Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

6 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Τι κανετε κοριτσιαα; Εγω σημερα ειμαι 6 μερες μετα την ωορρηξια και νιωθω πονους περιοδου δεν ξερω τι στο καλο γινεται..υπαρχει περιπτωση να ερθει τοσο νωρις;εχει συμβει σε καμια;

Γεια σου κορίτσι μ. Τι να σου πω ;; εμένα πάντως δεν μου έχει συμβεί . Μήπως έχει γίνει κάτι καλο;; αλλά κ πάλι νωρίς...ξέρεις τι πρέπει να κάνεις νομίζω.. Το πιο δύσκολο. Υπομονή κ εύχομαι καλα αποτελέσματα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Τι κανετε κοριτσιαα; Εγω σημερα ειμαι 6 μερες μετα την ωορρηξια και νιωθω πονους περιοδου δεν ξερω τι στο καλο γινεται..υπαρχει περιπτωση να ερθει τοσο νωρις;εχει συμβει σε καμια;

Καλησπέρα κορίτσι μου. Δεν μου έχει τύχει κάτι παρόμοιο αλλά επειδή απ' ότι ξέρω μοιάζει η συμπτωματολογία με άλλες καταστάσεις, μήπως είναι κάτι πολύ πιο ευχάριστο. Βέβαια είναι αρκετά νωρίς και για τις δύο περιπτώσεις. Ίσως να είναι και κάτι τυχαίο. Σίγουρα θα χρειαστεί λίγη υπομονή. Άλλα συμπτώματα έχεις; Το στήθος σου πώς είναι; Σε μένα είναι από τα βασικά συμπτώματα όταν είναι να μου έρθει.                                                        

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, IOANNA28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Δεν μου έχει τύχει κάτι παρόμοιο αλλά επειδή απ' ότι ξέρω μοιάζει η συμπτωματολογία με άλλες καταστάσεις, μήπως είναι κάτι πολύ πιο ευχάριστο. Βέβαια είναι αρκετά νωρίς και για τις δύο περιπτώσεις. Ίσως να είναι και κάτι τυχαίο. Σίγουρα θα χρειαστεί λίγη υπομονή. Άλλα συμπτώματα έχεις; Το στήθος σου πώς είναι; Σε μένα είναι από τα βασικά συμπτώματα όταν είναι να μου έρθει.                                                        

Απο την ωορρηξια με ποναει το στηθος..τιποτα αλλο..

3 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Γεια σου κορίτσι μ. Τι να σου πω ;; εμένα πάντως δεν μου έχει συμβεί . Μήπως έχει γίνει κάτι καλο;; αλλά κ πάλι νωρίς...ξέρεις τι πρέπει να κάνεις νομίζω.. Το πιο δύσκολο. Υπομονή κ εύχομαι καλα αποτελέσματα!!

Δυσκολη αυτη η αναμονη..σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Τι κανετε κοριτσιαα; Εγω σημερα ειμαι 6 μερες μετα την ωορρηξια και νιωθω πονους περιοδου δεν ξερω τι στο καλο γινεται..υπαρχει περιπτωση να ερθει τοσο νωρις;εχει συμβει σε καμια;

Καλημέρα,

Εχει συμβεί σε εμένα όταν πρωτοξεκινησαμε προσπαθειες κ καναμε ολοκληρωμενες επαφες. Η περίοδος μου ήρθε για2 μηνες μια εβδομάδα νωρίτερα. Δηλαδή περίπου μία εβδομάδα μετά την ωορρηξία. Σου εύχομαι να μην σου έρθει κ να είσαι εγκυουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χαθήκαμε βρε.σε τι φάση βρίσκεστε?Καλό μήνα να έχουμε.Εγώ μετά τη βιοχημική και συνήθως 27αρι κύκλο περίμενα εχτές.Δεν έχει έρθει ακόμα ..εντωμεταξύ τη προηγούμενη Δευτέρα πριν 1 εβδομάδα πήγα να κάνω καποιες εξετάσεις κι έκανα κ μία χοριακή να βρίσκεται η οποία ήταν βέβαι αρνητική.Ε τι κάθε μήνα ??Είπαμε!! Πάντως αύριο αν δεν θα το κάνω το τεστάκι έτσι για να μην χαλάσει η παράδοση.

Περιμένω νέα σας

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Κορίτσια χαθήκαμε βρε.σε τι φάση βρίσκεστε?Καλό μήνα να έχουμε.Εγώ μετά τη βιοχημική και συνήθως 27αρι κύκλο περίμενα εχτές.Δεν έχει έρθει ακόμα ..εντωμεταξύ τη προηγούμενη Δευτέρα πριν 1 εβδομάδα πήγα να κάνω καποιες εξετάσεις κι έκανα κ μία χοριακή να βρίσκεται η οποία ήταν βέβαι αρνητική.Ε τι κάθε μήνα ??Είπαμε!! Πάντως αύριο αν δεν θα το κάνω το τεστάκι έτσι για να μην χαλάσει η παράδοση.

Περιμένω νέα σας

Καλησπέρα κορίτσι μου, να το κάνεις το τεστάκι και εύχομαι ένα μεγάλο θετικό. Εγώ περιμένω τώρα σε 5 μέρες αλλά η αλήθεια είναι με μικρές προσδοκίες. Έτυχαν διάφορες αναποδιές αυτό τον μήνα και οι επαφές δεν ήταν αυτές που θα θέλαμε. Προς το παρόν έχω μόνο ένα μικρό πρήξιμο στο στήθος , που μου συμβαίνει κάθε φορά σχεδόν, αλλά δεν ξέρω αν μπορεί να δείχνει και κάτι άλλο. Λίγη υπομονή τώρα και σύντομα θα δείξει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μ. Το ειδα πάλι το θετικό τεστακι. Πήγα για χοριακη. Αισιόδοξη δεν είμαι γιατί πιο άχνη η γραμμή απο του ελεγχου κ σε τεστ πρόωρης ενώ έχω 1 μέρα καθυστέρηση. Είναι κ η προϊστορία. Στείλτε μου λίγη θετική ενέργεια παρακαλώ!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lilly28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ. Το ειδα πάλι το θετικό τεστακι. Πήγα για χοριακη. Αισιόδοξη δεν είμαι γιατί πιο άχνη η γραμμή απο του ελεγχου κ σε τεστ πρόωρης ενώ έχω 1 μέρα καθυστέρηση. Είναι κ η προϊστορία. Στείλτε μου λίγη θετική ενέργεια παρακαλώ!!!

Στο ευχομαι ολόψυχα κοριτσάκι μου!!!!

Σε περιμένω μαζί μου από τον Γενάρη❤️

Περιμένω νέα σου!! Καλή επιτυχία:x

  • Μου αρέσει 1

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lilly28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ. Το ειδα πάλι το θετικό τεστακι. Πήγα για χοριακη. Αισιόδοξη δεν είμαι γιατί πιο άχνη η γραμμή απο του ελεγχου κ σε τεστ πρόωρης ενώ έχω 1 μέρα καθυστέρηση. Είναι κ η προϊστορία. Στείλτε μου λίγη θετική ενέργεια παρακαλώ!!!

Καλημέρα !!!! Τι ευχάριστο νέο!!! Εύχομαι αυτή τη φορά να έρθει για να μείνει !!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μ. Το ειδα πάλι το θετικό τεστακι. Πήγα για χοριακη. Αισιόδοξη δεν είμαι γιατί πιο άχνη η γραμμή απο του ελεγχου κ σε τεστ πρόωρης ενώ έχω 1 μέρα καθυστέρηση. Είναι κ η προϊστορία. Στείλτε μου λίγη θετική ενέργεια παρακαλώ!!!

Τέλεια νέα!!! Εύχομαι τα καλύτερα και όλες οι προσδοκίες σου να επιβεβαιωθούν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 44 λεπτά , Lilly28 είπε:

48 ..δεν το λες κ Μεγάλο νούμερο. Αλλά μεγαλύτερο από τις προηγούμενες 2. Παρασκευή επανάληψη . Σας ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια 

Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια αυτή την φορά γλυκιά μας @Lilly28 ♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Lilly28 είπε:

48 ..δεν το λες κ Μεγάλο νούμερο. Αλλά μεγαλύτερο από τις προηγούμενες 2. Παρασκευή επανάληψη . Σας ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια 

Πόσο χάρηκα κοριτσάκι μου. Εύχομαι όλα νσ πάνε κατευχην αυτή τη φορά! ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elena93 είπε:

@Lilly28 μπράβοοο σου εύχομαι να πανε όλα καλά..πηγές σήμερα? να σας ρωτήσω τα τεστ 25mIU/ml ειναι τα πιο ευαισθητα? δηλαδη μπορεις να τα κανεις και 5 μερες πριν την περιοδο?

Καλημέρα κορίτσι μ.όχι δεν θα πάω. Τρίτη αν δεν έχω κάποια δυσάρεστη εξέλιξη μέχρι τότε. Αυτά τα τέστ δεν είναι τα πιο ευαίσθητα.Αυτα τα πρόωρης ανίχνευσης είναι που ανιχνέυουν από 10 μονάδες και πάνω.Περιμένεις ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...