρμα!
Θα σας γράψω νεότερα!!

πρίν από 8 λεπτά , Ntepaki22 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Σας διαβάζω είναι η αλήθεια, αλλά με τα μικρά δεν προλαβαίνω να σχολιάσω... Συν ότι δουλεύει πολλές ώρες ο άντρας μου οπότε είμαι μόνη μου με τις μικρές συν έγκυος.... Μπήκα στο δεύτερο τρίμηνο!! Καλύτερα νιώθω... Έγινε κ η αυχενική όλα καλά... Μας είπαν ότι μάλλον είναι αγοράκι... Θα έχουμε 2 κορίτσια κ ;1 αγοράκι... Το περιμένω κ αυτό να έρθει με το καλό.. η μικρούλα μου τώρα είναι 7 μισή μηνών... 

Με ένα πόνο κοπέλα μου! Με το καλό!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ntepaki22 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Σας διαβάζω είναι η αλήθεια, αλλά με τα μικρά δεν προλαβαίνω να σχολιάσω... Συν ότι δουλεύει πολλές ώρες ο άντρας μου οπότε είμαι μόνη μου με τις μικρές συν έγκυος.... Μπήκα στο δεύτερο τρίμηνο!! Καλύτερα νιώθω... Έγινε κ η αυχενική όλα καλά... Μας είπαν ότι μάλλον είναι αγοράκι... Θα έχουμε 2 κορίτσια κ ;1 αγοράκι... Το περιμένω κ αυτό να έρθει με το καλό.. η μικρούλα μου τώρα είναι 7 μισή μηνών... 

Έχουμε ξεκινήσει στέρεες... Από τότε που τις ξεκινήσαμε, θηλάζει την νύχτα... Πόσο ανάποδα τα παιδιά μου χαχα

Εσείς πώς είστε;;

Αχ μπράβο ρε κορίτσι πολύ χάρηκα που είσαι καλύτερα!! Θα δεις έρωτα με τον γιο!! Εγω έχω ξετρελαθεί!! Η μεγάλη μου είναι 5χρονων τώρα κ ξεμαθα από  τοσο μωράκια. Εσυ λογικά θα έχεις μπει κ στα λαχανικά. Ποια τρωτε?

2 ώρες πρίν, βιολετα3 είπε:

Τα 2 τα κορίτσια μου δεν έχουν τίποτα έχουν να κάνουν πυρετό από το Σάββατο.Εχθες βγήκε θετική κ η τρίτη.Εγω έχω συνέχεια δέκατα ,όταν έχω 37,3 είμαι καλά όταν πάει 37,7 αρχίζω έχω κρυαδες και ξέρω ότι θα ανέβει.Σε γενικές γραμμές καλά το περναω  από ότι φαίνεται.Να ρωτήσω εγώ εχθές το πρωί είχα τα πρώτα συμπτώματα άρα σήμερα μετράω για δεύτερη μέρα?

Μ είχαν πει απ τον εοδυ ημέρα μηδέν είναι η μέρα που βγαίνει το τεστ θετικό κ μετράμε 5 μέρες 

1 ώρα πρίν, itsathina είπε:

Ισχύει.. και εμένα μου είπε έως το 6μηνο. Αλλά πολλοί την συνεχίζουν έως το έτος. Καλό τους κάνει.. ίσως την δώσω λίγο ακόμα.
Αυτή δίνω και εγώ αλλά έχω διαβάσει ότι δεν είναι πολύ «καθαρή». D3 μόλις πήρα και εγώ.. με βοηθάει και με το αυτοάνοσο!

Ναι, για μεσημέρι. Σήμερα της έβαλα και καρότο. Εμένα μου είχε πει πατάτα, καρότο, κολοκυθάκι, σέλινο, όλα μαζί και 2 μέρες μετά κρέας. Αλλά δε το έκανα!
Φοβήθηκα όλα μαζί, γιατί είχα διαβάσει από διάφορες μαμάδες, πως πολλά τα στούμπωναν, κατευθείαν τόσα μαζί.
Επέλεξα να ξεκινήσω με γλυκοπατάτα επειδή είναι πολύ θρεπτική και με τη λογική ότι έχει συνηθίσει τη «γλυκιά» γεύση από τα φρούτα, άρα δε θα της κακοφανεί και έτσι έγινε, την έφαγε πολύ καλά. Με βάση αυτή τώρα, προσθέτω.. οπότε είναι λίγο πιο γλυκιά η σούπα.

Αα, επιπλέον έχω πάρει γλυκιά κολοκύθα.. γιατί γενικά τα πορτοκαλί λαχανικά είναι πολύ καλά για πρώτες τροφές. Θα την βάλω σύντομα.
Μετά θα βάλω πατάτα, στο τέλος.

Πόση ώρα την έβαλες στον ατμομαγειρα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ntepaki22 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Σας διαβάζω είναι η αλήθεια, αλλά με τα μικρά δεν προλαβαίνω να σχολιάσω... Συν ότι δουλεύει πολλές ώρες ο άντρας μου οπότε είμαι μόνη μου με τις μικρές συν έγκυος.... Μπήκα στο δεύτερο τρίμηνο!! Καλύτερα νιώθω... Έγινε κ η αυχενική όλα καλά... Μας είπαν ότι μάλλον είναι αγοράκι... Θα έχουμε 2 κορίτσια κ ;1 αγοράκι... Το περιμένω κ αυτό να έρθει με το καλό.. η μικρούλα μου τώρα είναι 7 μισή μηνών... 

Έχουμε ξεκινήσει στέρεες... Από τότε που τις ξεκινήσαμε, θηλάζει την νύχτα... Πόσο ανάποδα τα παιδιά μου χαχα

Εσείς πώς είστε;;

Με το καλό το μωρακι σας!!Είναι δύσκολο που έχεις τόσο μικρό μωράκι και είσαι έγκυος ρωτάω γιατί είχα καθυστέρηση τις προηγούμενες μέρες και σκεφτόμουν αν ήμουν με το καλό που θέλω σύντομα πως θα τα βγάλω πέρα με την μπέμπα επειδή δεν έχω κανένα.... 

Κοριτσια εμείς μάλλον είμαστε σε άλμα έκοψε από την κρέμα και από το γάλα είναι ανήσυχη αρκετά και το πρόγραμμα που είχε μπει πάει προσπαθώ όσο μπορώ να την κρατάω κεφάτη με παιχνίδια κτλπ έχει και αδυναμία στον πατέρα της που τον βλέπει 2 ώρες το βράδυ και έχουμε κλάματα και εκεί... Σήμερα έβαλα πράσο στην κρέμα δεν τρελάθηκε την Τρίτη ξεκινάμε κρέας και ζυμαρικό...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Roulaa@ said:

Να είσαι καλά μακάρι να συνεχίσει έτσι όλη η εγκυμοσύνη!! Τα ξεκινάω με λαχανικά για να μην συνηθίζουν τις γλυκές γεύσεις πρώτα..  τώρα τα τρώμε όλα εκτός από αυτά που μπαίνουν στον όγδοο αυγό , ψάρι και παει λέγοντας...από λαχανικά από όλα ότι έχω τις βάζω!!

2 hours ago, Penny28 said:

Με το καλό το μωρακι σας!!Είναι δύσκολο που έχεις τόσο μικρό μωράκι και είσαι έγκυος ρωτάω γιατί είχα καθυστέρηση τις προηγούμενες μέρες και σκεφτόμουν αν ήμουν με το καλό που θέλω σύντομα πως θα τα βγάλω πέρα με την μπέμπα επειδή δεν έχω κανένα.... 

Κοριτσια εμείς μάλλον είμαστε σε άλμα έκοψε από την κρέμα και από το γάλα είναι ανήσυχη αρκετά και το πρόγραμμα που είχε μπει πάει προσπαθώ όσο μπορώ να την κρατάω κεφάτη με παιχνίδια κτλπ έχει και αδυναμία στον πατέρα της που τον βλέπει 2 ώρες το βράδυ και έχουμε κλάματα και εκεί... Σήμερα έβαλα πράσο στην κρέμα δεν τρελάθηκε την Τρίτη ξεκινάμε κρέας και ζυμαρικό...

Πίστεψε με και εγώ το ίδιο ένιωθα στο δεύτερο... Βέβαια μετά καταλαβαίνεις ότι τι ένα τι δύο τις ίδιες έγνοιες έχεις .. όσο πιο χαλαρά παίρνεις την μητρότητα τόσο το καλύτερο κ αυτό το κατάλαβα αφού γέννησα την δεύτερη!! 

 

  • Μου αρέσει 1

 
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , Ntepaki22 είπε:

Πίστεψε με και εγώ το ίδιο ένιωθα στο δεύτερο... Βέβαια μετά καταλαβαίνεις ότι τι ένα τι δύο τις ίδιες έγνοιες έχεις .. όσο πιο χαλαρά παίρνεις την μητρότητα τόσο το καλύτερο κ αυτό το κατάλαβα αφού γέννησα την δεύτερη!! 

 

Δυστυχώς έχω μεγάλο πρόβλημα με το άγχος από πάντα και αυτό δεν βοηθάει σε τίποτα είμαι και υποχόνδρια ταυτόχρονα και θέλω να τα κάνω όλα εγώ...ακομα με την μικρή είμαι στην τσίτα και ας έχει πάει 6μηνων δεν μπορώ να χαλαρώσω με τίποτα ούτε στον άντρα μου πλέον δίνω σημασία έχω βάλει παρωπίδες και βλέπω μόνο την μικρή! 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Penny28 said:

Δυστυχώς έχω μεγάλο πρόβλημα με το άγχος από πάντα και αυτό δεν βοηθάει σε τίποτα είμαι και υποχόνδρια ταυτόχρονα και θέλω να τα κάνω όλα εγώ...ακομα με την μικρή είμαι στην τσίτα και ας έχει πάει 6μηνων δεν μπορώ να χαλαρώσω με τίποτα ούτε στον άντρα μου πλέον δίνω σημασία έχω βάλει παρωπίδες και βλέπω μόνο την μικρή! 

Αυτό που λες για τον άντρα σου ότι δεν δίνεις σημασία... Κορίτσια δεν πρέπει να ξεχνάμε τους άντρες μας... Βέβαια πρέπει να μας θυμίζουν ότι δεν είμαστε μόνο μάνες κ αυτοί... Να είναι ενεργοί σαν πατέρες κ.ο.κ αλλιώς δεν βγαίνει... Αλλιώς τρελενεσαι!!


 
 
 
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Roulaa@ είπε:

Πόση ώρα την έβαλες στον ατμομαγειρα?

15΄ θέλει, το λέει στις οδηγίες.. λέει σχεδόν για όλα στις οδηγίες.
Γίνεται.. βελούδο!! Δεν υπερβάλω!!

3 ώρες πρίν, Penny28 είπε:

Κοριτσια εμείς μάλλον είμαστε σε άλμα έκοψε από την κρέμα και από το γάλα είναι ανήσυχη αρκετά και το πρόγραμμα που είχε μπει πάει προσπαθώ όσο μπορώ να την κρατάω κεφάτη με παιχνίδια κτλπ έχει και αδυναμία στον πατέρα της που τον βλέπει 2 ώρες το βράδυ και έχουμε κλάματα και εκεί... Σήμερα έβαλα πράσο στην κρέμα δεν τρελάθηκε την Τρίτη ξεκινάμε κρέας και ζυμαρικό...

Σε ποια εβδομάδα είστε; Και εμείς σε άλμα! 

Λοιπόν, κοράσια @Roulaa@, @depifish, για την D3 μου είπε στο 6μηνο, αν θέλω σταματάω. Συνήθως όσα πίνουν και ξένο δε χρειάζεται παραπάνω.. αλλά και να συνεχίσω, μόνο καλό κάνει είπε.
Μου είπε να δώσω βρώμη (γιούχουυ!!), ότι καλό είναι να τρώει 120ml με 150ml και όχι πάνω από 200ml στερεή τροφή και όταν φτάσω στα 120ml, τότε να σταματήσω να συμπληρώνω με γάλα.
Ξέχασα να ρωτήσω πρόταση για D3. Είναι καμιά άλλη κοπέλα εδώ που δίνει άλλης μάρκας να μας πει; ΑΝ και εδώ που φτάσαμε..
 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , itsathina είπε:

15΄ θέλει, το λέει στις οδηγίες.. λέει σχεδόν για όλα στις οδηγίες.
Γίνεται.. βελούδο!! Δεν υπερβάλω!!

Σε ποια εβδομάδα είστε; Και εμείς σε άλμα! 

Λοιπόν, κοράσια @Roulaa@, @depifish, για την D3 μου είπε στο 6μηνο, αν θέλω σταματάω. Συνήθως όσα πίνουν και ξένο δε χρειάζεται παραπάνω.. αλλά και να συνεχίσω, μόνο καλό κάνει είπε.
Μου είπε να δώσω βρώμη (γιούχουυ!!), ότι καλό είναι να τρώει 120ml με 150ml και όχι πάνω από 200ml στερεή τροφή και όταν φτάσω στα 120ml, τότε να σταματήσω να συμπληρώνω με γάλα.
Ξέχασα να ρωτήσω πρόταση για D3. Είναι καμιά άλλη κοπέλα εδώ που δίνει άλλης μάρκας να μας πει; ΑΝ και εδώ που φτάσαμε..
 

Ακριβώς τα ίδια μ είπε κ ο δικός μ κ για τη d κ για τα μλ στα φρούτα. Κ στο κρέας (κοτόπουλο ή μοσχάρι) μ είπε 70γρ το περισσότερο να δίνω όχι παραπάνω αλλά αν ζητήσει κ άλλο να δώσω απ τα λαχανικά. Όοοοοοταν ξεκινήσουμε. Εμένα σήμερα έφαγε 100γρ φρούτα κ δε του έδωσα γάλα. Λες έπρεπε να του δώσω ε? Σήμερα έχει όλη τη μέρα γκρίνια απίστευτη. Δε ξέρω αν το κάνουν κ τα δικά σας αλλά εμένα τρώει τις κάλτσες. Είτε στο ριλαξ είτε ξάπλα να είναι βαζει τα πόδια στο στόμα βγαζει τη κάλτσα κ τη τρώει. Μονίμως ξεκαλτσωτος. 23η εβδομάδα μπήκαμε σήμερα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Roulaa@ είπε:

Ακριβώς τα ίδια μ είπε κ ο δικός μ κ για τη d κ για τα μλ στα φρούτα. Κ στο κρέας (κοτόπουλο ή μοσχάρι) μ είπε 70γρ το περισσότερο να δίνω όχι παραπάνω αλλά αν ζητήσει κ άλλο να δώσω απ τα λαχανικά. Όοοοοοταν ξεκινήσουμε. Εμένα σήμερα έφαγε 100γρ φρούτα κ δε του έδωσα γάλα. Λες έπρεπε να του δώσω ε? Σήμερα έχει όλη τη μέρα γκρίνια απίστευτη. Δε ξέρω αν το κάνουν κ τα δικά σας αλλά εμένα τρώει τις κάλτσες. Είτε στο ριλαξ είτε ξάπλα να είναι βαζει τα πόδια στο στόμα βγαζει τη κάλτσα κ τη τρώει. Μονίμως ξεκαλτσωτος. 23η εβδομάδα μπήκαμε σήμερα 

Εμείς είμαστε 20βδομαδα ακόμα δεν έχουμε φτάσει στο σημειο να πιάνει τα πόδια του,αλλά ό,τι βρει στο στόμα και το δαγκώνει με μανία ακόμα κ εμάς κ έχουμε πολύ γκρίνια με τα δόντια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , βιολετα3 είπε:

Εμείς είμαστε 20βδομαδα ακόμα δεν έχουμε φτάσει στο σημειο να πιάνει τα πόδια του,αλλά ό,τι βρει στο στόμα και το δαγκώνει με μανία ακόμα κ εμάς κ έχουμε πολύ γκρίνια με τα δόντια.

Θέλω να πιστεύω ότι είναι δόντια ή αλμα κ όχι να τον πηραξε ο χυμός πορτοκάλι που του έδωσα 1η μέρα σήμερα 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ για βιταμίνη D, δίνω την deltius, η οποία συνταγογραφειται κιόλας. Από ότι γνωρίζω είναι η πιο καθαρή d που υπάρχει γιατί η μικρή εμένα έχει αλλεργία κ κάνουμε αποχή από πολλά κ έτσι έψαχνα κάποια χωρίς πρόσθετα. Την ίδια παίρνω κι εγώ πλέον γιατί έκανα εξετάσεις κ έχω ανεπάρκεια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , xrys1988 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ για βιταμίνη D, δίνω την deltius, η οποία συνταγογραφειται κιόλας. Από ότι γνωρίζω είναι η πιο καθαρή d που υπάρχει γιατί η μικρή εμένα έχει αλλεργία κ κάνουμε αποχή από πολλά κ έτσι έψαχνα κάποια χωρίς πρόσθετα. Την ίδια παίρνω κι εγώ πλέον γιατί έκανα εξετάσεις κ έχω ανεπάρκεια. 

Πολύ σπάνια υπάρχει άνθρωπος που δεν χρειάζεται βιταμίνη ντε πλέον. Εγω σίγουρα θα του δίνω μέχρι κ το Πάσχα. Μ ειπε 1 μήνα σίγουρα ο παιδίατρος μέχρι να βγαίνουμε καθημερινά εξω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, itsathina είπε:

15΄ θέλει, το λέει στις οδηγίες.. λέει σχεδόν για όλα στις οδηγίες.
Γίνεται.. βελούδο!! Δεν υπερβάλω!!

Σε ποια εβδομάδα είστε; Και εμείς σε άλμα! 

Λοιπόν, κοράσια @Roulaa@, @depifish, για την D3 μου είπε στο 6μηνο, αν θέλω σταματάω. Συνήθως όσα πίνουν και ξένο δε χρειάζεται παραπάνω.. αλλά και να συνεχίσω, μόνο καλό κάνει είπε.
Μου είπε να δώσω βρώμη (γιούχουυ!!), ότι καλό είναι να τρώει 120ml με 150ml και όχι πάνω από 200ml στερεή τροφή και όταν φτάσω στα 120ml, τότε να σταματήσω να συμπληρώνω με γάλα.
Ξέχασα να ρωτήσω πρόταση για D3. Είναι καμιά άλλη κοπέλα εδώ που δίνει άλλης μάρκας να μας πει; ΑΝ και εδώ που φτάσαμε..
 

Κλείσαμε την 24η εβδομάδα αν τα έχω υπολογίσει σωστά....εμας δεν μας έχει πει κάτι για βρώμη και θέλω να της δώσω...θα φάμε ζυμαρικό βέβαια τώρα που τρώμε κρέας!!!και εγώ της εδεινα D3 οσο θήλαζα μετά μας είπε δεν είναι ανάγκη γιατί έχει το γάλα της μέσα έπειτα που εδεινα σταγόνες για να μπορεί να κάνει κακά της πιο εύκολα είχε και D3 μέσα! 

Κορίτσια έσκασε το πρώτο δοντάκι μας μπορεί για αυτό η μικρούλα μου να ήταν ανήσυχη...ποσο πολύ θα πονάνε δεν μπορώ να το σκεφτώ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Penny28 είπε:

Κλείσαμε την 24η εβδομάδα αν τα έχω υπολογίσει σωστά....εμας δεν μας έχει πει κάτι για βρώμη και θέλω να της δώσω...θα φάμε ζυμαρικό βέβαια τώρα που τρώμε κρέας!!!και εγώ της εδεινα D3 οσο θήλαζα μετά μας είπε δεν είναι ανάγκη γιατί έχει το γάλα της μέσα έπειτα που εδεινα σταγόνες για να μπορεί να κάνει κακά της πιο εύκολα είχε και D3 μέσα! 

Κορίτσια έσκασε το πρώτο δοντάκι μας μπορεί για αυτό η μικρούλα μου να ήταν ανήσυχη...ποσο πολύ θα πονάνε δεν μπορώ να το σκεφτώ!!

Κ εμενα μ είπε στον 6ο βρώμη για απογευματινό. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...