Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Καιρό έχω να σας "διαβάσω"... Φταίω και εγώ που μπαίνω πιο σπάνια πλέον. Στη Νεαπόλεως (δίπλα από το σινέ σχολείο) έχει ένα όμορφο άλσος με κούνιες. Ήσυχο και σχετικά καθαρό. Τι θα λέγατε για "μπέλα" (όπως λέει τις κούνιες το Μελινάκι μου); Να γνωριστούμε με τις καινούριες και να επανασυνδεθούμε με τις ήδη γνωστές. Ασπασία, να σου ζήσει ο μπέμπης!!!


SenFp2.pngSjSRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δηλαδη αμα γεννησω και το δευτερο κοβεται τελειως ο προσωπικος χρονος ?//φοβαμαι....

και βεβαια να βρεθουμαι καλη μου εχουμε τοσο καιρο να τα πουμε να μας γνωρισεις και το καινουργιο μελος της οικογενειας αλλα απογευματινη ωρα που πεφτει ο ηλιος λιγο κανονιστε τριτη ητεταρτη με βολευει εμενα.


RJfPp2.png

34Hqp2.png Notes:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια !! γυρισαμε και εμεις απο τις διακοπες !!ασπασια γεννησες??am13 τι κανεις ? σε πηρα ειδες μια φορα και μετα το αμελησα και ελεγα ολο να σε παρω να δω τι κανεις , αλλα που???xaxax τι θα γινει θα κανονισετε κανενα απογευματινο καφεδακι!!!!!!???φιλακια σε ολες και ευχομαι καλο χειμωνα!!


line_line_typew6_beg_d_typew9_time_1058673600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ:18/12/2003

ΝΙΚΟΛΑΣ:27/01/2006

Link to comment
Share on other sites

ελα καλε αληθεια δεν το ηξερα !!! συγχαρητηριααααααα ποτε με το καλο!! ???? ααα εσυ με την ασπασια και τα δυο μαζι τα κανατε τελικα!!!χαχαχα

το τηλεφωνο για τα χαλια το θελεις τελικα, ή τα εδωσες αλλου, τωρα το ειδα οτι το εχασες!


line_line_typew6_beg_d_typew9_time_1058673600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ:18/12/2003

ΝΙΚΟΛΑΣ:27/01/2006

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελα καλε αληθεια δεν το ηξερα !!! συγχαρητηριααααααα ποτε με το καλο!! ???? ααα εσυ με την ασπασια και τα δυο μαζι τα κανατε τελικα!!!χαχαχα

το τηλεφωνο για τα χαλια το θελεις τελικα, ή τα εδωσες αλλου, τωρα το ειδα οτι το εχασες!

ταδωσα καλη μου αλλα σε ευχαρισυω .


RJfPp2.png

34Hqp2.png Notes:

Link to comment
Share on other sites

Να μαστε και εμεις γεννησα στις 27/08 ολα πηγαν πολύ καλα, πηγαμε και διακοπες!!!!!

Και τωρα τα κεφαλια μεσα...

Λοιπον ποτε θα κανονισουμε να τα πουμε απο κοντα????


Τα καλυτερα έρχονται...

USQXp2.png25G9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Να μαστε και εμεις γεννησα στις 27/08 ολα πηγαν πολύ καλα, πηγαμε και διακοπες!!!!!

Και τωρα τα κεφαλια μεσα...

Λοιπον ποτε θα κανονισουμε να τα πουμε απο κοντα????

απορω με το κουραγιο σου που βρισκες χρονο για να μπεις και στο φορουμ μα καλα δε ξεκουραζεσαι ποτε πραγματικα σε θαυμαζω.


RJfPp2.png

34Hqp2.png Notes:

Link to comment
Share on other sites

Να μαστε και εμεις γεννησα στις 27/08 ολα πηγαν πολύ καλα, πηγαμε και διακοπες!!!!!

Και τωρα τα κεφαλια μεσα...

Λοιπον ποτε θα κανονισουμε να τα πουμε απο κοντα????

συγχαρητηρια!!! να σας ζησει ο μπεμπουλης σας!!!!:)


line_line_typew6_beg_d_typew9_time_1058673600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ:18/12/2003

ΝΙΚΟΛΑΣ:27/01/2006

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα κορίτσια :) Είναι καμμια μανούλα εδώ που να πηγαίνει το παιδάκι της στον παιδικό "Παιχνίδι της χαράς";

Εμείς αν και Ηλιούπολη πηγαίνουμε εκεί γιατί η μαμά δουλεύει δίπλα ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

Κοριτσια καλησπερα. Να σας ζησουν τα παιδακια σας. Να ρωτησω κατι. Η αδελφη μου μενει χαλανδρι και εχει για παιδιατρο την καπραλου. Δεν μου γεμίζει το ματι. Την εχει καμια απο εσας? Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...