Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ


Recommended Posts

βεβαιως και σε θυμαμαι κυρια με τους κουκλους σου!!!

Εμεις πηγαμε βολτα τελικα με τη Μαρια και την κουκλα Σιλια αλλά δεν ειπαμε και πολλα μιας και τα μπουμπουκια μας αλωνιζαν...

Την επομενη φορα καπου που θα τα εχουμε πιο περιορισμενα...

ααα καλα δεν το πιστευω!! ειχα να μπω μερες εδω, και δεν ειδα οτι μου ειχατε γραψει!!! καλα περιμενεις μωρο!!!! πω πω νεα και αν ειναι αυτα!!!! ελααα δεν παιζω , θελω να σε δω απο κοντα!! να δω την ομορφη κοιλιτσα σου!! κοριτσακι ειναι αν ειδα καλα το χρωμα απο το τικερακι σου ή λαθος εκανα?


line_line_typew6_beg_d_typew9_time_1058673600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ:18/12/2003

ΝΙΚΟΛΑΣ:27/01/2006

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα καλημέρα!!!

Τι κάνετε κορίτσια; όλο χανόμαστε!!

Ασπασία μου η Σίλια σε ευχαριστεί για τα καλά σου λόγια :P:p:p:p

Ελπίζω να μπορέσουμε να τα ξαναπούμε, τώρα για το περιορισμένα παιζεται...αυτά δεν κρατιούνται με τίποτα!!! το ένα στην ανατολή και το άλλο στη δύση..... φιλιά στον γλυκούλη σου!!

καλημερα μαρια να χαιρεσαι την μπουμπουκα σου, και ελπιζω να σε γνωρισω και εγω απο κοντα!!!


line_line_typew6_beg_d_typew9_time_1058673600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ:18/12/2003

ΝΙΚΟΛΑΣ:27/01/2006

Link to comment
Share on other sites

ααα καλα δεν το πιστευω!! ειχα να μπω μερες εδω, και δεν ειδα οτι μου ειχατε γραψει!!! καλα περιμενεις μωρο!!!! πω πω νεα και αν ειναι αυτα!!!! ελααα δεν παιζω , θελω να σε δω απο κοντα!! να δω την ομορφη κοιλιτσα σου!! κοριτσακι ειναι αν ειδα καλα το χρωμα απο το τικερακι σου ή λαθος εκανα?

Μπα... Αγορομανα και εγω... Οποτε θες κανονιζουμε!!!!


Τα καλυτερα έρχονται...

USQXp2.png25G9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπα... Αγορομανα και εγω... Οποτε θες κανονιζουμε!!!!

join to the club δηλαδη!!!:) :) αστα βρε ασπασια μου , καμια δεν μας λεει το μυστικο της!!!!:):)

ναι βεβαια να κανονισουμε!!!! καλη λευθερια σου ευχομαι!!!


line_line_typew6_beg_d_typew9_time_1058673600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ:18/12/2003

ΝΙΚΟΛΑΣ:27/01/2006

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Μένω Κάτω Χαλάνδρι και θα χαιρόμουν πολύ να σας γνώριζα από κοντά!

(κι εγώ αγορομάνα... χε, χε!)

να σου ζησουν psaraki τα μωρακια σου!!!ευχαριστως αν ηθελες μια μερα να κανονιζαμε καφεδακι να γνωριζομασταν!!


line_line_typew6_beg_d_typew9_time_1058673600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ:18/12/2003

ΝΙΚΟΛΑΣ:27/01/2006

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις μεσα σε οτι θελετε κυριως για πρωι βεβαια...

τι θα λεγατε για παρασκευη ή σαββατο πρωι? το μερος διαλεξτε εσεις... καλα για μερα μπορω και αλλες απλα ειπα να κανω την αρχη!!!


line_line_typew6_beg_d_typew9_time_1058673600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ:18/12/2003

ΝΙΚΟΛΑΣ:27/01/2006

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παρασκευη πρωι μαλλον ναι αλλά Σαββατο και για μια εβδομαδα θα λειπουμε...

αυριο πρωι μπορω και εγω .. εκτος και αν θελεις απο βδομαδα.. μηπως δει και καμια αλλη το μηνυμα... οτι θελεις δεν εχω προβλημα!!


line_line_typew6_beg_d_typew9_time_1058673600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ:18/12/2003

ΝΙΚΟΛΑΣ:27/01/2006

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το ειδα :cry:

Την άλλη εβδομαδα θα λειπω...

Μιλαμε για την επομενη ομως...

κανενα προβλημα .. εμεις 21 αυγουστου θα φυγουμε !!! καλα να περασετεεεεεεεεε


line_line_typew6_beg_d_typew9_time_1058673600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ:18/12/2003

ΝΙΚΟΛΑΣ:27/01/2006

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!!

Εγώ μένω Χαλάνδρι (Πολύδροσο) και έχω ένα αγοράκι 11 μηνών.

Ψάχνουμε παρέα στους περιπάτους μας, για καφεδάκι, πικ-νικ και παιχνίδι και βλέπω ότι εδώ υπάρχουν πολλές μαμάδες με το ίδιο ενδιαφέρον!! Πολύ θα χαιρόμουν να μπω και εγώ στην παρέα σας.

Τώρα βέβαια ο μικρός μου είναι με την γιαγιά του στο εξοχικό τους κοντά στο Σούνιο (εγώ λόγο δουλειάς ανεβοκατεβαίνω!) Αλλά θα χαιρόμουν πολύ να βρω παρέα από Σεπτέμβρη.. η και για κανένα μπανάκι στο Σούνιο (Λεγραινα)!!!

Ελπίζω να γνωρίσω κάποιες από εσάς.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ασπασακι και παλι να σου ζησει ο κουκλος σου.καλες διακοπες και να μας πεις την εμπειρια σου συντομα απο κοντα (διακοπες με το μικρο και το νεογεννητο) χαρας το κουραγιο σου.καλησπερα και στις υπολοιπες μανουλες. εμεις επιστρεψαμε απο τις διακοπες μς δυστηχως και αντε να μπουμε στο κλιμα της πολης τωρα.efi μου ελπιζω νασαι καλα και συ και οι κουκλοι σου αχ και εχασα και το τηλ. και το θελα για τα χαλια .αντε κοπελιες ενεργοποιηθητε να κανονισουμε να βρεθουμε και απο κοντα.,


RJfPp2.png

34Hqp2.png Notes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...