Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Πρώτη φορά στον παιδικό σταθμό!


Recommended Posts

On 6/9/2021 at 9:04 ΠΜ, ΒαλεντιναΧ είπε:

Όχι και εγώ έχω σκοπό να την αφήνω κανονικά για φαγητό μπας και μάθει γενικά η αλληλεπίδραση με άλλα παιδιά θα κάνει καλό σε όλους του τομείς! Σε ευχαριστώ πολύ καλή συνέχεια και σε εσάς

Καλησπέρα.Πως είστε;Ξεκινήσατε σήμερα;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 59
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Comet είπε:

Καλησπέρα.Πως είστε;Ξεκινήσατε σήμερα;

Καλησπέρα!!! Ναι πήγαμε η ώρα 10:30, και 11:30 την πήρα δεν ήθελε να φύγει με τίποτα έκλαιγε!!!! Μακάρι να πάει έτσι...εσείς πως πάτε???


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Comet καλησπερα και καλη αρχη! Μην αγχωνεσαι που κλαιει στην αρχη, τα περισσοτερα παιδια ετσι ειναι, ειδικα τα αγορια. Ο γιος μου την πρωτη χρονια που πηγε παιδικο αρχιζε να κλαιει απο το φαναρι πριν στριψουμε για να μπουμε μεσα! Γραπωνοταν απο πανω μου και τον τραβουσαν οι δασκαλες να τον παρουν. Αυτο επι 2 μηνες. Μετα συνηθισε και πηγαινε ευχαριστα. Βεβαια οταν ξανανοιγε το σχολειο μετα απο καθε λοκνταουν γινοταν ξανα το ιδιο! Προσαρμογη απο την αρχη!

Οσο για το φαγητο, να επιδιωκεις να τρωει στο σχολειο. Συνηθως οταν τρωνε ολα μαζι τρωνε περισσοτερο απο το σπιτι. Ανα διαστηματα να ξαναδοκιμαζεις να του βαλεις φαγητα που δεν τρωει. Αν εχει δει αλλα παιδια να τα τρωνε μπορει να τα δει με αλλο ματι!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλησπέρα!!! Ναι πήγαμε η ώρα 10:30, και 11:30 την πήρα δεν ήθελε να φύγει με τίποτα έκλαιγε!!!! Μακάρι να πάει έτσι...εσείς πως πάτε???

Μπράβο ωραία,μακάρι να συνεχίσετε έτσι.Εμεις τα γνωστά,όλα καλά μέχρι να δει το σχολείο και μόλις μπαίνει και κλείσει η πόρτα ηρεμία.

πρίν από 24 λεπτά , CMES είπε:

@Comet καλησπερα και καλη αρχη! Μην αγχωνεσαι που κλαιει στην αρχη, τα περισσοτερα παιδια ετσι ειναι, ειδικα τα αγορια. Ο γιος μου την πρωτη χρονια που πηγε παιδικο αρχιζε να κλαιει απο το φαναρι πριν στριψουμε για να μπουμε μεσα! Γραπωνοταν απο πανω μου και τον τραβουσαν οι δασκαλες να τον παρουν. Αυτο επι 2 μηνες. Μετα συνηθισε και πηγαινε ευχαριστα. Βεβαια οταν ξανανοιγε το σχολειο μετα απο καθε λοκνταουν γινοταν ξανα το ιδιο! Προσαρμογη απο την αρχη!

Οσο για το φαγητο, να επιδιωκεις να τρωει στο σχολειο. Συνηθως οταν τρωνε ολα μαζι τρωνε περισσοτερο απο το σπιτι. Ανα διαστηματα να ξαναδοκιμαζεις να του βαλεις φαγητα που δεν τρωει. Αν εχει δει αλλα παιδια να τα τρωνε μπορει να τα δει με αλλο ματι!

Καλησπέρα!Καλά πάμε,2 λεπτά είναι η φασαρία και μετά όλα καλά.Χτες τους πέτυχα στην αυλή το μεσημέρι,μια χαρά έτρεχε και γελούσε!

Όσο για το φαγητό έχεις δίκιο Αποφάσισα να του βάζω φαγητά που δεν πολύ τρώει στο σπίτι ,χτές έφαγε γιουβαρλάκια (δεν ήμουν σίγουρη ότι θα τα φάει) και σήμερα κοτόπουλο με λαχανικά (για αυτό ήμουν πιο αισιόδοξη).Αύριο θα του βάλω ψαράκι.Παντως ειναι μεγάλη ευκολία για μένα να μην χρειάζεται να τον ταιζω στο σπίτι.Μου δίνει χρόνο που είναι πολύτιμος.

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Comet είπε:

Μου δίνει χρόνο που είναι πολύτιμος

Σε αυτόν τον πολύτιμο χρόνο ποντάρω και εγώ,όχι για εμένα βέβαια ούτε λόγος για το μωρό που όσο να ναι τον έχω πιο πίσω σε παιχνίδια κλπ


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, ΒαλεντιναΧ είπε:

Σε αυτόν τον πολύτιμο χρόνο ποντάρω και εγώ,όχι για εμένα βέβαια ούτε λόγος για το μωρό που όσο να ναι τον έχω πιο πίσω σε παιχνίδια κλπ

Κι εγώ για αυτό το λέω.Με καταλαβαίνεις.Τα μικρά μας δυστυχώς πάνε πίσω από τα μεγάλα.Τωρα που ο μεγάλος λείπει το πρωί με έχει κι εκείνος ολοδικη του για λίγο.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!Μετά από 13 μέρες στον παιδικό σταθμό κολλήσαμε την πρώτη μας ίωση.Χτες πήγα όπως συνήθως για δουλειά και τα μεσάνυχτα με παίρνει τηλέφωνο ο άντρας μου ότι ο μικρός έκανε 2 φορές εμετό.Του είπα να μην του δώσει τίποτα να φάει η να πιει ,να του βάλει θερμόμετρο και να ξαπλώσει μαζί του.Μετα από μισή ώρα ξανακοιμηθηκε και μια ώρα μετά με παίρνει τηλέφωνο ότι έκανε πάλι εμετό κι ότι τον φέρνει στο νοσοκομείο που εφημερεύει.(εκεί που δουλεύω).Ευτυχώς λόγω της βροχής δεν είχε κόσμο.Μας είδαν αμέσως,του κάναν εξετάσεις και έχει γαστρεντερίτιδα τελικά(το χα καταλάβει).Οπότε σήμερα και αύριο δεν πάμε παιδικό,πήρα να ενημερώσω και μου είπαν ότι κυκλοφορεί γαστρεντερίτιδα.Ευτυχως ο μικρός από την ώρα που γύρισαν σπίτι κοιμάται και δεν ξανακάνε κάτι.Αν ήμουν σπίτι δεν θα τον έφερνα στο νοσοκομείο,ο άντρας μου αν και γιατρός πανικοβλήθηκε.

Και το καλύτερο;Μετά από 8 ώρες εφημερίας και την ταλαιπωρία με τον μικρό γυρίζω 7:30 το πρωί και βρίσκω ένα σπίτι με εμετό παντού!Και οι 2 τους κοιμόντουσαν του καλού καιρού(με είχε προειδοποιήσει βέβαια μην πάθω το εγκεφαλικό).Σφουγγάρισα 3 φορές με χλωρίνη και έβαλα 2 πλυντήρια.Καλη αρχή λοιπόν να έχουμε.Ευτυχως ο μπέμπης είναι με τη μαμά μου στο χωριό από τη Δευτέρα και τη γλίτωσε αυτή τη φορά!


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Comet είπε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα!Μετά από 13 μέρες στον παιδικό σταθμό κολλήσαμε την πρώτη μας ίωση.Χτες πήγα όπως συνήθως για δουλειά και τα μεσάνυχτα με παίρνει τηλέφωνο ο άντρας μου ότι ο μικρός έκανε 2 φορές εμετό.Του είπα να μην του δώσει τίποτα να φάει η να πιει ,να του βάλει θερμόμετρο και να ξαπλώσει μαζί του.Μετα από μισή ώρα ξανακοιμηθηκε και μια ώρα μετά με παίρνει τηλέφωνο ότι έκανε πάλι εμετό κι ότι τον φέρνει στο νοσοκομείο που εφημερεύει.(εκεί που δουλεύω).Ευτυχώς λόγω της βροχής δεν είχε κόσμο.Μας είδαν αμέσως,του κάναν εξετάσεις και έχει γαστρεντερίτιδα τελικά(το χα καταλάβει).Οπότε σήμερα και αύριο δεν πάμε παιδικό,πήρα να ενημερώσω και μου είπαν ότι κυκλοφορεί γαστρεντερίτιδα.Ευτυχως ο μικρός από την ώρα που γύρισαν σπίτι κοιμάται και δεν ξανακάνε κάτι.Αν ήμουν σπίτι δεν θα τον έφερνα στο νοσοκομείο,ο άντρας μου αν και γιατρός πανικοβλήθηκε.

Και το καλύτερο;Μετά από 8 ώρες εφημερίας και την ταλαιπωρία με τον μικρό γυρίζω 7:30 το πρωί και βρίσκω ένα σπίτι με εμετό παντού!Και οι 2 τους κοιμόντουσαν του καλού καιρού(με είχε προειδοποιήσει βέβαια μην πάθω το εγκεφαλικό).Σφουγγάρισα 3 φορές με χλωρίνη και έβαλα 2 πλυντήρια.Καλη αρχή λοιπόν να έχουμε.Ευτυχως ο μπέμπης είναι με τη μαμά μου στο χωριό από τη Δευτέρα και τη γλίτωσε αυτή τη φορά!

Περαστικά σας!!! Πρέπει να το αποδεχτούμε ότι την πρώτη χρονιά στο σχολείο δέκα μέρες τον μηνα θα είναι καλά και τις άλλες 20 άρρωστα μέχρι να κάνουν αντισώματα! Είναι το συνηθισμένο! Είναι και ο καιρός περίεργος γενικά ευτυχώς ο μικρός σου δεν είναι σπίτι γιατί άλλο ένα παιδί άρρωστο και άλλο δύο! Εμείς περάσαμε ιωδη οικογενειακώς όταν ο μικρούλης μας ήταν 1.5 μηνών! Και έκανε να φύγει από όλους μας 20μερες μαζί με τον βήχα κ την καταρροή


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧ είπε:

Περαστικά σας!!! Πρέπει να το αποδεχτούμε ότι την πρώτη χρονιά στο σχολείο δέκα μέρες τον μηνα θα είναι καλά και τις άλλες 20 άρρωστα μέχρι να κάνουν αντισώματα! Είναι το συνηθισμένο! Είναι και ο καιρός περίεργος γενικά ευτυχώς ο μικρός σου δεν είναι σπίτι γιατί άλλο ένα παιδί άρρωστο και άλλο δύο! Εμείς περάσαμε ιωδη οικογενειακώς όταν ο μικρούλης μας ήταν 1.5 μηνών! Και έκανε να φύγει από όλους μας 20μερες μαζί με τον βήχα κ την καταρροή

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Ευτυχως από την ώρα που τον είδαν στο νοσοκομείο δεν ξαναέκανε εμετό ούτε έχει κάνει καθόλου πυρετό.Πιστευω αυτό ήταν,πέρασαν και 14 ώρες πια.Φτηνα τη γλίτωσε.Τωρα κοιμάται ο καημένος.Εφαγε μόνο μακαρόνια σκέτα και είπε νεράκι. Πάντως αν και νυσταγμενος είναι ευδιάθετος.Εγω άλλαξα το νυχτερι μου σήμερα για να είμαι σπίτι.Ο άντρας μου είναι κομμάτια,πήγε στο ιατρείο με 2 ώρες ύπνο και πρέπει κι αυτός να κοιμηθεί.Παντως χτες τα είδε όλα!Όσο για το μωρό τυχεροί ειμασταν.Κανονικα  θα γύριζαν την Κυριακή αλλά μάλλον θα τους φέρω Τετάρτη ώστε να είμαι σίγουρη ότι θα έχουν περάσει αρκετές μέρες.Τι να κάνουμε,ειδικά φέτος θα τα δούμε συχνά αυτά, περαστικά να είναι.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια χαίρεται!!! Βρήκα σχετικό θέμα κ είπα να γράψω κ εγώ!!! Ξεκινήσαμε παιδικό τη προηγούμενη Τετάρτη!!!φυσικά κολλήσαμε κ εμείς ιωσουλα...την περασμένη Παρασκευή κάναμε μια μέρα πυρετό!!! Κ μετά εμφανίστηκαν κ οι μυξες!!!!το πρόβλημα είναι πως ως είμαστε μέρες με μοουκωμενη μύτη!!! Χωρίς να δέχεται τον όρο... ουρλιάζει κ δεν με αφήνει να του βάλω για κανένα λόγο!!!τώρα τα βράδια μας πιάνει κ βήχας προφανώς γιατί έχει δημιουργηθεί φλεμα αφού δεν βάζουμε κ όρο...με έχει φάει το άγχος...υπάρχει κάποια άλλη εναλλακτική μωρέ !??κανένα λαδακι που να μπει στον χώρο κ να ανακουφίσει???αύριο θα του βγάλουμε αναγκαστικά με το ζόρι όρο θα τον ακινητοποησουμε αλλιώς δε γίνεται..τι να κάνω είμαι μπερδεμένη....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 24/9/2021 at 12:13 ΠΜ, Ria@90 είπε:

Κορίτσια χαίρεται!!! Βρήκα σχετικό θέμα κ είπα να γράψω κ εγώ!!! Ξεκινήσαμε παιδικό τη προηγούμενη Τετάρτη!!!φυσικά κολλήσαμε κ εμείς ιωσουλα...την περασμένη Παρασκευή κάναμε μια μέρα πυρετό!!! Κ μετά εμφανίστηκαν κ οι μυξες!!!!το πρόβλημα είναι πως ως είμαστε μέρες με μοουκωμενη μύτη!!! Χωρίς να δέχεται τον όρο... ουρλιάζει κ δεν με αφήνει να του βάλω για κανένα λόγο!!!τώρα τα βράδια μας πιάνει κ βήχας προφανώς γιατί έχει δημιουργηθεί φλεμα αφού δεν βάζουμε κ όρο...με έχει φάει το άγχος...υπάρχει κάποια άλλη εναλλακτική μωρέ !??κανένα λαδακι που να μπει στον χώρο κ να ανακουφίσει???αύριο θα του βγάλουμε αναγκαστικά με το ζόρι όρο θα τον ακινητοποησουμε αλλιώς δε γίνεται..τι να κάνω είμαι μπερδεμένη....

Καλημέρα κορίτσι μου,τώρα το είδα περαστικά σας!Μπήκα κι εγώ να πω ότι σχεδόν 3 βδομάδες μετά την γαστρεντερίτιδα (την οποία κόλλησα κι εγώ και ήμουν χαλια).από χτες έχουμε συνάχι.Δεν εχει κάτι άλλο.και τον κόλλησε σίγουρα ο μπέμπης που ήρθε με συνάχι από το χωριό πριν μια βδομάδα και έχει ακόμη.Να τον στείλω παιδικό;Επίσης εκτός από όρο τι άλλο κάνουμε; Εννοείται δεν το θέλει καθόλου .Εσείς τι κάνατε τελικά;Πρώτη φορά έχουν και έμαθα κρατάει καιρο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 9/9/2021 at 11:25 ΠΜ, ΒαλεντιναΧ είπε:

Περαστικά σας!!! Πρέπει να το αποδεχτούμε ότι την πρώτη χρονιά στο σχολείο δέκα μέρες τον μηνα θα είναι καλά και τις άλλες 20 άρρωστα μέχρι να κάνουν αντισώματα! Είναι το συνηθισμένο! Είναι και ο καιρός περίεργος γενικά ευτυχώς ο μικρός σου δεν είναι σπίτι γιατί άλλο ένα παιδί άρρωστο και άλλο δύο! Εμείς περάσαμε ιωδη οικογενειακώς όταν ο μικρούλης μας ήταν 1.5 μηνών! Και έκανε να φύγει από όλους μας 20μερες μαζί με τον βήχα κ την καταρροή

Καλησπέρα.Πως είστε;Πως πάτε στον παιδικό;Ο μικρός εδώ και μια βδομάδα δεν γκρινιάζει καθόλου,λέει ότι δεν θέλει το σχολείο αλλά μπαίνει χωρίς θεμα.Αφού περάσαμε ένα συναχι χωρίς απρόοπτα τώρα ο μπέμπης έχει ωτίτιδα και παίρνει αντιβίωση και ο μεγάλος από χτες βράδυ πολύ βήχα και πυρετό.Σημερα δεν τον πήγα και μάλλον ούτε αύριο θα πάει.Ελπιζω εσείς να είστε καλά.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Comet είπε:

Καλησπέρα.Πως είστε;Πως πάτε στον παιδικό;Ο μικρός εδώ και μια βδομάδα δεν γκρινιάζει καθόλου,λέει ότι δεν θέλει το σχολείο αλλά μπαίνει χωρίς θεμα.Αφού περάσαμε ένα συναχι χωρίς απρόοπτα τώρα ο μπέμπης έχει ωτίτιδα και παίρνει αντιβίωση και ο μεγάλος από χτες βράδυ πολύ βήχα και πυρετό.Σημερα δεν τον πήγα και μάλλον ούτε αύριο θα πάει.Ελπιζω εσείς να είστε καλά.

Καλησπερα κορίτσι μου!! Μια χαρά πάμε μπήκε και το μεσημεριανό κ προς το παρόν σχολανε 2η ωρα μην φανταστείς ότι τρώει τρομερά αλλά οκ Τουλ από τα τρία που βάζω πρωινό δεκατιανο μεσημεριανό το μόνο που δεν τρώει είναι το μεσημεριανό! Σήμερα δεν την έστειλα εχθές το μεσημέρι που γύρισε είχε έναν ξηροβηχα ο οποίος μεχρι το βράδυ έγινε με φλεμα την έδωσα εχθές λίγο ντεπον προληπτικά γιατί ψιλιαστικα ότι θα σηκώσει πυρετό όλο το βραδυ εβηχε πολυυυ το πρωί που ξύπνησε ειχε 38(7η ώρα) έδωσα αλγκοφρεν στις 10ειχε φτάσει 37.2 στις 12παλι 38την έδωσα λίγο ντεπον και 2η ώρα ήταν 37.1,,,,η δικιά μου γενικά δεν πίνει φάρμακα σιρόπια και τέτοια και όπου και να τα βάλω τα καταλαβαίνει και δεν τα πίνει με αγανάκτησε για να πιει λίγο αλγκοφρεν και λίγο σιρόπι για τον βήχα φυσικά δεν ήπιε την ποσότητα που έπρεπε αλλά να δούμε! Πέραστικα σας,τρέμω μην μου κολλήσει πάλι τον μικρό γιατί και την προηγούμενη φορά πάλι οικογενειακώς το περάσαμε και ήταν 2μηνων ο μικρός!

 

Σίγουρα παιδικό από Δευτέρα και βλέπουμε ενημέρωσα κιόλας να ξέρουν!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου!! Μια χαρά πάμε μπήκε και το μεσημεριανό κ προς το παρόν σχολανε 2η ωρα μην φανταστείς ότι τρώει τρομερά αλλά οκ Τουλ από τα τρία που βάζω πρωινό δεκατιανο μεσημεριανό το μόνο που δεν τρώει είναι το μεσημεριανό! Σήμερα δεν την έστειλα εχθές το μεσημέρι που γύρισε είχε έναν ξηροβηχα ο οποίος μεχρι το βράδυ έγινε με φλεμα την έδωσα εχθές λίγο ντεπον προληπτικά γιατί ψιλιαστικα ότι θα σηκώσει πυρετό όλο το βραδυ εβηχε πολυυυ το πρωί που ξύπνησε ειχε 38(7η ώρα) έδωσα αλγκοφρεν στις 10ειχε φτάσει 37.2 στις 12παλι 38την έδωσα λίγο ντεπον και 2η ώρα ήταν 37.1,,,,η δικιά μου γενικά δεν πίνει φάρμακα σιρόπια και τέτοια και όπου και να τα βάλω τα καταλαβαίνει και δεν τα πίνει με αγανάκτησε για να πιει λίγο αλγκοφρεν και λίγο σιρόπι για τον βήχα φυσικά δεν ήπιε την ποσότητα που έπρεπε αλλά να δούμε! Πέραστικα σας,τρέμω μην μου κολλήσει πάλι τον μικρό γιατί και την προηγούμενη φορά πάλι οικογενειακώς το περάσαμε και ήταν 2μηνων ο μικρός!

 

Σίγουρα παιδικό από Δευτέρα και βλέπουμε ενημέρωσα κιόλας να ξέρουν!

Περαστικα σας κι εσάς!Τι σιρόπι για το βήχα δίνεις;Εμένα 2 παιδίατροι μου είπαν να μην του δώσω αλλά το σκέφτομαι σοβαρά.Πιστευεις τη βοηθάει;Εγώ απόψε δουλεύω και η μαμά μου θα τα έχει μόνη της.Μες το άγχος είμαι.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Comet είπε:

Περαστικα σας κι εσάς!Τι σιρόπι για το βήχα δίνεις;Εμένα 2 παιδίατροι μου είπαν να μην του δώσω αλλά το σκέφτομαι σοβαρά.Πιστευεις τη βοηθάει;Εγώ απόψε δουλεύω και η μαμά μου θα τα έχει μόνη της.Μες το άγχος είμαι.

Το προσπαν την δίνω 1.5μλ πρωί μεσημέρι βράδυ(λέμε τώρα)! Την προηγούμενη φορά που το κουτσοηπιε κρυφά μέσα στο γάλα 2-3 φορές την πέρασε γρήγορα ο βήχας! Θεωρώ πως κάνει δουλειά ναι! Αυτό που δεν θέλω με τίποτα είναι να μου κάνει μπούκωμα είναι το χειρότερο της! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σου! Και μπράβο στην μαμά σου με δύο μικρά άρρωστα είναι ζορι


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...