Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Κορίτσια sos - Εμπειρίες από το Έλενα νοσοκομείο?


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλημέρα. Βρίσκομαι σε μεγάλο δίλλημα κ θα ήθελα αν είναι εύκολο να με βοηθήσετε. Η ιστορία μου είναι μεγάλη, με αξωσωματικές σε δημόσια κ ιδιωτικά κέντρα, με αποτυχημένες κ επιτυχημένες εξωσωματικές. Είμαι τώρα στη φάση να αποφασίσω για μια ακόμα εξωσωματική κ καθαρά για οικονομικούς πια λόγους, έχω σκεφτεί να κάνω την επόμενή μου προσπάθεια στο Έλενα κ συγκεκριμένα με τον Κο Παπαριστείδη. Υπάρχει καμία κοπέλα με σχετική εμπειρία να μου δώσει τα φώτα της?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

On 16/3/2021 at 12:10 ΜΜ, Foffiko είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα. Βρίσκομαι σε μεγάλο δίλλημα κ θα ήθελα αν είναι εύκολο να με βοηθήσετε. Η ιστορία μου είναι μεγάλη, με αξωσωματικές σε δημόσια κ ιδιωτικά κέντρα, με αποτυχημένες κ επιτυχημένες εξωσωματικές. Είμαι τώρα στη φάση να αποφασίσω για μια ακόμα εξωσωματική κ καθαρά για οικονομικούς πια λόγους, έχω σκεφτεί να κάνω την επόμενή μου προσπάθεια στο Έλενα κ συγκεκριμένα με τον Κο Παπαριστείδη. Υπάρχει καμία κοπέλα με σχετική εμπειρία να μου δώσει τα φώτα της?

Θα σου πρότεινα να μήν πάς στο Έλενα

Link to comment
Share on other sites

On 16/3/2021 at 12:10 ΜΜ, Foffiko είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα. Βρίσκομαι σε μεγάλο δίλλημα κ θα ήθελα αν είναι εύκολο να με βοηθήσετε. Η ιστορία μου είναι μεγάλη, με αξωσωματικές σε δημόσια κ ιδιωτικά κέντρα, με αποτυχημένες κ επιτυχημένες εξωσωματικές. Είμαι τώρα στη φάση να αποφασίσω για μια ακόμα εξωσωματική κ καθαρά για οικονομικούς πια λόγους, έχω σκεφτεί να κάνω την επόμενή μου προσπάθεια στο Έλενα κ συγκεκριμένα με τον Κο Παπαριστείδη. Υπάρχει καμία κοπέλα με σχετική εμπειρία να μου δώσει τα φώτα της?

Σε συνεχεια του απο πάνω μηνύματος και ειδικά στον παπαριστειδη.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εγώ απέκτησα το αγοράκι μου με την γιατρό του τμήματος με την πρώτη φορά μαζί της. Ήταν η τρίτη και τυχερή, οι άλλες δύο ήταν με τον κύριο Γ.....Η συγκεκριμένη έχει πολλές επιτυχίες και την επισκέπτονται πολλές έγκυες επίσης. Να τονίσω ότι δεν είχα κάποιο πρόβλημα, ήταν του συζύγου. Την ημέρα που έκανα την εβρυομεταφορα, έκανε μαζί μου μια κοπέλα 45 χρονών και έμεινε έγκυος, φυσικά την συναντούσα μετέπειτα. Δεν θέλω να σε επηρεάσω, μπορεί να ήταν το τυχερό μου, εξάλλου και εγώ λόγω οικονομικού επέλεξα το Έλενα, καθώς τα ιδιωτικά που επισκέφτηκα μου φάνηκαν καθαρές επιχειρησεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα. Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Η αλήθεια είναι ότι μου είπαν αν πάω στο Έλενα  να προτιμήσω το συγκεκριμένο γιατρό ή τη γιατρό που αναφέρει η nemessis (δεν συγκράτησα το όνομά της). Έχω προβληματιστεί πραγματικά αλλά καμία φορά το ένστικτο πρέπει να το ακούμε. Χωρίς να έχω καταφέρει να μάθω και πολλά για το συγκεκριμένο γιατρό κάτι με κρατάει πίσω... Ίσως επειδή είμαι τόσο ευχαριστημένη με το γιατρό μου στο ιδιωτικό που ήμουν στις δυο τελευταίες προσπάθειες ( επιτυχημένες και οι δυο), που τώρα μου "ξινίζουν" όλοι οι υπόλοιποι. Αφού όμως διάβασα τις δυο πιο πάνω απαντήσεις θα το παρατήσω το σενάριο του Παπαριστείδη! Δεν ξέρω αν θέλετε να γίνετε πιο συγκεκριμένες, όχι ότι δεν μου αρκεί η συμβουλή σας, αλλά θα ήθελα αν γίνετε κ ξέρετε φυσικά να μου απαντήσετε, αν σας ζήτησαν χρήματα. Κ το λέω γιατί από προσωπική εμπειρία σε άλλο δημόσιο της επαρχίας, έδωσα το κατιτίς μου (μας ζητήθηκε). Με βοήθησαν αφάνταστα οι απαντήσεις κ τον τριών σας. Nemessis θα μπορούσες να μου πεις το όνομα της γιατρού? Αν αποφασίσω για Έλενα να πάω τουλάχιστον σε εκείνη...αν κ ειλικρινά σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πουλήσω το νεφρό μου κ να πάω ξανά στο ιδιωτικό.:razz: Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Foffiko είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα. Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Η αλήθεια είναι ότι μου είπαν αν πάω στο Έλενα  να προτιμήσω το συγκεκριμένο γιατρό ή τη γιατρό που αναφέρει η nemessis (δεν συγκράτησα το όνομά της). Έχω προβληματιστεί πραγματικά αλλά καμία φορά το ένστικτο πρέπει να το ακούμε. Χωρίς να έχω καταφέρει να μάθω και πολλά για το συγκεκριμένο γιατρό κάτι με κρατάει πίσω... Ίσως επειδή είμαι τόσο ευχαριστημένη με το γιατρό μου στο ιδιωτικό που ήμουν στις δυο τελευταίες προσπάθειες ( επιτυχημένες και οι δυο), που τώρα μου "ξινίζουν" όλοι οι υπόλοιποι. Αφού όμως διάβασα τις δυο πιο πάνω απαντήσεις θα το παρατήσω το σενάριο του Παπαριστείδη! Δεν ξέρω αν θέλετε να γίνετε πιο συγκεκριμένες, όχι ότι δεν μου αρκεί η συμβουλή σας, αλλά θα ήθελα αν γίνετε κ ξέρετε φυσικά να μου απαντήσετε, αν σας ζήτησαν χρήματα. Κ το λέω γιατί από προσωπική εμπειρία σε άλλο δημόσιο της επαρχίας, έδωσα το κατιτίς μου (μας ζητήθηκε). Με βοήθησαν αφάνταστα οι απαντήσεις κ τον τριών σας. Nemessis θα μπορούσες να μου πεις το όνομα της γιατρού? Αν αποφασίσω για Έλενα να πάω τουλάχιστον σε εκείνη...αν κ ειλικρινά σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πουλήσω το νεφρό μου κ να πάω ξανά στο ιδιωτικό.:razz: Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Γιατί δεν κοιτάς και στο Αρεταίειο? Έχει κ εκεί μονάδα. Έγραφε παλιότερα μια κοπέλα στο Καφέ που είχε κάνει εκεί και είχε πετύχει.


gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Foffiko είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα. Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Η αλήθεια είναι ότι μου είπαν αν πάω στο Έλενα  να προτιμήσω το συγκεκριμένο γιατρό ή τη γιατρό που αναφέρει η nemessis (δεν συγκράτησα το όνομά της). Έχω προβληματιστεί πραγματικά αλλά καμία φορά το ένστικτο πρέπει να το ακούμε. Χωρίς να έχω καταφέρει να μάθω και πολλά για το συγκεκριμένο γιατρό κάτι με κρατάει πίσω... Ίσως επειδή είμαι τόσο ευχαριστημένη με το γιατρό μου στο ιδιωτικό που ήμουν στις δυο τελευταίες προσπάθειες ( επιτυχημένες και οι δυο), που τώρα μου "ξινίζουν" όλοι οι υπόλοιποι. Αφού όμως διάβασα τις δυο πιο πάνω απαντήσεις θα το παρατήσω το σενάριο του Παπαριστείδη! Δεν ξέρω αν θέλετε να γίνετε πιο συγκεκριμένες, όχι ότι δεν μου αρκεί η συμβουλή σας, αλλά θα ήθελα αν γίνετε κ ξέρετε φυσικά να μου απαντήσετε, αν σας ζήτησαν χρήματα. Κ το λέω γιατί από προσωπική εμπειρία σε άλλο δημόσιο της επαρχίας, έδωσα το κατιτίς μου (μας ζητήθηκε). Με βοήθησαν αφάνταστα οι απαντήσεις κ τον τριών σας. Nemessis θα μπορούσες να μου πεις το όνομα της γιατρού? Αν αποφασίσω για Έλενα να πάω τουλάχιστον σε εκείνη...αν κ ειλικρινά σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πουλήσω το νεφρό μου κ να πάω ξανά στο ιδιωτικό.:razz: Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα για πληροφορίες. Ελπίζω να βοηθήσω και να μην χρειαστεί να πουλήσεις το νεφρό. Χα, χα.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...