Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Θα γίνουμε γονείς το 2022!


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Μάντη είπε:

Καλησπέρα! Πόσο εβδομάδων είσαι;;;

Καλησπερα..εχθες μου ειπε 6 κ μολις ειχε αρχισει η καρδιακη λειτουργια κ απλα αναβοσβηνε δεν ακουσαμε κατι..τεταρτη θα ξαναπαω να το ακουσουμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 187
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, EllieV είπε:

Καλησπερα..εχθες μου ειπε 6 κ μολις ειχε αρχισει η καρδιακη λειτουργια κ απλα αναβοσβηνε δεν ακουσαμε κατι..τεταρτη θα ξαναπαω να το ακουσουμε

Με το καλό η καρδούλα!!! Εγώ είμαι ακριβώς 4 εβδομάδων...

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, EllieV είπε:

Εχεις κανει υπερηχο..?ποτε θα πας..? Κ εσυ με το καλο!!

Όχι ακόμα μόνο μια χοριακη αύριο έχω επαναληπτική!!!!

15 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Μαντη μου χαίρομαι τόσο πολύ για σένα!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα! 

Ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι σύντομα και εσύ θετικό τεστακι!!!!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

16 ώρες πρίν, Aliki_p είπε:

Ναυτία αν δεν φάω. Συνήθως πρέπει να τρώω κάθε 2-3 ώρες για να επιβιώσω με αποτέλεσμα να εχω παχύνει! 

Καλημέρα! Και εγώ λίγη ναυτία μεσημεριανές ώρες συνήθως μόλις φάω ηρεμώ!  Έχω και λίγα πονακια που με ανησυχούν...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , Μάντη είπε:

Πόσο εβδομάδων κάνατε το πρώτο υπέρηχο;;;

Κανονικά θα έπρεπε να κάνω την 6η βδομάδα τον πρώτο υπέρηχο αλλά είχα καφέ εκκρίσεις και έκανα στην 4η+κάτι μέρες. 

Εσείς ποτέ με το καλο θα κάνετε;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Aliki_p είπε:

Κανονικά θα έπρεπε να κάνω την 6η βδομάδα τον πρώτο υπέρηχο αλλά είχα καφέ εκκρίσεις και έκανα στην 4η+κάτι μέρες. 

Εσείς ποτέ με το καλο θα κάνετε;

6+4 έχω ραντεβού για υπέρηχο 12/7 ελπίζω να πάνε όλα καλά! Τώρα σταμάτησαν τα καφέ;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γειά σας...ειπα να έρθω και εγώ σιγά σιγά στην ομάδα σας!!!!!μετά από ενα χρόνο με εξωσωματική καταφέραμε και πήραμε θετική χοριακη η οποία ανέβηκε όπως έπρεπε....τη Δευτέρα αυτή είδαμε ένα σάκο....και στις 12/07 έχουμε πάλι υπέρηχο για να ακούσουμε καρδούλα πρώτα ο θεος!!!!τώρα είμαι 5 εβδομάδων και 5 ημερών....και ειναι υπέροχο το συναίσθημα....και ταυτόχρονα ανησυχώ και πολύ να πάνε όλα καλά!!!!

Εύχομαι για όλες μας μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!:x

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

Κορίτσια μου γειά σας...ειπα να έρθω και εγώ σιγά σιγά στην ομάδα σας!!!!!μετά από ενα χρόνο με εξωσωματική καταφέραμε και πήραμε θετική χοριακη η οποία ανέβηκε όπως έπρεπε....τη Δευτέρα αυτή είδαμε ένα σάκο....και στις 12/07 έχουμε πάλι υπέρηχο για να ακούσουμε καρδούλα πρώτα ο θεος!!!!τώρα είμαι 5 εβδομάδων και 5 ημερών....και ειναι υπέροχο το συναίσθημα....και ταυτόχρονα ανησυχώ και πολύ να πάνε όλα καλά!!!!

Εύχομαι για όλες μας μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!:x

Με το καλό!!!!!! Να κρατήσεις ενα υγιή παιδάκι!!! Και εγώ 12 του μήνα έχω ραντεβού για υπέρηχο! Τώρα είμαι 5+1

  • Μου αρέσει 2

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...