Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

Just now, Agapakiii είπε:

Κορίτσι μου δεν ξέρω να σου απαντήσω για τα πονάκια άμα τα σταματάνε ( εμένα δε μου τα είχαν σταματήσει αν θυμάμαι καλά) αλλά έχω να σου πω πως κ εγώ για κάποιες μέρες συνεχόμενα δεν ένιωθα καθόλου την κοιλιά μου , όπως λες κ εσυ έτσι τίποτα ... αλλά έχει τώρα 2 μέρες που με πονάει.. οποτε ίσως σταματάει για κάποια διαστήματα κ ξανά αρχίζει! Επίσης μπορεί να πονάει κ από την κούραση οποτε αν ξεκουράζεσαι για αυτό να μην νιώθεις τπτ! Όλα καλά είναι θα δεις κ αύριο που θα πας στον γιατρό!

Πάει αυτό ήταν.Ανακοπη θα πάθω.:oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

56 minutes ago, Ερωτικός μεταναστης said:

Πάει αυτό ήταν.Ανακοπη θα πάθω.:oops:

Κορίτσι μου όλα μια χαρά είναι.❤️ Θα το δεις και μόλις πας στο γιατρό. Η αλήθεια είναι με ή χωρίς utrogestan και εγώ τα πονακια δεν τα νιώθω κάθε μέρα. Κάποιες φορές μέρα παρά μέρα, άλλες μόνο το βράδυ που πέφτω να κοιμηθώ. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mama25 είπε:

Κορίτσι μου όλα μια χαρά είναι.❤️ Θα το δεις και μόλις πας στο γιατρό. Η αλήθεια είναι με ή χωρίς utrogestan και εγώ τα πονακια δεν τα νιώθω κάθε μέρα. Κάποιες φορές μέρα παρά μέρα, άλλες μόνο το βράδυ που πέφτω να κοιμηθώ. 

 

 

Φοβάμαι μην την χωνεψα την φακή.χαχα

Link to comment
Share on other sites

@Ερωτικός μεταναστης όλα θα είναι τέλεια κ αύριο θα ακούσεις τον πιο όμορφο χτύπο!!! Τικ τακ τικ τακ η καρδούλα από το νινακι σου!!!! Τι ώρα θα πας στον γιατρό; Θα περιμένουμε νεαααα!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα, είπα να γράψω έτσι για το καλό, για γούρι. Πάντα έγραφα σε άλλα θέματα (θέλουμε να γίνουμε γονείς τη τάδε χρονιά, στην εξωσωματική). Λοιπόν, με τη τρίτη προσπάθεια εξωσωματικής πιάσαμε ένα σποράκι, γιατί ένα βάλαμε. Τελευταία περίοδος 3/3 και θετική χοριακή 3/4, 223, δυο μέρες μετά 493, τρεις μέρες μετά 968, ο γιατρός είπε είναι καλή και αύριο έχουμε υπέρηχο. Βέβαια από τη λαχτάρα μου έκανα άλλη μια χοριακή προχθές η οποία ήταν απογοητευτική, 4 μέρες μετά την 698 είχε πάει μόνο 1363. Δεν ξέρω τί θα δούμε αύριο στον υπέρηχο, τί να ελπίζω, θα δείξει.

Εύχομαι να έχετε καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη όλες και μακάρι να καταφέρω κι εγώ να γίνω μανούλα Δεκεμβρίου 2021.

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Moomin είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, είπα να γράψω έτσι για το καλό, για γούρι. Πάντα έγραφα σε άλλα θέματα (θέλουμε να γίνουμε γονείς τη τάδε χρονιά, στην εξωσωματική). Λοιπόν, με τη τρίτη προσπάθεια εξωσωματικής πιάσαμε ένα σποράκι, γιατί ένα βάλαμε. Τελευταία περίοδος 3/3 και θετική χοριακή 3/4, 223, δυο μέρες μετά 493, τρεις μέρες μετά 968, ο γιατρός είπε είναι καλή και αύριο έχουμε υπέρηχο. Βέβαια από τη λαχτάρα μου έκανα άλλη μια χοριακή προχθές η οποία ήταν απογοητευτική, 4 μέρες μετά την 698 είχε πάει μόνο 1363. Δεν ξέρω τί θα δούμε αύριο στον υπέρηχο, τί να ελπίζω, θα δείξει.

Εύχομαι να έχετε καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη όλες και μακάρι να καταφέρω κι εγώ να γίνω μανούλα Δεκεμβρίου 2021.

Κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά σαν. Χριστουγεννιάτικο δωράκι!!  Όλα θα πάνε καλά είμαι σίγουρη κ αύριο θα δείτε μια μικρή κουκιδουλα !! Αν θέλεις να μας γράψεις τα νέα σου από τον γιατρό , θα χαρούμε πολύ !! Καλή επιτυχία & θετικές σκέψεις !!!

  • Ευχαριστώ 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

@Ερωτικός μεταναστης όλα θα είναι τέλεια κ αύριο θα ακούσεις τον πιο όμορφο χτύπο!!! Τικ τακ τικ τακ η καρδούλα από το νινακι σου!!!! Τι ώρα θα πας στον γιατρό; Θα περιμένουμε νεαααα!!

 Στις τέσσερις.Θα έχω τρελαθεί μέχρι εκείνη την μέρα αλλά εντάξει!Αχ μακάρι να το ακουσωωω το σπορακι

Just now, Moomin είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, είπα να γράψω έτσι για το καλό, για γούρι. Πάντα έγραφα σε άλλα θέματα (θέλουμε να γίνουμε γονείς τη τάδε χρονιά, στην εξωσωματική). Λοιπόν, με τη τρίτη προσπάθεια εξωσωματικής πιάσαμε ένα σποράκι, γιατί ένα βάλαμε. Τελευταία περίοδος 3/3 και θετική χοριακή 3/4, 223, δυο μέρες μετά 493, τρεις μέρες μετά 968, ο γιατρός είπε είναι καλή και αύριο έχουμε υπέρηχο. Βέβαια από τη λαχτάρα μου έκανα άλλη μια χοριακή προχθές η οποία ήταν απογοητευτική, 4 μέρες μετά την 698 είχε πάει μόνο 1363. Δεν ξέρω τί θα δούμε αύριο στον υπέρηχο, τί να ελπίζω, θα δείξει.

Εύχομαι να έχετε καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη όλες και μακάρι να καταφέρω κι εγώ να γίνω μανούλα Δεκεμβρίου 2021.

Μην ανησυχείς!Οι γιατροί ξέρουν καλύτερα από εμάς!Για να σου είπε ότι είναι καλή θα είναι καλή!Μην αγχώνεσαι μια τρελαίνεσαι.Εχει μια τρελή η ενότητα!ΕΜΕΝΑ!χαχα!(Για να ελαφρυνω το κλίμα.)Θα δεις ότι όλα είναι καλά!Ίσως απλά να χρειάζεται κάποια βοήθεια να μεγαλώσει κι άλλο!Αλλά ο γιατρός θα δει ότι χρειάζεται!Θετική ενέργεια κι εμείς είμαστε εδώ για να φτάσουμε παρέα στα χριστουγεννιάτικα δωράκια μας ♥️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin said:

Κορίτσια καλησπέρα, είπα να γράψω έτσι για το καλό, για γούρι. Πάντα έγραφα σε άλλα θέματα (θέλουμε να γίνουμε γονείς τη τάδε χρονιά, στην εξωσωματική). Λοιπόν, με τη τρίτη προσπάθεια εξωσωματικής πιάσαμε ένα σποράκι, γιατί ένα βάλαμε. Τελευταία περίοδος 3/3 και θετική χοριακή 3/4, 223, δυο μέρες μετά 493, τρεις μέρες μετά 968, ο γιατρός είπε είναι καλή και αύριο έχουμε υπέρηχο. Βέβαια από τη λαχτάρα μου έκανα άλλη μια χοριακή προχθές η οποία ήταν απογοητευτική, 4 μέρες μετά την 698 είχε πάει μόνο 1363. Δεν ξέρω τί θα δούμε αύριο στον υπέρηχο, τί να ελπίζω, θα δείξει.

Εύχομαι να έχετε καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη όλες και μακάρι να καταφέρω κι εγώ να γίνω μανούλα Δεκεμβρίου 2021.

Σου στέλνουμε όλη τη θετική μας ενέργεια κορίτσι μου. Να είσαι ήρεμη και όλα θα πάνε καλά. Με το καλό και το δικό σου το σπορακι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, mama25 είπε:

Κορίτσι μου όλα μια χαρά είναι.❤️ Θα το δεις και μόλις πας στο γιατρό. Η αλήθεια είναι με ή χωρίς utrogestan και εγώ τα πονακια δεν τα νιώθω κάθε μέρα. Κάποιες φορές μέρα παρά μέρα, άλλες μόνο το βράδυ που πέφτω να κοιμηθώ. 

 

 

Καλημερα κοριτσια και γω δεν εχω πονακια. Μονο στηθος και δυσπεψια αλλα οχι εντονα πραγματα. Και πολυ αγχος γτ ακομα δεν πηγα να δω το σπορακι μου!!!! Ολα καλα θαβμας πανε για ολες!!! Θα το δειτε!!!! Θα το δειτε που θα συζηταμε μετα εαν τρωνε εαν κοιμουνται!!!!! Ωραια πραγματα δλδ!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά σαν. Χριστουγεννιάτικο δωράκι!!  Όλα θα πάνε καλά είμαι σίγουρη κ αύριο θα δείτε μια μικρή κουκιδουλα !! Αν θέλεις να μας γράψεις τα νέα σου από τον γιατρό , θα χαρούμε πολύ !! Καλή επιτυχία & θετικές σκέψεις !!!

 

9 ώρες πρίν, Ερωτικός μεταναστης είπε:

 Στις τέσσερις.Θα έχω τρελαθεί μέχρι εκείνη την μέρα αλλά εντάξει!Αχ μακάρι να το ακουσωωω το σπορακι

Μην ανησυχείς!Οι γιατροί ξέρουν καλύτερα από εμάς!Για να σου είπε ότι είναι καλή θα είναι καλή!Μην αγχώνεσαι μια τρελαίνεσαι.Εχει μια τρελή η ενότητα!ΕΜΕΝΑ!χαχα!(Για να ελαφρυνω το κλίμα.)Θα δεις ότι όλα είναι καλά!Ίσως απλά να χρειάζεται κάποια βοήθεια να μεγαλώσει κι άλλο!Αλλά ο γιατρός θα δει ότι χρειάζεται!Θετική ενέργεια κι εμείς είμαστε εδώ για να φτάσουμε παρέα στα χριστουγεννιάτικα δωράκια μας ♥️

 

8 ώρες πρίν, mama25 είπε:

Σου στέλνουμε όλη τη θετική μας ενέργεια κορίτσι μου. Να είσαι ήρεμη και όλα θα πάνε καλά. Με το καλό και το δικό σου το σπορακι!

Να είστε όλες καλά! Θα σας γράψω τα νέα μας. Σίγουρα σήμερα θα έχουμε μια εικόνα. Θεωρητικά είμαι 6 + 1.

Καλημέρα :wub:

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ερωτικός μεταναστης said:

Κορίτσια μου αααακουσαμε την καρδούλα του!Τι ωραίο συναίσθημα είναι αυτό.♥️♥️♥️

Τι υπέροχα νέα κορίτσι μου! Είναι όντως αξεπέραστο συναίσθημα! Εγώ ήθελα να το ακούσει και ο μπαμπάς μας αλλά λόγω covid δεν επιτρεπόταν η είσοδος στους μπαμπάδες. Προσπαθούσα μετά να του το περιγράψω μες στη τρελή χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mama25 είπε:

Τι υπέροχα νέα κορίτσι μου! Είναι όντως αξεπέραστο συναίσθημα! Εγώ ήθελα να το ακούσει και ο μπαμπάς μας αλλά λόγω covid δεν επιτρεπόταν η είσοδος στους μπαμπάδες. Προσπαθούσα μετά να του το περιγράψω μες στη τρελή χαρά.

Και είσαι μόνη σου?Εμάς περιμενουν στην εξώπορτα.Στην αίθουσα αναμονής είναι μόνο οι ασθενείς.κι όταν μπαίνουμε στο ιατρείο τον φωνάζω κι έρχεται.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ερωτικός μεταναστης said:

Και είσαι μόνη σου?Εμάς περιμενουν στην εξώπορτα.Στην αίθουσα αναμονής είναι μόνο οι ασθενείς.κι όταν μπαίνουμε στο ιατρείο τον φωνάζω κι έρχεται.

Ήμουν μόνη μου στην επίσκεψη της Δευτέρας που επιβεβαιώσαμε την κύηση και άκουσα την καρδούλα του. Ελπίζω στις επόμενες επισκέψεις να επιτρέπεται να είναι μέσα. Αλλιώς βλέπω να τον έχω βιντεοκλήση. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, τελικά φέρατε γούρι! Είδαμε σάκο κ σπορακι! Βασικά ο γιατρός το είδε το σπορι εγώ μόνο σάκο κατάλαβα. Λόγω του ότι ξέρουμε πότε έγινε η εμβρυομεταφορα με βγάζει σήμερα 5+5. Μ. Δευτέρα ξανά ραντεβού και θα κάνω κάποιες εξετάσεις τώρα.

πρίν από 51 λεπτά , Ερωτικός μεταναστης είπε:

Κορίτσια μου αααακουσαμε την καρδούλα του!Τι ωραίο συναίσθημα είναι αυτό.♥️♥️♥️

Μπράβο, ο πιο όμορφος ήχος!

  • Μου αρέσει 3

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...