Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Απανταχού χιώτισσες μαμάδες και μη!


Merjana

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

00020230.gif καλησπερα και απο μενα!!!!!! εμενα ειναι η καταγωγη μου απο χιο. και οι 2 μου γονεις ειναι απο εκει!!!! χαρηκα πολυ που ειδα οτι φτιαξατε θεματακι!!!! και να σας πω λιγα πραγματα για μενα. εγω ειμαι στη 10η προσπαθεια εξωσωματικης!!!!! σε λιγες μερες θα παω να κανω χοριακη να δω τι εχει γινει και αυτη τη φορα. θα μπαινω να διαβαζω τα νεα σας και να σας λεω τα δικα μου!!!!!

an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

kVTXp3.png?fNTTgvXF

Link to comment
Share on other sites

Ελάτε να μεγαλώσουμε την παρεούλα μας και να τα λέμε εδώ!

Σας περιμένω :D

Γεια σου Μerjana μου! ελπιζω να ερθουν στην παρεουλα μας και αλλες Χιωτiσσες και να τα λεμε!

φιλακια πολλα


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

γεια σασ χιωτισσεσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

επιτελουσ ανοιξε και χιωτικο καφε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τανια σου ευχομαι να εχεισ καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σασ χιωτισσεσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

επιτελουσ ανοιξε και χιωτικο καφε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τανια σου ευχομαι να εχεισ καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χιωτισσα!!!!!! καλως ηρθες στην παρεουλα μας!!!!!

αν επιτρεπετε φυσικα, απο πιο μερος της χιου εισαι? εγω ειμαι απο Βρονταδο.


8wEXp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

00020230.gif καλησπερα και απο μενα!!!!!! εμενα ειναι η καταγωγη μου απο χιο. και οι 2 μου γονεις ειναι απο εκει!!!! χαρηκα πολυ που ειδα οτι φτιαξατε θεματακι!!!! και να σας πω λιγα πραγματα για μενα. εγω ειμαι στη 10η προσπαθεια εξωσωματικης!!!!! σε λιγες μερες θα παω να κανω χοριακη να δω τι εχει γινει και αυτη τη φορα. θα μπαινω να διαβαζω τα νεα σας και να σας λεω τα δικα μου!!!!!

Τάνια Καλωσήρθες! Κι εμένα και οι δύο μου γονείς είναι από το νησί. Μένεις Αθήνα?

Καλή επιτυχία με την χοριακή! Να μας ενημερώσεις μόλις έχεις νεότερα!:-)

Link to comment
Share on other sites

γεια σασ χιωτισσεσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

επιτελουσ ανοιξε και χιωτικο καφε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τανια σου ευχομαι να εχεισ καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειρήνη καλωσήρθες κι εσυ!!!

Να χαίρεσαι τις κόρες σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Τάνια Καλωσήρθες! Κι εμένα και οι δύο μου γονείς είναι από το νησί. Μένεις Αθήνα?

Καλή επιτυχία με την χοριακή! Να μας ενημερώσεις μόλις έχεις νεότερα!:-)

αθηνα μενω και μαλιστα κοντα σου, συνορα αλιμου με αγιο δημητριο!!!


an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

kVTXp3.png?fNTTgvXF

Link to comment
Share on other sites

καλημερα χιωτισσεσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χιωτισσα!!!!!! καλως ηρθες στην παρεουλα μας!!!!!

αν επιτρεπετε φυσικα, απο πιο μερος της χιου εισαι? εγω ειμαι απο Βρονταδο.

εγω ειμαι απο τον καμπο τησ χιου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και μενω κι εκει!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...