Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Εκζεματα και σπυριά στο σώμα από όλο το άγχος της διαδικασιας.Συμβαινει και σε εσάς;


Recommended Posts

Ανοίγω ακόμη ένα θέμα που με αποσχολει γτ πθστυεω δν ειμαι η μόνη που έχω άγχος με τη διαδικασία. Πριν καν ξεκινήσω την εμβρυομεταφορα και επειδή είμαι από μόνη μ άγχωδες άτομο με έπιασε έντονος κνησμός στο σώμα με σπυριά και κοκκινίλες. Το έπαθα ένα βράδυ από το άγχος μου για το εμβόλιο κορονοιου που τελικά το έκανα και από τότε και μετά π ξεκίνησα ωοληψια κτλ με ταλαιπωρεί ακόμα. Φυσικά το έχω ψάξει πήγα σε αλλεργιολογο κτλ και είναι από το άγχος μου. Έχω δερμογραφισμο με κνηδωση. Το έχει αυτό καμία άλλη κοπέλα από το άγχος της;;; νιώθω ότι δν θα περάσει ποτέ. Υπάρχουν στιγμές εξαρσης και ύφεσης και μιλάμε για τρελό κνησμο και μπαλώματα στο σώμα. Έπαιρνα ζιρτεκ το οποίο με είχε βοηθήσει πολύ αλλά τώρα μετα την εμβρυομεταφορα η γυναικολόγος μ δίνει prezolon κορτιζόνη που από ότι μ πε ο Αλλεργιολόγος είναι εξίσου καλή. Είχε καμία άλλη κοπέλα τέτοια εμπειρία με το άγχος της; ξέρω ότι τέτοια εμφανίζονται και κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης καθώς επηρεάζονται ορμόνες κτλ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...