Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Foux είπε:

Ανέβασα το χαλάκι μας!!το χώρισα σε δύο για να φαίνεται ολόκληρο ειναι πανω Κ κατω!!Δεν εχουμε Κ αλλη δυνατότητα να ανεβάζουμε φωτογραφίες :-(

Κορίτσια όσες θελετε μπορουμε να φτιάξουμε ομαδουλα στο instagram η στο viber!!Κ να μιλάμε απο εκει!!

Πολύ όμορφο το χαλί σας!!! Θα είναι πολύ τέλειο το δωμάτιο....παραμυθενιο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Foux είπε:

Ανέβασα το χαλάκι μας!!το χώρισα σε δύο για να φαίνεται ολόκληρο ειναι πανω Κ κατω!!Δεν εχουμε Κ αλλη δυνατότητα να ανεβάζουμε φωτογραφίες :-(

Κορίτσια όσες θελετε μπορουμε να φτιάξουμε ομαδουλα στο instagram η στο viber!!Κ να μιλάμε απο εκει!!

Θα χαρώ πολύ να μπω στην ομάδα σας. Αν και είμαι μανούλα Απριλίου 2020 και πρώτα ο Θεός Απριλίου 2022

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Foux είπε:

Ανέβασα το χαλάκι μας!!το χώρισα σε δύο για να φαίνεται ολόκληρο ειναι πανω Κ κατω!!Δεν εχουμε Κ αλλη δυνατότητα να ανεβάζουμε φωτογραφίες :-(

Κορίτσια όσες θελετε μπορουμε να φτιάξουμε ομαδουλα στο instagram η στο viber!!Κ να μιλάμε απο εκει!!

Τέλεια ιδέα !! Επίσης το χαλάκι τελειοοοο!!! Πολύ όμορφο !! Και εγώ έτσι ένα με ουράνιο τόξο πήρα χωρίς τα βουναλάκια αλλά τα ουράνια τόξα μας μοιάζουν πολύ!!! Να το χαρεί ο μπεμπουλης σας !!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα βρε κορίτσια, τι κάνετε;; 

@Agapakiii καλεεεε ποτε φτάσαμε τόσο κοντά;;; τα λες και μου φαίνεται τόσο μακρινό!!! Εγώ την Τρίτη θα πάω να με δει ο γιατρός μου, θα είμαι 35 εβδομάδων. Μετά μου είπε τα ραντεβού θα είναι πιο συχνά! Έχω πάθει ένα σοκ! Μου δείχνει η εφαρμογή σε 5 εβδομάδες και κάτι μέρες φτάνουμε στην πητ! 

Τι ωραία όλα τα μπεμπακια σας βρε κορίτσια, μπράβο μπράβο! Θα βγούνε μπαμπατσικα μωρά τα δεκεμβριανα :wub: 

@Foux το χαλάκι είναι τέλειοοοοο! Από που το πήρατε; κι εμείς βουναλακια σε ροζ χρώματα κάναμε εν τέλη στο δωμάτιο, μας άρεσε πολύ! Την κούνια περιμένουμε ακόμα, από την επόμενη εβδομάδα θα έρθει γιατί έχουν λέει καθυστερήσει στην παραλαβή. Εγώ είμαι μέσα για την ομαδουλα όπου σας βολεύει! Τι ωραία να μοιραζόμαστε και εικόνες! ❤ 

Πως γίνεται η εξέταση για τον στρεπτοκκοκο;; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Eva n αχ μαζι ειμαστε Εγώ το Σάββατο κλείνω 35η!!Το χαλάκι από είδη προικος γνωστός της πεθερας μου αλλά αν πατήσεις στο google χαλάκι με βουνά living το έχει!!Τα σύννεφα κ τα βουνά ειναι ανάγλυφα καθομαι κ τα χαϊδεύω η σαλεμενη!!!Χαχαχχα!!!!

Όσες θελετε να κάνουμε ομάδα στο instagram εγω ειμαι Fouli Foux κ φοραω ροζ Κάντε με follow κ θα μας προσθέτω σε συνομιλία!!αλλα στειλτε μου κ το ονομα που ειστε εδω μην βαλω κανεναν ασχετο χαχαχαχ!!!!Αν θέλετε αλλο τρόπο η δεν εχετε instagram εννοειται προτείνετε!!!!

Χαίρομαι που σας άρεσε το χαλάκι μας!!!!!Κ εμείς την κούνια την έχουμε στα πεθερικά μου δεν τη φέραμε ακομα.Αυτο μας έμεινε!!Αύριο πάω για χαρτιά κ μπαίνουν στη βαλίτσα κ κλείνει :D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 2/11/2021 at 8:22 ΜΜ, Eve087 είπε:

Εννοώ,για να κάνει μπάνιο θα τα πάρω εγω τα προϊόντα ή έχουν εκείνοι?πάνες?

Εσυ θα πάρεις ο,τι χρειάζεται. Θα σου δώσουν κάποια δείγματα από εταιρείες αλλά θα πρέπει να έχεις τα δικά σου!

πρίν από 26 λεπτά , Foux είπε:

@Eva n αχ μαζι ειμαστε Εγώ το Σάββατο κλείνω 35η!!Το χαλάκι από είδη προικος γνωστός της πεθερας μου αλλά αν πατήσεις στο google χαλάκι με βουνά living το έχει!!Τα σύννεφα κ τα βουνά ειναι ανάγλυφα καθομαι κ τα χαϊδεύω η σαλεμενη!!!Χαχαχχα!!!!

Όσες θελετε να κάνουμε ομάδα στο instagram εγω ειμαι Fouli Foux κ φοραω ροζ Κάντε με follow κ θα μας προσθέτω σε συνομιλία!!αλλα στειλτε μου κ το ονομα που ειστε εδω μην βαλω κανεναν ασχετο χαχαχαχ!!!!Αν θέλετε αλλο τρόπο η δεν εχετε instagram εννοειται προτείνετε!!!!

Χαίρομαι που σας άρεσε το χαλάκι μας!!!!!Κ εμείς την κούνια την έχουμε στα πεθερικά μου δεν τη φέραμε ακομα.Αυτο μας έμεινε!!Αύριο πάω για χαρτιά κ μπαίνουν στη βαλίτσα κ κλείνει :D

Σε έκανα follow μόλις! Κουκλάρα είσαι!!! Φτου φτου!!! aggelikemariakoust 

Λοιπόν κορίτσια, έκανα Doppler σήμερα! Ο Μπεμπακος μια χαρά, έχει πάει 2130. Όλα μια χαρά, εκτός από τον τράχηλο…:unsure: έχει πάει 18… μου είπε πολλή προσοχή για να μη γεννήσω πρόωρα… ελπίζω να πάνε όλα καλά…

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Foux είπε:

Ανέβασα το χαλάκι μας!!το χώρισα σε δύο για να φαίνεται ολόκληρο ειναι πανω Κ κατω!!Δεν εχουμε Κ αλλη δυνατότητα να ανεβάζουμε φωτογραφίες :-(

Κορίτσια όσες θελετε μπορουμε να φτιάξουμε ομαδουλα στο instagram η στο viber!!Κ να μιλάμε απο εκει!!

Ωραίο χαλακι φουξακι μου και ωραία ιδέα για το ινστα!εγώ είμαι μεσα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Αγγελίνα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Πήγαμε σήμερα στη γιατρό.. Ειμαι 31η εβδ ακριβως κ ο μπεμπακος μας ζυγίζει 2004γρ..Μου είπε ότι η πίεση κ τα χτυπήματα που νιώθω τόσο χαμηλά είναι επειδή το κεφαλάκι του είναι κάτω.. Γενικά όλα καλά! Μου είπε να κάνω το αντιγριπικο.. Κ θα το κάνουμε στο επόμενο ραντεβού μας! Είχα διαβάσει ότι το έχουν κανει κπς από εσάς ε; ανεβάζεις δέκατα με αυτό ή ανάλογα τον οργανισμό; 

Επίσης πήρα κ εγώ τη φωλιά από το moromou.gr, την έχετε βαλει στο πλυντήριο απλά χωρίς στιψιμο;; να το τολμήσω;;; 

Εγώ την έβαλα με στίψιμο κιόλας σε λίγες στροφές. Μετά την άπλωσα να στεγνώσει καλά… δεν τόλμησα στεγνωτήριο… χαχα. Πάντως δεν έπαθε τίποτα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

@Angelinaki ναι κοριτσι μου σε είδα!!Σ ευχαριστώ!!:oops: τι σημαίνει το 18;;Αχ ακομα πραγματα μαθαίνω!!Εμένα δεν μου ανέφερε κατι για τράχηλο,μονο ότι εεεεεχουμε καιρο!!!Μεγάλωσε το νινι σουυυ τι ωραία!!Εγώ αυριο θα τον δω!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Foux @Angelinaki σας έστειλα στο ινστα αίτημα ακολουθησης

1 hour ago, Eva n είπε:

Καλησπέρα βρε κορίτσια, τι κάνετε;; 

@Agapakiii καλεεεε ποτε φτάσαμε τόσο κοντά;;; τα λες και μου φαίνεται τόσο μακρινό!!! Εγώ την Τρίτη θα πάω να με δει ο γιατρός μου, θα είμαι 35 εβδομάδων. Μετά μου είπε τα ραντεβού θα είναι πιο συχνά! Έχω πάθει ένα σοκ! Μου δείχνει η εφαρμογή σε 5 εβδομάδες και κάτι μέρες φτάνουμε στην πητ! 

Τι ωραία όλα τα μπεμπακια σας βρε κορίτσια, μπράβο μπράβο! Θα βγούνε μπαμπατσικα μωρά τα δεκεμβριανα :wub: 

@Foux το χαλάκι είναι τέλειοοοοο! Από που το πήρατε; κι εμείς βουναλακια σε ροζ χρώματα κάναμε εν τέλη στο δωμάτιο, μας άρεσε πολύ! Την κούνια περιμένουμε ακόμα, από την επόμενη εβδομάδα θα έρθει γιατί έχουν λέει καθυστερήσει στην παραλαβή. Εγώ είμαι μέσα για την ομαδουλα όπου σας βολεύει! Τι ωραία να μοιραζόμαστε και εικόνες! ❤ 

Πως γίνεται η εξέταση για τον στρεπτοκκοκο;; 

Όπως η κολπική καλλιέργεια.Με αυτή την αηδιαστική μπατονετα.Ιου

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 37 λεπτά , Foux είπε:

@Eva n αχ μαζι ειμαστε Εγώ το Σάββατο κλείνω 35η!!Το χαλάκι από είδη προικος γνωστός της πεθερας μου αλλά αν πατήσεις στο google χαλάκι με βουνά living το έχει!!Τα σύννεφα κ τα βουνά ειναι ανάγλυφα καθομαι κ τα χαϊδεύω η σαλεμενη!!!Χαχαχχα!!!!

Όσες θελετε να κάνουμε ομάδα στο instagram εγω ειμαι Fouli Foux κ φοραω ροζ Κάντε με follow κ θα μας προσθέτω σε συνομιλία!!αλλα στειλτε μου κ το ονομα που ειστε εδω μην βαλω κανεναν ασχετο χαχαχαχ!!!!Αν θέλετε αλλο τρόπο η δεν εχετε instagram εννοειται προτείνετε!!!!

Χαίρομαι που σας άρεσε το χαλάκι μας!!!!!Κ εμείς την κούνια την έχουμε στα πεθερικά μου δεν τη φέραμε ακομα.Αυτο μας έμεινε!!Αύριο πάω για χαρτιά κ μπαίνουν στη βαλίτσα κ κλείνει :D

Θα το ψάξω σίγουρα! Αλλιώς η άλλη σκέψη μου είναι να πάρω κάτι ουδέτερο έτσι χνουδωτό χουχουλιαρικο να κάνουμε ξαπλες κάτω και να παίζουμε ❤ ναιιι κι εγώ με την υπερηχογραφικη μπαίνω στην 35η το Σάββατο, ημερολογιακα μπαίνω την επόμενη Τετάρτη! Εννοείται σαν ανυπομονη μετράω την υπερηχογραφικη. 

Σε κάνω τώρα! Eva_nsbu είναι το όνομα 

πρίν από 15 λεπτά , Catmom ❤️ είπε:

@Foux @Angelinaki σας έστειλα στο ινστα αίτημα ακολουθησης

Όπως η κολπική καλλιέργεια.Με αυτή την αηδιαστική μπατονετα.Ιου

Κάτι διάβασα ότι παίρνουν κ δείγμα από πρωκτο για αυτό ρωτάω. Τρόμαξα :lol:

Αχ κορίτσια! Τα ονόματα αποκτούν και πρόσωπα. Ένιωσα μια συγκίνηση! Είστε όλες τέλειες! ❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Eva n είπε:

Θα το ψάξω σίγουρα! Αλλιώς η άλλη σκέψη μου είναι να πάρω κάτι ουδέτερο έτσι χνουδωτό χουχουλιαρικο να κάνουμε ξαπλες κάτω και να παίζουμε ❤ ναιιι κι εγώ με την υπερηχογραφικη μπαίνω στην 35η το Σάββατο, ημερολογιακα μπαίνω την επόμενη Τετάρτη! Εννοείται σαν ανυπομονη μετράω την υπερηχογραφικη. 

Σε κάνω τώρα! Eva_nsbu είναι το όνομα 

Κάτι διάβασα ότι παίρνουν κ δείγμα από πρωκτο για αυτό ρωτάω. Τρόμαξα :lol:

Σου έστειλα κι εγώ τώρα αίτημα.Το διάβασα κι εγώ αυτό αλλά με αγχωσε περισσότερο το κλυσμα και ξέχασα να ρωτήσω σήμερα χαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Catmom ❤️ είπε:

Σου έστειλα κι εγώ τώρα αίτημα.Το διάβασα κι εγώ αυτό αλλά με αγχωσε περισσότερο το κλυσμα και ξέχασα να ρωτήσω σήμερα χαχαχα

Οχι όχι δεν κάνουν κάτι στον πρωκτό μην αγχώνεστε

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Catmom ❤️ είπε:

Σου έστειλα κι εγώ τώρα αίτημα.Το διάβασα κι εγώ αυτό αλλά με αγχωσε περισσότερο το κλυσμα και ξέχασα να ρωτήσω σήμερα χαχαχα

Με το κλύσμα έχω αρχίσει κ συμφιλιωνομαι αλλά όταν διάβασα αυτό για το στρεπ, λέω χριστέ μου!!! 

πρίν από 13 λεπτά , Katerina96 είπε:

Οχι όχι δεν κάνουν κάτι στον πρωκτό μην αγχώνεστε

Πάλι καλά! Πόσα να αντέξουμε πια :lol:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Eva n είπε:

Με το κλύσμα έχω αρχίσει κ συμφιλιωνομαι αλλά όταν διάβασα αυτό για το στρεπ, λέω χριστέ μου!!! 

Πάλι καλά! Πόσα να αντέξουμε πια :lol:

Χαχαχα να αφήσουν και κάτι ήσυχο.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...