Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

      να πω ότι δεν τα ειπα! από Δευτέρα και με επιφύλαξη!  είναι πολύ νωρίς! ουτε γω έτσι χαχχαχα 🥰

      Κανονικά έπρεπε να σε ακούσω,είσαι ο γκουρού των τεστ. Απλά ρε γμτ έχω τραβήγματα στη μήτρα από χθες και επειδή έχω ξαναμεινει έγκυος,ξέρω ότι δεν είναι έντερο και λέω ΒΡΕ ΛΕΣ? Αν είχε πιάσει η εμβρυομεταφορά,δεν θα έπρεπε να είναι λίγο αχνή η γραμμουλα?

Αιμορροιδες στην εγκυμοσύνη


Linaki.24

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια. Θα ήθελα τη βοήθεια σας! Είμαι στον 7ο μήνα της εγκυμοσύνης μου και ξαφνικά εμφανίστηκαν αιμορροιδες, δεν είχα ποτέ ξανά στη ζωή μου και τώρα δεν ξέρω τι να κάνω.. Υπάρχει κάποια κοπέλα που να είχε κάτι τέτοιο? Και πως το αντιμετώπισε????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

On 1/4/2021 at 3:40 ΠΜ, Linaki.24 είπε:

Γειά σας κορίτσια. Θα ήθελα τη βοήθεια σας! Είμαι στον 7ο μήνα της εγκυμοσύνης μου και ξαφνικά εμφανίστηκαν αιμορροιδες, δεν είχα ποτέ ξανά στη ζωή μου και τώρα δεν ξέρω τι να κάνω.. Υπάρχει κάποια κοπέλα που να είχε κάτι τέτοιο? Και πως το αντιμετώπισε????

Έψαχνα και εγώ στο φόρουμ να δω αν υπάρχει άλλη κοπέλα που είχε στην εγκυμοσύνη.Λογικα θα έχεις γεννήσει τώρα ..θα ήθελα πολύ να μου πεις τελικά τ έγινε με τ δικές σου.Ειμαι 20 βδομάδων και ξαφνικά έβγαλα μια εξωτερική αιμορροΐδα,τρόμαξα παααρα πολύ γιατί δεν ήξερα τι ήταν.Τελικα σου έφυγε?Είμαι ακόμα στην αρχή δεν πονάω ιδιαίτερα αλλά έχω ενοχλησει

Link to comment
Share on other sites

Είναι συχνό φαινόμενο... συνήθως υποχωρούν μετα την εγκυμοσυνη... απαξ και βγαλεις μια φορά μ ειπαν κατα καιρούς στην ζωη σου μπορει να σε ενοχλησουν αλλα δεν ειναι κατι ανησυχητικο... μπορει και να μην σε ενοχλήσουν ποτε ξανα μετα τον τοκετό (ηερμουν μετα απο μερικες βδομαδες. πρόσεχε την διατροφή σου ισως υποχωρήσει για να μην γίνεται ενοχλητική και σημβουλεψου εννοειται την-τον γυναικολογο σου..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Είναι συχνό φαινόμενο... συνήθως υποχωρούν μετα την εγκυμοσυνη... απαξ και βγαλεις μια φορά μ ειπαν κατα καιρούς στην ζωη σου μπορει να σε ενοχλησουν αλλα δεν ειναι κατι ανησυχητικο... μπορει και να μην σε ενοχλήσουν ποτε ξανα μετα τον τοκετό (ηερμουν μετα απο μερικες βδομαδες. πρόσεχε την διατροφή σου ισως υποχωρήσει για να μην γίνεται ενοχλητική και σημβουλεψου εννοειται την-τον γυναικολογο σου..

Μίλησα με τον γιατρό μου έδωσε κρέμα ,είναι ενοχλητικό ακόμα δεν με πονάει πολύ . Ευχαριστω για την απάντηση

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Να με και εγώ με τις αιμορροΐδες μου τραγική κατάσταση απλά ίσως έχω και κάποια ραγάδα ενώ έχω ζωηρό αίμα σήμερα είδα και λίγο πιο σκούρο ελάχιστο αλλά δεν ξέρω αν είναι αίμα που έχει ξεραθεί γύρω γύρω...μετα απο έντονο σφίξιμο έγιναν τεράστιες και έχουν ανοίξει βγάζουν αίμα σταγόνα κάθε φορά ζωηρό κόκκινο από την μία σκιαζομαι μήπως είναι και κάτι άλλο...αλλά δεν θα είχαν μέσα και τα κόπρανα αν ήταν κάτι?γενικά μέχρι εκείνη την ημέρα που έβαλα τα υπόθετα δεν είχα κανένα απολύτως θέμα....μετά από 5 μέρες δεν θα έπρεπε να είναι λίγο καλύτερα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...