Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2021!!


Recommended Posts

πρίν από 27 λεπτά , depifish είπε:

Εγω εχω απ' ολα! Messenger, facebook, instagram, viber, whatsapp... Νομιζω το messenger ή το viber ειναι πιο βολικο για αρχεια και φωτογραφιες! Αχ θα ειναι πολυ ωραια να ανταλλαξουμε φωτο με τα μικρακια μας! ❤

Εγω θα έλεγα ή στο ινσταγκραμ ή στο μεσετζερ να τα λέμε. Ότι έχουν οι περισσότερες βασικά. Κ που ξέρετε? Ίσως βρεθούμε κ από κοντά κάποια στιγμή!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 ώρες πρίν, itsathina είπε:

Όκει, κάνω μια ομαδική συζήτηση στα μηνύματα εδώ και μας βάζω να ανταλλάξουμε usernames.
Όποια κοπέλα επιπλέον θέλει να μπει, ας απαντήσει σε αυτό το μήνυμα! 

Και εγώ θα ήθελα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, itsathina said:

Όκει, κάνω μια ομαδική συζήτηση στα μηνύματα εδώ και μας βάζω να ανταλλάξουμε usernames.
Όποια κοπέλα επιπλέον θέλει να μπει, ας απαντήσει σε αυτό το μήνυμα! 

Κοτιτσια μπορω να.μπω κ εγω; δε γραφω συχνα, που να προλαβω με τα διδυμα, αλλα  εκει θα ειναι πιο ευκολο!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, itsathina είπε:

Όκει, κάνω μια ομαδική συζήτηση στα μηνύματα εδώ και μας βάζω να ανταλλάξουμε usernames.
Όποια κοπέλα επιπλέον θέλει να μπει, ας απαντήσει σε αυτό το μήνυμα! 

Κορίτσια και γω θ ήθελα αλλά δεν έχω messenger!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, να σας ζήσουν τα μωρά σας, να τα χαιρεστε! Εμείς είμαστε 4 μηνών και κάτι και τα πάμε καλά. Θηλάζει αποκλειστικά , κοιμάται το βράδυ με αρκετά ξυπνηματα για θηλασμό και πριν μια βδομάδα νοσήσαμε όλοι από COVID… @depifish μου διαβάζω όταν προλαβαίνω τα νέα σας… πως πέρασε ο καιρός δεν το πιστεύω ακόμα…

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Flolipop said:

Γεια σας κορίτσια, να σας ζήσουν τα μωρά σας, να τα χαιρεστε! Εμείς είμαστε 4 μηνών και κάτι και τα πάμε καλά. Θηλάζει αποκλειστικά , κοιμάται το βράδυ με αρκετά ξυπνηματα για θηλασμό και πριν μια βδομάδα νοσήσαμε όλοι από COVID… @depifish μου διαβάζω όταν προλαβαίνω τα νέα σας… πως πέρασε ο καιρός δεν το πιστεύω ακόμα…

Παπακι μου!! Ποσο χαιρομαι που ειστε ολοι καλα και τα πατε μια χαρα!! Μπραβο σας! Οσο για τον κοβιντ τελικα περισσοτεροι ειναι αυτοι που ξερω που νοσησαν απο αυτους που δεν εχουν νοσησει! Πως το περασατε; Σας ταλαιπωρησε;

@βιολετα3 πως εισαι σημερα; εχει υποχωρησει; ο μικρουλης πως τα παει; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , depifish είπε:

Παπακι μου!! Ποσο χαιρομαι που ειστε ολοι καλα και τα πατε μια χαρα!! Μπραβο σας! Οσο για τον κοβιντ τελικα περισσοτεροι ειναι αυτοι που ξερω που νοσησαν απο αυτους που δεν εχουν νοσησει! Πως το περασατε; Σας ταλαιπωρησε;

@βιολετα3 πως εισαι σημερα; εχει υποχωρησει; ο μικρουλης πως τα παει; 

Εγώ ταλαιπωρήθηκα… έντονη κόπωση και ισχυρό πονοκέφαλο.. το μωράκι το πέρασε με λίγο πυρετο, μπούκωμα κ λίγο βήχα. Δεν την γλυτωσαμε τελικά… να μου φιλησεις την μπεμπα σου.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Flolipop είπε:

Γεια σας κορίτσια, να σας ζήσουν τα μωρά σας, να τα χαιρεστε! Εμείς είμαστε 4 μηνών και κάτι και τα πάμε καλά. Θηλάζει αποκλειστικά , κοιμάται το βράδυ με αρκετά ξυπνηματα για θηλασμό και πριν μια βδομάδα νοσήσαμε όλοι από COVID… @depifish μου διαβάζω όταν προλαβαίνω τα νέα σας… πως πέρασε ο καιρός δεν το πιστεύω ακόμα…

Παπάκι καιρό είχαμε να ακούσουμε νέα σου!!!Και εγώ νόσο από την Κυριακή από χθες το απόγευμα είμαι με 37 κ είμαι πολύ καλύτερα !!!Μέχρι στιγμής ο μπέμπης μου δεν έχει κολλήσει,εσένα μετά από πόσες μέρες κόλλησε??

1 hour ago, depifish είπε:

Παπακι μου!! Ποσο χαιρομαι που ειστε ολοι καλα και τα πατε μια χαρα!! Μπραβο σας! Οσο για τον κοβιντ τελικα περισσοτεροι ειναι αυτοι που ξερω που νοσησαν απο αυτους που δεν εχουν νοσησει! Πως το περασατε; Σας ταλαιπωρησε;

@βιολετα3 πως εισαι σημερα; εχει υποχωρησει; ο μικρουλης πως τα παει; 

Εχθές το απόγευμα είναι η πρώτη φορά που είδα το θερμόμετρο στο 36,5 .Σήμερα έχω 37 ,37,3 δεν έχει χρειαστεί όμως να πάρω κάτι.το ανχως μου όμως παραμένει για τον μικρό

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

Κοτιτσια μπορω να.μπω κ εγω; δε γραφω συχνα, που να προλαβω με τα διδυμα, αλλα  εκει θα ειναι πιο ευκολο!

σου στέλνω μήνυμα.

6 ώρες πρίν, βιολετα3 είπε:

Και εγώ θα ήθελα!!!

σου στέλνω μήνυμα!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, βιολετα3 είπε:

Παπάκι καιρό είχαμε να ακούσουμε νέα σου!!!Και εγώ νόσο από την Κυριακή από χθες το απόγευμα είμαι με 37 κ είμαι πολύ καλύτερα !!!Μέχρι στιγμής ο μπέμπης μου δεν έχει κολλήσει,εσένα μετά από πόσες μέρες κόλλησε??

Εχθές το απόγευμα είναι η πρώτη φορά που είδα το θερμόμετρο στο 36,5 .Σήμερα έχω 37 ,37,3 δεν έχει χρειαστεί όμως να πάρω κάτι.το ανχως μου όμως παραμένει για τον μικρό

Περαστικά σου Βιολέτα! Εμένα έκανε πυρετο 37.8 δυο μέρες αφού νόσησα εγώ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Flolipop είπε:

Περαστικά σου Βιολέτα! Εμένα έκανε πυρετο 37.8 δυο μέρες αφού νόσησα εγώ.

Τώρα είναι καλά?σε ευχαριστώ πολύ!!!Φορούσες μάσκα?Εγώ είμαι με μάσκα από την Πέμπτη που βρέθηκε θετική η μεγάλη μου κόρη ,θέλω να πιστεύω πως κάτι έκανα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , βιολετα3 είπε:

Τώρα είναι καλά?σε ευχαριστώ πολύ!!!Φορούσες μάσκα?Εγώ είμαι με μάσκα από την Πέμπτη που βρέθηκε θετική η μεγάλη μου κόρη ,θέλω να πιστεύω πως κάτι έκανα.

Φορούσα μάσκα, αλλα δυστυχώς κόλλησε και το μωρό… καλά είναι το μωρό δυο μερούλες είχε ως 38 ανα δέκα ώρες και είχε μπούκωμα κ λίγο βήχα. Είχε και παραπάνω γκρίνια επίσης. μπορεί να τα καταφέρετε και να την γλιτώσει το μπεμπακι σας. Σε κάθε περίπτωση μην ανησυχείς, μια ίωση που θα περάσει είναι. Έχεις εμβολιαστεί φανταζομαι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...